„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”

Obrazek użytkownika faxe
Kraj

Prof. Marek Andrzejewski wywołał burzę medialną i internetową informując studentów, iż będzie ogłaszał na tablicach kampusu Uniwersytetu A.Mickiewicza w Poznaniu nazwiska “złodzieji, oszustów, śmierdzących leni i palantów”, którzy kopiują prace zaliczeniowe. Na polskich uczelniach, nawet tych renomowanych, to podobno niemalże standard. Studenci nazwali akcję profesora “naruszeniem godności, upokorzeniem i poniżeniem”! A rzeczniczka prasowa uniwersytetu z ubolewaniem stwierdziła „brak dobrej komunikacji pomiędzy wykładowcą a studentami“.(?) Jak dla mnie dobra komunikacja to jasno podane konsekwencje określonych tutaj nagannych działań. A więc piętnowania złodziejstwa również władze UAM nie poparły!

Przypomniało mi to przypadek studenta prawa w Kanadzie, który splagiatował pracę zaliczeniową i został usunięty ze studiów. Co więcej, wszystkie wydziały prawa w USA czy Kanadzie są dla niego zamknięte, bowiem warunkiem przyjęcia na studia prawnicze w Pln. Ameryce jest kryształowa przeszłość. Również ten przypadek wywołał burzę medialną, ale jakże różną od polskiej. Większość uważała, iż złodziej–plagiator nie może w przyszłości być prokuratorem, adwokatem czy sędzią, albowiem kradzież jest przestępstwem, a przestępca w gronie prawników narusza godność i poniża rangę tego zawodu zaufania publicznego.

 

Brak głosów

Komentarze

I bardziej pod kątem tytułu, niż treści poniżej, ale z pewną satysfakcją i nadzieją na przyszłość:
http://qultqultury.pl/wspolczesne-sceny-erotyczne-powoduja-coraz-wieksze-zniesmaczenie/

http://qultqultury.pl/reka-noga-mozg-na-scianie-czyli-czemu-kreca-nas-filmy-dla-psychopatow/

Pozdrawiam:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#350485

Ta Pani, rzecznik prasowy, to wyrażała "ubolewanie" rektora, prawda. Więc wg mnie brak jest komunikacji rektora z wykładowcami. A rektor powinien to kategorycznie poprzeć anie ubolewać!

Ubolewać to rektor może, ale z powodu tego, że jego uczelnia zajmuje  393 miejsce w świecie, w rankingu uczelni tego typu. 

Akcję prof.Marka Andrzejewskiego w pełni popieram.

Pozdrawiam serdecznie (10)

Polak2013

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#350492

 "Kolega" mój ze studiów, został tylko na rok zawieszony za kradzież wyposażenia z sali ćwiczeń. Uczelnię skończył, teraz pracuje w zawodzie. Asystentka opowiadała nam wtedy historię, jak jej koleżanka z roku ukradła z szatni palto i wyleciała z uczelni na zbity pysk. Bez możliwości powrotu, z wilczym biletem. Tyle, że było to 20 lat wcześniej. O tempora, o mores!

Vote up!
0
Vote down!
0
#350560

Opowiadano mi o wykładowcy z USA, który przyjechał na jakiś czas do Polski. Zadał studentom pracę pisemną (może to był egzamin), po czym wyszedł sobie z sali.
Nie mógł potem zrozumieć studentów, którzy sami mu tłumaczyli, że tak się nie robi, bo wtedy nie otrzyma samodzielnych, rzetelnych prac.

Uważał, że to niemożliwe, żeby studenci nie wstydzili się wobec swoich kolegów popełniając jawnie oszustwo. Pokazując, że są zdolni do krętactwa.
Na swojej uczelni nie był do tego przyzwyczajony, tam były inne standardy. Międzyludzkie, międzystudenckie też. Zresztą jak można potem np. zatrudnić u siebie kolegę, o którym wiesz, ze oszukiwał, że ma rozluźnione normy moralne. Moze i ciebie, jako pracodawcę, też będzie oszukiwał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350499

To prawdziwa historia, dzieci miały ok. 10 lat. W szafie ukrył się pan z kamerą. Zapowiedziałam klasówkę, napisałam na tablicy tematy, umówiona wcześniej sekretarka zawołała mnie do telefonu " z USA"
Wypiwszy kawę w sekretariacie - powróciłam do szkolnej klasy i napisałam na tablicy "jesteście w ukrytej kamerze". Szok! Odtworzyliśmy nagranie video w szkolnej świetlicy.
Dzieci obejrzały same siebie, jak bezczelnie ściągają, mimo, że solennie obiecały samodzielna pracę. Pan z kamerą o mało nie udusił się w szafie ze śmiechu :-)
Co Wy na to?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350502

 

No cóż , jestem zbulwersowany tym faktem . To nie są metody wychowawcze . Jednym słowem , powierzyłaś "edukację " tych dzieci " panowi w szafie " popijając w międzyczasie  kawę ??? !!! . Mam pytanie ...co w ten sposób udowodniłaś ? . Metody z czasów które chcielibyśmy zapomnieć jak najszybciej !!! . Markowa . nie wierzę że to Ty napisałaś . Nie wierzę ....

Takie "doświadczenia" budzą we mnie wstręt , tym bardziej że to były dzieci w takim wieku !! . Poproś administrację o wykasowanie tego wpisu , bo chciałbym o nim jak najszybciej zapomnieć ...

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350541

Miałe mocne postanowienie , by nie odpowiadać na twoje zaczepki lewacka niedojdo , ale ten pean na temat edukacji Polskich dzieci poprzez facetów w szafie wyposażonych w kamery , totalnie mnie zbulwersowała . Coś takiego może się zrodzić tylko w takim łbie jak twój . 

PS. Jak to kiedyś napisał wiele szanowny Pan Bogatko , z chamami trzeba po ichniemu . 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350561

Tybciu, ciebie chyba uczono cytowania nieco innych klasyków, nieprawdaż ;-)?

Vote up!
0
Vote down!
0
#350578

Jasne!
Nauczyciel powinien powiedzieć dzieciom, że wprawdzie on wychodzi, ale w szafie jest pan z kamerą...
Wtedy dzieci wiedziałyby, że nie należy ściągać i TYBERIUSZ byłby zadowolony.
A tak, to prawdziwy Orwell wyszedł...dzieci myślały, że można zżynać, a tu ten pan w szafie był.
No i klops!
Ale czasy teraz takie, że za każdym rogiem rzecznik jakiś praw się czai.
Bez obaw zatem o te dzieci.
Tak jak z panem doktorem G.
Nie to było nieetyczne, że on brał, ale to, że ktoś przylazł z kamerą i sfilmował tę mendę liczącą pieniądze wyjęte z koperty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350551

No i jakie to wielkie halo brac! Nieprawda? Nawet sedzia Tuleya usprawiedliwial swóJ wyrok !

To jest ta bylejakość wszędzie! Bez zasad moralnych, bez konpetencji i profesjonalizmu, bez dumy z dobrze wykonanej pracy! Tylko bezczelność i arogancja coraz lepiej widoczne.

faxe

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#350564

 Nigdy i nigdzie nie powiedzialam, ze nie bylo nieetyczne to, ze dzieci sciagaly. Powiedzialam, natomiast, ze metody walki ze sciaganiem byly orwellowskie, a to roznica, jesli umiecie czytac ze zrozumieniem.

Prosze mi nie insynuowac, ze popieram kradziez i oszustwo.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#350624

Czemu ja? nie bralam udzialu w panstwa dyskusji!
pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#350626

Rolą nauczyciela nie jest umieszczanie faceta z kamerą w szafie !!! . Czy to do ciebie dociera ???. A te " podśmichujki " po całej " akcji " to już totalna żenada . 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350576

 Ja nie bronię tych dzieci , te dzieci same się bronią , ja tylko pogardzam metodami których dopuszczają się dorośli. 

P.S . Facet , chora córka , szafa na mapy , "uśmiechnij się, się jesteś w ukrytej kamerze", "omal nie udusił się ze śmechu,,,", to jakiś Mrożek ?.  

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350799

To tylko pozbawiony polotu i poczucia humoru tępak.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350800

Ty mówisz o poczuciu humoru ????. Chyba żartujesz :) . 

