TUSK WŁAŚNIE ZAŁATWIA SOBIE BIAŁE RĘKAWICZKI

Obrazek użytkownika Polak2013
Kraj

 Przy okazji komentowania wpisu w innym temacie Xenia słusznie zauważyła ze mieliśmy tematy zastępcze a Tusk forsuje nową ustawę . Projekt tej ustawy właśnie wylądował u Marszałek Sejmu .

http://sejmometr.pl/sejm_druki/2202449

projekt ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

W skrócie o co w tym chodzi . Chodzi o wspólne działania służb innych państw prowadzone na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej m. in. w związku ze zgromadzeniami, imprezami masowymi lub podobnymi wydarzeniami w celu ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz zapobiegania przestępczości.

Pomocy RP udzieli do 200 osób, w przewidywanym okresie pobytu nie przekraczającym 90 dni. 

Funkcjonariusze ci mogą : stosować środki przymusu bezpośredniego, legitymować i zatrzymywać osoby, dokonywać kontroli osobistej i przeszukań oraz używać materiałów pirotechnicznych tak samo jak Policja, a nawet używać broni palnej.

I ciekawostka : do udziału we wspólnej operacji lub wspólnym działaniu ratowniczym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przystąpiłyby jednocześnie jednostki służb porządku publicznego lub służb ratowniczych z różnych państw także spoza Unii Europejskiej.

Przekładając z Tuskowatego na nasze . Można użyć  funkcjonariuszy innego państwa lub wielu państw jednocześnie do tłumienia zamieszek , demonstracji , w czasie wprowadzenia stanu wyjątkowego . Żeby było weselej z uwagi na zakres projektowanej regulacji, w tym fakt, że dotyczy ona głównie służb podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych, przeprowadzenie konsultacji społecznych jest niecelowe.

O ile to by były oddziały niemieckiej Bundespolizei pół biedy ,z 200 Niemcami jakoś byśmy dalej radę . Gorzej jak to będzie  rosyjskie FSB, wujek Putin wyśle na pomoc tym 200 większą ilość wyzwolicieli .

A tak poważnie . Pisałem Tusk chce wyprowadzić ludzi na ulicę . Chciałem i chcę nadal się mylić . Patrząc na całokształt dokonań tego rządu Tusk szuka wyjścia z sytuacji jaka go niedługo może spotkać . A spotkać go może Trybunał Stanu . Jedynym wyjściem z sytuacji jest wprowadzenie stanu wyjątkowego . Do tego celu konieczne jest wyprowadzenie Polaków na ulice , poproszenie zgodnie z uchwaloną bez zgody obywateli ustawą np. FSB a dalej to już wszyscy wiemy co będzie . 

Wątpię czy mamy jakikolwiek wpływ na dalsze losy projektu ustawy . Ale możemy nie dać się sprowokować , a gniew społeczny rośnie , łatwo o masowe demonstracje . 

Tusk doskonale wie że już rosyjskie serwery nie pomogą , wszak łatwo to ominąć, jeden dzień uczciwej pracy w komisjach wyborczych przedstawicieli PiS i serwery nie mają znaczenia , one same nic nie zmienią . A poparcie społeczne u lemingów Tuskowi spada , oj spada .

Więcej i obszerniej :

http://mufti.polacy.eu.org/3342/ustawa-o-bratniej-pomocy/

 

 

 

 

Brak głosów

Komentarze

Tym samym powinien zakończyć się festiwal notek o babie z penisem zwanej Grodzką. Nawet nie przypuszczał(a),że Niepoprawni zrobią jej taką reklamę. Na podziękowania nie ma co liczyć.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#329518

dokładnie .

Dziękuję za wpis i pozdrawiam .

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#329569

... on to już ma w genach... po dziadku...

Vote up!
0
Vote down!
0
#329606

Ta ustawa to asekuracja Tuska, który nie wie jak zachowa się wojsko i policja gdy Polska wyjdzie na ulice bo rozmontował i jedno i drugie, i zdaje sobie sprawę, że nie może na nie liczyć. Własne bezpieczeństwo widzi już tylko w siłach z zewnątrz.
Cyniczny i bezczelny lans Anno Grodzko na wicemarszałko to również jest próba wyciągnięcia Polaków na ulicę i o tym należy mówić ! Obowiązkowo. Brak reakcji obywateli oznaczałby akceptację dewianta na stanowisku wicemarszałka sejmu. Protesty oczywiście nie dają gwarancji, że np. pojutrze Biedroń nie awansuje na ministra spraw zagranicznych, bo Tusk już idzie na całość i będziemy świadkami nie takich szaleństw premiera.

