TO CZYTA ELITA Ulotki na 10 kwietnia pilnie potrzebne

Obrazek użytkownika Maria Kowalska
Blog

Do Warszawy przyjadą ludzie z najrozmaitszych zakątków Polski. Jeśli tutaj dowiedzą się o akcji, będą mogli rozpowszechniać ulotki w swoich miastach.

Musi powstać wielka rzesza ludzi korzystających z niezależnych źródeł informacji.

Niech każdy wydrukuje ile może.

Rozdawajmy choćby po 10 szt. w zestawie, ale, jeśli rozdamy po jednej, za to z linkiem do opisu akcji i z informacją skąd pobrać ulotki do druku, to też już coś.

W Googlach dla hasła TO CZYTA ELITA, jest już prawie cała strona różności. Łatwo znaleźć link do ulotek.

http://niepoprawni.pl/blog/3787/czyta-elita-czyli-cala-polska-informuje-swoich-sasiadow-o-niezaleznych-mediach-cz-2

My deklarujemy rozdanie 1000 x 10 szt. czyli 10 tyś ulotek. To wszystko mało. Na Marszu będzie kilka, może kilkanaście tysięcy ludzi. Da Bóg, że jeszcze więcej.

Można zrobić zrzutkę w rodzinie i zamówić druk większej ilości w drukarni.

Liczy się każda rozdana ulotka. Może akurat ta jedna wydrukowana przez Ciebie stanie się dla kogoś wygranym losem, który odmieni jego życie.

http://niepoprawni.pl/node/49494

Trzeba informować i jeszcze raz informować, a ludzie sami wybiorą prawdę, jeśli będą mieli do niej dostęp.
Dla tych, którzy jeszcze nie ściągnęli ulotek i nie znają jej drugiej strony zamieszczam ją tutaj. Zawiera wybór koniecznych do obejrzenia filmów.

Do dzieła. Rozpędzamy drukarki. Rozpowiadamy wszystkim o akcji. Podklejamy linki gdzie tylko się da, na innych portalach, w mailach.

Szczęść Wam Boże na pracę i znojny trud.

Brak głosów

Komentarze

Niech Bog Ci zaplaci ze mnie poparlas blogoslawiona duszo. Pisze o tym od kilku miesiecy (zajzyj do moich wpisow) jaka mnie dzis ogarnela rados, ktorej nie doznalem od kilku lat! Wierze ze Bog mego narodu nie opusci. W ulotkach wykazujcie przkrety i uszczerbek skarbu panstwa, oraz co zrobicie po przejeciu rzadow, by wyciagnac Polakow i Polske z bagna. Pozdrawiam, Niech Bog Blogoslawi i dobrej pracy jak mowia poludniowcy, HOPCIO

Vote up!
0
Vote down!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#146334

nie mam gdzie wydrukowac ale jesli trzeba - bede rozdawac

Vote up!
0
Vote down!
0

bm

#150387