Czy z nami leci pilot? O pedofilach, skretynieniu i hipokryzji

Obrazek użytkownika faxe
Kraj

Zaczynam wątpić, czy absurdy i surrealizm polskiej rzeczywistości sięgnąły dna. Polska dzisiaj to pandemonium kretynizmu, groteski i bezprawia. Co więc czeka Polskę i Polaków jutro?

Przyglądam się od lat debacie medialnej na temat pedofilii. Dewiacje seksualne zawsze są chwytliwym towarem w mediach. A pedofilia, to bezprzecznie jedna z dewiacji najbardziej poruszających niemal każdego z nas, bowiem „jest najbardziej okrutnym doświadczeniem młodego człowieka. Zdradza samą istotę dzieciństwa: niewinność" (Susan Forward, amerykańska psychoterapeutka)

Obok braku miłości i akceptacji to największą krzywdą, jaka może spotkać dziecko. Jest to przekroczenie wszelkich granic, łącznie z najbardziej intymną - kształtującego się Czlowieka.

Molestowanie zdarza niestety w kręgu osób bliskich dziecku: znajomych czy rodziny. Może to być, ojciec, kuzyn, nauczyciel czy kapłan, czyli ktoś, kogo dziecko zna, kogo darzy zaufaniem, z kim się czuje bezpiecznie. Relacja z pedofilem nie tylko pozbawia dziecko prawa do normalnego dzieciństwa, ale niszczy jego rozwój i umiejętność budowania głębokich i bezinteresownych relacji. Zostawia ślad na całe życie.

Działania organów państwowych, ograniczają się praktycznie do ścigania i osądzania. Edukacja, wszechstronna pomoc ofiarom i ich rodzinom etc. - tymi aspektami związanymi z pedofilią, zajmują sie dziesiatki stowarzyszeń, organizacji i indywidualnych osób.

"Pedofil skrzywdził - Ty możesz pomóc". to była jedna z setek akcji społecznych, stawiających sobie za zadanie wszechstronną pomoc ofiarom pedofilii. Jej autorami byli Slawomir Rybka i Agata Braniecka- Kłos.

Była, ponieważ jej działalność jest obecnie zawieszona w związku z oskarżeniem S.Rybki i toczącym się postępowaniem sądowym przeciwko niemu na podstawie art. 212 kk. A został on oskarzony na podstawie doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa złożonego w prokuraturze. Donosiciel poczuł się bohaterem treści tekstów zamieszczanych na stronie „Pedofil skrzywdził - Ty możesz pomóc”. W szczególności donosiciel czuł się „pomówiony, poniżony, zniesławiony i narażony na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności”, wierszem autorstwa Sławomira Rybki. Wprawdzie autor wiersza zastrzegł:

“…Wszelkie ewentualne podobieństwa są przypadkowe i nie zamierzone. Sławomir Rybka - autor tekstu - nie był molestowany przez żadnego z rodziców - tematyka podjęta w wierszu jest znana autorowi m.in. dlatego, że pomagał i pomaga pokrzywdzonym...” ,
a ponadto w żadnych tekstach inicjatywy nie pojawia się żadne zdanie czy choćby słowo, które mogło wskazywać na konkretną osobę/osoby/firmę.

Ta ostrożność na niewiele się zdała. Prokuratura zwykle nierychliwa, w tym przypadku działała z zadziwiającą szybkością i w ciągu kilku miesięcy wyprodukowała akt oskarżenia, a Sąd Rejonowy w Bydgoszczy z równie zadziwiającą szybkością wyznaczył pierwszą rozprawę na 23 pażdziernika 2013r.

Takie pomysly, jak te w prokuratorze i sądzie bydgoskim, nie przyszły do głowy nawet takim geniuszom fantazji zamordyzmu jak Orwell czy Haxley!

A, że temat to na topie, bowiem od tygodni mainstream media bombardują doniesieniami o pedofilii wśród księży, szukałam jakiejś informacji o kretyniźmie tego oskarżenia czy chociażby wzmianki o zbliżającej 23 października się rozprawie w sprawie S.Rybki. Bezskutecznie.

A codzienne sznycowanie tematu pedofilii, zdaje się sugerować, iz ta ohydna przypadłość zdarza się tylko wśród nich. Absurdalne i jakże szkodliwe społecznie oskarżenie na podstawie art.212 kk autora inicjatywy „Pedofil skrzywdził - Ty możesz pomóc", tzw. obiektywnych mediów main stream nie zainteresowały.

https://www.facebook.com/events/206049979532509/
http://www.rp.pl/artykul/906286.html
https://www.facebook.com/events/355275394583311/?ref_dashboard_filter=upcoming

