10 REWELACYJNYCH TAJNYCH PLANÓW EWY KOPACZ

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

 

 

10 REWELACYJNYCH, TAJNYCH PLANÓW RZĄDU EWY KOPACZ,

         KTÓRE W 4 MIESIĄCE KOMPLETNIE ZMIENIĄ POLSKĘ

 

Dotarłem do planów, jakie ekipa Ewy Kopacz chciała zrealizować przed wyborami parlamentarnymi, a które zszokują Polaków i uczynią Polskę najbardziej podziwianym państwem w Europie.

Prace nad obniżeniem podatków zapowiada Ewa Kopacz w rozmowie z „Rzeczpospolitą”. A między udzieleniem wywiadu, a jego opublikowaniem pani premier odniosła jeszcze jeden wielki sukces - doprowadziła do przyjęcia ustawy o in vitro. Poza tym wprowadziła na ekspresową ścieżkę nowelizację ustawy o płatnych autostradach, dzięki czemu w czasie szczytu nie będą pobierane opłaty. I to nie koniec rewelacyjnych posunięć kierowanego przez Ewę Kopacz gabinetu oraz dyrygowanej przez nią większości sejmowej. Udało mi się dotrzeć do innych, na razie tajnych, planów szefowej rządu. Zmienią one Polskę nie do poznania. Mało tego, uczynią z naszego kraju przodujące państwo UE i OECD. Oto zdobyta przez mnie dziesiątka najważniejszych projektów rządu Ewy Kopacz.

 

Projekt I

 

Rząd Ewy Kopacz (na podstawie noweli ustawy o ochronie zdrowia) z budżetu sfinansuje płatny seks tym osobom, które nie mają współmałżonka bądź partnera albo mają, ale nie spełniają oni elementarnych wymagań. Takie osoby cierpią i się frustrują, popadają w depresję, zmniejsza się wydajność ich pracy i generalnie są nieznośne. Refundacja płatnego seksu będzie więc nie tylko ulżeniem cierpieniu i zapobieżeniem wielu patologicznym zjawiskom, ale także inwestycją w obywateli i w przyszłość. W ten sposób stosunkowo niewielkim kosztem szczęście zapanuje praktycznie w całej dorosłej części społeczeństwa.

 

Projekt II

 

Na podstawie nowelizacji ustawy o pomocy społecznej rząd premier Ewy Kopacz sfinansuje z publicznych środków tzw. dodatki entuzjastyczne. Dla osób, które publicznie zechcą wyrazić zadowolenie z władzy PO-PSL, a przy okazji zadowolenie w ogóle. Warto wydać na to pieniądze z budżetu, gdyż obywatel niezadowolony z władzy PO-PSL źle wpływa na innych, psuje atmosferę i obniża morale. Obywatel wyrażający się o tej władzy entuzjastycznie zaraża innych, w tym malkontentów. A sama władza zdecydowania poprawia sobie samopoczucie i w rewanżu chce jeszcze więcej dobrego zrobić dla obywateli.

 

Projekt III

 

Z budżetu państwa na mocy rozporządzenia będą opłacane „świadectwa obywatelskiej troski”. Każda osoba zadowolona z władzy PO-PSL będzie mogła wskazać kogoś z rodziny, znajomych bądź sąsiadów, kto narzeka na rządzących bądź im urąga. Zatroskanym tym faktem osobom zrefunduje się wydatki na urządzenia do podsłuchu i podglądu, żeby mogły swobodnie zdobywać dowody braku patriotyzmu, bo tym w istocie jest obsobaczanie władzy. Za najlepsze „raporty obywatelskiej czujności”, ujawniające np. wyśmiewanie się z premier Kopacz czy jej ministrów, opowiadanie dowcipów o rządzących z PO i PSL, a nawet niewstawanie z kanapy czy fotela podczas wystąpienia wysokiego przedstawiciela władzy w telewizji, będą przyznawane specjalne premie. Do rozważenia są także zagraniczne studia bądź obozy treningowe w dziedzinie obywatelskiej czujności. To wszystko przysłuży się Polsce, bo obywatel zatroskany i donoszący to osoba zaangażowana, gotowa do poświęceń i wytężonej pracy, choćby wywiadowczej.