Niestety - nie da się już ukryć, że mamy wariata na urzędzie premierskim, który jest zdolny do wszystkiego byle tylko utrzymać władzę. Dla niego już tylko to się liczy.

Wczoraj pisałam, że tą ustawą Tusk piecze sobie co najmniej dwie pieczenie na jednym ogniu i powtórzę to tutaj bo pieczeni jest więcej.

Jedna pieczeń - niby polski pomysł "integracji" europejskiej w dziedzinie bezpieczeństwa na bazie wymiany doświadczeń, czyli porcja wazeliny w kierunku Merkel i Brukseli.

Druga - zamydlenie oczu Polakom jakby do czegoś doszło, że "Unia zaniepokojona niepokojem społecznym w Polsce wysyła swych obserwatorów, do których dołączyli obserwatorzy z Rosji, która za chwilę złoży akces do UE".
Przecież leming wszystko kupi...

Trzecia pieczeń - w sosie kremlowskim bo wiadomo, że do serca przez żołądek droga wiedzie i może Putin znów poklepie Tuska po pleckach albo przytuli (jak na wiadomym zdjęciu).

Jeszcze ze dwie pieczenie myśli Tusk upiec ale jedną na pewno - żółte papiery. W Unii kanciarza już nie chcą więc klapa z immunitetem, w Polsce trybunał za zdradę i tylko diagnoza może go uratować przed wyrokiem.

Pozdrawiam z 10*.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#329536

Dobrze że to tak uzupełniłaś , teraz najważniejsze żeby to docierało do tych niezdecydowanych oraz jeszcze elektoratu PO . Taki los nie jest tym na co czekamy .

W wigilię 2012 szedł Tusk, Komorowski i Kopacz na pasterkę . Zatrzymują się przed Sejmem i Kopacz mówi :
Żłób już jest , tylko chyba nie ta szopka .

A NP jako ten zdezelowany fiacik ( inni mieli mercedesa ) który ciągle jedzie cenię właśnie za to że wie dokąd chce dojechać i jakie czekają go przeszkody .

Nowy projekt ustawy jest właśnie taką przeszkodą , którą nam szykują , oczywiście dla dobra swojego , i jak w filmie pt.: Paragraf 22, co jest dobre dla nich jest dobre dla Polski.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#329614

Polecam w temacie

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4k9_7I5PgeM

Pozdrawiam
krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#329542

Pozdrawiam.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#329554

Jest niestety jeszcze gorzej, a Putin nie będzie musiał przysyłać silniejszego składu potajemnie.

Pomocy RP udzieli do 200 osób, w przewidywanym okresie pobytu nie przekraczającym 90 dni. - to mówi punkt 1 planowanej ustawy. Punkt 2/a daje jeszcze więcej mozliwości:

przewidywany okres pobytu zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników państw członkowskich UE lub innych państw stosujących dorobek Schengen przekracza 90 dni od dnia wjazdu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub ich liczba przekracza 200 osób

W pierwszym przypadku z wnioskiem do organu państwa wysyłającego o udział zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach występuje Komendant Główny Policji, Komendant Główny Straży Granicznej, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej albo Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zaś w drugim - minister właściwy do spraw wewnętrznych.

A naród sobie słodko dalej drzemie. Kiedy się obudzi, pozostanie mu jedynie wybór pomiędzy szybkim nauczeniem się języka rosyjskiego a niemieckiego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329564

Tusk już wie ze kara nadchodzi,a Polakom nie ufa,to się zabezpiecza,specnaz i OMON na ostro trenują w Czeczeni,im ręka nie drży gdy strzelają do bojowników Czeczeńskich,a do Polaków tym bardziej,nie będzie,przebiorą ich w mundury Polskie i strzelać do tłumu,gdy ludzie wyjdą na ulice,albo na święcie Niepodległości,niech twój ród wyginie zdrajco i sprzedawczyku

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#329603

Dokładnie . Dziękuję za wpis i uzupełnienie .

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#329617

Tusk che wyprowadzić ludzi na ulicę. Dobre!

bez wyjścia ludzi na ulicę nic w tym kraju sie nie zmieni. Nie ma co liczyć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329595

 A nie prawda . Zmieni się i to wszystko , wystarczy w to wierzyć i chcieć coś zrobić, wystarczy mieć większe poparcie dla idei potrzeby i konieczności zmian. 

