Wyjaśnienie w sprawie pytań do profesora Biniendy

Obrazek użytkownika Aleksander Rybczyński
Kraj

Kilka dni temu miała miejsce kolejna prezentacja wyników badań przyczyn katastrofy smoleńskiej przez ekspertów polskich i amerykańskich,

kwestionujących kluczowe wnioski komisji MAK i komisji Millera. W związku z tym, jestem winien wyjaśnienie i przeprosiny blogerom, którzy poświęcili czas, by przygotować pytania dla profesora Wiesława Biniendy. Zebranie pytań zajęło sporo czasu, w rezultacie mogłem je przekazać profesorowi w chwili, kiedy trwały zaawansowane prace nad kolejnymi analizami i symulacjami, które w znacznym stopniu miały odpowiedzieć na wątpliwości i kwestie poruszone w pytaniach.
Zespół naukowców, wśród których jest także profesor Binienda pracuje ciężko, aby "zrobić progres w dużym wymiarze, wpłynąć na opinię publiczną świata, która jest bardziej otwarta na przyjęcie wersji zespołu od znacznej części Polaków, wierzących w wersję MAK". Naukowcy zgromadzeni wokół profesora Wiesława Biniendy poświęcają swoją wiedzę, talent i doświadczenie wyjaśnieniu przyczyn katastrofy smoleńskiej w przekonaniu, że jest to konieczne dla ocalenie niepodległości Polski.

Proszę o wyrozumiałośc i przepraszam osoby, które mogą czuć się rozczarowane brakiem odpowiedzi na ich pytania.

Jest dostępny dokument, przedstawiający badania niezależnej grupy ekspertów, w jezyku angielskim, który mogę przesłać zainteresowanym na adres mailowy (w formacie pdf)

Crash of the Polish Governmental Plane PFL 101 in Smolensk1 April 10, 2010
Status Report Dated November 11, 20112

Brak głosów

Komentarze

No i mamy zbrodniarzy.
Należy ustalic,który z polskich wasali-wynajął ruskich
drwali!.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee#p/a/u/1/qJe5XI5hH_E

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#203899

Ten materiał, w dużym stopniu jest odpowiedzią, na zadane
pytania.
Chciałbym tą drogą, wyrazić moją ogromną wdzięczność,
za gigantyczną pracę, jaką wykonał Pan Profesor Binienda i cały zespół naukowców, z którymi Profesor współpracuje.
Serdeczne Bóg zapłać, Panie Profesorze.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#203905

Dziękuję za wyrozumiałość. A te piękne wyrazy wdzięczności przekażę do adresata....
Pozdrawiam!

"Człowiek bowiem jest istotą rozumną i wolną, jest świadomym i odpowiedzialnym podmiotem. Może i powinien osobistym wysiłkiem myśli docierać do prawdy. Może i powinien wybierać i rozstrzygać."

Jan Paweł II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Człowiek bowiem jest istotą rozumną i wolną, jest świadomym i odpowiedzialnym podmiotem. Może i powinien osobistym wysiłkiem myśli docierać do prawdy. Może i powinien wybierać i rozstrzygać."

Jan Paweł II

#203908

Nie można mówić o żadnej komisji jakiegoś nawiedzonego lub generał KGB-FSB.Skandalem jest używanie takich pojęć i zaprzeczeniem zdrowemu rozsądkowi. Pan prof. Binienda ze swoim zespołem pracuje bez dostępu do głównych źródeł,czyli wraku i czarnych skrzynek.Gdyby to posiadał to nie potrzeba byłoby tylu żmudnych badań,wystarczyły badania próbek samolotu i badania sfałszowawnych taśm z czarnych skrzynek i sprawa byłały jasna,jest jasna i przejrzysta.To był przeprowadzony z premedytacją zamach ,"dorżnięcie watahy" tak to nakreśliła sikorka.Dopóty bulu i ryży będą przy korycie a wodę z mózgu ludziom będzie robić bez przeszkód szechter,uszatek,świńska blondynka i inne kanalie to nic się nie zmieni.Codzienna porcja jadu dla pospólstwa i wystarczy ,że kraczą jak nadęci.

Vote up!
0
Vote down!
0
#203995

Onufry, 100% racji.Nic dodać nic ująć.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#204039

SHVEYU77 WIEMY,WIEMY...ALE WIĘKSZOŚC POLAKÓW WOLI PRZYJĄC "NAJPRAWDZIWSZĄ PRAWDĘ",NIŻ PYTAC.BO JAK PRZYZNAC,ŻE DONEK I INNI PIEWCY POKOJU MAJĄ KREW POLAKÓW NA RĘKACH.NIE MOŻNA PRZECIEŻ STRACIC TWARZY.BO DO NIEDAWNA JESZCZE KRZYCZAŁO SIĘ,ŻE TEN PIS TO TYLKO CHCE WOJNY Z ROSJĄ.A JAREK?TEN TO DOPIERO JEST DESTABILIZATOR POLSKI.LEPIEJ PRZYJĄC OFICJALNE WYTŁUMACZENIE I UDAWAC,ŻE PO SAMO SIĘ WYBRAŁO,BO TO BANDA FAŁSZERZY WYBORÓW(OBSERWUJĘ LUDZI I WIEM OCZYM PISZĘ). I WRESZCIE-LEPIEJ NIE PYTAC,BO MOŻNA SIĘ POWIESIC(LEPPER), MOŻNA ZAGINĄC(BATER),MOŻE NAS SYN POCIĄC NA KAWAŁKI(WRÓBEL). TYLKO POMYŚLCIE SUKINSYNY,ŻE WPĘDZACIE W NIEWOLĘ NIE TYLKO SIEBIE ALE I WŁASNE DZIECI!OPAMIĘTAJCIE SIĘ,DOPÓKI MACIE CZAS,BO W TYM KRAJU NIEUGIĘTYM ZDRAJCY ZAWSZE KOŃCZYLI NA STRYCZKU.MOŻE Z OPÓZNIENIEM NIEJEDNOKROTNIE,ALE SKUTECZNIE.BEZ WYRAZÓW SZACUNKU-JA

Vote up!
0
Vote down!
0
#204052