P.S . Jesteś ...nieważne ;). 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350804

Nie o takim niemieckim, że śmiejemy się gdy ktoś pierdnie lub beknie, ale troszkę subtelniejszym, takim, którego ty nigdy nie zrozumiesz.

I dość już łaski mojej uwagi na dziś.

Dobranoc

Vote up!
0
Vote down!
0
#350810

Skoro ta prosta historia przekracza pana zdolność rozumienia, to może proszę zająć się czymś innym? I przestać zaśmiecać ten wątek, który dusi pan i zachwaszcza, a temat jest ważny. Chodzi o morale. O szacunek dla własności intelektualnej. I - ostatecznie - o prawo autorskie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350806

Dziękuję!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350811

W Twojej szafie powinien przez 24 godziny na dobę siedzieć facet z kamerą , bo mam podejrzenie że okradasz swoich gości , że o próbach gwałtu nie wspomnę . 

PS. Porównywanie całej tej durnej "akcji" z małymi dziećmi do akcji CBA przeciwko bezwzwzględnemu przestępcy , może zrodzić się tylko w tak lewackiej głowie jak twoja . 

Bez odbioru . 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350646

Śledziłem tę akcję od samego początku - nie, nie siedziałem w szafie z kamerą, ale widziałem dość dobrze Tyberiuszu co robisz. Twój komentarz, dublujący wcześniejszy, a więc nie będący odpowiedzią na komentarz Traubego oceniam wyłącznie jako próbę prowokacji, osobistą zaczepkę będącą ewidentnym pomówieniem. Widzę, że podobało ci się na wakacjach, więc oflagowuję twój komentarz z silną sugestią do Działu Naruszeń, aby zapewnił ci powtórne wakacje. Może tym razem jako stały klient dostaniesz z tydzień gratis?
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#350647

Coś mi to przypomina.
Najpierw podglądanie (i pochwała podglądania) a następnie kablowanie.
Niech się zastanowię co to może być .............hmmm, a już wiem ; komunizm.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350648

Kto podglądał? Coś ci się pomyliło.
I kto kablował? Chyba nie ten, kto mówi otwarcie o swojej reakcji.
Nie przeinaczaj.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350695

Ktoś tam wyżej napisał :
śledziłem, oflagowałem.

Może źle interpretuję te słowa, jednak znaczą one i co gorsza skutkują, to samo co :
podglądałem, zakablowałem.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350712

Rzeczywiście źle interpretujesz.
Zresztą na NP jest funkcja "śledzenia". Czyli po prostu obejrzenia, co kto pisze, napisał. Dostępna dla każdego.

Poza tym można użyć tego słowa nie w dosłownym znaczeniu. Jesli ktoś napisze o znanej osobie, że śledził jego kroki - znaczy to, ze obserwował jego karierę (albo upadki). Ale nie muszę Ci tego tłumaczyć, sam to wiesz.

Oflagowywanie też nie jest rzeczą wstydliwą. Ja też oflagowywałam nieraz. Ty pewnie też.

Nie jest też wstydliwe sugerowanie Administratorom, żeby na coś reagowali. A w tym wypadku zostaliśmy nawet o tym otwarcie poinformowani.

Nie powinieneś robić "klimaciku" wokół tych, z którymi nie jest Ci po drodze. Od rozsiewania zapaszków już tutaj mamy jednego specjalistę, dowartościowującego się wersalikami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350717

"Sami swoi" w tytule Twojej notki - to było o grupie Tyberiusz, Lotna i Tańczący z widłami?

Vote up!
0
Vote down!
0
#350718

Tak się składa, że wbrew Twoim podejrzeniom nikogo jeszcze nie oflagowałem (całe 3 lata).
Widocznie nie mam donosicielstwa i sarżypyctwa w genach, tym bardziej, że administracja śledzi wpisy i sama ma możliwość interwencji i ingerencji.
Choć widząc, co tutaj niektórzy zblazowani, zamykani chyba w dzieciństwie w szafie (za podglądanie) panowie wypisują o kobietach, powinienem czasami tej funkcji użyć.
"Sami swoi" to było o swojakach nietolerujących zdań odmiennych.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350722

A ja chamstwo oflagowywałam.
Na ogół o tym informowałam, no może z wyjątkiem tych komentarzy, których autorzy rozsiewają niemiłe zapaszki - bo nie chciałam podejmować z nimi dialogu.

Napisałeś:
"Sami swoi" to było o swojakach nietolerujących zdań odmiennych.

Czy nie widzisz, że to jest co najmniej obosieczne? Tyberiuszowi w sukurs przychodzi Tańczący i na odwrót, przyfruwa też Lotna, aż dziw, że zabrakło paru innych, pewnie mają urlop.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350726

Jak najbardziej. Chamskie komentarze należy oflagowywać.

Nie rozumiem natomiast zupełnie tych nasilających się aluzji dotyczących nicków.
Czemu napisałaś, że Lotna przyfrunęła ? Przecież to trąci lekceważeniem, takim samym jak te wstawki "szarmanckich " panów o nielotach, dywizjonach, Luftwaffe, itd.
Po co to ? Po co to pokazywanie braku asertywności ?
Może spróbujcie inaczej, więcej tolerancji, więcej otwarcia na innych, na inne zdania.
No chyba, że to poza Waszymi możliwościami.

Dla wyjaśnienia. PRZYFRUNIĘCIEM dołączyłaś właśnie świadomie lub nie do "samych swoich".
Gratuluję.
Pozwól, że na tym skończę rozmowę z Tobą.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350735

skoro chcesz w moim żarcie widzieć "podglądanie" - wystawiasz sam sobie świadectwo, pokazujesz swoją "robaczywą" mentalność. Mnie by "podglądanie" nie przyszło do głowy. Wszak kamera nie była ukryta w toalecie, czy szatni, a w szkolnej klasie podczas klasówki.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350765

Jestem na to przygotowany , przecież wiem jak to tu dziła . Szkoda z tymi obserwacjami skupiłeś się wyłącznie na mnie , a nie   na chamskiej dyskusji między AdamDee , all10101 i tł . Troszkę obiektywizmu . To że bezczelnie próbują obrazić mnie , to u nich norma i niech nadal próbują , ale że w chamski sposób obrażają   kobietę , to już  umknęło twojej uwadze ?

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350656

Ja tylko pozwolę sobie przypomnieć: nie ma obowiązku czytania i komentowania na Niepoprawnych. Naprawdę! :)

Jeżeli komentator XY stwierdza po raz n-ty, że "90% Niepoprawnych to...", że portal jest taki i siaki, rodzi się pewne wysoce uzasadnione pytanie...

Ponieważ nikogo z PT Dyskutantów nie śmiałbym podejrzewac o specyficzny rodzaj masochizmu, a jestem pod głębokim wrażeniem kultury wypowiedzi i umiejętności zachowywani szacunku względem osoby adwersarza (to rzadkie, tak się cieszę, że wszystkim udaje się unikać wycieczek personalnych tworząc ciete jako ten dyjament polemiki - naprawdę pełen jestem uznania dla inwencji) - sam już nie wiem, biedaczek, o co chodzi...

Ponieważ wyraziłem się, zapewne, jak Iwan Bezdomny, zawile i metaforycznie, zilustruję przykładem.

Nie lubiłem nigdy zespołu Queen. Nie, i już. W związku z powyższym nie pojechałem nigdy na ich koncert, aby mieć możność porozmawiania sobie z grupkami ich fanów w celu:

- wykazania, że Brian May jest co najwyżej przeciętnym gitarzystą, a solówkę w "we will rock you" zagrałbym lepiej;
- przeprowadzenia rozważań, czym różni się wokal Freddiego od wokalu operowego, wskazując na niedoróbki warsztatowe wymienionego;
- podzielenia się moją analizą, wskazującą, iż wszyscy fani zespołu Queen to (inwektywę wstaw, zaczniemy od imbecyli muzycznych, wystarczająco błyskotliwe);
- na zakończenie, wyrażenia ubolewania, że zostałem poddany grupowej krytyce - to ostatnie zrealizuję szarpiąc za rekaw ochroniarza, aby bronił mnie przed agresywnym tłumem fanów.

