kolportaż

Obrazek użytkownika elig
Kraj

2012-09-15 16:35

  Dziś w portalu Wyborcza.pl czytamy /TUTAJ/:

  "W chwili największego medialnego sukcesu - upublicznienia afery z nagraniem prezesa sądu okręgowego w Gdańsku - należąca do spółki powiązanej z PiS "Gazeta Polska Codziennie" przestała ukazywać się w wielu miastach. (...) O braku "Codziennej" w kioskach alarmują redakcję czytelnicy m.in. z Krakowa, Poznania, Gdańska, Torunia,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika MD
Kraj

Bardzo głośno zrobiło się o wychodzącym od roku dzienniku "Gazeta Polska Codziennie" za sprawą opublikowanych materiałów z prowokacji dziennikarskiej, w której dziennikarz podający się za pracownika Kancelarii Premiera zdemaskował "usłużność" prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku wobec szefa rządu. Taka publikacja powoduje zasłużony wzrost popularności gazety i w konsekwencji zwiększa się sprzedaż.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mirosław Dakowski
Kraj

Konieczność integracji KOLPORTAŻU, koniec amatorszczyzny

            Dostałem od św. Mikołaja Zeszyty Smoleńskie Nr.2. Stojący w tle (za „brzozą”) Died Moroz pogroził dobrotliwie obrzynem. Ale nie strzelał. Takie już czasy nastały.

            Najpierw pomyślało mi się o stanie wojennym, sprzed prawie trzech dekad. 

            Przenoszenie książek z magazynów do „bezpiecznych piwnic”, od razu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kles
Kraj

(...) Z jakichś, nieznanych nam powodów, salony Empik odmówiły dystrybucji książek wydawnictwa Wektory, pomimo tego, że zupełnie dobrze się sprzedawały.

Również firma Kolporter odmówiła kolportażu „Opcji”, choć zwroty naszego pisma były dużo niższe niż w przypadku wielu innych gazet, które pomimo tego Kolporter kolportuje. Oczywiście, w obu wypadkach są to prywatne firmy i mogą podejmować...

0
Brak głosów