Cuda cuda ogłaszajcie

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

"Znasz-li ten kraj,
Gdzie cytryna dojrzewa,
Pomarańcz blask
Majowe złoci drzewa?"

Nie znasz ?

A może znasz taki kraj gdzie przestępcy i ich strażnicy w jedną sprawę zamieszani jednako popełniają samobójstwa w imię.... prawdy czy też może kłastwa?

A może znasz taki kraj gdzie nowoczesne zakłady mięsne płoną jedne po drugich?

Oto przemknęła dziś informacja przez media tak pomiędzy "przerywanym stosunkiem" a "pornografią na koloniach" że kolejne zakłady mięsne (tym razem Mysłowice) spłonęły dziwnym trafem.

Ja wiem, lato jest wszystko może spłonąć.

Ale żeby dwa ZAKŁADY MIĘSNE w 2 niesiące ?!!!

Gdy popełnił samobójstwo pierwszy z morderców Krzysztofa Olewnika oburzenie było li tylko na zabezpieczenia w więzieniach. Gdy zginął drugi sprawa stała się śmierdząca. Dalej to już kanał. I chyba nikt nie wierzy w zapewnienia Latkowskiego że to sprawa mafii lokalnej?

Gdy spłonął zakładach w Łysych , jeden z nowocześniejszych zakładów już wydawało się to dziwne. Teraz sprawa śmierdzi aż głupio i nie jest to smród z nieutylizowanych kości z zakładu pewnego byłego senatora (a dziś pieszczocha rządzących) to smród kasy.

Dziwne ale już po pożarach w pierwszej kolejności pojawiły się informacje żę to może być próba wyłudzenia ubezpieczenia. Prawie nikt nie zwrócił uwagi że np. zakład JBB produkował jedne z tańszych i bardziej poszukiwanych wędlin na rynku. Był wręcz monopolistą w odległości do 100 km. od zakładu w dziedzinie tanich wędlin a więc rynku perspektywicznego w dobie kryzysu.

Zakłady MYSŁAW to potentat w garmażerce czyli też dość tanich produktach.

No i clou. Przypatrzmy się KTO wejdzie z TAKIMI SAMYMI wyrobami na te rynki?

Osobiście już widziałem tańsze wędliny JBB "sklonowane" w jednym ze sklepów pod nazwą jakiejś innej firmy. Tak wiem to normalne. Ale nie tak szybko....

Cuda , cuda ogłaszają.....

___________

Kolejne cuda - straciliśmy w Afganistanie helikopter na szczęście bez strat w ludziach. Wczoraj ? NIE. Przedwczoraj? NIE. No to kiedy? A ponad tydzień temu. Minister Klich jakoś zapomniał o tym poinformować opinię coby nie pisać publiczną.

Brak głosów

Komentarze

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#27747

Na razie spłonął ATLAS . Kto następny ?
Sapere Aude

Vote up!
0
Vote down!
0

Sapere Aude

#27847