I po co ja tam pojechałem?
Bo chyba nie bronić "czystości muzyki"? :)

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#350665

[quote]Nie lubiłem nigdy zespołu Queen. Nie, i już. W związku z powyższym nie pojechałem nigdy na ich koncert, aby mieć możność porozmawiania sobie z grupkami ich fanów w celu:[...][/quote]

No bo to trzeba być debilem lub masochistą, albo jednym i drugim na raz, żeby jak pewien "dziennikarz" pojechać na Mecz Ligi Mistrzów Real Madryt - Manchester United, usiąść w sektorze United i kibicować Realowi - ale ossochodzi ? ;))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#350673

Oj tam, oj tam...

Facet wystąpił w obronie honoru kobiety, a wy się wszyscy czepiacie:-)

http://www.youtube.com/watch?v=qnem69g-vUM

Vote up!
0
Vote down!
0
#350684

Mojej nie umknęło. Twoje uwagi również nie. Część z nich była nie na miejscu - podobnie jak spora część uwag Twoich dyskutantów. Proponuję nie kontynuować niepotrzebnej wymiany uprzejmości... Wszystkim.

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350686

... przyleci na Lotnej.

Dywizjon 404 - "File Not Found"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#350565

Chciałeś chyba powiedzieć: Jagdgeschwader 404 der Luftwaffe ;-)?

Vote up!
0
Vote down!
0
#350568

No, skoro mus.
To mus.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#350580

 To ONA mu pozwala???   :-))

Vote up!
0
Vote down!
0
#350569

 to jeszcze bym zrozumiał, ale "na abarot"? Toż to, Panie, ohyda jest! ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#350581

Są takie rzeczy, których normalny człowiek nie pojmie...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#350587

Nie wiem, czy pamiętasz takie powiedzenie z okresu PRL? Brzmiało ono: Głupszy niż ustawa przewiduje. Zapewne nie pamiętasz...

Czy to nie wstyd komentować na portalu, którego poziomu nie powstydziliby się Wojewódzki i Olejnik? Powinnaś się zawstydzić. I przestać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350627

Tu zdecydowanie popieram Lotną.
Nie, ,,to nie wstyd komentować na portalu, którego poziomu nie powstydziliby się Wojewódzki i Olejnik,, jeżeli się dba o poziom tego portalu, by służył jego wspólnocie, ubogacał ją w prawdzie i dobru, sprawiedliwości, prawości i moralności służącej organizacji życia społecznego, w tym morale naszej wspólnoty narodowej, naszych ludzkich wartości wyższego rzędu, naszego człowieczeństwa dojrzałego, w tym naszych uczuć dojrzałych, w tym naszej ludzkiej godności, ludzkiej duchowości, naszych świętości.
Nie wstyd, bo to szlachetna działalność polityczna, by czynić swoje otoczenie bezpiecznym i przyjaznym miejscem, ku pożytkowi i innych ludzi dobrej woli, jeżeli się napomina trolli, co ściągają dyskusję w bok od tematu wiodącego, trolli, co nie budują ludzkiej wspólnoty ludzi prawych, tylko nałogowo, a więc i niewolniczo, szukają poprawnopolitycznych negatywów, jeżeli napomina się modernistów, czy już całkiem zboczonych neomodernistów, co nie potrafią wytrwać w tym, co trwałe i godne człowieka dojrzałego, konstruktywne i konieczne dla życia, a którym chwilowa poprawnopolityczność pobudza emocje silniejsze niż Dekalog i stojący za jego autorstwem Bóg.

Szkoła ma nie tylko uczyć, ale i wychowywać, bo bez wychowania nic nikomu nie przyjdzie z takiej ,,nauki,, , bo bez wychowania nie da się stworzyć zgodnej, rozumiejącej się, operującej tymi samymi jednoznacznymi definicjami, tymi samymi, jednoznacznymi wartościami, a więc i celami, współpracującej społeczności - najpierw ku dobru wspólnemu Narodu, dobru wspólnot wewnętrznych i w ich przedłużeniu dobra własnego.

Atak na tych, co walczą o moralność to wprost atak na polityczne wartości prawicowe z pozycji ,,nibylewicy,, , z pozycji jej zdemoralizowanej faszystowskiej podróbki, z pozycji wszelkiego typu waadzy żądającej, by ją ktoś skorumpował.

A wstyd, to zwłaszcza kraść, przywłaszczać sobie nienaturalną tożsamość, a więc i kłamać, w tym kłamać w swoich wypowiedziach, że komentarz na blogu jest na temat, gdy od tematu ucieka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350742

A tak w ogóle to o czym jest ten komentarz?

Vote up!
0
Vote down!
0
#350813

Zauważ Lotna, że ilekroć różnym panom brak argumentów, tym większy wychodzi z nich szowinizm i seksizm.
Ich szowinistyczne podejście wyraża się najczęściej tym, że facetom, którzy się z nimi nie zgadzają, przypisują najróżniejsze choroby (ja nazbierałem ich już z 15 :))) a "nieposłuszne" kobiety próbują sprowadzić do ról wasalek.
Żałośni są.
Pewnie mama zamykała ich w szafie za karę za podglądanie, albo żeby nie podglądali.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350643

Nie ze wszystkim się zgadzam w Twoim komentarzu, ale apeluję do Panów o trzymanie poziomu. O pozycji 69 można podyskutować na innych portalach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350650

Nie dyskutowałem o rzeczonej pozycji. Dyskutowałem o nalocie Jagdgeschwader. Poziom trzyma się po wypoziomowaniu do poziomu polemistów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350654

Powtórzę; a tak w ogóle, to o czym jest ten komentarz?

Vote up!
0
Vote down!
0
#350814

Kontynuuj zniżanie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#350664

Ktoś tu rzeczywiście obniżył loty. :(

Vote up!
0
Vote down!
0
#350685

Czasami należy wykonać manewr zwany lotem koszącym.
Już nie mówię o jakichś wielkich potyczkach - nawet oprysk robi się w ten sposób.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#350715

Ty tu nie myśl o opryskach, ale o tym, jak sprawić, żebym znowu miała Cię za dżentelmena, boś mi się ostro naraził!

A Lotna wyraziła tylko swoją opinię - Jej prawo!
I wcale nie jest nielotem, wręcz przeciwnie, Mądralo!

:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#350734

Lotna napisała:

"do poziomu, ktorym [tak jest w oryginale] nie powstydziliby sie Kuba Wojewodzki i Monika Olejnik. Prawdziwa elita. Brawo!"

Gratuluję wyrafinowanego smaku! Tylko nie tłumacz mi, ze to była ironia, bo nie uwierzę ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#350696

No wiesz co?!
Lotna została w niewybredny sposób zaatakowana, a Ty z NIEJ stroisz sobie żarty?

Faxe, coś Ty zadał ludziom w tym wątku? :)

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350731

:-)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#350732

Błagam , już się nie pogrążaj . 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350620

a przed zamieszczeniem notki poprawiaj literówki, bo mdło się robi od tego niechlujstwa

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350621

Masz rację , muszę nad tym popracować , to pewnie skutek tego , że pani od języka polskiego nie siedziała podczas lekcji w szafie z kamerą w dłoni . 

Gdyby stosowała tę rewelacyjną metodę , byłbym wyedukowany jak ty :)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350642

  " Poproś administrację o wykasowanie twojego konta, bo chciałbym jak najszybciej o tobie zapomnieć " 

 A mi to wygląda na twoją bieganinę za mną pod wszystkimi notkami , by w końcu udowodnić swoją  "inteligencję" ... a tu jak zwyklwle ZONG . 

PS.Wbij sobie do głowy , że uczniów się nie testuje w durny sposób , a edukuje !!!. 

Paniał ? 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350596

że z takiego doświadczenia uczniowie mogli wyciągnąć jakąś naukę? Metod dydaktycznych mamy sporo, niekoniecznie musi być to wyłącznie prosty przekaz werbalny...
A złośliwe riposty mają to do siebie, że łatwo je odwrócić. To a propos wezwania do kasowania..
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#350598

[quote=TYBERIUSZ]

 Bardzo przepraszam , ale jeśli uważasz , że umieszczanie faceta z kamerą w szafie , to jedna z metod dydaktycznych , to chyba zupełnie się nie rozumiemy . To jakieś metody " dydaktyczne " rodem z CCCP pod rządami ministra edukacji Stalina . 

