Satyryczna ofensywa wobec mediów niezależnych i prawicy?

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

 zdjęcie z podepnij.pl

Nie będzie już Szymon Majewski Show! Dobra Wiadomość? Nie do końca…

Pisałem już o "polskich kabaretach" i o tym, w jak podły sposób stacje telewizyjne wykorzystują skecze * . Teraz media mainstreamowe pójdą dalej

To, że nie będzie w jesiennej ramówce TVN programu Szymon Majewski Show jest z pewnością wynikiem spadającej popularności programu. Szymon starał się rozśmieszać nas do łez, ale humor w jego programach stawał się coraz bardziej żenujący i przewidywalny. Jak były jaja, to w wersji hard z prawicy a z postkomuny liberalnej, w wersji soft.

 

 

To tyle z dobrych newsów

 

 

Teraz te złe. Szymon Majewski będzie miał nowy program o nazwie ADHD TV.

- Po rozmowach z TVN zdecydowaliśmy zrobić przerwę na jeden sezon i w tym czasie popracować nad nową formułą "Szymon Majewski Show" - mówi „Wprost” Rinke Rooyens, szef firmy Rochstar produkującej programy TV.

 

 Szymek w nowym programie będzie występował w  jako nowoczesny  manager i redaktor naczelny, który nie boi się wyzwań. Ma nas czekać spora dawka humoru w stylu sprawdzonych „rozmów w tłoku”. Program ma być jeszcze bardziej satyryczny (!) Pojawią się też szokujące newsy, zaskakujące fotomontaże, parodie i mnóstwo ciekawych momentów. Widz ma obserwować pracę redakcji od momentu odprawy, na której menago Mike Szymański (takie ma mieć  w programie Majewski nazwisko) rozdziela swoje tematy podwładnym: dziennikarzom i fotoreporterom.

 

TVN jest stacją przewidywalną do bólu. Możemy zatem spodziewać się parodii telewizji TRWAM i Radia Maryja.  Kto wie czy nie dostanie się Gazecie Polskiej,niepoprawnym.pl, czy niezależnej.pl… ? Na pewno pod ostrzałem będzie PiS- partia niepokorna, opierająca się post PRLowskiej propagandzie, że wszystko jest  OK, mamy demokrację a reszta to oszołomy.

 

 

*niepoprawni.pl/blog/4991/haniebne-zachowanie-polsatu-2-i-kabaretu-mlodych-panow

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Prosze nie wklejac zdjec z logiem gazeta.pl. Naraza Pan nasz portal na grozbe procesu karnego w/s kradziezy praw autorskich.
Uklony
Prosze sobie przeczytac wpis Max-a po lewej stronie w dziale ogloszen (wpis odnosi sie do lamania praw autorskich).

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#175457

stoja konfitury i za co dostanie cukierka. Na jego miejsce czycha tysiace takich "satyrykow" gotowych na wszystko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175477