Uwaga - CIA to nieudacznicy

Obrazek użytkownika Natusiewicz
Blog

W związku z nieuniknionym faktem budowy tarczy antyrakietowej w Polsce Onet.pl uraczył nas recenzją z recenzji - rzewną opowiastką  na temat: jacy to nieodpowiedzialni ludzie to całe CIA! I pomyśleć tylko, że wielki ZSRR ich się przestraszył - no i ogłosił swój koniec.

Onet liczy na to, że durny naród to kupi - co nie do końca wydaje się nieprawdopodobne...

Polecam lekturę - nie będe przeklejać!

Brak głosów

Komentarze

Kłamstwo na kłamstwie. Typowy zamówiony artykuł. Nie sądzę, by był on napisany z polskiego polecenia, co świadczy dobitnie o powiązaniach ITI i Onetu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#20419

tylko patrzeć aż do walki ruszą pacyfiści

Vote up!
0
Vote down!
0
#20423

Zapewne cała "czołówka" mainstreamu także zacznie biadolić, ile to my stracimy przez zadawanie się z tymi nieudacznikami - politycznie, ale także, przede wszystkim wojskowo, no i jak ucierpi nasze image w NATO. Szkoda gadać! Czytać i zapamiętywać kto jakie głupoty będzie wygadywać - to jedyne co można sensownego zrobić w związku z takimi "sensacjami".

Vote up!
0
Vote down!
0
#20460

Tak przynajmniej wynika z lektury tego czegoś na Onecie. A tak swoją drogą to łezka się w oku kręci, kiedy człowiek sobie przypomni co mówił William J. Donovan, jak to jednym z wywiadów które studiowali Amerykanie była polska dwójka, ze względu na swoją skuteczność. Zresztą Rosjanie bali się dwójki jak diabeł święconej wody. A teraz? Polski wuwiad to agentura rosyjska. To co Maciarewicz wygnał, Tusk przyjął, miłością obdarzył i jeszcze wycałował, po rosyjsku, w usta.

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#20424

Dwójka nie była idealna - dała się przed wojną całkowicie zinfiltrować Abwehrze.

Jednak w porównaniu z obecnymi służbami to może być dla nas nieosiągalny szczyt marzeń.

Vote up!
0
Vote down!
0
#20427

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#20451

Jeśli chodzi o jakość, WSI nie odbiegały od europejskich standardów - można wymienić wiele przykładów udanych akcji, nawet w kooperacji z zachodnimi służbami. Sęk w tym, że WSI zdarzało się działać podług polskiej racji stanu raz na jakiś czas, ale centrum ich działań okazały się być konserwacja pookrągłostołowego układu politycznego, walka z oponentami, szemrane kontakty ze wschodem, przemyt, handel bronią, itd.

Vote up!
0
Vote down!
0
#20453

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Facet opisuje ewidentne wpadki CIA. Czyli to, co przez jakichś gamoni przeciekło i o czym wszyscy wiedzą. A co? Miałby opisywać sukcesy i obecnie stosowane techniki? Najlepiej żeby pochwalił się operacjami w toku. I uwiarygodnił to danymi ludzi którzy je prowadzą. Słyszałeś kiedyś o sukcesach szwajcarskiego wywiadu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#20454

Ano, o padgatowkę...

A tak na marginesie: skąd ten Autor to wszystko wie? Zapewne opowiadali mu przy wódce/whisky/coca coli sfrustrowani agenci CIA.

Vote up!
0
Vote down!
0
#20459