 

Projekt IV

 

Budżet państwa sfinansuje zakup komputerów, tabletów i smartfonów dla osób dzwoniących do „Szkła kontaktowego” w TVN 24 i wyrażających prawdziwe nastawienie Polaków do rządu Ewy Kopacz i generalnie do władzy PO-PSL. Taki sprzęt będzie też przekazany nieodpłatnie w wieczyste użytkowanie osobom spontanicznie i szczerze wyrażającym w Internecie dobre opinie o władzy oraz z potrzeby serca polemizującym z hejterami rządu PO-PSL. Dzięki temu władza zasłużenie poprawi notowania w społeczeństwie, a pozytywne emocje przeważą nad negatywnymi, co tylko wszystkim wyjdzie na dobre.

 

Projekt V

 

Z budżetu państwa rząd PO-PSL wypłaci tzw. premie wyjazdowe, a te o wyższej wartości osobom, które nie ukończyły 30. roku życia, jeśli zobowiążą się one wyjechać za pracą za granicę. I jeśli zadeklarują, że nie będą chciały wrócić przez co najmniej pięć lat. Takie premie wyjazdowe są opłacalne dla wszystkich, bo te osoby nie będą pobierać zasiłków dla bezrobotnych, a gdy znajdą pracę za granicą, część zarobionych tam pieniędzy na pewno będą przekazywać rodzinom w kraju. Takie premie wyjazdowe są opłacalne także z tego powodu, że ci, którzy wyjadą, nie będą głosować (albo zrobi to niewielu z nich w lokalach wyborczych na obczyźnie) na Pawła Kukiza, PiS czy partię KORWiN. Nie będą też siały defetyzmu w kraju i zarażały innych swoimi negatywnymi ocenami rządów PO-PSL, a przez to nie będą podburzały do buntu czy protestów. Zapanuje więc nastrój zgody i miłości.

 

Projekt VI

 

Rząd Ewy Kopacz rozporządzeniem zwolni z radiowo-telewizyjnego abonamentu tych widzów i słuchaczy, którzy zobowiążą się (i będą to potwierdzać na specjalnych urządzeniach) do oglądania co najmniej pięć razy w tygodniu „Wiadomości” TVP i „Faktów” TVN, a także „Kropki nad i” Moniki Olejnik, „Szkła kontaktowego” Grzegorza Miecugowa, poranków w TVN 24 prowadzonych przez Jarosława Kuźniara, publicystycznych programów w TVP Info prowadzonych przez Karolinę Lewicką, porannych audycji w radiu Tok FM prowadzonych przez Janinę Paradowską, Dominikę Wielowieyską i Jacka Żakowskiego oraz „Siódmego dnia tygodnia” Moniki Olejnik w Radiu Zet. Osoby, które udokumentują nadliczbowe oglądanie i słuchanie innych programów z tymi prowadzącymi otrzymają specjalne nagrody rzeczowe, bony prezentowe oraz pamiątkowe medale z podobizną Bronisława Komorowskiego lub Donalda Tuska. W ten sposób Polacy docenią prawdziwie zaangażowane, ale uczciwe dziennikarstwo, a przez to także docenią rządzących, o których sukcesach wreszcie bezstronnie zostaną poinformowani.

