Smierć Andrzeja Leppera i głosowanie na PiS

Obrazek użytkownika CyprianPolak
Kraj

Śmierć Andrzeja Leppera stanowi kolejny krok dla człowieka śledzącego scenę polityczną do odebrania swego zaufania Prawa i Sprawiedliwości. Żeby było jasne do odebrania wobec całkowitego braku zaufania partiom PO, PSL, który to brak zaufania tym ostatnim można porównać do oczywistego braku zaufania wobec gangsterów, albo jak kto woli w większym zakresie oczywistym szkodnikom i wręcz wrogom Polski działającym świadomie na niekorzyść Polski.

Zatem PiS stawiam w roli innej, ale.

Jak napisałem śmierć Andrzeja Leppera jest istotnym przyczynkiem do kolejnego kroku odbierania mojego zaufania PiS o Jarosławowi Kaczyńskiemu. Oczywiście po śmierci Andrzeja Lepppera te odczucia to przede wszystkim emocje. Ale wynikają one z obserwacji i wiedzy. Obserwacji rządów J. Kaczyńskiego, szczególnie ich końcówki. Obserwacji wszystkiego co odnotowałem odnośnie Jarosława Kaczyńskiego do początku lat 90- tych i Porozumienia Centrum wtedy, potem Prawa i Sprawiedliwości.

Jest dla mnie oczywiste że rząd Jarosława Kaczyńskiego, a nawet i Kazimierza Marcinkiewicza były najlepszymi rządami dla Polski od czasów rządu Olszewskiego. Najlepszymi to nie znaczy tak dobrymi jak byłyby rządy niezależnych Polaków bez żadnego „ale” reprezentującymi interes Polski. Rząd w PRL, nawet te powojenne były niewątpliwie lepsze od okupacyjnych rządów niemieckich i sowieckich, co nie znaczy że były dobre.

Każdy obiektywny widział że upadek rządu to był upadek na siłę. Widział upokarzanie Giertycha, który chciał ratować tą koalicję. To było widać nawet tylko na podstawie tego co pokazywano w tvp, chociaż oczywiście w ten sposób tego nie przedstawiali. Młodego Giertycha poznałem kiedyś osobiście. Kilkanaście lat temu. Byłem mu przedstawiony. Tyle. Ale obserwowałem jego zachowanie, które wtedy bardzo mi się nie podobało. Są także wątpliwości do jego przodków rzekomo zasłużonych narodowców. Tańce Giertycha z Moniką Olejnik. Co go ciągnie do takich jak Monika Olejnik? Trudno mi to zrozumieć. Znajduję tylko jedno wytłumaczenie. W każdym razie jego zachowania teraz są skandaliczne. Tego człowieka odrzucam całkowicie. Nie znaczy jednak że nie widziałem tego co się działo podczas końcówki rządów JK. I tego że był upokarzany po to żeby rozwalić koalicję.

No cóż , ale jest tak że wierzymy JK. Wierzymy że jego wielki um sprawia że podejmuje decyzje czasem niezrozumiałe, czasami nas zaskakujące ale my go przecież „tak kochamy”! jak powiedziała bodaj dwa dni temu w migawce telewizyjnej pewna starsza pani wraz z tumem innych „miłosnych” napierających na JK. A teraz po 10 kwietnia jakże można źle lub wątpiącym tonem mówi o JK. Zamordowali mu brata (choć on sam oczywiście nie używa tego sformułowania. Oficjalnie też nie widzi innej możliwości „katastrofy” jak rozbicie się samolotu w miejscu wskazywanym jako miejsce jego rozbicia). Na niego samego szczuto, a nawet wprost ktoś kogo nazywają politykiem (Od przodka , który zapewne znęcał się nad zwierzętami, stąd przydomek, który przeszedł w nazwisko. Swoją drogą jaka to grupa mieszkańców Polski długo nie miała nazwisk. Zgadnij koteczku - jak mawiał Kisiel) namawiał do zastrzelenia i wypatroszenia. I jak wiemy tak się stało na szeregowym pracowniku biura poselskiego.

Nie znaczy to że nie należy być krytycznym. Głosowałem w wyborach prezydenckich na JK bo jak to trafnie powiedział dokumentalista Braun był to wybór za Polską. Mimo że jak się okazało JK jakby nie bardzo chciał wygrać, bądź nie chcieli jego doradcy. Wszystko jedno. Jeśli ktoś nie potrafi, czy nie chce dobierać doradców nie jest godny popierania aby miał wpływ na losy Najjaśniejszej Rzeczpospolitej. Powie wielu że przecież był po tragicznej śmierci brata, i tak uzyskał dobry wynik. Owszem to by go usprawiedliwiało gdyby nie to że wcześniej wybierał dywersantów do rządu i nie tylko do rządu. Jego pojedynek z Tuskiem. Dzięki prezesowi TVP dywersantowi popieranemu przez JK, JK przegrał pojedynek. Jednak nikt nie bronił JK odwołać się do słynnego tekstu Tuska „Polskość to nienormalność” zamieszczonego w miesięczniku Znak (rok bodaj 87) , który tenże zamieścił aby dać znać wrogom Polski :” Popatrzcie, popierajcie mnie. Ja jeśli chodzę o Polskę to jestem szczególny sk..syn”. Tekst Tuska jest najbardziej napastliwy spośród tekstów ankiety tam zamieszczonych. Bardziej napastliwy nawet od tekstu polakożercy Tuska, czy żydów jawnie przedstawiających się jako żydzi i piszących o polskim antysemityzmie. I rzeczywiście jego deklaracja została usłyszana. Kongres Liberalno- Demokratyczny. Potem najistotniejsza obok Wałęsy rola w obaleniu rządu Olszewskiego. Wyprzedaż majątku narodowego. No, ale skoro polskość to nienormalność to majątek polski należy jak najbardziej wyprzedawać prawda. I ten duży i ten mały. I lasy także i złoża geologiczne. Skoro polskość to nienormalność to i lasy polskie są nienormalne, zwłaszcza kiedy są w polskich rękach. Ale dość o tym największym bodaj szkodniku i wrogu wewnętrznym Polski ostatnich dwudziestu dwóch lat. Piszę to aby uprzytomnić jak JK mógł na nim pojechać jak na łysej kobyle. Ale nie chciał.