[/quote]

Nie "się nie rozumiemy" tylko ty nic nie rozumiesz, potem doszukujesz się czegoś zupełnie odwrotnego, a na koniec puentujesz wnioskiem wprost znikąd.
Jak zwykle, z resztą.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#350614

[quote=TYBERIUSZ]

  " Poproś administrację o wykasowanie twojego konta, bo chciałbym jak najszybciej o tobie zapomnieć " 

 A mi to wygląda na twoją bieganinę za mną pod wszystkimi notkami , by w końcu udowodnić swoją  "inteligencję" ... a tu jak zwyklwle ZONG.[/quote]

Nie ponoszę odpowiedzialności za to co ci na co wygląda.

Równie inteligentnie mógłbym stwierdzić, że swoją obecnością prześladujesz wszystkie interesujące mnie wątki - i to by dopiero był "ZONG".

[quote=TYBERIUSZ]

PS.Wbij sobie do głowy , że uczniów się nie testuje w durny sposób , a edukuje !!!Paniał ?[/quote]

Paniał, że gdybyś znał dzieci z własnego doświadczenia (to takie małe, żywe człowieki), a nie z popularnych wyobrażeń teoretyków, zdawałbyś sobie sprawę, że praktyczne doświadczenie ma na nie znacznie większy wpływ niż "edukowanie".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#350613

[quote=TYBERIUSZ]

 Czy ty nie potrafisz obejśc się bez tych durnych " słupków"[/quote]

Potrafię ale wybieram inaczej.

[quote=TYBERIUSZ] , nie uważasz że można  inaczej ? . [/quote]

Mozna.

[quote=TYBERIUSZ]Tobie może wydaje się , że to takie " intelektualne "[/quote]

Nie - to schludne. Nie jestem piśmiennym abnegatem.

Czy ja ci zadaję pytania o przesłanie kryjące się w szparze między słowem, a przecinkiem lub kropką ?

Nie potrafisz - zapytaj.

[quote=TYBERIUSZ] ale w rzeczywistości wygląda nudnie i śmiesznie . 

[/quote]

Nie "w rzeczywistości wygląda" tylko tobie wygląda, więc zagadnienie w zasadzie nie istnieje.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#350666

Był sobie w szafie, w której trzyma się mapy (zwinięte w rulony - pamiętacie ze szkoły)- oczywiście - obiektyw był w szczelinie uchylonych drzwi, a pan - schowany za mapami. Powietrza za dużo nie miał, tym bardziej, ze siedział w onej szafie od 7:30 :-)
Wiele osób wie o tej sprawie, sami (już dorośli) uczniowie wspominają, jako jedno z najlepszych szkolnych przeżyć - a tu - proszę! nagonka! Sami szlachetni obroncy! Tylko - czego? Popatrzcie na tytuł wątku - wychowanie zaczyna się wcześnie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350774

 Cudne :)))))

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350780

Następnym razem markowa proponuję kamerę umieścić w toalecie i sprawdzać, które dziecko się nie podciera lub zamiast papieru używa palca i maże po ścianie.
To będzie pedagogika wyższa a la markowa.

A teraz zgłoś sobie naruszenie (lub namów kogoś z "samych swoich" żeby to zrobił)..............i tak od poniedziałku zaczynam porządki na działce.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350784

Ten " telefon z USA" to szczyt konspiracyjnego kunsztu . Kurczę , jak niektórzy pedagodzy w tym naszym biednym PRLu muszą się nakombinować by udowodnić , że należą do inteligentnej części naszego społeczeństwa ,,, 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350623

Nie wierzę markowa. Doświadczony pedagog i taka "obsuwa" w Twoim wydaniu ?
Za filmowanie dzieci z ukrycia kurator powinien wyrzucić Cię natychmiast na zbity...........
Wiedziałem markowa,że "Narnia" może poczynić spustoszenie w głowie dziecka ale żeby pustoszyła również rozum nauczyciela ?
Koszmar markowa, koszmar.
Gdybyś sfilmowała moje dziecko z szafy lub wydała komuś takie polecenie, czekał by cię proces z mojego powództwa.

Mam nadzieję Markowa, że nawąchałaś się przebiśniegów i krokusów i konfabulujesz.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350640

Nigdy nie widzieliście żartobliwych filmików z cyklu "uśmiechnij się, jesteś w ukrytej kamerze"? Ciekawe zjawisko: mamy widocznie zupełnie inne poczucie humoru. Teraz sedno: Filmik robił Tato jednej z uczennic, jako wyraz swojej wdzięczności za to, że zgodziłam się na kilkutygodniowe filmowanie swoich lekcji dla chorej jego córeczki. Rzecz w tym, co stało się potem. Otóż - nagranie to nie zostało użyte przeciwko dzieciom - i natychmiast po obejrzeniu skasowane. Do "tańczącego" - widzę NA TYM FORUM nad-aktywność wiosenną - jakieś zapalenie wideł, czy co? W tej chwili łamię swoją zasadę "never explain, never complain" - dla Was, Niepoprawni robię wyjątek. Dla normalnych Niepoprawnych, którzy tu zaglądaja, bo na rozwidleńców rady nie ma. Wiadomo - z igły widły.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350757

Czyżby kolejna z grona (niepedagogicznego) "samych swoich" , która próbuje ośmieszyć nick, gdyż innych argumentów brak ?

Tu markowa nie chodzi o poczucie humoru, ja też lubię czasami obejrzeć scenki z filmu "ukryta kamera".
Tu chodzi o to, co Ty zrobiłaś tym dzieciom.
Zdajesz sobie sprawę, że przez Ciebie do końca życia, zanim zaczną ściągać zajrzą do szafy ?
Tak, zajrzenie do szafy to jedyny efekt jaki uzyskałaś, choć zamierzony był inny, chciałaś oduczyć ich ściągać i oszukiwać.

Pedagog, a tym bardziej doświadczony pedagog powinien wiedzieć, że wychowanie dzieci, należy zacząć od rodziców.
Bo jeżeli spóźniony tata, który wiezie dziecko (Twojego ucznia) do szkoły nagminnie łamie przepisy, przekracza prędkość, przejeżdża na czerwonym, nie zatrzymuje się na stopie, a jedynie zwalnia i jedzie poprawnie w okolicach fotoradarów, to twój uczeń jest zainfekowany łamaniem prawa od dzieciństwa. I filmowaniem z szafy zamiast nauczyć go uczciwości, nauczysz jedynie jeszcze większego cwaniactwa i zaglądania do szaf.

Wiesz Markowa ? Wolałbym, żebyś jednak powiedziała mi, że robiąc wiosenne porządki na działce, nawąchałaś się przebiśniegów.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350776

Jest mi doskonale obojętne, co byś wolał; i nie będziesz uczył mnie pedagogiki. Twoje moralizatorstwo jest znamienne dla osób o nieczystym sumieniu. Żegnam.
p.s. podobno kończyłeś wątek o 13:25? Szkoda, że nie dotrzymałeś. Noblesse oblige.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350781

Wiem, obojetność to pospolita cecha.
To Ty, a nie ja próbowałaś moralizować dzieci.

Na szczęście nastał czas oprysków. Mam więc nadzieję, że pożegnanie z wyedukowana Panią pedagog będzie na dłużej.

Nie trać czasu na moje sumienie, zajmij się swoim......naprawdę warto.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350782

Sama byłam zdziwiona ich zachowaniem; nieżle tez psioczyły na moją osobę. Była (niewielka) nadzieja, że dotrzymają obietnicy - którą solennie złożyły. Wyszłam z klasy pod warunkiem, że nie będą ściągać. Mogło tak być. Nota bene - było kilkoro przyzwoitych. Pracowały uczciwie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350787

Ci którzy, jak mówisz pracowali uczciwie, prawdopodobnie do szkoły chodzili pieszo, lub rodzic wstawał odpowiednio wcześnie, żeby je zawieść do szkoły, nie łamiąc przepisów.

Lub po prostu byli porządnymi, uczciwymi ludźmi już od samego początku (tradycje rodzinne) i nie potrzebowali twojej obecności podczas klasówki (i mam nadzieje, są uczciwi do dziś).

Markowa, ja nie chcę z Tobą polemizować dla samego polemizowania, ale to naprawdę trochę draka, Orwell i Narnia w jednym z tą szafą.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350792

zaznaczę tylko, że jeśli miałeś na myśli wiezienie dziecka samochodem, to pisze się zawieżć. Zawieść ma inne znaczenie, drogi uświęcony.

