[18+] Krew na brudnych łapach

Obrazek użytkownika nlysik
Świat

Ten wpis ma na celu zwrócenie uwagi na kolejny przykład łatwego przyklejania łatki "bojownika o wolność" zwykłemu oprychowi z kałachem w ręku i Allahem na ustach. Zresztą (nie wiedzieć czemu, prawda?) równie często nazywanemu przez te same władze terrorystą. Kluczem do zrozumienia fałszywego rozróżniania tych samych ludzi i motywacji jest ich geopolityczna użyteczność. Jeśli dyktator, faszysta, ogólnie - złyyy człowiek - zaczyna przeszkadzać wielce demokratycznemu wodzowi, trzeba natychmiast wesprzeć dowolną opozycję. Destabilizacja kraju załatwia wiele problemów jak choćby ryzyko sukcesu narodowego programu atomowego...

Nieposłusznego watażkę można łatwo zdetronizować. Obamie nie spodobał się akurat al-Asad. Dziwne, rządzi już 13 lat, a tak nagle podpadł? Historia z Saddamem wyglądała przecież tak samo - argument do interwencji, jakim jest "wyzwalanie" ludności spod panowania ich ciemiężyciela zawsze znajduje się nagle, zupełnie jakby ów dyktator zdobywał władzę dosłownie kilka dni przed interwencją. Wcześniej było "ok"?

-

Obama wspiera więc walczących o wolność wspaniałych islamistów w Syrii. Tymczasem doniesienia, do jakich dokopać się można w internecie (łatwo z tym nie ma, jak z każdymi obiektywnymi informacjami) przeczą takiemu postrzeganiu sprawy. Wygląda, Drodzy Czytelnicy, na to, że demokratyczne ideały, o jakie zapewne ( :D ) walczą Ci wspaniali sojusznicy Ameryki, są im równie obce, co zachodnie prawa człowieka. Do napisania tego krótkiego tekstu zmusił mnie film, udostępniony przez portal prawy.pl na ich facebookowym profilu. Obraz makabry, do jakiej dopuszcza się bydło skandujące "Allah akbar!" budzi moją głęboką wątpliwość, czy wspieranie tego kawałka piachu z którejkolwiek strony ma jakiś sens.

Dla tych, którzy nie zdecydują się obejrzeć filmu (jest on niestety bardzo drastyczny i wrażliwe osoby bardzo proszę o wierzenie mi na słowo w tym względzie), a mimo wszyscy są ciekawi, co takiego na nim jest - mówię:

wataha zwierząt mówiących ludzkim głosem, w kamizelkach i (oczywiście) z kałachem - nożem obcina głowę dwóm mężczyznom. Oczywiście "na żywca", a samo obcięcie (właściwie oderżnięcie) trwa aż kilkanaście sekund. Co czuła ofiara... sądzę, że trudno w ogóle próbować postrzegać w ludzkich normach zachowanie tego stada. A zwierzę, które zagryza człowieka należy chyba uśpić, prawda?

za portalem Sfora.pl:
"Islamscy bojownicy zamieścili w internecie film z publicznej egzekucji katolickiego księdza w Syrii. Obcięli mu głowę, którą później podrzucał wiwatujący tłum. Śmierć 49-letniego Francois Murada potwierdził Watykan. Rebelianci oskarżyli franciszkanina o wspieranie reżimu Assada."

FILM:
http://www.sfora.pl/Makabryczny-film-Islamisci-scieli-glowe-ksiedzu-a57295

-

Proszę mimo wszystko nie odbierać tego artykułu (wiem doskonale, że Drodzy Czytelnicy przyzwyczaili się już do częstych skrótów myślowych w moich tekstach, ale uprzedzam nowych) jako przejaw antysemityzmu, w dowolnej formie, gdyż jestem zwolennikiem pełnej równości rasowej i wyznaniowej. Poza tym nazywam bydłem jedynie grupę zwierząt widocznych na filmie. Jednak bestialstwo trzeba piętnować, gdyż przykłady z Londynu i Paryża z ostatnich miesięcy pokazują, że takie przypadki nie mają miejsca tylko w tradycyjnych obszarach związanych z kulturą islamską.

Więcej krótkich komentarzy pojawia się na moim fanpage'u, więc jeśli blisko Ci do moich poglądów, zapraszam do polubienia. Dzięki temu nie przeoczysz nic, co się u mnie pojawi.

>>> https://www.facebook.com/nlysik

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Ci rzekomi wojownicy o demokracje i przeciwko tyranowi to ta sama Al-Kaida, która ponoć dokonała napaści 9-11. Alternatywne media w USA naśmiewają się, że Obama jest teraz przywódcą Al-Kaidy, skoro zaopatruje ich w broń.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#367318

pomocna grupe islamistow do walki np.z Rosja w Afganistanie.
Bin Laden byl agentem CIA szkolonym w USA.
Syrja byla od lat krajem prawie komunistycznym bardzo zwiazanym z kacapami takl ze tam gdzie bija kacapow wrogow Polakow i niszcza ich wplywy mozna tylko poprzec Obame.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#367323

Zgadza się, Lotna!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#367393