Nie raz JK powtarzał nie przymuszany że naprawdę chciał koalicji z PO. Bardzo chciał. Bardzo ,bardzo ,bardzo. I prawdziwym nieszczęściem dla niego było że nie mógł zawrzeć tej umiłowanej koalicji z PO. I musiał zawrzeć z o wiele mniej godnymi szacunku takimi partnerami jak LPR i Samoobrona. O wiele mniej godni szacunku. Wszak Samoobrona i LPR nie zasłużyły się tak jak PO, rząd AWS w wyprzedawaniu majątku narodowego. Nie były z towarzystwa kurcze. A kto nie jest z towarzystwa. Nie była tęsknota za koalicją z PO tęsknota tylko za małżeństwem z rozsądku. Nie jak sam JK zaświadczał była to tęsknota za małżeństwem z miłości. Jeśli nawet nie było to uczucie doskonałe to większe niż wobec LPR i Samoobrony, którzy żadnych sk..syństw wobec Polski nie popełnili. Nieważne czy dlatego że nie mieli okazji czy i tak by nie popełnili. NIE POPEŁNILI. Ale dla JK od początku i później byli gorsi od PO, o którym wiedział że współzakładał je agent Olechowski z pokolenia 84, które demaskuje w książce „Lewy czerwcowy” wydanej po upadku rządu Olszewskiego.
Przejdźmy do Andrzeja Leppera. Czy mu ufałem wcześniej. Przecież nie do końca. Nie był to mój ulubieniec polityczny. Na pewno jednak był od początku bardziej godny zaufania niż tuski i inny wychów niemiecki lub ruski. Bardziej niż Geremki, Bieleckie, Lewandowskie i Buzki także. Nie mówiąc o SLD i PSL-u także.

Nie był mi bliski mentalnie. Każdy tak zwany polityk chłopski nie jest mi bliski mentalnie, ale nie krytykuję go z tego powodu i patrzę co robi dla Polski. Ba ufam mu bardziej niż tak zwanemu przeciętnemu inteligentowi, bo jak pamiętam jeszcze od studenckich czasów to przyszli adepci inteligenckości mieli właśnie w większości gnój w głowach w większym stopniu niż tak zwany prości ludzie znacznie częściej objawiający w sprawach kraju zdrowy rozsadek. Ale i dlatego nie był mi bliski że nie miał tej godności w twarzy, którą mają zwykle przedstawiciele chłopskich rodzin w Polsce z dziada pradziada.
Po prostu nie wyglądał mi na chłopa polskiego z dziada pradziada. Dlatego był dla mnie dziwny. Gdybym miał konia wierzchowego byłby dla mnie bardziej zrozumiały niż Andrzej Leppper.

Wiem jednak co zaświadczają przedstawiciele kółek rolniczych że on najbardziej ze wszystkich ministrów z nimi rozmawiał. Bardziej nawet od ministrów PiS. To jest wyznacznik. Jego przemówienie w Parlamencie Europejskim przypomniane po śmierci przez Radio Maryja wskazywało rzetelniej na sytuację niż wypowiedzi z PiS bardziej euroentzjastyczne.

Dla każdego kto ma oczy jasne jest że tym, którzy w swych rękach dzierżą środki masowego przekazu pasuje taki zaklajstrowany na siłę polityczny układ. PO, PIS., SLD, PSL. I nie ma prawa pojawić się nic więcej. WYKLUCZAJĄ całkowicie możliwość aby pojawia się w sejmie jaka nowa siła polityczna. To byłoby gorsze jak się wydaje niż zwycięstwo PIS. O co tu chodzi? Ja się pytam o co tu chodzi?

W wyborach na prezydenta Warszawy w telewizjach pojawiał się Bielecki ze znienawidzonego PiSu , który trzeba mordować i patroszyć, ale niezależny kandydat Szeremietiew już nie. Cenzura była. Ale przecież jeśli tak nie lubią PiSu jeśli to samo zło, a zwyciestwo PiSu byłoby gorsze od zwycięstwa wrogów Rewolucji w roku 1917 to powinni lansować sami takiego kandydata , odebrać PiSowi głosy. Tym bardziej że Szeremietiew zgłaszał się do PiS i jego propozycja była wcześniejsza niż propozycja dana zaskoczonemu Bieleckiemu, który wtedy siedział na Hawajach, czy innych Bermudach. Tenże Bielecki wyznał w czasie kampanii że i blisko mu do PiS i do PO, ale jednak bliżej do PO. I wszystko gra.

Widzę więc Andrzeja Leppera jako ofiarę PiS. Nie wprost jeśli to było upozorowanie na samobójstwo, ale pośrednio.

Gdy w głowie mam teraz dwa hasła : Andrzej Leppper i PIS to czuję niesmak. Niesmak duży.

Co powiedzą na temat Leppera ludzie z PiS. Nic konkretnego.
A na temat jego domniemanego samobójstwa. Jak można oczekiwać od PiS że zgłosi tu jakieś powątpiewanie jeśli nie podjęła tematu tajemniczych śmierci : Grzegorza Michniewicza szefa kancelarii premiera – grudzień 2009. Biskupa Mieczysława Cieślara –18 kwiecień 2010. Szyfranta Zielonki –znalezienie zwłok 27 kwietnia 2010. Krzysztofa Knyża operatora Faktów TVN – 2 czerwca. Profesora Marka Dulinicza – 6 czerwca. Doktora Ratajczaka – 11 czerwca- znalezienie zwłok, śmierć kilka dni wcześniej. Eugeniusza Wróbla, eksperta przecież Macierewicza. PiS nie podjął publicznie ,nie pisnął o złamaniu prawa wobec syna min. Wróbla. Stwierdzenie całkowitej niepoczytalności po kilkugodzinnej rozmowie z biegłym i zamknięciu u czubków. Gdy tymczasem prawo wymaga aby był to miesiąc obserwacji i dwu biegłych. Nie zgłosili chęci odwiedzenia go tam.