Byłabym wdzięczna, gdybyś nie fatygował się więcej komentując moje notki. 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350794

To jest mój problem od kiedy zacząłem pisać i komentować w necie:

"Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały."

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0
#350795

Hahaha, cierpliwość pani pedagog się skończyła .
Całe szczęście. Teraz w zapale będzie poprawić literówki.
Jestem naprawdę wdzięczny, że ten Orwell i Narnia z Tobą dobiegły końca.
Czas brać się za grządki.

Zawodową chorobą niektórych zbzikowanych pedagogów jest traktowanie otoczenia jak swoich uczniów.
Na szczęście nie jesteś pedagogiem :)))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350816

Skoro zgłaszasz każdą moją wypowiedź, to może jednak jesteś pedagogiem.
Ale to przecież niepedagogiczne takie zgłaszanie (kablowanie i niepokojenie administracji).
Nie lepiej pedagogicznie zainstalować jakąś kamerę ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350828

 Zgłasza z "bulu" , bo  zabolało :) 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350834

Tym razem musisz markowa u siebie poprawić literówkę.
Nie zawieżć tylko zawieźć.
Pozdrawiam :)))

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#350879

Z takimi reakcjami spotykam się często. Nijak moim kanadyjskim przyjaciołom nie mogę wyjaśnić jak to jest mozliwe, ze np. sędzia nie lamie prawo, legitymuje fałszerstwa biegłych czy prokuratorów, marszałka parlamentu łże, a nagrody wypłaca sobie i wice na podstawie ustawy PRLowskiej - gdzie jej funkcja jest "zakwalifikowana" jako kierownicze "stanowisko" w państwie itd itd.
pozdrawiam
faxe

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#350532

... na porządku dziennym w polskich uczelniach. Uważam, że inicjatywa prof.Marka Andrzejewskiego jest ze wszech miar właściwa. A rektor UAM-u??? No cóż, palantów nie brakuje także wśród władz uczelni. Ale przecież ktoś ich mianował na to stanowisko.
Dla mnie jest rzeczą niepojętą, jak promotor może nakazać, aby 70% pracy magisterskiej było napisane w oparciu o literaturę, a pozostałe 30% z wykorzystaniem własnej inwencji twórczej studenta. Dzięki takiemu wymogowi - student bawi się w przepisywacza tekstu. Stąd często popełnia plagiat, ponieważ nie potrafi sam opisać własnymi słowami zjawiska będącego przedmiotem jego pracy.
Ja preferuję odwróconą proporcję. Wymagam od studenta wykorzystania jego własnej inwencji twórczej w 70% obszerności pracy, a tylko 30% w oparciu o literaturę. Oj,... ciężki mają ze mną los, oj, ciężki. 

Pozdrawiam z 10, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#350506

Prof M. Andrzejewski do plagiatow nie ma szczęścia.

Wpadł na konferencje naukową w Biurze RPO i mało nie spadl z fotela słuchając referatu wygłaszanego przez panią ...sędzię. To był ... tak, tak, jego referat, bez nawet próby przeredagowania - słowo w słowo jego! Na przerwie, kiedy przedstawił się sędzi - referentce, złodziejka mało nie zemdlała. Zażądał rozeslania listów do wszystkich uczestników konferencji z wyjaśnieniem, że referat był plagiatem. I plagiatorka rozesłala listy z wyjaśnieniem!

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#350537

Tylko zamykani w dzieciństwie w szafie za podglądanie (mamy, starszej siostry, nauczycielki) chłopcy a dziś już dorośli i wyrobieni SEKSIŚCI-WOJERYŚCI mogą preferować filmowanie dzieci z ukrycia.
Wstyd.
Mało, że wojeryzm to zboczenie, to jeszcze to przesiąknięcie komunistycznymi metodami.
Obrzydliwe.
POZAMYKAĆ WOJERYSTÓW W SZAFIE.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350645

Właściwie to mój komentarz odnosił się wyłącznie do wojerystów (czyli świntuchów podglądaczy, śliniących się na goliznę) i do seksistów obrażających kobiety sprowadzaniem ich roli do czynności rozrodczych.
Nie wiem więc dlaczego skomentowałeś mój komentarz.
Przecież chyba ciebie nikt w szafie nie zamykał i nikogo nie podglądałeś, nie nagrywałeś i nie OBRAŻAŁEŚ, prawda ?

Co do stawiania diagnoz na odległość (choć te które dziś postawiłem są tak namacalne, tak wyraźne, że odległość jakby zanikła), to nauczyłem się tego od najlepszych. A wiesz gdzie ? Na tym portalu...............DOKTORKU.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350675

I na tym kończę ten wątek.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350676

Widzisz, roztrząsaczu nawozu, wojeryzm uznawano kiedyś - na równi z homoseksualizmem, zresztą - za tzw. zboczenie seksualne, tj. chorobę psychiczną. Sprawdź sobie w dowolnym podręczniku psychiatrii klinicznej. Ale takim, który wydano jeszcze przed nastaniem ery political correctness, które to oświecenie przyniosło ze sobą również ten wdzięczny termin "seksizm".

Niestety,nie wszyscy samoucy osiągają poziom Franklina... FELCZERKU.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350721

Do Ciebie widłaty też się dotyczy mój komentarz do tł
z 13 kwietnia, 2013 - 19:29.
Odjazdy w bok od tematu - niesamowite. Zboczenie modernistyczne - niesamowite. Jałowizna większości wpisów - sztandarowa.

Ciekawa też Twoja prowokacyjna obserwacja ,,seksistów obrażających kobiety sprowadzaniem ich roli do czynności rozrodczych,,.
Przecież każdy nie-eunuch co trochę sprowadza swoją kobietę do jej naturalnej roli w czynnościach rozrodczych. To przecież komplement, gdy jest nią naturalnie zainteresowany. Przecież to dowartościowanie kobiety nie tylko w jej zdolności do przeżycia, ale zwłaszcza w jej godności macierzyńskiej.
Gdyby w tym był jakiś naganny seksizm, to pewnie już dawno nie byłoby na świecie ludzi, jak nie ma już dinozaurów, które z jakichś powodów przestały się rozmnażać.
To satanizm być wrogiem człowieka w jego Naturze.

Obraza dotyczy zupełnie innej godności.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350767

Nie potrafię się ustosunkować, ponieważ nie śledzę tego co piszesz do tł "miarodajny" modernisto.
Spytaj kobiet czy lubią seksistów zanim zaczniesz przekonywać mnie tymi tyradami pochwalnymi.

Pozdrawiam miaro i małodajnych

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350777

... Co do ,,miarodajności,, to raczej starający się być na tyle czujnym, by nie przebrała się miarka, choć również reagującym, gdy się już przebierze, gdy ktoś zatraci cnotę umiarkowania, czy w inny sposób przesadzi, zwłaszcza gdy nie widzi swojej winy i potrzebuje braterskiego napomnienia.

... Co do ,,małodajności,, , to raczej starający się być sprawiedliwym: dającym każdemu tyle, ile mu sie należy, tyle praw, ile obowiązków;
- tyle wolności, ile odpowiedzialności, tyle wolności, by nie kolidowała z wolnością innych od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci, tyle wolności, by nie stała się niemoralną, antyspołeczną i swawolną;
- tyle równouprawnienia, ile równouprawnienia wzajemnego, tyle równouprawnienia, by wyrównać szanse startu w samodzielność życiową i użyteczność dla wspólnoty tych, którzy są chorzy, ułomni, są ofiarami nieszczęść, są dziećmi lub starcami, są kobierami w stanie błogosławionym, czy opiekującymi się małymi dziećmi, są rodzicami wychowywującymi dzieci jeszcze niesamodzielne;
- tyle braterstwa, czyli miłości wzajemnej, ile wymaga odpowiedzialność za brata swego, ile wymaga bycie stróżem brata swego, ile wymaga potrzeba, by nosić ciężary brata swego, ile wymaga miłosierdzie wobec rzeczywiście potrzebujących i w zakresie prawdziwych potrzeb, ile wymaga solidarność braterska.

,,Nie potrafię się ustosunkować, ponieważ nie śledzę tego co piszesz do tł ,,.

* Oszukujesz. Bez trudu możesz to odnaleźć.

