Pisanie w Nowym Ekranie

Obrazek użytkownika GosiaNowa
Blog

Cieszę się, że powstało nowe miejsce dla ludzi, którzy chcą wyrażać swoje poglądy nie obawiając się, ze zostaną one usunięte, bo nie są po linii i na bazie. Jest nim Nowy Ekran - portal, który jest niezależnym serwisem internetowym blogerów założonym przez Łarzącego Łazarza i s-kę.
Cieszę się, że mogę należeć do tej społeczności, bo podoba mi się, gdy ludzie mówią co myślą nie szukają w tym swojego interesu mając jedynie ochotę podzielić się własnymi przemyśleniami, lub działać dla dobra innych.
Nie ma tu miejsca na ploty i błahe teksty o niczym. Nie dlatego, że ktoś to cenzuruje, ale dlatego, ze bolgerom szkoda czasu na głupoty. Nikt nie pisze tekstów o tym, czy ktoś ubiera się modnie, czy też kolejny raz zmienił partnera, albo samochód, bo to niczego nie wnosi, a ploty wg mnie tylko szkodzą.
Czy to, że Chopin miał prawdopodobnie halucynacje wpłynęło na jakość jego muzyki, albo to czy Kopernik żył ze swoja gospodynią, czy nie zmieniło jego odkrycie? Czy warto myśleć nad tym jak się prowadziła Maria Skłodowska – Curie? Nie. Zasmuca mnie, że tyle czasu poświęca się na rzeczy nieistotne. Szkoda, że obecnie bardzie znane są nazwiska celebrytów niż naukowców. Wolałabym czytać o nowych odkryciach, czy wynalazkach niż o tym kto się rozwiódł, a nawet kto dostał Oskara. Mało wiemy o nowych dobrych książkach, dziełach sztuki, natomiast film, a zwłaszcza aktorzy stali się głównymi i najważniejszymi tematami. Żal mi tych ludzi, którzy gdy staną się znani nie mają spokoju i prawdziwego życia prywatnego. Winni jednak nie są ci, którzy o tym piszą, ale ci, którzy chcą to czytać.
Sama nie kupuję plotkarskich Pism, ale niestety takimi wiadomościami jestem bombardowana przez telewizję i portale internetowe.
Dlatego cieszę się, że są takie miejsca jak Nowy Ekran, gdzie głupoty nie mają wstępu. Twórcom życzę rozwoju i wielu wspaniałych pomysłów, a piszącym ciekawych tematów i weny. Wszystkim owocnych dyskusji.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Świat z istoty jest niereformowalny, a kto chce naprawiać świat niech przyjmie do swej wiadomości, iż czekają go z tego tytułu nieprzyjemności i straty .

Wskazanym jest nauczyć się na pamięć pytania do radia Erewań:
Czy to prawda że Czajkowski był pederastą?
Tak,to prawda,ale my cenimy go za coś innego.

I ojcowskie napomnienie biskupa warmińskiego:
Mikołaj, ty zajmij się lupą,
a nie w Kaśki .... .

Tak oto sensowny wpis zamieniłem w plotkarskie badziewie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131131

Pozwólcie. Nie zgadzam się z tak stawianymi tezami.

Moda na moher nie mija. Moda w połączeniu z estetyką nie musi prowadzić do ascezy.

I jak Ktoś wspomina "kremówki" czy zaraz jest plotkarzem.

Siłą "Ekranu" jest jego zmasowany atak (teksty, zdjęcia).
Otwierasz stronkę i masz więcej informacji niż w
Schnellzug-u.

Komu przeszkadza? http://www.stylistka.pl/tydzien-mody-w-paryzu/
Valentino , Chloe - czy łądne sukienki?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131159

Co innego jest dal mnie wazne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

GosiaNowa

#133203