Wcześniej PiS też nie pisnął wobec śmierci Filipa Adwenta startującego przecież z ich listy. Nie pisną wobec nieprawdopodobnego bandyctwa gorzej niż na osławionej Bialorusi z rektorem Jaroszem. I to mimo nagabywania publicznego na antenie Radia Maryja ministra Ziobro przez zaniepokojonych słuchaczy.

A może ktoś sadzi że PIS dopomniał by się o ekshumację min. Lepppera? Jeśli nie dopomina się o ekshumację delegacji to dlaczego miałby. Córka prezydenta Marta Kaczyńska dopominała się od pierwszych dni o sekcję zwłok ojca, potem jak najszybciej o ekshumację. Ale nie miała ze strony PiS żadnego wsparcia. Nawet więcej PiS nie poinformował publicznie że taka jej inicjatywa jest a może nawet to uciszył.

Może musiał, może miał pistolet przy głowie, ale fakt jest faktem. Ja nie muszę popierać ludzi z pistoletem przy głowie, choćby nawet byli czyści jak łza. Wolę aby rządzili Polską i reprezentowali moje interesy ci którzy nie mają pistoletu przy głowie i którzy jeśli będą ginąc ważni ludzie i ogólnie ludzie w tajemniczych okolicznościach będą to podnosić.

Wczoraj przy okazji wycieczki porozmawiałem z ludem. I lud spod budki z piwem i lud niepijący wiejski wątpi w naturalną śmierć Andrzeja Lepppera.

Wczorajsze info tv. Wieś w której mieszkał Lepper – tablica z nazwą wsi przepasana kirem. Ogólna żałoba..ale nie chcą wypowiadać się na temat jego śmierci. Jaka tchórzliwość, a może rozsądek w narodzie. Zwykli chłopi i co boją się że do wsi przyjdzie komando tajemniczych sprawców i zrobi swoje? No ,ale niezależnie od tego takie jest chłopstwo – wie swoje, ale głowę wciśnie w ramiona i robi swoje. Takie było od wieków.

Andrzej Lepper najlepszy minister rolnictwa od 89 roku według zwykłych rolników.

Andrzej Lepper dbający o interesy polskie w Brukseli.

Andrzej Lepper o którym, zwłaszcza w kontekście tajemniczych śmierci po 10 kwietnia 2010 nie można sądzić że zginał z własnej ręki.

Cześć jego pamięci.

Oby prawda wyszła na jaw.

Pokój jego duszy.
Po napisaniu tej notki natknąłem się na dziennik radia Maryja. A tam i Mularczyk i ziobro chyba też na ten temat. No proszę. Więc jednak można. Tylko dlaczego nie w przypadku wcześniejszych śmierci. I Sakiewicz z GP mówi o rozmowie z Lepeperem żeten miał informacje ważne i bał się o życie.
W Angorze jest dużo ciekawego materiału co też czytałem po napisaniu notki. Polecam krotką a trafną wypowiedź JKM.

---------A i teraz widzę że Pis żąda komisji w sprawie śmierci A.Leppera. No,no..

Brak głosów

Komentarze

"Jak napisałem śmierć Andrzeja Leppera jest istotnym przyczynkiem do kolejnego kroku odbierania mojego zaufania PiS o Jarosławowi Kaczyńskiemu."
___________________________

Jaki jest sens tego zdania?

Vote up!
0
Vote down!
0
#175755

... ale nie mogę dojść tego sensu.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#175769

Myślę że sens jest zrozumiały

Vote up!
0
Vote down!
0
#175843

Takiego karkołomnego wywodu już dawno na tym forum nie czytałem...

Vote up!
0
Vote down!
0

insurekcjapl

#175770

... o to aby nie głosować na PiS i J. Kaczyńskiego w najblzszych wyborach.........

______________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#175799

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/zaskakujace-przemowienie-leppera-giertych-to-jego-,1,4815751,wiadomosc.html

OTO ODPOWIEDŹ i zapewne nastąpi ciąg dalszy...

Vote up!
0
Vote down!
0
#175802

Nawet w prywatnych rozmowach nikogo nie namawiam do niegłosowania na PiS ani do głosowania na Nową Prawicę ani na Obywatelskie Komitety Wyborcze.

Ja nie będę głosował na PiS. Głosowałem w poprzednich wyborach na PiS i w prezydenckich na JK.

Potrzebna jest trzecia siła. Wolni i nieuwikłani Polacy. sytuacja jednak jest trudna, wybór trudny. Jak ktoś chce głosować na PiS niech głosuje.

Ja się nie godzę z zaklajstrowaniem układu politycznego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#175844

Ja równiez nie zagłosuję na PIS, tylko jak zawsze na UPR, ale tekst musi miec ręce i nogi.
Argumentów by nie głosowac na PIS jest ogromna ilość, ale nie będe ich przytaczał, bo mogłyby u wielu wywołać duszności i cielesne słabości. Wystarczy, że wsadzili na swoje listy Sasina-smoleńskiego dezertera. Żenada.

Vote up!
0
Vote down!
0
#175904

Ten tekst to były refleksje, a nie jakaś zwarta wypowiedź z tezą.

NA UPR głosowałem przez cztery lata, ale dawno przestałem. dzisiaj uważam JKM za dywersanta i szkodnika.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176069

Z szacunkiem dla obu Panów, ale i z uporem maniaka zapytam - czy Panowie pamiętają jak działa system d'Hondta czyli obowiązująca w Polsce ordynacja wyborcza?

Jeśli oddajemy głos na partię nie przekraczającą 5% progu wyborczego, ten głos nie znika.

Na skutek zastosowania algorytmu Belga głosy oddane na partie, które nie "zmieściły się" w parlamencie są "doliczane" do mandatów dla partii z poparciem i tak już najwyższym. Proporcjonalnie. Chętnym mogę podesłać link do dokładnego wzoru, jak się to odbywa. (nie mam go w głowie).

Obrazowo mówiąc. Przy przeciętnym, spodziewanym, rozkładzie głosów (podobnym do dotychczasowych, w sensie poparcia dla "kanap") wystarczy 46% głosów, aby mieć ponad 50% mandatów w Sejmie.

