Gorzej być nie mogło

Obrazek użytkownika Lucyna Węgrzyn
Sport

Oto info,która mnie dzisiaj zmartwiła,na FB przysłał mi kolega i "trzęsę portkami" ,trzymajmy kciuki! "Wiadomo już, że sobotnim spotkaniu pomiędzy Polską, a Czechami w bramce naszych rywali zobaczymy Petra Cecha, który przez ostatnie dni zmagał się z urazem. Golkiper "biało-czerwonych" Wojciech Szczęsny z uznaniem wypowiada się o umiejętnościach bramkarza Chelsea i zapewnia, że ten będzie w pełni formy. Po meczu z Grecją szkoleniowiec Czechów ma nie lada ból głowy. Z kontuzjami zmaga się bowiem dwóch kluczowych graczy jego zespołu - Tomas Rosicky i Petr Cech. Bramkarza Chelsea Londyn bolał bark, ale po wykonaniu specjalistycznych badań w szpitalu okazało się, że nie jest to poważny uraz i zawodnik wrócił do normalnych treningów. Abstrahując od problemów zdrowotnych Cecha, w dwóch spotkaniach na Euro widać było, że nie jest on w najwyższej formie. Golkiperowi zdarzały się niepewne interwencje, a w meczu z Grecją, to po jego fatalnym zagraniu rywale zdobyli kontaktową bramkę. Bramkarz reprezentacji Polski nie ma jednak wątpliwości, że w meczu z Polską zobaczymy będącego w optymalnej formie Cecha. - Broni na niebywale wysokim poziomie, choć rzeczywiście ostatnio w meczu z Grecją zdarzył mu się błąd. Jednak zła informacja dla nas jest taka, że takiemu bramkarzowi jak Petr Cech dwa takie błędy z rzędu się nie zdarzają. Będzie z pewnością w pełni formy - przekonuje na łamach "Super Expressu" golkiper Arsenalu Londyn. Przypomnijmy, że mecz Polska - Czechy zdecyduje o tym, która z drużyn wywalczy awans z grupy A i zagra w ćwierćfinale. Spotkanie zostanie rozegrane już w sobotę o 20.45 we Wrocławiu."

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Cech od dłuższego czasu nie jest już tym Cechem co dawniej.
Nie myślę, by to on zadecydował o wyniku meczu.
Bardziej spektakularna jest obecność Rosickiego lub jego absencja(też zmaga się z urazem)
Czesi nam futbolowo w miarę leżą i jestem optymistą:)
Polacy znacznie gorzej radzą sobie z południowcami, czyli drużynami grającymi bardziej technicznie a tu napotkają styl, który sami reprezentują.
Będzie dobrze! Musi być:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265830

Lucy
Dzięki za pocieszkę,bardzo dzięki.
Śmieszą mnie te jedynki,ja kurczę sama je mogę sobie dostawiać,bo naprawdę lataja te punkty,wybaczcie,proszę,admin,ale to śmieszne,no takie..sorki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

banitka

#265833

Za to że tak przeżywasz grę naszych:)

Pozdrawiam:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265836

Wydaje mi się,że jedynki daje Ci ktoś,kto ma kota(-y) i nie lubi psów.

A mecz wygramy,o!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#265845