 

Projekt VII

 

Na mocy specjalnej ustawy rząd Ewy Kopacz w porozumieniu z prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz zwolni na miesiąc, trzy miesiące, pół roku bądź rok z opłat parkingowych w stolicy te osoby, które co najmniej 20, 50, 100 lub 200 razy dziennie wygłoszą publicznie opinie o braku korków w największym polskim mieście, o znakomitym funkcjonowaniu przepraw mostowych przez Wisłę oraz o ofiarnej pracy straży miejskiej, dla której absolutnym marginesem jest wypisywanie mandatów oraz zakładanie blokad na koła aut. Dożywotnio z opłat parkingowych zwolnione zostaną osoby, które swoje pojazdy okleją dużymi podobiznami Ewy Kopacz oraz Hanny Gronkiewicz-Waltz i zobowiążą się, że ich nie odkleją przez 5 lat. Dzięki temu w Warszawie zapanuje optymizm i dobry nastrój, a to ważne, bo tu rezydują przecież władze państwowe, które muszą się czuć komfortowo, żeby robić dla nas wiele dobrego.

 

Projekt VIII

 

Rząd Ewy Kopacz nowelą do ustaw podatkowych zwolni z podatku PIT i CIT osoby prowadzące działalność gospodarczą czy zatrudnione w oparciu o umowy o pracę bądź o dzieło, które na swoich posesjach, działkach, w domach i mieszkaniach urządzą Muzea Złotego Wieku, Pomniki Polskiej Wolności oraz Izby Pamięci Zielonej Wyspy. Zakup mebli oraz innych artykułów stanowiących wyposażenie tych placówek zostanie zwolniony z podatku VAT. Osoby te mogą też liczyć na refundację zakupów alkoholu oraz kosztów cateringu, o ile będą urządzać wernisaże, prezentacje bądź odczyty. Takie osoby zostaną też odznaczone specjalnie ustanowionym orderem Budowniczego Polski Racjonalnej. W efekcie osiągnięcia rządów PO oraz ich ideowych poprzedników zostaną należycie uczczone, upamiętnione i wpisane w największe sukcesy zachodniej cywilizacji.

 

Projekt IX

 

W oparciu o nowelizację ustawy o płatnych autostradach rząd Ewy Kopacz zwolni z opłat te osoby, które zdecydują się na przejazd przez tzw. bramki w godzinach 01:00 - 05:00. Zwolnieni z opłat będą także ci, którzy zamiast jechać autostradą prowadzącą bezpośrednio do celu, będą podróżować tymi autostradami, na których akurat panuje najmniejszy ruch. W ten sposób zrównoważony zostanie ruch o różnych porach dnia i nocy oraz wszystkie autostrady będą obciążone w miarę równomiernie. Takie rozwiązanie pomoże także Polakom lepiej poznać swój kraj i odnowić kontakty z ludźmi, do których inaczej nigdy by się nie wybrali.

 

Projekt X

 

Specjalnym rozporządzeniem rząd przyzna premie pieniężne, zależne od udokumentowanej liczby przypadków, osobom stosującym tzw. optymalizację wyborczą. Optymalizacja będzie polegała na takich działaniach, które doprowadzą do unieważnienia jak największej liczby głosów oddanych na PiS, na wrzucaniu dodatkowych kart wyborczych z zaznaczonymi kandydatami PO i PSL, na przekonaniu jak największej liczby osób (np. premiami w postaci alkoholu) do zmiany preferencji wyborczych tak, by te osoby nie głosowały na PiS. Optymalizacja będzie też polegała na takim liczeniu głosów na każdym poziomie, by przybywało tych oddanych na PO i PSL, a ubywało oddanych na PiS. Korzyści odniesie całe społeczeństwo, bo w ten sposób Polska będzie racjonalna, nowoczesna, otwarta i chwalona w zagranicznych mediach.

 

Po wprowadzeniu wszystkich rewelacyjnych pomysłów rządu Ewy Kopacz, które udało mi się przechwycić, jeszcze przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi uda się sprawić, „by ludziom żyło się lepiej. Swoim”.