Tak więc, próba wybrania trzeciej drogi kończy się zaliczeniem głosu dla Po bądź PiS, jako dwóch potencjalnych zwycięzców (bądź będących w czołówce).

Czy chcemy oddać głos na PO? A jest taka, niestety, możliwość...

A czy widzicie Panowie realną szansę na to, że UPR bądź "trzecia droga" przekroczą 5% próg?
Takich szans praktycznie nie ma. Dla przeciętnego Polaka-wyborcy te partie to margines i ekstrema. Słusznie czy nie, ale tak jest.

Przez ostatnie 10 lat (nie sprawdzałem wcześniej, ale możliwe, że też) co dziesiąty wyborca oddaje swój głos na przysłowiowe "kanapy" - w znaczeniu partii niezdolnych do sforsowania progu. Wzmacniając w ten sposób - wiadomo, kogo

Tak, wbrew temu co mówią niektórzy - głosowanie to JEST wybór mniejszego zła. Choćby dlatego, że idealna partia byłaby tą założoną przez nas - a tak do dyspozycji mamy te, z którymi zgadzamy się programowo bardziej, lub - istotne -mniej.

Że ordynacja jest złą, a może JOW-y byłyby lepsze? Może. Może nie. A może jeszcze inny pomysł... A może w ogóle nie demokracja...

Ale na tę chwilę ordynacja i ustrój są jakie są i trzeba się z tym liczyć.

Dwa ostatnie akapity uprzedzając znane mi już argumenty, często spotykane w internecie.

Niestety, matematyka wyborcza "zabija"...

*słowem "kanapa" posługuję się tym razem bez złośliwości, Skrót, aby uwypuklić pewne fakty.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#176073

Jarosława Kaczyńskiego, chodzącego pod jedną rękę z Romualdem Szeremietiewem, a pod drugą z Markiem Jurkiem. Za nimi z parasolem powinien podążać Jan Rokita, pod rękę z Gabrielem Janowskim. Wtedy, nie byłoby już żadnej alternatywy dla mniejszego zła. To byliby moi politycy, w mojej partii. Chciałbym, żeby wygrała Polska i ci Panowie odłożyli w kąt, własne małe ambicje!.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176075

[quote=wlodeusz@interia.pl]Jarosława Kaczyńskiego, chodzącego pod jedną rękę z Romualdem Szeremietiewem, a pod drugą z Markiem Jurkiem. Za nimi z parasolem powinien podążać Jan Rokita, pod rękę z Gabrielem Janowskim. Wtedy, nie byłoby już żadnej alternatywy dla mniejszego zła. To byliby moi politycy, w mojej partii. Chciałbym, żeby wygrała Polska i ci Panowie odłożyli w kąt, własne małe ambicje!.[/quote]

No no...
Z M.Jurkiem juz się "prowadzali", był ci on nawet Marszałkiem Sejmu, czyli drugą osobą w państwie. Ale przypałowie było to nie na rękę...

Jan Maria R. Odpowiem krótko, że każdy kto był w UW/UD ten jest nie do przyjęcia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176099

"Z szacunkiem dla obu Panów, ale i z uporem maniaka zapytam - czy Panowie pamiętają jak działa system d'Hondta czyli obowiązująca w Polsce ordynacja wyborcza?"
__________________________________________

A niech sobie działa... Poglądów nie zmieniam i nie mam zamiaru zmieniac tylko dlatego, że ktoś ustanowil sobie taki anie inny sposób przeliczania głosów.
Tak w ogóle, wyciąganie takie argumentu jest żenujące: zmień preferencje wyborcze, bo mamy taki a nie inny system przeliczania głosów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176103

Chyba pragmatyzm.

Albo inaczej : głosuję, bo zależy mi żeby mieć wpływ na to przez kogo i jak Polska jest rządzona.
Jeśli zakładam, że moje wybory mają wesprzeć tych, których nie popieram - nie idę głosować . Albo rewiduję swoje poglądy.

Nie do końca "ktoś ustanowił sobie" ale nasz, w ramach reguł demokracji, wybrany parlament.
Albo piszemy się na zabawę znaną jako wybory, parlamenty i inne takie - albo nie. Ale już konsekwentnie...

Vote up!
0
Vote down!
0
#176219

I co z tego ze mam odmienne poglądy od PiS w wielu sprawach? Co z tego, ze się nie zgadzam z JK? Tu chodzi o matematykę, a jest ona nieubłagana. Głosując na kanapę, która w zaden sposób nie osiągnie progu 5% głosujesz na PO lub na PiS, a w jaki procencie Twój głos bedzie podzielony, będzie zalezało od procentu głosujących na PO lub PiS. 

A więc skoro mój głos ma pójść powiedzmy w 60% na PO a w 40% na PiS to wolę aby w poszedł w 100% na PiS. I oto chodzi! Poglądy mozesz mieć jakie chcesz, a matematyka jest matematyką i poglądom się nie poddaje.

_________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#176246

Heh... Co tutaj mają miec do rzeczy poglądy... No własnie... Poglądów się wyborcom zachciewa:)
Z moimi poglądami politycznymi zwisa mi i powiewa w jakim procencie podzielą sobie głos inne partie, a szczycąc się 100% oddaństwem na PIS, przypominam, że to właśnie ta partia jest głównym producentem politycznych degeneratów. Wyliczać ich chyba nie muszę? Co nie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#176316

Widzę,ze niestety nie zrozumiałeś co chciałem powiedzieć. Trudno. Tylko nie zdziw się, ze powtórzy się Wałbrzych w całej Polsce. Niech wszystko szlag trafi, ja mam swoje poglądy.
Liberum veto w najczystszej postaci. Nie pozwalam!
No cóz wypada tylko zyczyć opamiętania.

_______________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#176358

OHV napisal
" a szczyczac sie 100% oddanstwem na PIS, przypominam, że to właśnie ta partia jest głównym producentem politycznych degeneratów."