,,modernisto,,

* Ja ? A niby to dlaczego ?

,,Spytaj kobiet czy lubią seksistów...,,.

Przecież ja nie chwaliłem tej niepoprawności politycznej zwanej seksizmem, tylko twierdziłem, że to nie jakiś naganny seksizm, kiedy się dostrzega rozrodczą rolę kobiety, tylko obserwacja jak najbardziej zgodna z naturą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350957

  Przeczytałem wszystkie komentarze. Chciałem się podzielić z Wami moimi reflaksjami po tej "literaturze".

  Problem zapobiegania kradzieży dóbr intelektualnych, który próbuje rozwiązać prof. Marek Andrzejewski w taki, a nie w inny sposób oraz reakcja rektora i studentów, jest sednem treści Autora notki. Zatem sprowadzanie komentarzy do przypadku "człowieka z kamerą w szafie" wydają się być tymi, które spłycają zagadnienie. Nie chcę się tu wypowiadać, czy zabawa w "ukrytą kamerę" jest czynem etycznym, czy też nie. Nie o to Autorce chodziło w notce.

  Często bywamy w sklepach. Jesteśmy w nich monitorowani. Podobnie w bankach. I jakoś nikomu nie przyszło do głowy, by rozwijać dyskusję nad tym, czy ów monitoring jest etyczny, czy też nie jest. Zarówno w przypadku opisamym przez Markową, jak i zasygnalizowany przeze mnie monitoring - mają na celu zapobieżenie zachowaniom osób tam obecnych, których z całą pewnością nie można nazwać etycznymi, wszak chodzi o czyn zabroniony - kradzież.

  Proponuję zatem, abyście Drodzy Interlokutorzy podeszli do problemu na poziomie pozwalającym wskazać na inne skuteczne sposoby zapobiegania w przyszłości kradzieży intelektualnej. Będą one o tyle cenne, ponieważ będą alternatywne do tej, którą przyjął prof. Marek Andrzejewski.

Z belferskimi pozdrowieniami, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#350649

Owszem, ściąganie na klasówkach, i w ogóle plagiat są przestępstwami podpadającym pod paragraf VII, ale stawiam tezę, że ich wyeliminowanie na wydziałach prawa nie zmieni niczego w życiu zawodowym przyszłych sędziów (że o prokuratorach i adwokatach nie wspomnę). Jeśli między plagiatem na studiach, a korupcją w zaciszu sędziowskiego gabinetu jest jakiś związek, to bardzo słaby, choć oczywiście intuicyjnie nalezy przyjąć, że zwiększa prawdopodobieństwo. Znaczenie ma cały system organizacji społeczeństwa, w którym potępienie plagiatu jest tylko jednym elementów. 

Czy wśród amerykańskich sędziów nie zdarzają się osobnicy przekupni? A jeżeli tak, to czy da się wykazać, że to właśnie oni "ściągali" jako uczniowie i studenci? I vice versa: czy dyplom, będący jak częściowo nieświeże jajeczko, wyklucza uczciwe późniejsze orzekanie? (Pytanie z cyklu: czy złodziej może być solidnym kasjerem? Nie - czy nadaje się do tej pracy, tylko - czy mógłby? A były haker, który pracuje nad zabezpieczeniami serwerów czy systemów informatycznych?).

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#350651

Pisałam o Kanadzie, a to zupełnie inna kultura niż USA mimo wielu "podobieństw".

W Kanadzie takie pojęcie jest obce! Przez ostatnie 30 lat nie zdarzył się ani jeden przypadek "korupcji" sędziego. A gdyby się zdarzył dziennikarze (wszelkich "maści" niezależnie od sympatii politycznych mediów, które reprezentują) jak hieny wyciągnęliby to i pastwili się tygodniami.

Przez ostatnie 30 lat - mniej niz 10 spraw dyscyplinarnych sędziów, wszystkie oprócz jednej dotyczyły postaw moralnych w różnych sytuacjach i jedna ewidentnej stronniczości sędziego w sprawie o zabójstwo. Pozbawiono go stanowiska - wyrokiem sądu powszechnego. Sędzia w Kanadzie nie ma imunitetu. Jego imunitetem jest rzeczywista NIEZAWISŁOŚĆ, honor i godność. Wiem wiem, brzmi jak bajka ale takie bajki są jeszcze gdzieniegdzie rzeczywistością. Zaczyna się od studiów, gdzie etyka jest b. ważnym przedmiotem no i od przesiewu przy naborze.Jakakolwiek kolizja z prawem - jak nierozliczenie podatku, mandat czy zatrzymanie przez policje nawet bez oskarżenia formalnego - jest brane pod uwagę przy naborze na studia. Starając się o nominację sędziego kandydat nie może miec nawet mandatu za prędkość.
Wyrzucanie za plagiat ze studiów jest logiczną konsekwencją tych zasad i nikt się nie dziwi. Wręcz przeciwnie.
Tak więc wyeliminowanie plagiatów samo niczego nie zmienia rzeczywiście - ale jeżeli jest jednym z elementów pozbywania się niemoralnego czeladnika - jak najbardziej. Dlatego moim zdaniem w Polsce każde działanie nawet jednostkowe i wybiórcze w celu poprawienia postaw moralnych tych którzy w przyszłości bedą decydowali często "o zyciu czy śmierci" jednostki czy często całych rodzin jest godne najwyższych pochwał i naśladowania.

Dlatego wołam "wiecej profesorów Andrzejewskich"! To jeden z maciupeńkich kroków do naprawy Rzeczpospolitej. Gdyby każdy nauczyciel akademicki podejmowal takie "drobne" i "nieważne" działania na pewno mielibyśmy więcej wartościowych ludzi w przyszłości.

Bezprawne działania i w konsekwencji bezkarność nieuchronnie prowadzi do postępującego i radykalizującego się bezprawia i korupcji. Zaniechanie jakichkolwiek form realnej kontroli działań nieetycznych czy wręcz przestępczych najpierw uczniów, potem studentów a wreszcie w pracy urzędników i funkcjonariuszy władz i brak dyscyplinowania i wymierzania sprawiedliwości tym, którzy są zedeprawowani, skutkuje tym, iż następnym razem ich nieprawość jest jeszcze bardziej bezczelna i bezwstydna. A następnym to już to bezprawie i ta bezczelność podnosi się do kwadratu, a następnym do sześcianu. I tak rośnie jak rak niepowstrzymana zawczasu. I przychodzi czas, iż już jest za późno.

Swiadczy o tym brak lustracji PRLowskich sędziów i pozostawienie im "wymierzanie sprawiedliwości" w teoretycznie totalnie innej rzeczywistości i brak wychowywania i nauczania wg zasad moralnych "demokratycznego państwa prawa" powoduje zwykłą kontynuację "moralności" minioej niby epoki.

Tysiące ofiar „praworządności i demokracji”, które straciły literalnie wszystko przez bandyckie działania "w wolnej" Rzeczpospolitej, majątek, rodzinę, marzenia, nadzieje i czasami wolność były i są zwyczajnie olewane. Dlatego to bezprawie sięga zenitu. Popatrz co się dzieje w "sledztwie" smoleńskim. Oburzamy się. Ale na zdrowy chłopski rozum nie ma żadnego racjonalnego powodu do przekonania, iż Katastrofa Smoleńska będzie traktowana innaczej niż ten złodziej, którego wsadzili na dożywocie za morderstwo, które nawet nie było, czy ta emerytka, która głoduje bo ZUS nie zaliczył jej 15 lat pracy, czy ten przedsiębiorca, co to stracił biznes, rodzinę i zdrowie bezpodstawnie oskarżony o “wyłudzenie kredytu” itd, itd.

Na marginesie w USA takie przypadki korupcji sędziów nie są nagminne a incydentalne i porównywanie polskich sędziów i amerykańskimi jest śmieszne.

faxe

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#350733

A propos dyplomu nieświeże jajeczko - w relatywnie cywilizowanych i normalnych krajach nie sprawdzają tego, po prostu na wszelki słuczaj nie dopuszczają w ogóle do orzekania.

Co do złodzieja kasjera też

Haker - to zalezy czy HAKER czy haker.