Demonstracje już były, manifestacje także , zginie wielu następnych Janków powstanie nowy okrągły stół i wprowadzona zostanie odnowa . Czyli Od Nowa to samo .

Wyjść można ale mądrze . Wyjść trzeba ale mądrze . Nikt nie zaprosi 200 towarzyszy z FSB jak będzie to manifestacja połączona np. z pielgrzymką, wszak jesteśmy narodem katolickim, wszak lubimy często wymawiać słowa Bóg Honor Ojczyzna. 

Więc niech tak będzie , niech kapłan, kościół będzie na czele tego i prowadzi pielgrzymkę np do Częstochowy . Kto odważy się wtedy tak reagować jak się planuje, na to już żaden naród nie wyrazi zgody oprócz sovietów. 

Na wszystko jest sposób, ale nie my go wymyślimy , nie my go wprowadzimy w życie . My będziemy  uczestnikami ale jeśli bandyta nie ma broni jest mniej groźny, jeśli mu takową broń pozwolimy mieć robi się niebezpiecznie .

Coraz bardziej widać potrzebę żeby ktoś to wziął w swoje ręce . Charyzma silna osobowość, niezłomny charakter , patriota .

Wyjście na ulicę spontaniczne , słuszny protest skończy się jak wyżej .

 

Pozdrawiam  

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#329627

,,A nie prawda . Zmieni się i to wszystko , wystarczy w to wierzyć i chcieć coś zrobić, wystarczy mieć większe poparcie dla idei potrzeby i konieczności zmian,,.

Przecież to kompletny odlot od rzeczywistości. Przekonanie ,,wystarczy w to wierzyć,, jest wprost wyjęte z podręcznika naiwniaka. ,,Uwierz,, , to zawsze zawołanie oszusta.
Wiara ma sens, gdy jest wiarą Bogu, gdy jest wiarą w siebie, czy komuś wiarygodnemu, ALE NIE W COŚ. ,,Cosie,, to trzeba UDOWADNIAĆ.
Jakoś nie słyszałem, by Bóg obiecywał załatwiać za nas nasze obowiązki. Bóg nie wsadzi za nas lewaków, faszystów, satanistów, zbodniarzy, bandytów i złodziei do więzień, Bóg im nie odbierze tego, co nam i naszym potomkom narabowali. To musimy zrobić sami. I zrobimy. A ,,obcą dłoń,, odrąbiemy jak się nam spróbuje wtrącić w nasze sprawy w naszym kraju.

Natomiast zadanie: ,,Zmieni się i to wszystko , wystarczy w to wierzyć...,, nabiera sensu, gdy podmienimy w nim ,,w to wierzyć,, na ,,mieć nadzieję,,.
,,Wierzysz,, , żnaczy ,,masz,, , znaczy ,,możesz góry przenosić,,. Z kolei ,,masz nadzieję,, to ,,będziesz miał.

Wystarczy mieć nadzieję na rozwiązanie naszych problemów lokowaną ,,w Panu,, , w Chrystusie jako żródle odwagi, BY DZIAŁAĆ, by dokonywać koniecznych zmian, by nie tylko iść Jego drogą, ale i przygotowywać Jemu drogę.

To nadzieja ,,wyprowadzi ludzi na ulicę,, aby w tym kraju sie zmieniło dużo.

Gdy do władzy doszli faszyści, tylko naiwni jeszcze wierzą, że ktokolwiek uprawia politykę. Że istnieją jeszcze sprawiedliwość, prawość i moralność wśród ludzi waadzy. Że istnieje jeszcze demokracja - sprawiedliwość wspólnotowa, że istnieją jeszcze jakieś zasady życia społecznego obowiązujące wszystkich, że jesteśmy jeszcze Narodem wolnym, czy nasze Państwo jest niepodległe.

Oddanie Państwa pod okupację państw obcych, bo taki jest wymiar projektowanej ustawy, po to, by chronić się mogły pod jej skrzydłami najgorsze szumowiny, najgorsi przeniewiercy, najgorsi zdrajcy i zbrodniarze, i to zapewne wraz z tym, czego narabowali, to już chyba niespotykany w dziejach szczyt zdrady.