Macie racje Towarzyszu OHV:
- afera weglowa Blida
- afera Rywina , Kwiatkowski, Jakubowska
- afera Dochnala i tzw "baronow " ze Starachowic i calej Polski
- totalizator Sobiesiaka +bandyci z jaskin hazardu
- wymieniac dalej ?

sami degeneraci
tylko dziwnym zbiegiem okolicznosci
zaden z nich nie byl nigdy w PiS

Vote up!
0
Vote down!
0
#176375

Ta...
Sikorski, Borusewicz, Mezydło-oni przeca onegdaj nie dostali się do Sejmu i Senatu z list PISu?
Obecni jedni z największych opluwaczy PISu

Lipiec, Kaczmarek b.minister MSWiA! -to nie byli ministrowie nominowani przez PIS, obecnie obrzucający błotem tę partię

Marcinkiewicz-b.premier!-kto by go pamietal, chyba już od dawna w PO, co nie?

PJNki!-całe stado renegatów, część już jest w PO.. ha ha...
Kluzik-szefowa kampanii J.Kaczyńskiego!
pomniejszego płazu Libickie-mlody i stary, młody juz w PO i opluwający RM i jego szefa,
J.Tomczak juz w PO

i reszta świnek:
Kamiński-ustawiający do niedawna większośc list wyborczych
Bielan-jak wyżej, dodatkowo obaj obecnie przy eurokorycie dizeki glosom oddanym na PIS
Jakubiak-dzięki niej Sasin awansowal na szefa USC w jendje z dzielnic w-wy, aż do szefa Kancelarii Prezydenckiej, teraz kandydat PISu na posła kolejnej kadencji za soba ciagnie on zas cała komapniję dziwolagów
Migalski- europoseł, żyje mus ię wygodnie, głodem nie przymiera dzięki głosujących na PIS,

reszta poniżej w linku:
http://www.stronapjn.pl/partia/liderzy/

w tym obecny szef, P.Kowal, którego ciocią jest koszerna W.Rapacka z koncernu Agora... ha ha...

pewnie cos by jeszcze człek wyłuskał z nieomylnej polityki kadrowej prezesa, ale to chyba wystarczy, towarzyszu:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#176392

W zsadzie do tej listy będziesz mógł niedługo dodać następne nazwiska. W PiS jest jeszcze duzo "śpiochów". Jak ich rozpoznać? Niestety w tym celu musisz idać się na Łubiankę i przelecieć wszystkie listy agentów zainstalowanych w Polsce. Dopuki tego nie zrobisz, nie ma najmniejszych szans na wskazanie tego czy owego palcem, dopuki nie dostaną nakazu aby zamieszać.

Ale zblizają się wybory. Nastąpi następna próba zamieszania.

PS. Powinieneś wiuedzieć, ze "śpioch" pociągnie "śpiocha" na eksponowane stanowisko. Wystarczy jeden lub dwuch na początek. Dlatego tak istotne jest sprawdzanie i przy najmniejszych wątpliwościach bezpardonowa eliminacja negatywna.

__________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#176424

Waćpanie, nie odwracam a ino pokazuję w całej głębi Wasze 100% głosowanie na PIS.
Rozumiecie:), wyznaję inną ideologię polityczną aniżeli socjalistyczny PIS i tak juz zostanie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176541

z ktorych ;
- Blida wolala sie odstrzelic niz puscic farbe lub gnic w wiezieniu
- Jakubowska siedziala lub nadal to robi,
- Rywin siedzi,
- Dochnal siedzi,
- Kwiatkowskiego - czerwony ksiaze TV wywalono na zbita morde z mediow
wiec kaliber takich person jest jeszcze gorszego sortu niz
Kluzik, czy Kaczmarek
jeli poprawnie rozumiec przedrostek "NAJ"

A teraz prosze mi wymienis poslow PiS , ktorzy narobili tyle zlego, ze gnija w kryminale bo cos im ewidentnie udowodniono.

Jesli chodzi o UPR - prosze bardzo :
Korwin dostal kiedys nozem od wlasnego ziecia
zeznal , ze nadzial sie na noz w kuchni...
coz ciezko wsadzic za kratki meza corki .

Wszedzie sa tylko ludzie z wadami i zaletami.

Dziwnym zbiegiem okolicznosci najwieksi degeneraci kreca sie wokol Okraglego Mebla, Ordynacka, KLD.
Najeiwcej milionerow bylo w Samoobronie.
Najbiedniejsi poslowie - wg zeznan majatkowych -
byli w PiS.
Mowi to cos?

Vote up!
0
Vote down!
0
#176647

Ale teraz już chyba nie należą do najbiedniejszych?

Ma pan rację politycy z PiS-u ci z pierwszych stron gazet, nie siedzą w więzieniach za korupcję albo za swoje przekręty.

Jednak jaka jest skuteczność polityków z PiS-u?

Wybory w Wałbrzychu a przed tym wybory w Pile. :)))

Proszę wymienić to, co zrobił rząd PiS-u podczas swoich rządów podczas których, w swoich rękach miał wtedy całą władzę nad Polską.

Budowa muzeum PW, nagradzanie medalami ludzi zasłużonych dla Polski i tych co ratowali polskich żydów w czasie wojny, przy tym zapominając jaką rolę w tym odegrała pani Kosak-Szczucka z wiadomych przyczyn( !), zmiana stawki w podatku dochodowym. W miarę dobra polityka w polskim banku centralnym prowadzona przez pana Skrzypka. Walka z korupcją.

Co jeszcze?

