Płk. Kukliński, Prof. Szaniawski: nie damy pogrześć Sprawy!

Obrazek użytkownika Jakub Wołyński
Kraj

Wczoraj pożegnaliśmy śp. Prof. Józefa Szaniawskiego, Kustosza Pamięci Polskiej. Właśnie On ponosił WSZYSTKI KOSZTAŁ na utrzymywanie Muzeum Izby Pamięci Płk. Kuklińskiego.
Sam czas wspomnieć, że tzw. "warszawski ratusz" na czele z bufetową w 2010r (niemal zaraz po mordzie Smoleńskim) zażądał czynszu za wynajem lokalu, gdzie się mieści muzeum, podwyższonego o... pięćset procent!!!

http://www.youtube.com/watch?v=up45GvD65dg

Ta gnusna decyzja faktycznie oznacza sobą wyrzucenie na bruk Muzeum Pamięci Tego, kogo nazywają Konradem Wallenrodem XX wieku. Tego, kto uratował Polskę i całą Europę od całkowitego wyniszczenia przez kacapskie bomby atomowe, których miało się upaść TYLKO NA NASZ KRAJ aż pięć. Nie wolno zapominać że ten zdradniczy podły POmysł powstał akurat przed tym, jak do Polski przywlekł zad putinowski kundelek Niedżwiedziew, który wtedy był aż... hm... ich prezydentem.

I tej "decyzji" nie odwołano DOTYCHCZAS!!

Cóż znaczy ten poddańcy gest kryminalnej osoby obcego pochodzenia, zaciętej polanofobki, "wybranej" na posterunek Prezydenta polskiej stolicy przez kacapski serwer za pewną pomocą innych przybyszy podobnego pochodzenia?

Przerobienie na lokal gastronomiczny muzeum Bohatera, który nie pozwolił przerobić Polskę na pustkowie po kacapskim nuklearnym ataku jest niczym innym, jak... zaproszeniem dla popełnienia takiego ataku w przyszłości.
Tak jest! - obecnie na czele polskiego Państwa i polskiej stolicy stoją osoby, które dążą ku zniszczeniu nie tylko polskiego Państwa, polskiej historii i polskiej tożsamości, lecz i SAMEJ NASZEJ ZIEMI. Razem z nami Polakami.

Potworne - ale nie dziwne.
Kto, jak nie rodacy bufetowej, stojąc na czele banderowców i czerwonych, spotkali kwiatkami i bramami tryumfowymi zaborców ze wschodu (wtedy jeszcze nie z Bliskiego)?
Kto składał sobą decydującą większość w esbe, ZOMO i "ludowych sondach"?
Kto skazał na śmierć Rtm. Pileckiego, Gen. Fieldorfa "Nila" i jeszcze tysięcy Polskich Patriotów?
Kto przed tym jak zostać współpracownikami i konfidentami esbe i ZOMO, nie mniej skutecznie współpracował z gestapo i abwerem (nie płątać z abwerą)?

Odpowiedz na te zapytania w pełni wyjaśnia stanowisko bufetowej i bufetowych. Nie udało się zniszczyć nas i Polskę przez broń zwykłą, "rozstrzelać patriotyzm i zniszczyć dumę" wg Anatola Bermana, - znaczy warto spróbować to przez broń nuklearną swych dawnych sojuszników.

Ale dzisiaj i bez użycia broni nuklearnej oni pomyślnie kontynują zlikwidowanie naszej Elity. A my? - nie możemy Je obronić, i to jest okropnym.
No to czyżby w taki sam sposób nie potrafimy obronić również sprawy Ich życia po Ich śmierci?!
Czyżby nie potrafimy uratować wobec wrogów samego naszego FIZYCZNEGO ISTNIENIA świadectwo o Tych, kto nas i naszą ziemię ratował od zupełnej zagłady?!
Czyżby nie uratujemy Pamięć o naszych Bohaterach narodowych, Płk. Kuklińskim i Prof. Szaniawskim?!
Jako i Innych?..

A z kim i czym mamy do czynienia - posłuchajcie oto tego starego Pana...

http://www.youtube.com/watch?v=-gRZC8s-Obk&feature=related

PS: Ratować powinniśmy już teraz, nie zwlekając: kto ma wątpływu że po "zagadkowym" zgonie Prof. Szaniawskiego ONI natychmiast zaczną wyrzucać na bruk Muzeum Przyjaciela Pana Profesora - Pana Pułkownika?!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ożywiła moje wspomnienia z obozu wojskowego po studiach w 1968r. Pamiętam do dzis, że na mapach którymi ćwiczyliśmy była wlaśnie Dania. Tam miało Ludowe Wojsko walczyć z kapitalistami i rewizjonistami.

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#290580

Jeśliby nie Pan Płk. Kukliński, nie byłoby nic na polskiej ziemi, włącznie LWP. Jeśliby nie Pan Prof. Szaniawski, za dużo najważnych szczegółów patriotycznego czynu ofiarnego Pana Pułkownika nie doszłoby do nas.
Cześć Ich Pamięci.
Kontynujemy Ich walkę o Polskę.
Pozdrawiam.

Jakub Wołyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jakub Wołyński

#290661