"Dokąd dziś zmierzasz, Kulturo Polska?"

Obrazek użytkownika kles
Kraj

"Dokąd dziś zmierzasz, Kulturo Polska?"

To tytuł wykładu, który we wtorek, 27 września o godz.18:00 na Placu Solnym we Wrocławiu, wygłosi pan Marek Dyżewski, kandydat do Senatu z okręgu nr 7.

Warto słuchać wystąpień Kandydata - ma On ten szczególny dar mówienia interesująco i ujmująco o zjawiskach, których nie tylko nie potrafimy wysłowić, a często nawet dostrzec. Wystąpienia zawsze są przygotowane z pieczołowitością i szacunkiem dla słuchacza. Erudycja i talent oratorski Pana Marka dają prawdziwą przyjemność słuchania wykładu. 

Pan Marek Dyżewski jest jednym z założycieli i rzeczników Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Tragedii Narodowej pod Smoleńskiem oraz Wrocławskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego.

Zainteresowanych zapraszam na Plac Solny pod Namiot Spotkań i Dyskusji, a tych, którzy nie zdołają dotrzeć pragnę przekierować na stronę Kandydata -  : WWW.MAREKJANDYZEWSKI.PL 

-  tam, w wielu odsłonach można sobie nieco przybliżyć sylwetkę i poruszaną tematykę. Niektóre materiały, w tym wideo, zamieszczone są w sieci (na YouTube), a szczególnie na stronie pomniksmolensk.pl

Pozdrawiam

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tak swoją drogą, ilekroć słyszę słowo "kultura" w kontekście tego. co sie dzieje wokół nas, przypomina mi się dowcip rysunkowy znakomitego rysownika i satyryka lat 80. Nazwiska nie pamiętam, rysunku nie pamiętam pamiętam słowa i treść:
"kultury k... twoja mać. kultury!"
Taka własnie jest "promocja" kultury w dniu dzisiejszym.

kłaniam się
Niegdysiejszy Blondyn

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kłaniam się
Niegdysiejszy Blondyn

#187039