Zmniejszyli VAT, zrobili coś z tym aby w Polsce niepolskie banki nie łupiły Polaków? Wyprowadzili nasze wojska z Iraku i Afganistanu? Ograniczyli działalność w Polsce takich instytucji jak Fundusz Walutowy, Bank Światowy i Unia Europejska? Zrobili coś z tym co się działo już wtedy na Ukrainie oraz na Litwie w antypolskiej polityce tych państw prowadzonej już wtedy wobec mieszkających tam Polaków, zrobili coś z tym, aby zaprotestować wobec polityki historycznej, która prowadzili Ukraińcy wobec Polski? Czy zrobili coś dla tysięcy Polaków mieszkających do tej pory na ternie byłego Związku Sowieckiego w jego byłych republikach? Kto wszedł w koalicję w TVP publicznej z SLD, aby z niej usunąć ludzi związanych z szeroko pojętym ruchem narodowym? O związkach PiS-u z lożami tylko dla żydów oraz o związku z Fundacją Batorego nie będę już pisał, tak jak o tym, co tak naprawdę stało się w Jedwabnym i, kto zablokował ekshumację szczątek ciał tam pomordowanych oraz o tym, co teraz się dzieje wokół katastrofy smoleńskiej, bo takie argumenty do ślepo wpatrzonych w PiS i tak nie trafiają. :))) Dodam do tego tzw. aferę gruntową, która od początku do końca była inspirowana przez pana Ziobrę i pana Jarosława Kaczyńskiego, dzisiaj umywają ręce i nad ciałem Leppera ronią politycy z PiS-u krokodyle łzy a pan Sakiewicz, który jest biznesowo połączony z PiS-em, ma udostępnić jakieś taśmy w tej sprawie, ale na razie nie może, bo zaszkodzi śledztwu. :))) Śmiechu warte. :)) Pan Wildstein, jeden z ludzi, którzy byli mistrzami lóż masońskich, który ogłosił swoją listę dawnych agentów TW, na której znalazło się tysiące ludzi, którzy nigdy nie współpracowali z UB i nigdy na nikogo nie donosili. :)))

Pani Jakubowska nie dlatego poszła siedzieć do więzienia, że PiS do tego doprowadził, powodem jej wpadki była wewnętrzna kłótnia między SLD a Gazetą Wyborczą, walka o wpływy w Polsce, to samo dotyczy Dochnala. Czy dzisiaj Dochnal albo pani Jakubowska cierpią biedę? Mają problemy z utrzymaniem swoich rodzin? Już dzisiaj z tego co wiem ani Jakubowska ani Dochnal w więzieniu nie siedzą.

A teraz proszę, aby pan wymienił te dobre dokonania PiS-u, o których ja nie wspomniałem lub o nich zapomniałem.

p.s.

Oczywiście złożenie podpisu pod rozbiorowym Traktatem Lizbońskim ślepo wpatrzenie w PiS do tej pory uważają za wielki sukces śp. Lecha Kaczyńskiego oraz całego PiS-u.

Sprawa Kobylańskiego, ostatnia wypowiedź pana Kuźmiuka w sprawie przyszłej polityki ekonomicznej po zwycięstwie PiS-u w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Nieskuteczność i to całkowita w poczynaniach polityków z PiS-u, którzy działają w strukturach Parlamentu Europejskiego, których rola ogranicza się do przyciskania guziczków w czasie głosowań.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176658

wypowiedzial sie juz Czuma w raporcie i obalil
wasza teoryjke jakoby winni byli tam Ziobro i Kaczynski wiec?
Wiec nie zamierzam sie wypuszczac w Wascia w dyskusje.
Nie jestem Narodowcem
Ale tez nie patrze slepo w PiS.
Natomiast w tej chwili jest to jedyna liczaca sie sila, ktora moze oprzec sie naporowi UKLADU, ukladu dzieki ktoremu jest po 22 latach to co jest czyli powszechne bagno i kupa bezrobocia po prostu .

- Walesa mowil 2ga Japonia
- Tusk mowil 2-Ga Irlandia a ja moge powiedziec, ze tak naprawde buduja nam od 20 lat
DRUGIE INDIE ,
te stare z systemem kastowym !

Te gnojki kreuja sie na MAHARADZOW
Baronow i HRABIOW

a reszte chca zrobic pariasami z nietyklanej kasty
i taka jest prawda.
Wnet a mielibysmy

Ksiezniczke Kwasniewska
Ksiezniczke Rosati
Ksiezniczke herbu Slepowron Jaruzelska itd

No oczywiscie nie nalezy zapominac o
udzielnym ksieciu Krasko na Telewizji,
Hrabina Olejnik nad " I",
czy to malo?

PS.
1) zazwyczaj nie wypuszczam sie w watki spiskowe ani w zydowskie teorie spisku swiatowego- nawet gdyby to byla prawda.Mam za malo wiedzy w temacie, ktory zreszta jest smierdzacy i podejrzany.

2)Odnosnie Jedwabnego? - przeciez to Zyd Szechter
przepraszal Zydow za Jedwabne....
Polakow za 45 lat komuny potraktowal jednym slowem "Przepraszam" i juz zamknal otwor gebowy.

Nie wiedziec wlasciwie do czego toto slowo bylo ale jemu potem posluzylo za zaslone dymna, ze on z PZPR przeprosil Polakow za ucisk 45 lat.
Dziesiatki tysiecy uwiezionych, tysiace zakatowanych i jedno zdawkowe slowo ni przypial ni przylatal...

Za ilus Zydow w Jedwabnem( sa watpliwosci i duze rozbieznosci co do liczby )
nie tylko otworzyl otwor gebowy
na dluzej ale jeszcze walnal art na
CALA STR W RZECZYPOSPOLITEJ.
ot porownanie wagi spraw i liczby ofiar wg czerwonych dyjablow.
W/s ekshumacji w Jedwabnem- powina byc zrobiona. A coz to nie dotykac starych kosci?
W Auschwitz/Oswiecim, Stothoff, Majdanku, Belzcu i innych miejscach dotykano starych kosci i zrobiono jakies rozrachunki bo to bylo potrzebne
( newet jesli to byly kosci zydowskie , to byla wewnetrzna sprawa na terenie podleglym Polakom ).
Bo to nie jest USA, gdzie Indianie moga zaprotestowac w./s kosci swoich przodkow.
3) Narodowcy sa jak czambul tatarski - pierwsze uderzenie wroga was zmiecie,rozgromi.
Dostaniecie 0,3% poparcia?
dlatego nie jestescie liczaca sie sila.
a jak powiedzieli madrzy Indianie
"Jeden patyk latwo zlamac
a wiazki patykow nigdy "
Dlatego w tej chwili by oprzec sie silom PO/SLD
niestety trzeba skupic sie wokol wiazki jaka tworzy PiS.
Dla mnie innej alternatywy na te chwile nie ma.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176663

Nic na temat nacisków w moim komentarzu nie było. Pana Czumy w ogóle nie powinno być w polskiej polityce za to co zrobił będąc w Stanach Zjednoczonych, powoływanie się na jego zdanie w sprawie nacisków jest ohydne. Tym człowiekiem mogą manipulować wszyscy, ten człowiek to marionetka. :)) Rozbijacz organizacji polonijnych, oszust i defraudant. :)) Niezła wyrocznia, no ale jak popiera PiS akurat w tej sprawie, to trzeba to wykorzystać, taka jest polityka. :)))

Pan w swoim komentarzu nie odpowiedział mi na żadne moje pytanie, zaczął pan pisać o tym, co każdy Polak już dawno temu wie, bez potrzeby powstania czy nie powstania na scenie politycznej PiS-u. Pan w swoim komentarzu pisze o rzeczach, które miały miejsce na kilka lat przed tym, gdy na arenie politycznej pojawił się PiS.

