Test który pozwala rozpoznać agenta obcego mocarstwa lub zdrajcę Polski

Obrazek użytkownika Synteza
Idee

Test polega na określeniu się za lub przeciw w sprawie kluczowej dla niepodległości kraju tzn. powołania niezależnej od Polski i Rosji oraz żadnego innego kraju międzynarodowej komisji śledczej na temat masakry pod Smoleńskiem z 2010 roku. Brak zgody na tą komisję, mimo wielu nieprawidłowości stronniczej prokuratury i kłamstw rządowych oraz medialnych, oznacza jednoznacznie świadome współuczestnictwo w zacieraniu śladów przestępstwa, bez określenia jeszcze jakie dokładnie ono było, ponieważ kluczowe dowody zagarnął główny podejrzany. Świadomość mataczenia w śledztwie musi wynikać z osobistych korzyści finansowych lub oczekiwanych awansów, ewentualne lęku przed utratą dobrej pracy, ale to nie zwalnia z winy. Człowiek więc taki może być bezproblemowo określany mianem zdrajcy lub agenta.
Oto zestaw pytań – jeżeli na wszystkie pytanie padnie odpowiedz „NIE” taka osoba jest praktycznie na 100% zdrajcą lub agentem, oczywiście nie mówimy jej o tym, bo nie będzie chciała brać udziału w eksperymencie – możliwe są tylko dwie odpowiedzi TAK/NIE:
1) Wracając do kwietnia 2010 roku: Czy rozpowszechnione do tej pory na świecie fałszywe początkowe informacje o 4 podejściach do lądowania i podany fałszywy czas podejścia do lądowania oraz zmiana zeznań kontrolerów lotu świadczą o złej woli Rosjan?
2) Wracając do kwietnia 2010 roku: Czy natychmiastowa reakcja ministra Sikorskiego stwierdzającego, że wszyscy pasażerowie nie żyją i winni są piloci nie wydaje ci się zupełnie absurdalna biorąc pod uwagę inne tego typu katastrofy?
3) Wracając do kwietnia 2010 roku: Czy brak zabezpieczenia lotniska przez BOR i obecność żołnierzy Rosyjskich biegających po pasach startowych, tragiczny stan lotniska np. brak żarówek, próby lądowania rosyjskiego transportowca, uszkodzenie rejestratora na wierzy kontrolnej („czarnej skrzynki” kontrolerów), nie wzbudzają twoich podejrzeń biorąc pod uwagę rangę i ilość kluczowych osób dla Polski które tam poległy?
4) Wracając do kwietnia 2010 roku: Czy znając nienawiść Putina do prezydenta Kaczyńskiego i prześladowania jakie spotykały go w Polsce ze strony liberalnych i lewicowych mediów nie było motywu aby go zabić, a przy okazji całe jego zaplecze polityczne w kraju, czy można takiej osobie oddać prawie wszystkie dowody i nie żądać ich natychmiastowego zwrotu?
5) Czy szereg zagadkowych samobójstw osób zaangażowanych w śledztwo i świadków oraz opóźnianie przez prokuraturę sekcji zwłok o 3 dni, co pozwala uniknąć wykrycia środków odurzających, a dodatkowo brak natychmiastowej sekcji ofiar katastrofy po powrocie do kraju mimo, że nakazuje tego polskie prawo, nie są sygnałem na zacieranie śladów zbrodni?
6) Czy wykrycie dopiero po ponad 2 latach przez urządzenia do badania obecności materiałów wybuchowych tzw. „substancji wysokoenergetycznych” w umytym już przez Rosjan wraku samolotu (jest to przecież czynność podstawowa i zasadnicza), nie stawiają pod znakiem zapytania sensu prowadzonego w Polsce postępowania?
7) Czy to że prokuratura dementuje w tym samym dniu kluczowe informacje mogące wskazywać ewidentną winę „osób trzecich”, zaznaczając, że na 100% będzie to pewne dopiero za pół roku, a jednocześnie pozwala miesiącami rozpowszechniać kłamliwe informacje „o naciskach” bez jakichkolwiek podstaw, nie wskazuje na jej oczywistą stronniczość?
8) Czy to że prokuratura dokonuje analiz drugiego polskiego Tupolewa kilka dni po ujawnieniu kompromitujących ją informacji, a nie zrobiła tego wcześniej mimo, że mogła, jest świadectwem, że próbuje „ratować skórę” pośrednio obciążając jednocześnie BOR totalnym brakiem profesjonalizmu i udowadniając możliwość podłożenia ładunku wybuchowego w samolocie?
9) Czy oddanie do remontu wojskowych samolotów rządowych (fałszywie początkowo nazywanych prezydenckimi) w Rosji dla przyjaciela Putina słynącego z mordów politycznych i ustanawiania prawa łamiącego zasady demokracji, a następnie oddanie mu śledztwa na podstawie umowy dotyczącej samolotów cywilnych od której nie da się odwołać do instytucji międzynarodowych, nie jest czymś niespotykanym w historii kryminalistyki?
10) Czy badania wielu niezależnych ekspertów i naukowców na świecie podważające wiarygodność oficjalnych raportów sporządzonych w Rosji i Polsce oraz uparte trwanie przy nich rządów obu krajów nie budzi twojej odrazy i obrzydzenia? Czy nie jest to powodem wystarczającym do powołania Międzynarodowej Komisji Śledczej z dostępem do wszelkich informacji i dowodów zgromadzonych w śledztwie?
W komentarzach czekam na inne krótkie pytania do zestawu, oczywiście 10 pytań wystarczy, ale jeżeli będzie ich więcej będzie można wybrać te najlepsze i najbardziej oczywiste, a te z kolei dadzą jeszcze większą pewność wykrycia zdrajcy lub agenta. Cieszy natomiast fakt, że większość społeczeństwa nadal uważa się bardziej za Polaków niż europejczyków, bo chce takiej komisji, pozostali natomiast w ogromnej większości nie zdają sobie sprawy ze skali matactwa i kłamliwej propagandy, która towarzyszy największej tragedii Polski od czasów Katynia biorąc pod uwagę np. ilość zabitych wybitnych generałów o poglądach niepodległościowych i chcących silnego kraju.

