ŻYDOKOMUNA - fakt czy mit?

Obrazek użytkownika zimny
Historia

"Żydokomuna - fakt czy mit?"
"ŚLĄSKA GAZETA" /Waszawska/ dzisiaj, doskonały artykuł Mirosława Kokoszkiewicza
cytaty: M. Dąbrowska, A. Grabowska, S. Kisielewski.
fragment
..."Przed wojna na Komunistyczna Partię Polski, będąca sowiecka agentura w Polsce i której kierownictwo zdominowane było przez Żydów, głosowało zaledwie 7% ludności żydowskiej, zamieszkującej Polskę. Świadczy to o lojalności wobec II RP i antykomunizmie polskich Żydów. Niestety po II wojnie swiatowej to byli żydowscy komuniści i przedstawiciele tych siedmiu procent ich zwolenników zaczęli nadawac to i trwa to do dziś. Polscy Żydzi którzy chcieli żyć w zgodzie z Polakamizostali niemal całkowicie wymordowani przez Niemców... przepraszam, przez nieokresloną nację nazistów."
Maria Dąbrowska
w swoich dziennikach pisała pod data 17 czerwca 1947 r.: "UB, sadownictwo, sa całkowicie w reku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osadzają i na kaźń wydają Polaków"
Alina Grabowska
sama przyznała na łamach paryskiej Kultury z grudnia 1969 roku: "W pierwszych latach powojennych (a nawet i później) znakomita, niestety, większość pracowników UB stanowili Żydzi".
Stefan Kisielewski
" Po wojnie grupa przybyłych z Rosji Żydów-komunistów (Żydzi zawsze kochali komunizm) otrzymali pełnie władzy w UB, sadownictwie, wojsku, dlatego, że komunistów nie-Żydów prawie tu nie było, a jesli byli, to Rosja się ich bała. Ci Żydzi robili terror, jak im Stalin kazał(...)".

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)