V KOLUMNA

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj

Wszystko wskazuje na to, że Rosja pod wodzą Putina zdoła odbudować swą pozycję mocarstwa.Stanie się tak za przyzwoleniem USA i UE. Mimo grożenia palcem i ostrych słów w ustach dyplomatów Rosja odzyska Ukrainę, może nawet bez rozlewu krwi, choć jesli będzie taka potrzeba to Putin się nie zawaha i jak zwykle  z Rosją bywa, będzie walczyć o pokój aż poleje się krew. Putin wytłumaczy Rosjanom, że rosyjscy patrioci powinni przelać krew i tak się stanie. Pod tym względem Putin nie jest nowoczesny i postępowy, i jeśli interes Rosji będzie tego wymagał to  popłynie krew.

                Świat nie wyciagnął nauczki z lekcji jaka miała miejsce w Gruzji. Świat nie był zainteresowany koncepcjami osłabienia znaczenia Rosji jakie prezentował śp Lech Kaczyński. Świat wolał ciepłą wodę w kranie, a ciepła miała być ta woda po podgrzaniu rosyjskim gazem.

                 Kiedy po wizycie w Kijowie Jarosław Kaczyński wzywał do podjęcia energicznych działań wobec Rosji oraz do mocniejszego wsparcia Ukrainy wielbiciele ciepłej wody podgrzewanej produktem Gazpromu milczeli. Dopiero kiedy sprawa nabrała przyspieszenia, a UE ocknęła się dopiero wtedy jak w Kijowie polała się krew,

W Kijowie wylądowało trzech ministrów, negocjowali, podpisali, na chwilę zrobiło się cicho, umilkły strzały  i nastapiła cisza przed burzą. Już na Krymie słychać pierwsze jej  pomruki. Skończyły się zarty. Obawiam się, że w haniebnym milczeniu posiadaczy ciepłej wody Europa odda Ukrainę w ręce Rosji.

                  Istotna jest jednak dalsza kolej rzeczy, bo Putin ma apetyt na środek Europy i to widzą wszyscy, no prawie wszyscy. Niektórzy udają, że nie widzą i radośnie przybijają żółwiki z Putinem. V Kolumna czy co?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:11)

Komentarze

Pamiętna francuska deklaracja..."nie będziemy umierać za Gdańsk"...wiecznie żywa.

I dotyczy również Polski, która jest słabym, wykorzystywanym karłem Europy. Ciężko na ten status pracowaliśmy. Pozdrawiam.

 

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#419061

Po co im Polska wieprzowina za kasę, skoro mogą ją wziąć jako kontrybucję i jeszcze Polakom nakazać przyniesienie do moskwy na własnych grzbietach.

A wtedy przez 2 kadencje ekipa lewacka(ustanowiona jako oficjalny rząd), będzie mogła się tłumaczyć, że Unia...tfu.Rosja tak nakazała.

A naród jak zaczadziały, na 42 calowych telewizorach będzie ogladać umiłowanego Przywódcę.

No może tylko do czasu, kiedy ich wywloką do KREMLATORIUM.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#419082

wojska polskie do Krolewca aby przylaczyc go do macierzy? ciekawe co na to swiat by powiedzial?

Juz rozni wszaze i putinowskie benkarty pisza o tym ze` Krym wraca do maciezy`

Te komuchy zawswze nie uznawaly granic miedzynarodowych bo to swolocz azjatycka ,tyle ich ile zdobeda i beda potrafic sila utrzymac.

Krym zagarneli bolszewicy i teraz ich pomioty chca to odzyskac,a pacholi tych kacapskich pomiotow tylko im przyklaskuja ,

ale zawsze tak bylo ze jak moskalska hydra lebnowy podnosila zaraz z szamba wychodzily rozne kanalje prokacapskie.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#419096

Rosja nie może być supermocarstwem, bo jest tylko 140 mln Rosjan. To za mało.Z kolei obszar gigantyczny... To się skończyć musi dla Rosji źle. Ale może trochę potrwać.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#419097