Brak głosów

Komentarze

Witam.
Proponuję wersję skróconą.
1.Czy ustawienie przez Rosję rakiet S-400 w Obwodzie Kaliningradzkim, wycelowanych w Polskie miasta,
uważasz za działanie przyjazne Polsce?
2.Czy budowę południowej nitki gazociągu uważasz
za neutralne wobec Polskiej niezależności gospodarczej?
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#307377

Na pewno interesujące, ale nie koniecznie świadczy to o zdradzie, bo ktoś może się po porostu na tym nie znać, a poza tym Rosja robi to w swoim interesie i ma do tego prawo, gorzej że na to pozwolił rząd PO. W przypadku Smoleńska sprawa jest bardziej oczywista bo wiąże się ze śmiercią konkretnych osób zasłużonych dla Polski i mogących zapewnić jej bezpieczeństwo wobec rakiet Putina ze względu na swoje umiejętności taktyczne.
Ps. W Obwodzie będą lub już są Isakndery o zasięgu jeszcze większym - pokryją zasięgiem niemal całą Polskę. Może rządzą nami po prostu tchórze, a nie agenci...

Vote up!
0
Vote down!
0
#307392

"Może rządzą nami po prostu tchórze, a nie agenci..."
"Może" to może napisać przedszkolak, który nie posiadł jeszcze w pełni zdolności intelektualnych, którymi powinien dysponować człowiek dorosły.
Jeśli sprawca jest równocześnie sędzią we własnej sprawie(a przecież jest, musisz to przyznać), to co Cię skłania do uznania, że "może" jest uczciwy , ale z jakichś względów nie może tego udowodnić?
Ogarniasz skalę tego problemu? To nie jeden czy drugi tchórz, ale cały podporządkowany zbrodniarzom aparat państwowy, karnie realizuje ich polecenia.
O czym to świadczy? Ano o tym, że oni świadomie kłamią, mataczą, bo uznają to za ich "rację stanu"(świadomie działają tak, bo zostali przekonani, że eliminując śp. Prezydenta i elitę z nim podróżującą, zapewnią sobie na stałe dostęp do fruktów władzy).

Vote up!
0
Vote down!
0
#307415

ale ludzi którzy uczestniczą w tym zakłamaniu jest tak wielu, że koszty ich opłacania doprowadziły by chyba Rosję do bankructwa... na pewno wielu uzasadnia swoją zdradę po prostu ratowaniem Polski przed wojną i zniszczeniem, tzn. jest po prostu tchórzami, czym mniej istotna funkcja tym więcej takich ludzi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#308037

Czy uważasz Rosję w obecnym kształcie za państwo, z którym Polska może ułożyć sobie pozytywne stosunki ?

I tyle w temacie ; )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#307450

można rożnie rozumieć, ja rozumiem to np. tak, że będą się one opierać na prawdzie i obronie własnych interesów, a to przecież nie jest zdrada :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#308040

Pytanie właściwe i demaskujące agentów. Jednakże nie mozna nazwać agentami wszystkich, którzy zaprzeczą tym oczywistym pytaniom, ponieważ wielu mieszkańców Polski jest idiotami zmanipulowanymi przez okupacyjne media oraz władze i nie rozumie tego o co ich zapytasz.
To należy przyjąć w ocenach.

Pozdrawiam.10.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#307431

10xNIE = agent, jeżeli będzie chociaż 1 TAK taki człowiek ma po prostu rozum i myśli samodzielnie - nie wierzę, że istnieje idiota, który na 100% odpowie na wszystko NIE, bez motywacji "osób trzecich".

Vote up!
0
Vote down!
0
#308041

Byłby jeszcze lepszy, gdyby po każdym pytaniem dać linki do odpowiednich informacji i ustaleń. Ja już 10.04 byłem przekonany że to zamach, więc nie wszystkie wiadomości śledziłem bardzo uważnie, toteż sporo spraw mogło mi umknąć. W niektórych pytaniach miałbym pewien kłopot jak odpowiedzieć bez przypomnienia podstawowych faktów których te pytania dotyczą.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#307497

wyklucza cię jako agenta ;)
Co do materiałów to pisałem dużo na temat Smoleńska w 2010 roku, jak cofniesz się do moich tekstów z tego okresu na pewno wiele znajdziesz interesujących cię treści...
Co do konkretnych punktów to z którymi masz problem i nie możesz odpowiedzieć na nie TAK?

Vote up!
0
Vote down!
0
#308044