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#350736

Stwierdzam często, że w dwóch pracach - siedzących obok siebie uczniów jest identyczny błąd.  Znaczy - ktoś od kogoś ściągał. Dochodzenie prawdy jest bezcelowe, chyba, że winowajca sam się przyzna. Znając swoich uczniów - można się domyślać, ale nie ma pewności. Udawać, że nic się nie stało jest najgorszym wyjściem. Na studiach - uczeni profesorowie (bez pojęcia o praktyce w szkolnej klasie) - nie dali nam odpowiedniej wiedzy. Więc, co???

Nigdy nie przepuszczam tego rodzaju incydentów, omawiam sprawę w lekkim tonie, bez ujawniania, o kogo chodzi. Wniosek: lepiej popełniać własne błędy!

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350771

ro

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#350826

to takie uczelnie nie można w takim razie nazwać renomowanymi, bo co może świadczyć o ich renomie?
Takich nieuczciwych studentów zweryfikuje kiedyś rynek pracy. Są uczelnie i kierunki, gdzie nie można się "ślizgać".

Vote up!
0
Vote down!
0
#350796

W marcu tego roku zmarł w więzieniu 23-letni Wojciech Ligenza. Skazany został za kradzież węgla (zbieranego z nasypów kolejowych) na półtora roku. W domu została matka i niepełnosprawny brat. Więzień był chory i potrzebował diety. Służby penitencjarne wymioty i bóle brzucha uznały za symulowanie. Dostawał karę w postaci dodatkowej pracy. W końcu zmarł.
http://www.rp.pl/artykul/992640.html

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#350841

 Osobiście proponuję umieszczenie na każdym nasypie kolejowym szaf na mapy, ze zdolnymi operatorami w środku . Przestępców wszak  trzeba piętnować !! . 

P.S Proponuję wyświetlić powstałe dzieła we wszystkich świetlicach przyzakładowych, ku pokrzepieniu serc ... Śmiechu będzie co nie miara . 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350860

nieśmiesznych, skompromitowanych "dowcipów". Oraz za nękanie, złośliwe i uporczywe.
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#350861

Śmieci mają to do siebie, że koniecznie chcą się wysypać z kosza, najlepiej wprost na stół,
A najchętniej robią za niestrawione, miłe i lekkostrawne produkty naturalne.

Widać są po kursach kroju i szycia, gdyż zgrabnie i po szwach się przyszywają.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#350862

Spojrzałem sobie z ciekawości w regulamin BHP obowiązujący nauczycieli i pracowników szkoły do której uczęszcza moja córka.
Zainteresował mnie szczególnie punkt 2, 4 i 5 regulaminu.

REGULAMIN BHP OBOWIĄZUJĄCY W ..............
Każdy nauczyciel prowadzący obowiązkowe lub dodatkowe zajęcia z uczniami zobowiązany jest do :

punkt. 2
Przebywać w pomieszczeniu, w którym odbywa zajęcia lekcyjne, oraz sprawować stałą opiekę nad uczniami podczas tych zajęć.

punkt. 4
W wyjątkowych przypadkach nauczyciel może chwilowo opuścić klasę, pod warunkiem, że na ten czas zapewni opiekę nad uczniami innego nauczyciela lub dorosłego pracownika szkoły posiadającego odpowiednie kwalifikacje.

punkt. 5
Zabrania się przebywania podczas prowadzenia zajęć lekcyjnych w klasie osób postronnych, nie związanych z programem nauczania.

To byłoby na tyle w temacie pana w szafie z mapami i opuszczania klasy przez nauczycieli w celu spokojnego wypicia kawy.

A żeby nie było, że piszę nie na temat to dodam, że szeroko tu wcześniej omawiany pomysł z szafą, można zakwalifikować jako plagiat z Narnii, a nagrywanie kamerą z pomiędzy map jako plagiat programu pt. ukryta kamera.

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350904

Nie bardzo rozumiem co "Kroniki Narnii" mają wspólnego z szafą występującą w historii opisywanej przez Markową? Poza samym meblem, oczywiście...

Vote up!
0
Vote down!
0
#350905

Tak wygląda typowe odwracanie kota ogonem. Nie jest ważne że złamane zostało prawo, poważniejszym problemem "myślących inaczej" jest to, gdzie w "Kronikach z Narni" znajduje się szafa. Zdaniem "odwracaczy kota", należy wszelkimi możliwymi sposobami  złamać kręgosłup moralny tych bezczelnych 10-cio letnich "gnoi", by za kilka lat oddać na usługi władzy dobrze ukształtowanego tępego leminga. Czy to nie jest lewactwo w czystej postaci ?. Z całej tej dyskusji wynika,że do dziedzin naszego życia które należy oczyścić z lewaków jak najszybciej należy dołączyć edukację, bo tam następuje pierwszy i może namocniejszy atak na wolność naszych dzieci .  . 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#350908

Widzisz, Tybciu, można traktować instrukcję BHP jako obowiązującą wytyczną w procesie dydaktycznym. Ale po co?

Vote up!
0
Vote down!
0
#350913

Widzisz tł, regulaminy szkolne i instrukcje BHP są po to, żeby ich przestrzegać. Są bowiem efektem wieloletnich doświadczeń i obserwacji mających na celu dobro i bezpieczeństwo dziecka.

Nie zostawia się dziesięciolatków bez opieki w klasie, a tym gorzej jeżeli zostawia się je "pod opieką" obcego człowieka w szafie.
Szafy też nie są po to żeby do nich wchodzić (tym bardziej szafy z mapami), bo wychodzi z tego Narnia.
A trawniki nie są po to..................
A, to już było, nie ma sensu się powtarzać.

Ale jak widać są elementy aspołeczne nie rozumiejące potrzeby stosowania się do mądrych, sprawdzonych regulaminów, zaleceń i instrukcji.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#351015

W istocie, obsesyjne powtarzanie głupot do niczego nie prowadzi. Co najwyżej dostarcza swoistej satysfakcji powtarzającemu.

Najwyraźniej nie masz pojęcia o czym były "Kroniki Narni".

A jeśli masz ochotę stosować instrukcje BHP jako wytyczne do edukacji dzieci i młodzieży, to je stosuj. Najlepiej w domu, elemencie wysoce prospołeczny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351018

Nie rozumiesz ?
A znasz tytył pierwszej (choć chronologicznie drugiej) części ?
The Witch and the Wardrobe

Jest w tytule jeszcze the Lion ale jak przypuszczam jest niewidoczny, bo schowany w szafie za mapami.

Rozjaśniło się ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#351051

Nie, nie rozjaśniło się. Książki tak mają, że oprócz tytułu zawierają jeszcze treść

Vote up!
0
Vote down!
0
#351054

Własnemu dziecku na ogół pokazuje plecy - bo musi klikać o regulaminach.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#351061

Daj spokój ;-). Naprawdę mnie nudzi konieczność polemiki of topic na tym wątku. Ale gdy słyszę bzdury o instrukcjach BHP "normujących" udział nauczyciela w procesie dydaktycznym i wychowawczym, to nie wytrzymuję... ;-).

Vote up!
0
Vote down!
0
#351066

i pozdrawiam - te brednie o BHP znam z realu - przeważnie bredzą o tym tatusiowie, którzy porzucili własne rodziny, a swoje dzieci widują w weekendy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#351070

Dziękuję :-).

Vote up!
0
Vote down!
0
#351071

 Mógłym  jednym zdaniem zmieść tę twoją teorię o tatusiach, ale po co ?

 Dziwię się tylko, jak możesz nauczać dzieci i młodzież z tak skrzywioną psychiką .

P.S . Proszę natychmiast zgłosić mój wpis, przynajmniej raz odbędzie się to na moje życzenie .... 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#351078

 Dziekuję :)...Nirwana !!!!!!!!! :)

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#351099

Myślałem, że orgazm...

PS. Sprawdź znaczenie słowa "nirwana".

Vote up!
0
Vote down!
0
#351103

 Ty zawsze bywasz monotematyczny . 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#351119

Czyżby ;-)))?

Vote up!
0
Vote down!
0
#351122

Markowa, to są bezpośrednie, brzydkie wycieczki osobiste.
Proszę, żebyś powstrzymała się z tak dosłownymi, obelżywymi i nietrafionymi w dodatku uwagami.