Tak Kwaśniewski, Mazowiecki i Michnik przepraszali żydów za Jedwabne w swoim żydowskim imieniu, ale nie w imieniu Polaków, każdy Polak o tym wie.

Ale to nie oni wtedy, gdy powinno się zrobić ekshumację szczątek pomordowanych w Jedwabnym żydów wstrzymali tę ekshumację będąc prokuratorem generalnym w Polsce. Prokuratorem generalnym, który wydał takie rozporządzenie wtedy był śp. Lech Kaczyński i to jego rozporządzenie uniemożliwiło zrzucić z barków Polaków oskarżenia o tym, że Polacy w Jedwabnym i tylko oni zamordowali w tym miejscu wtedy żydów. Za to właśnie, za tę decyzję śp. Lech Kaczyński został ogłoszonym "w wolnych" wyborach w Polsce prezydentem Polski.

Kaczyńscy przez wiele lat popierali Wałęsę a sp. Lech Kaczyński uczestniczył w rozmowach przy okrągłym stole. :)))

p.s.

Zadaję jeszcze raz to samo pytanie, co zrobił PiS oprócz tego co już wymieniłem dla Polski będąc u władzy nad Polską, mając w swoich rękach całą władzę, premiera, większość parlamentarną oraz prezydenta Polski?!

p.s.

Do mojej wyliczanki dodam jeszcze głosowania w polskim sejmie dotyczące dyrektyw unijnych, w których parlamentarzyści PiS-u głosują w taki sam sposób jak PO, SLD i PSL!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#176667

"Nic na temat nacisków w moim komentarzu nie było."

a co to jest - z poprzedniego komenta ?
"Dodam do tego tzw. aferę gruntową, która od początku do końca była inspirowana przez pana Ziobrę i pana Jarosława Kaczyńskiego, dzisiaj umywają ręce i nad ciałem Leppera ronią politycy z PiS-u krokodyle łzy"

jak byla "inspiracja" to i naciski na wykonanie musialy byc chyba co?
Bo co sa warte plany(inspiracje) bez wykonawstwa.

Owszem jesli kwasniewski , miller lub oleksy powie ,ze
Dzisiaj jest sobota" to przyznam im racje mimo ze ich nie lubie.
Przeciez klamcy tez nieraz mowia prawde - co?
Nie zyja samym klamstwem.
A jesli Czuma siedzacy w PO przyznaje racje druzynie przeciwnej to jest to jak najbardziej zagranie
typu "Fair play".
zreszta Pawle T. wdalem sie w niepotrzebna dyskusje a wlasciwie wystarczy mi juz tej grudniowej kłótni z Wascia.
Dobranoc, upraszam sie o niedopisywanie do moich postow/komentarzy.

PS. bardzo bylbym ciekaw jakie to plany zbawienia Polski od wszelkich nieszczesc ma wasze narodowo-prawicowe ugrupowanie.
1- Jaki jest plan na zagospodarowanie gazow lupkowych
2- plany w/s mieszalnictwa
3- plany zlikwidowania 3-milionowego bezrobocia
4- plany wzgledem Polskiej Energetyki
5- plany wzgl KGHM
6- co Narodowcy maja w planie wzgledem wybrniecia z dlugow ponoc 800 miliardowych
7- jak Narodowcy pragna wybrnac z klopotow zwiazanych z tzw Przedsiebiorstwem Holokaust
8 - co Narodowcy chca zrobic ze sposcizna po PRL-u ponoc 100 tys UB-ow
9 Jak NArodowcy chca przyciagnac Polakow do swojego programu - tak by zdobyc np 35-42 % glosow i moc wreszcie zaczac realizowac swoj program !!

Prosze napisac na portalu dlugiego bloga - lub serie z odpowiedziami na najwazniejsze kwestie, ktore dotycza Polski i Polakow zamiast ustawicznej "napierdalanki " na Kaczynskich i PiS.
A wtedy my zobaczymy co macie do zaoferowania ,
czy wg mnie to realne
wtedy sie zobaczy .
A moze jeszcze do Narodowcow sie zapisza Niepoprawni?
Pole do poPiSu.
I bez tej zrabanej muzyki do filmow !!
Bo tego nie da sie sluchac dluzej niz minute
w dodatku z tak krzyczaca glosnoscia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176754

Minister sprawiedliwości nic nie wiedział o toczącym się postępowaniu w sprawie afery gruntowej? A to ciekawe.

Na temat problemów, o których pan pisze piszę ciągle w swoich komentarzach oraz wpisach na tym portalu. :) Jednakże one przechodzą tutaj bez odzewu, mało tego niektórzy z dyskutantów niepoprawnych zarzucają mnie agenturalną przeszłość, ubecką i, że jestem ruskim szpionem. :)))

Niektórzy nawet zarzucili mnie tutaj, że jestem żydo-bolszewikiem. :))

Vote up!
0
Vote down!
0
#176764

Wyjść jak najszybciej ze struktur unijnych, nie wchodzić w strefę euro, wyjść z układów z Bankiem Światowym i Funduszem Walutowym, wprowadzić w Polsce zasady wolno rynkowe bez korupcji i bez żydowskiej lichwy, które teraz obowiązują w Polsce, zdelegalizować działalność wszystkich lóż masońskich na terenie Polski, wycofać nasze wojska z kolonialnych wojen, które są wywoływane i prowadzone w imieniu Izraela, syjonistów, ponadnarodowych korporacji i masonerii.

