Rewelacyjny wykład Antoniego Macierewicza w Toronto

Obrazek użytkownika Aleksander Rybczyński
Świat

Zgromadzeni w sali Stowarzyszenia Polskich Kombatantów w Toronto owacyjnie przywitali goszczącego w Kanadzie ministra Antoniego Macierewicza. 15 listopada 2013 Przewodniczący Zespołu Parlamentarnego d.s. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej przedstawił polskim emigrantom porywający wykład, z którego nawet osoby śledzące na co dzień stan badań przyczyn katastrofy dowiedziały się nowych, wstrząsających szczegółów. Fakty, poparte rzeczowym i wnikliwym komentarzem posła, koordynującego całość niezależnych badań, mają bowiem dodatkową siłę i moc przekonywania. Szkoda, że najbardziej sceptyczni, nadal próbujący doszukiwać się prawdy w oficjalnej wersji katastrofy według Anodiny, Millera i Laska - zapewne nie przyszli na spotkanie. Około dwustu pięćdziesięciu zgromadzonych słuchaczy chłonęło wykład w ciszy.

Spotkanie, zorganizowane przez Klub "Gazety Polskiej" w Toronto trwało ponad dwie godziny.
Ze względu na wyjątkową wagę wykładu Antoniego Macierewicza będziemy udostępniać materiał filmowy z sali SPK we fragmentach tak, by niezwykle ważne dla sprawy wyjaśnienia prawdy o Smoleńsku fakty dotarły do jak największej liczby zainteresowanych.

www.marszpolonia.com

Pierwszy fragment, dotyczący kwestii sugerowanej "antyrosyjskości " Polaków i możliwości współpracy z Rosją.

Kolejny fragment wystąpienia Pana ministra Antoniego Macierewicza w Toronto jest rejestracją szczegółowej graficznej analizy rozpady Tupolewa nad Smoleńskiem. Pierwsza prezentacja miała miejsce podczas posiedzenia Zespołu Parlamentarnego. Podczas spotkania z Polonią Antoni Macierewicz zajął się jednak bardzo wnikliwie opisem kolejnych elementów znakomitej wizualizacji. Całość wizualizacji zarejestrowana jest poniżej.

Kłamstwo smoleńskie ma pozostać nietknięte

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

… przeciwko, zdawałoby się, wszystkiemu.

Szczęść mu Panie Boże!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kassandra

#390856

sprawy. Zresztą nie tylko on. Jest Pan Binienda, pan Cieszewski, pan Szuladziński, Berczyński itd itd.
Mam nadzieję, że to zmobilizuje polskich Amerykanów i to oni w sile ponad 20 milionów ludzi spowodują, że pewne "tajne" informacje przestaną być takimi. Przynajmniej w części. To spora grupa obywateli US która może wpłynąć na wynik wyborów. To wg mnie jest najważniejszą misją. Zjednoczenie Polonii wokół mordu w Smoleńsku. Wokół chęci wyjaśnienia tej katastrofy w sposób nie pozostawiający cienia wątpliwości. Brunatno-czerwoni bandyci bardzo się boją zjednoczenia i dlatego tak bardzo walczą z wszelkimi próbami zrealizowania tego. Przykładem wojna z USOPAŁ. Dziękuję Panu panie AM ! Szczęść Boże !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Io

#390945