   

 

Źródła:

 

http://wpolityce.pl/polityka/257298-10-rewelacyjnych-tajnych-projektow-rzadu-ewy-kopacz-ktore-w-4-miesiace-kompletnie-zmienia-polske

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:15)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

przecież to jest chyba kawał na prima aprilis. Nie chce mi się w to wierzyć. Gdyby to była prawda, to albo moja wyobraźnia nie nadąża za rozumowaniem polityków ...albo w/w osoba wraz ze swoim doradcami, o takim poziomie umysłowym, nie powinni ukończyć nawet powszechnej szkoły podstawowej.
Serdecznie pozdrawiam Pana i małżonkę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1499934

No nie! :D:D:D  Red.Janecki pojechał bez trzymanki. Po ostrzu brzytwy.

Po raz kolejny twierdzę, że brak nam w narzędziach portalu jakiejś ikonki z pampersem i apeluję o takąż do Administracji.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1499944

Bardzo mi odpowiadają komentarze do zamieszczonego tekstu.

Tekst zamieszczony w całości, jak podaję w linku jest autorstwa znakomitego red. Janeckiego, przecież ciekawego publicysty z zaostrzonym satyrycznie piórem.

Proszę sobie przypomnieć polskiego poetę Janusza Szpotańskiego, który za satyryczny tekst wierszem:

"Caryca i zwierciadło" dostał za Gomułki trzy lata i siedział!!! Tak.

Wiersze Szpotańskiego warto mieć w domowej biblioteczce, Tytuł książki "Gnom, Caryca, Szmaciak". Proszę spróbować kupić przez Internet - Wydawnictwo LTW ul. Sawickiej 9, Dziekanów Leśny tel. 22 751 25 18  e-mail wyd@ltw.com.pl

Polecam, biesiada.

 

                                             Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1499953

Najpierw bardzo  podejrzewałam, że autorem tego tekstu jest inny Stanisław - Januszewski, który ma bardzo cięte i "zezowate" pióro. 

Ostatnio zauważam, że red.Janeckiemu zaczyna poprawiać się humor. 

Zresztą... nam też.:):)

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1499959

trzeba to spopularyzować, bo nawet same pełowce nie wiedzą jakie jeszcze "skarby nieocenione" są szafach Ewki.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1499968

nie głosowałem!  - żebym to wiedział wcześniej!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

hobo

#1500031

to ujac, by odniesc sie do tych kopaczowskich rewelacji.  Moze na ten przyklad jako najlepszy, najdluzszy i najbardziej niestrawny zart 2015 roku...

pzdr.

Szczesc Boze

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1500039

Jak to ująć? Jako żart, szarżę satyryczną, sarkastycznie ironiczną. By takie coś wymyślić to trzeba mieć głowę i intelekt, a Kopacz tych atrybutów nie posiada. 

Nieźle się uchachałam i szczerze mówiąc - aż o takie poczucie humoru St.Janeckiego nie posądzałam.

;);)

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1500053

A mnie osobiscie Janecki zawsze krecil...ma bardzo wysublimowana percepcje, slowem lubie tego goscia..., choc nie zawsze sie z nim zgadzam...

Odnosnie Kopaczowny, to posiada jedynie stek glupot w tej gornej czesci jej niezbyt pieknego ciala, a poza tym staje przed systemem na bacznosc, co jak widzimy i tak jej nie pomoglo w dalszej..."karierze". Slowem pustostan.

pozdrawiam

Szczesc Boze

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1500362

Satyra literacka, jak satyra. Jednym się podoba, innym mniej, a jeszcze innym wogóle nie. Tak to bywa w sztuce.

Odwzajemniam Szczęśc Boże

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1500113

No mnie sie podobalo, albo inaczej mowiac rozsmieszylo...Niestrawne, gdyz tyczy sie Najjasniejszej Rzeczpospolitej i tej pozal sie Boze "polityczce " " polidruczce " czy jak tam ja nazwac...Ukazuje niestety w jakim oplakanym stanie jest nasza Polska, w ktorej takie kreatury moga obejmowac tak znaczne pozycje w panstwie...Wiec...mieszane uczucia, choc naturalnie okraszone humorem...

Blogoslawienstwa Bozego zycze

serdecznie pozdrawiajac

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1500364