,,Demonstracje już były, manifestacje także,, , ,,słuszny protest,, zgodnie z cywilizowanymi zasadami się odbył.
Nasze demokratyczne możliwości się wyczerpały, bo i demokracja przestała działać.

Teraz przyszedł czas na żądania suwerena nad władzą i to żądania nie podlegające żadnym negocjacjom, żadnym kompromisom.
I żeby od razu wszyscy dobitnie wiedzieli: tak jak w przypadku Trybunału Norymberskiego, podstawą żądań, czy podstawą sądu nie będą jakiekolwiek praawa, a wprost sprawiedliwość z wymiarami kar niczym nie limitowanymi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329925

Witaj !
To Ty nie widzisz, że Tusk zachowuje się coraz bardziej wyzywająco ? Sejmu od dawna nie pyta o zdanie, debaty publicznej nie ma, na siłę chce wprowadzać euro w Polsce, polityki zagranicznej nie ma, jest akwizytor Sikorski na rynek zachodni i akwizytor Komorowski na wschodni...
Póki co Tusk może zamknąć kilku dla pokazu "ja wam pokażę" jak zrobił ze Staruchem, ale wszystkich przecież nie zamknie. Tu chodzi o wyciągnięcie Polaków na ulicę by siłowo załatwić sprawę. On nie zawaha się użyć ostrych nabojów, ma się polać krew żeby Polacy się przestraszyli i znali swoje miejsce, a że nikomu już nie ufa - ani armii, ani policji, ani służbom no to załatwi to najemnikami, których ściągnie pod pozorem "wymiany doświadczeń".
To jest moje zdanie oczywiście.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#329653

ale jestem daleki od tego, żeby twierdzić, z mu zależy na zabijaniu ludzi na ulicach. To śmieszne.

On robi to co robi bo stracił poczucie rzeczywistości. To totalny bufon- jest dokładnie taki sam jak jego elektorat. Chyba go Bóg ukarał. A jak Bóg karze, to chyba każdy rozumie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329733

przypomnę... "sukcesy" seryjnego samobójcy...

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#329760

Pisze to samo co autorowi:

Tusk jest zdolny do wszystkiego, ale za dużo by go kosztowała kolejna masakra na zwykłych ludziach. Tego by nie ukrył i na to nawet zachodnie media musiałby się oburzyć. Ludzie mają mnóstwo nowoczesnych technologii aby sfilmować takie zajścia a wieści rozchodzą się błyskawicznie.

Kolejna sprawa jest taka, że masakra na zwykłym Kowalskim, czy Kowalskich- trzeba liczyć w setkach zabitych i rannych w takich pacyfikacjach- ruszyłaby nawet lemingów. A jak nie to zaciągalibyśmy ich siłą przed nasze laptopy żeby zobaczyli prawdę. To my nie darowalibyśmy Tuskowi i Lemingom. Nagabywalibyśmy ich (lemingów) spotkaniami, mailami i telefonami w dzień i noc, zmusilibyśmy ich do jasnego i wyraźnego opowiedzenia się po którejś ze stron. Z lemingami jest tak, że nie przyjmują z reguły radykalnych postaw, ale coś takiego zradykalizowałoby całe społeczeństwo- z jednych zrobiłaby bojowników o wolność a z innych zdrajców.

Tusk miałby szansę w przeprowadzeniu takich pacyfikacji bez problemów dla siebie i swojej świty, gdyby udało mu się wcześniej spacyfikować Internet. Szansę, ale nie znaczy to, ze musiałoby mu to ujść na sucho.

Myślenie, że Tusk robiąc jakieś masakry na ulicach pozwoliłoby mu umocnić władzę uważam za skrajną głupotę. Właśnie po czymś takim, Tusk- może nie od razu- skończyłby marnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329863

 Uważam, że tussk jest zdolny do wszystkiego, byle tylko utrzymać się przy władzy i nie dać się ukarać. Jak każdy dyktator zresztą. Strzelanie do Kowalskiego ukryłby pod płaszczykiem zwalczania skrajnych antysemitów, a masowe aresztowania nazwałby łatwo prewencją wobec destabilizacji państwa. W ich mowie miłości można przemycić wszystko, bo u nich słowa znaczą wszystko, ale nie to, co powinny. Piszesz, że zaciągnąłbyś leminga przed swój laptop i pokazał mu prawdę. A zaciągnąłeś choćby jednego po Smoleńsku? Pokazałeś choćby jednemu tę prawdę? Wysyłałeś maile? Telefonowałeś do lemingów? W dzień i w noc? Bo tam właśnie stał się zamach. Jedna z sytuacji, o których piszesz. Zamach siłowy na społeczeństwo, na jego elitę polityczną i wojskową. I zmieniło to coś w postawie leminga? Nie, nie, po trzykroć nie, ponieważ leming wierzy w to, co podaje mu tvn i polszmat i tylko w to. Dlatego właśnie, jeżeli leming dowie się z tv, że właśnie odstrzelono - dajmy na to - 100 faszystów, oszołomów i moherów, na pewno nie podniesie buntu, a nawet nie będzie płakać po takich. Ucieszy się, bo to o 100 mniej w kolejce w pośredniaku... Pozdrawiam smutno, bo czarno to widzę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329947