Jestem zdumiony takim podejściem do tematu byłego nauczyciela i pedagoga.
Coś okropnego, tak okropnego, że nawet brak mi ............przekleństw.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#351083

Tak jakoś wyszło, że o napisanie odpowiedzi (tej o 20,17) do tł poprosiłem moją czwartoklasistkę zanim poszła spać.
A to z tej prostej przyczyny, że właśnie tydzień temu skończyli przerabiać Opowieści z Narnii, część pod tyt: "Lew, wiedźma i stara szafa" (czy też : "Lew, stara wiedźma i szafa", nie pamiętam) i jest na bieżąco.

Nawet chętnie to zrobiła, tak samo chętnie jak Smokowi przetłumaczyła niedawno cyfry rzymskie na arabskie. Lubi wyzwania. :))

Ja natomiast w tym czasie, jeśli tak bardzo markowa interesuje Cię moje życie prywatne, zrobiłem żonie zieloną herbatę i zimny okład, bo rozbolała ją głowa od nadmiaru słońca a córce przygotowałem łóżko do spania i ulubione pluszaki.
Naprawdę w tym krótkim czasie kiedy pisała nie zdołałem zrobić nic więcej, wybacz......nawet odwrócić się plecami.

Potem już tylko zredagowałem tekst.

Acha. Teraz sobie przypominam, tytuł brzmiał z pewnością :
Lew, stara wiedźma i szafa.

Pozdrawiam
P.S. Jeśli mogę Cię prosić szanowna markowa, popraw moje literówki, bo sam w tej chwili nie mam czasu, muszę zmienić żonie okład.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#351075

Córka chyba mało się przykłada do nauki. Możliwe jest też, że nauczyciele przestrzegający instrukcji BHP nie mają czasu zapoznać się z lekturami. Zyskasz zapewne na rodzicielskim autorytecie, jeśli poinformujesz córkę, że w tej szafie nie było ani Czarownicy, ani Lwa. Nie mówiąc już o facecie z kamerą. W tej szafie było tylko przejście prowadzące z Anglii czasu II WŚ do Narni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351077

No już jestem kochani.
Zdziwiłbyś się tł jak regulamin szkolny skorelowany jest zgodnie z przepisami BHP (myślę, że nawet markowa może to potwierdzić).
Moja córka nie pisała nic o czarownicy w szafie .
Myśl tł, myśl. Stara sfrustrowana życiem wiedźma jest na zewnątrz szafy.........i to w tym przypadku od strony wejścia do szafy a nie wyjścia.
Taka alegoria tł, alegoria.

P.S. W opisywanym i przytoczonym przypadku 'lew' jednak był w szafie ..... i to za mapami
(z tym "lwem" to już akurat moja zredagowana dopowiedź a nie córki)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#351079

szkoda, że jednak nie zakończyłeś udziału w tym wątku półtora dnia temu - zgodnie z zapowiedzią! Czy jako rodzic jesteś równie niesłowny?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#351081

Dotrzymałem słowa. Zgodnie z zapowiedzią, wczoraj zakończyłem wątek po wpisie.
Nie mówiłem nic o tym, że nie będę poruszał go dzisiaj.
Napisałem gdzieś, że nie będę poruszał go dzisiaj ?

Ja myślę, że bogate, choćby z tego powodu, że ma normalnych nauczycieli :))
W przeciwieństwie do innych biednych dzieci, których nauczyciele dostają wilcze bilety w wakacje.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#351087

Nie zakończyłeś wątku po wpisie - ale to już nie mój problem Tym razem ja kończę tę żenującą polemikę.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#351101

Alegoria? Proponuję wyjść poza aparat pojęciowy właściwy czwartoklasistom. Nigdzie nie twierdziłem, że twoja córka pisała cokolwiek o czarownicy w szafie. To ty wybrałeś sobie od początku tej dyskusji niewłaściwą... alegorię...

A właściwie, niewłaściwy punkt odniesienia. Należy się odwoływać raczej do własnych, "zaliczonych" lektur, niż lektur znanych tylko z programu szkolnego dziecka.

A twoja "alegoria" jest wyjątkowo chamska.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351082

Wreszcie zajarzyłeś ?
Oj długo to trwało jak na profesora.
Moja córunia przeczytała kilka ostatnich wpisów i już wiedziała o co chodzi i właściwie umiejscowiła postacie.

Tym tł różni się inteligencja od książkowego wyuczenia.

Ja kochany tł przerabiałem w czwartej klasie inne lektury.
To byli chyba :
Chłopcy z Placu Broni.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#351089

"Chłopców z Placu Broni" też widocznie nie przeczytałeś. Ale trudno się dziwić ojcu tak błyskotliwej córuni. Nie jestem profesorem, roztrząsaczu nawozu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351091

No to kończymy na dzisiaj kochany tł, bo widzę, że zaczyna wylewać się jakaś frustracja.

Czego ja nie roztrząsnę, to ktoś innych po trawnikach rozniesie.
Miłego roznoszenia :))..i oczywiście spokojnej nocy :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#351093

Braki w zakresie lektur obowiązkowych i nadobowiązkowych zawsze w końcu wychodzą na światło dzienne. A nawet nocne.

Właściwymi organami do których należy kierować donosy na psy obsrywające ambasadę FR i na ich panów są: PP, SM, ABW, CBŚ, FSB,GRU, etc. Za chwilę wychodzę z psem i nie odmówię mu tej przyjemności.

Lepiej obsrywać ambasadzkie trawniki niż łamy NP.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351096

Donosy na psy ? Chyba chciałeś powiedzieć donosy na właścicieli psów.
Bo pies jak to pies, załatwia się tam gdzie mu właściciel pozwoli, gdzie go zachęca, dopinguje i wynagradza za każdy klocek lub placek głaskaniem i słowami :dooobryy pieeeees.

No chyba, że chodziło Ci o donosy na psy bezpańskie.
Ale i tu się mylisz. Wcale nie należy ich kierować do ABW, CBŚ lub GRU.
Wystarczy zadzwonić po hycla.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#351162

...*Widlasty*, już kiedyś pisałem, że z Ciebie to "równiacha".
Ale coś ostatnio jesteś jakiś rozedrgany emocjonalnie ?!
Chciałbym ci jakoś pomóc, coś doradzić....
- Nie myślałeś o wizycie w Gabinecie Urody ?
Wiosną ceny są dość przystępne.
"Podaruj sobie chłopie trochę luksusu" :-)))
-Zobaczysz, że po korekcie zeza, po depilacji , okolic krocza - najlepiej żywym ogniem ...Twoje życie się odmieni.
Jestem pewny, już po pierwszej wizycie, pokochasz PiS,
którego tak nie cierpisz ....no i najważniejsze :
.... sprowadzisz Pieska do swojego domu :-)))
pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#351167

  "Ale trudno się dziwić ojcu tak błyskotliwej córuni."

Jakim prawem mieszasz w swoje belkoty czyjes dziecko? Co masz do zarzucenia corce Tanczacego?? Nie wymagam od ciebie klasy, ani nawet grzecznosci, ani uprzejmosci, ale tym razem grubo przesadziles. Na wlasnej skorze niejednokrotnie doswiadczyklam twojego chamstwa  w stosunku do kobiet, ale czy  nie stac cie na naminimum przyzwoitosci nawet w stosunku do dzieci?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#351186

Kanadyjskie poczucie przyzwoitości w stanie eterycznym zupełnie mnie nie interesuje.

Bądź jednak łaskawa zauważyć, że to nie ja zamieszałem swoje dziecko w swoje brednie. Czy ten fakt ci umknął, Lotna?

Wylatuj dalej nad poziomy, jako rzecze poeta.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351187

Myślę Lotna, że trudno oczekiwać od niektórych mężczyzn szacunku do kobiet i dzieci( wolą szanować psa), podobnie jak nie można oczekiwać szacunku od pewnej nauczycielki do mężczyzn, której każdy męski osobnik kojarzy się z paskudnikiem porzucającym swoją rodzinę i odwiedzającym dziecko tylko w weekendy.
Oni już tak mają, to inna rasa. Prawdopodobnie cierpiąca na słabo rozwiniętą sferę uczyć wyższych. Mają, smutne, chore dusze.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#351197

Gadu, gadu, gadu, gadu, gadu, gadu nocą,
Baju, baju, baju, baju, baju, baju w dzień

Vote up!
0
Vote down!
0
#351199

 :)

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#351085