Partia! Naród!

Obrazek użytkownika Qeid
Blog

Na przeciwko Kancelarii Premiera stoi grupa starszych Pań i Panów dźwigając w ten mroźny poranek wielki transparent "DZIĘKUJEMY PREMIEROWI TUSKOWI ZA NASZE SZCZĘŚLIWE DZIECIŃSTWO" .
Wezwane przez Arabskiego organy ścigania w osobie dwóch stójkowych zaczynają legitymować stojących staruszków. Z Kancelarii wychodzi Poseł Karpiniuk i dziwi się : Proszę Państwa przecież jak wy byliście dziećmi to Pana Premiera Tuska jeszcze na świecie nie było ? I za to właśnie mu dziękujemy ! - krzyczą staruszkowie.
______
Jak donosi dziś prasa dzięki pracy rządu Tuska Premiera i jego minister zdrowia Kopacz zaczyna brakować pieniędzy na podstawowe zabiegi lecznicze takie jak np. leczenie jaskry.

W marcu ma zabraknąć kasy na wypłaty w TVP.

Kilkadziesiąt tysięcy internautów protestuje przeciwko esbeckiej cenzurze którą chce wprowadzić rząd Tuska.

A premier ?

On ma inny kłopot . Chlebowski dzięki wagonowi pudru , beczce dezodorantu i swemu kumplowi Sekule jakoś przemknął przez komisję ale Drzewiecki zrejterował sromotnie. Sam Tusk boi się nie mniej jak jego przyjaciele i cały czas nie jest pewien czy Sekuła da radę ochronić go. Drugi taki numer jak pezetperowska zagrywka "kto jest przeciw, nie widzę" cicho mówiona do pustych krzeseł może już nie przejść. Tusk walczy już nie o prezydenturę a o życie. Po to kazał napuścić prokuraturę na Pana Luckiego (wygrywam w ruletkę setkę razy i poleruję laski za milion). Po to usuwa Jarucką z MSZu. Z jednej strony wykańcza swego kumpla od kielicha i cygara Olechowskiego a z drugiej zaskarbia wdzięczność Cimoszki. To już nawet nie noże , to siekiery. PO szykuje się do porażki próbując usadowić się w biznesie. Po to ostatnio wywalono dwie firmy z budowy autostrad coby wmisiakować swoich w ten ostatni interes życia. Bo członki PO są przaśne. Co wyraźnie pokazała Hanna Hospicjara próbując przejąć prawem kaduka teren dawnego stadionu X-lecia by "zbudować tam osiedla". Oni nie znają innego biznesu.
A fokusy są nieubłagane. Część młodych (ta naprawdę wykształcona a nie czytająca Klozetę W.) zauważyła już mizerię Tuska i jego ekipy. Jak to się skończy ? Jedyna szansa dla Tuska to "młode wykształcone" tłumoki wyznawcy Szkła Kontaktowego i Kubusia Wsiowego.

A w Polsce mróz, wczorajszej nocy zmarło 30 osób. Czy ktoś o tym wie ? Ja wiem , to nie wina rządu ale widać jak zakłamane są media. Ta informacja nie przebiła się przez opokę ogłupiałych redaktorków radiów BZDET i RFN-FM . Te młode wykształcone inaczej indywidua z całego przesłuchania Kamińskiego usłyszały tylko PĘDZĄCY KRÓLIK. Za to nijak nie obiło im się o uszy ROSÓŁ, SOBIESIAK i przeciek. Kloaczne to strasznie.Takie media jacy redaktorzy.

Tak patrząc na zimę to mamy szczęście że że mamy "globalne ocieplanie" . Pomyślcie jakie mrozy by były gdyby nie było tego globalnego ocieplenia :) A tak tylko -30 stop. C.

Kolejny cud Tuska to wysłanie ratowników na Haiti. Holendrom zajęło to 30 godzin. Gruzji ok. 40 godzin a nam ? 120 godzin . Bite 5 dni. Z czego rząd podejmował decyzję 3 dni a 1 dzień szukali samolotu.

Tak na koniec w kwestii Cudów Tuska. Patrząc na determinację PO można się spodziewać CUDÓW NAD URNĄ.

No i pytanie ?
KIEDY W POLSCE ZACZNIE SIĘ POPRAWIAĆ ? Oczywiście przed wyborami. :)))
Dobranoc. I nie liczcie na rząd Tuska . Liczcie lepiej prawdziwe barany. Szybciej uśniecie...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

najlepszym liczykrupą w całej UE!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#44744

Pisałem przecież że przed wyborami wszystko się w Polsze poprawi :))))

Sapere Aude

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sapere Aude

#44745

Dokładnie opisana nasza rzeczywistość

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#44764

ten samolot, to nie tego rozmiaru i 12 ratowników + 2 psy
zostało na lotnisku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#44776