Piszesz, że zaciągnąłbyś leminga przed swój laptop i pokazał mu prawdę. A zaciągnąłeś choćby jednego po Smoleńsku? Pokazałeś choćby jednemu tę prawdę? Wysyłałeś maile? Telefonowałeś do lemingów? W dzień i w noc? Bo tam właśnie stał się zamach.

Zaciągałem. Dużo na tym straciłem, ale też sporo zyskałem. Najgorsze jest to, że ja takich lemingów mam wśród bliskich.

Mi o Smoleńsku nie trzeba pisać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329951

 A więc zgoda, bo ja także straciłem 2 szwagrów i sporo tzw. "kolegów" po tym, jak usiłowałem pokazać im prawdę. Oni nawet teraz nie potrafią uznać tej zbrodni, mimo tak wielu dowodów i poszlak. Jeden zapytał mnie nawet bezczelnie, czy widziałem film NG, ja mu na to, że nie, ale lepszy - "Anatomię upadku" - odwiesił słuchawkę. Oni nie czytają nawet - ich alfabet to GW. A ja po hebrajsku czytać nie umiem...

Vote up!
0
Vote down!
0
#329958

Niech debile śpią spokojnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#330427

wiem, że ma dobre intencje, ale uważam twierdzenie, że Tusk chce zabijać ludzi na ulicach, że mu zależy na rozwiązaniu siłowym za głupie i niepoważne.

Tusk postępuje jak osoba, która się zwyczajnie boi. Szuka wsparcia to tu to tam, bo mu się grunt pali pod nogami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329737

Jak ja bym chciał żebyś miał rację .
Masz rację że jego zachowanie wskazuje że się zwyczajnie boi , ale widzisz nie bali się dokonać zbrodni smoleńskiej , nie bano się zrobić zamachu na papieża, nie bano się zabić prezydenta Kenedyego więc teraz także się nie będą bać , co mają do stracenia - wiele.
Widzisz tutaj nie chodzi o samego Tuska , tutaj chodzi o GTW i oligarchię , Tusk jest słupem . Osobą wystawioną do załatwiania spraw interesów oligarchii.
I teraz musi , czy to mu się podoba czy nie iść dalej drogą jaką wybrał.
To temat na oddzielny wpis na blogu , ale jak prześledzisz całokształt poczynań Tuska to zaczyna się to zazębiać .
Mądrością Polaków będzie do tego nie dopuścić, chyba dość ofiar , o których nawet później nie możemy pamiętać.

Dziękuję za komentarz , chcę żebyś miał rację , bardzo chcę .
Pozdrawiam .

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#329743

ale za dużo by go kosztowała kolejna masakra na zwykłych ludziach. Tego by nie ukrył i na to nawet zachodnie media musiałby się oburzyć. Ludzie mają mnóstwo nowoczesnych technologii aby sfilmować takie zajścia a wieści rozchodzą się błyskawicznie.

Kolejna sprawa jest taka, że masakra na zwykłym Kowalskim, czy Kowalskich- trzeba liczyć w setkach zabitych i rannych w takich pacyfikacjach- ruszyłaby nawet lemingów. A jak nie to zaciągalibyśmy ich siłą przed nasze laptopy żeby zobaczyli prawdę. To my nie darowalibyśmy Tuskowi i Lemingom. Nagabywalibyśmy ich (lemingów) spotkaniami, mailami i telefonami w dzień i noc, zmusilibyśmy ich do jasnego i wyraźnego opowiedzenia się po którejś ze stron. Z lemingami jest tak, że nie przyjmują z reguły radykalnych postaw, ale coś takiego zradykalizowałoby całe społeczeństwo- z jednych zrobiłaby bojowników o wolność a z innych zdrajców.