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

o pedofilii wśród księży, szukałam jakiejś informacji o kretyniźmie tego oskarżenia czy chociażby wzmianki o zbliżającej 23 października się rozprawie w sprawie S.Rybki. Bezskutecznie.
-------------------------------------------------------
No właśnie, czy to jest oznaka kretynizmu, czy gruntownie przemyślana akcja? Oczywiście optuję za tą drugą opinią. To jest walka z Kościołem. Żadnej tajemnicy nie zdradzę jeśli dodam - z Kościołem Rzymsko Katolickim. Żadna tam pedofilia. Gdyby to ona była celem, to musiało by być powiedziane o pedofilii wśród polityków, trenerów, instruktorów wszelkiej maści a mających kontakt z dziećmi. Czerwone paski mówią wyraźnie: to księża katoliccy są naszym celem. To oni maja ponosić karę (i słusznie w udowodnionych wypadkach - moja uwaga). Pojawił się temat odpowiedzialności zbiorowej, czyli NAS WSZYSTKICH jako Kościoła. Trudno mi zrozumieć przyczyny dla których niemiecka Partia Zielonych - idąc tym tokiem myślenia - nie zbankrutowała przez swego prominentnego polityka będącego oficjalnym pedofilem, czyli przez Daniela Cohn-Bendit`a.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#384218

To jest gruntownie przemyslana akcja "sztabu"> Ale po to by sie udala trzeba skretynienia i hipokryzji "szeregowych zolnierzy".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

faxe

#384253

Jaką miarą, mierzyć kretynizm i hipokryzję tych, którzy chłopa, potencjalnego pedofila, nazywają panią Anią? To dopiero jest szczyt zbydlęcenia elity!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#384222

  Jak każde niedocenianie przeciwnika.

Jest to systematyczna, zaplanowana walka o nasze sumienia, o zmianę moralności z katolickiej i chrześcijańskiej na żadną. Aby to osiągnąć, trzeba najpierw uporać się z Kościołem Katolickim i pozbyć się, a przynajmniej całkowicie zdyskredytować głównego przeciwnika nowej amoralności. Jak Autor zauważył, pedofilia jest  problemem wzbudzającym wiele emocji i potępienia, warto i łatwo więc czarne owce wykorzystać dla potępienia całego stada.

W międzyczasie, równolegle ze świętą wojną z pedofilią w Kościele Katolickim, czyli z całym Kościołem jako gniazdem zła i obłudy, prowadzona jest walka podjazdowa o wprowadzenie pedofilii i jej zalegalizowanie na szeroką skalę, o czym świadczy dążenie do rozseksualizowania dzieci od najmłodszych lat, wczesne przygotowanie teoretyczne do praktycznego podjęcia życia seksualnego w jak najmłodszym wieku.

Jakiemuż innemu celowi miałaby służyć nauka i zachęcanie do masturbacji w przedszkolu, czy lekcje zakładania kondomów dla dzieci dziewięcioletnich, czy też zabezpieczanie przed ciążą przed okresem pokwitania? Od upowszechnienia takich nauk, tylko jeden krok do obniżenia wieku, w którym dziecko byłoby uznawane za osobę świadomie przystępującą do współżycia płciowego. Jeśli dziecko wie już praktycznie wszystko na temat seksu, sposobów zapobiegania ciąży i chorobom wenerycznym, to cóż stoi na przeszkodzie, aby uznać je za nowoczesne i  świadome, świadome wystarczająco do podjęcia życia seksualnego w wieku lat 14 a nie 18  czy 16 , jak to się już dzieje w wielu państwach? Jeśli w wieku lat 14, to czemu nie 12, przecież i tak niczego więcej już się na temat seksu nie dowie, uczone od przedszkola? A jak dodać kilka lekcji w młodszych klasach, to czemu nie od lat 10 ??

Nie chodzi tu więc o walkę z pedofilią, a walkę z Kościołem i moralnością katolicką, dla której pedofilia jest zbrodnią. Każdy pedofil powinien zostać ukarany, spędzając resztę swojego życia za kratkami (dlaczego tak się nie dzieje, skoro niby walczymy z pedofilią?), ale należy pamiętać, o co toczy się walka, aby nie wylać dziecka z kąpielą. To nie żadna troska o dobro dzieci kieruje nagonką na Kościół, jest akurat odwrotnie. Nie jest to też głupota, a perfidne działanie mające osiągnąć określony cel.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#384251

Zgadzam sie z Twojå opiniå w 110% , a skretynienie nie odnosi sie do zjawiska metody walki z Kościolem a do działan prokuratury i karanie z 212kk.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

faxe

#384252

Sprawa S. Rybki to jeszcze jeden dowód na to, że walka z pedofilią jest tylko pozorna.

Pozdrawiam

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#384254

W krajach czysto protestanckich, gdzie KK nie odgrywa żadnej roli, robi się przecież z dziećmi to samo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#384260

 Wygląda na to, że protestantyzm z wiele większą łatwością akceptuje nowe ideologie i modyfikacje moralności. świadczyć o tym może przyjmowanie praw dotyczących eugeniki na początku XX wieku w krajach protestanckich ale nie w krajach katolickich. W krajach protestancko- katolickich istniały różnice terytorialne w zależności od wyznawanej religii na danym obszarze. Zależy więc, jakie chrześcijaństwo. Katolicyzm jest najbardziej tradycyjny, a więc walka z Kościołem bardziej nasilona.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#384311