Tusk miałby szansę w przeprowadzeniu takich pacyfikacji bez problemów dla siebie i swojej świty, gdyby udało mu się wcześniej spacyfikować Internet. Szansę, ale nie znaczy to, ze musiałoby mu to ujść na sucho.

Myślenie, że Tusk robiąc jakieś masakry na ulicach pozwoliłoby mu umocnić władzę uważam za skrajną głupotę. Właśnie po czymś takim, Tusk- może nie od razu- skończyłby marnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329861

gość z drogi

doprowadzą do tego,że któregoś dnia Polki i Polacy sami wyjdą na Ulice...

bo nic innego nam juz nie pozostanie....

Wybory ? a co z ruskimi serwerami ,co z bandą podległych urzędników,którzy za swego "wodza" dadzą się pokroić,byle tylko utrzymać go przy  władzy...co z komornikami,"sendziami "typu tego od Amber Gold,czy staliniątkami ,oni za nim pójdą w ciemno a ponieważ mają pieniądze,władzę ,wiec sami jej nie oddadzą,Trzeba będzie im ją odebrać...

bez złudzeń,bez 

10 dla Autora i drugie 10  dla krzysztofa jaw   za link 

pozdrowienia :)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#329748

Tak , tylko to woda na młyn . Jak już wyjść to mądrze , dość ofiar o których się zapomina , bo nikt nie pozwala o nich pamiętać.
Wyjść mądrze to tak żeby pokazać bunt sprzeciw ale nie dać im alibi do rozprawiania się z nami . Tylko to mam na myśli .
Co do serwerów .Mamy 41 okręgów wyborczych do sejmu .
Do nich idą wyniki z lokali wyborczych danego okręgu .
Wystarczy żeby delegat PiS z komisji wyborczej spisał wyniki swojego lokalu i wysłał je emailem do członka PiS w komisji z okręgu . PiS ma wtedy dokładne dane , w razie przekłamania oszustwa łatwo jest je wychwycić .

Dzięki za komentarz , wcale nie jest daleki od prawdy . Zresztą kto z nas zna całą prawdę .

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#329792

gość z drogi

wielkich prowokacji z wiadomej strony....

a że potrzebne,to moje doświadczenie jako starego zwiazkowca z lat innych,mówi,że

Ludzie muszą się zobaczyć,policzyć i wiedzieć,że SĄ... ja to nazywam Listą Obecności  szczególnie,ze młocka w telewizorniach i radiach robi swoje...co do sposobu na ruskie serwery,to podoba mi się recepta....tylko,czy Polska wytrzyma do wyborów...rozprzedają nas niczym worki kartofli,za pół darmo,by sobie zabezpieczyć lukratywne stanowiska w póżniejszych zagranicznych radach nadzorczych...

a przykładów ...takiego "byznesu" złodziejskiego,mamy mnóstwo ...

pozdrawiam niedzielnie :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#329823

Pewnie, że to wygodne dla Tuska, ale podobne ustawy są szykowane i w innych państwach Unii (zaczęto o tym przebąkiwać, już w połowie zeszłego roku). Ciekawe, że Szwajcarzy, dwa miesiące temu urządzili największe od 68 manewry, których celem było dopracowanie metod ochrony granic, przed napływem uchodźców, w razie zamieszek w krajach Unii. Helweci na ogół wiedzą co robią, a nie sądzę, aby zamieszki w Polsce były ich główną troska..
Podejrzewam, że te pomysły o "pomocy", zostały opracowane po dokładnej analizie i eliminacji błędów Operacji Dunaj. Znacznie lepiej i bez ryzyka "odwrócenia" broni, wojsko i policja strzela do obcych. Dlatego bezpieczniej będzie wysłać np. Polaków i Duńczyków na pacyfikację Grecji, a Portugalczyków i Rumunów na pacyfikację Polski.
Naprawdę ciekawe jest, to uwzględnienie sił spoza Unii i wcale nie musi to dotyczyć Rosjan, tym bardziej, że ich na taka imprezę, póki co, nie stać, a będzie z nimi coraz gorzej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329799

gość z drogi

szykują na okoliczność,,,,typu bankructwa banków...wiadomo co się stało w Argentynie...więc i  w Europie ,może być podobnie....

przecież pustki w bankach to niedługa juz przyszłość....ta bańka mydlana ,lada moment pęknie i co wtedy...?

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#330479