Odwołać z polityki polskiej i z życia publicznego ludzi, którzy udają tylko Polaków, jeżeli chcą rządzić lub sprawować urzędy państwowe lub pożyteczności publicznej, to niech to robią jako Niemcy, Anglicy czy żydzi, jeżeli posiadają takie narodowości. :))

Inwestować w polską kolej państwowa, w gaz łupkowy, w złoże geotermalne, uniezależnić się od wpływów sowieckich, niemieckich, ale przede wszystkim od wpływów syjonistów, masonerii i żydostwa. :)) Nasze dobra należącego do skarbu państwa dzierżawić i tylko dzierżawić, ale nie na 100 lat, jednak 20-30% dochodu uzyskiwanych przez te firmy z kapitałem zagranicznym przekazywać na rozwój i inwestycje tylko w Polsce, zmusić ustawą właścicieli firm z kapitałem zagranicznym do przekazywania swojego dochodu w kwocie wyżej wymienionej na rozwój Polski! Renegocjować lub unieważnić wszystkie do tej przeprowadzone tzw. prywatyzacje w sektorze państwowym, nałożyć na niepolskie banki odpowiednie podatki, tak jak to zrobił na Węgrzech Orban.

Zlikwidować w Polsce żydowską lichwę w usługach i sprzedaży artykułów spożywczych. Na początku interweniować w ceny detaliczne, zlikwidować całkowicie podatek dochodowy a podatek od towarów i usług zmniejszyć na 15%, znieść akcyzę na paliwo, zmniejszyć zatrudnienie w sektorze administracji państwowej, znieść pozwolenia na wszelkie działalności gospodarcze, pomijając z tego produkcję lekarstw i uzbrojenia, oraz w Policji Państwowej i we wojsku polskim, od prywatyzować służby mundurowe w Polsce, zlikwidować mafię prawniczą. Zrobić prawdziwą dekomunizację i dezubekizację w Polsce ujawnić wszystkie teczki dawnych współpracowników, wszystkie. Nawiązać bliższe stosunki na warunkach przyjaznym i partnerskich z naszymi sąsiadami i krajami małymi w Europie. Zrobić porządek z edukacją w Polsce, program nauczania w całej Polsce musi być jeden i z tych samych książek, znieść w Polsce obowiązek szkolny, który nakazuje iść do szkoły dzieciom, które ukończy 6 rok życia. Pozwolić ludziom na produkcję biopaliw i innych paliw do samochodów, na przykład paliw produkowanych ze spirytusu. :)) Zamiast uczyć w szkołach i przedszkolach hymnu Unii Europejskiej zacząć polskie dzieci uczyć hymnu polskiego. :)))) Oddać Polakom zabrane własności i nieruchomości dekretami stalinowskimi w 100%!!!

TO na początek w Polsce...trzeba zmienić, jeżeli chodzi o konkrety, o takich nie może być mowy, nie mogę pisać o dokładnych liczbach, ponieważ nie mam dostępu do prawdziwych wpływów do budżetu polskiego i liczb, związanych z naszymi polskimi wydatkami i wpływami do budżetu polskiego państwa. :))) A i jeszcze jedna sprawa, powrócić w Polsce na początku do parytetu złota. :))))

A to wszystko robić w zgodzie z polską tożsamością narodową oraz chrześcijańskim Dekalogiem :)))

p.s.

Dla jednych jesteśmy reakcjonistami, konserwatystami, klerykałami i fanatykami dla innych jesteśmy radykałami, ateuszami, oportunistami. Dla nas te podziały nie istnieją. Jesteśmy konserwatystami prawda, bo uważamy za rzecz konieczną i zdrową pielęgnowanie tradycji, kultury, życia rodzinnego i łączności z polską przeszłością. Ale jesteśmy też postępowcami, bo idziemy śmiało naprzód, bez przesądów odrzucając wszystko, co jest szkodliwe dla narodu.

* Źródło: Akademik i Polityka, 1926; Jan Mosdorf

http://niepoprawni.pl/content/1920

Vote up!
0
Vote down!
0
#176843

I dalej nie rozumiesz o co chodzi. A więc jeszcze raz, krótko.

Są chwile w dziejach PAŃSTWA I NARODU, kiedy nie ma JA, jest tylko i wyłącznie MY. Moje przekonania polityczne, moje ego, moje sympatie czy antypatie całkowicie się nie liczą. Liczy się tylko i wyłącznie dobro PAŃSTWA I NARODU. W innym przypadku kończy się to wszystko rokiem 1772. W owym czasie twórców Konstytucji 3-go Maja mozna było nazwać socjalistami, jako ze dązyli do unowocześnienia Polski, dązyli do uwłaszczenia warstwy chłopskiej, dązyli do uregulawania systemu edukacyjnego i systemu własności, dązyli do zbudowania nowoczesnej Armii. W obronie starego systemu powstała TARGOWICA.

Historia, Naród i Polska wydali juz osąd tamtych czasów. Miejmy nadzieję, ze historia i rok 1772 nigdy się nie powtórzy. Ale czy aby napewno? Ty juz mówisz "NIE POZWALAM", nie licząc się z tym ze wyrządzasz duzo więcej złego niz dobrego. Wielu innych robi to samo. Obawiam się, ze powstaje coś bardzo podobnego do niesławnej pamięci targowicy. 

Złota wolność, nie zawsze jest złotym środkiem. I jeszcze jedno. PiS jest tak samo socjalistyczny jak UPR konserwatywny. A XIX wieczny liberalizm nie ma najmniejszych szans w XXI wieku.

________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#176649

O cho, pan Jurand bierze się za historię. :))

Vote up!
0
Vote down!
0
#176651

Nie na temat!

________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#176652

Ty też Jurand nie napisałeś na temat. :))\

Errata.

Powinno być "Oho"*

Vote up!
0
Vote down!
0
#176654

 Zmieniles Pan profesje? Puchacza udajesz? Ale trafic mozna Pana niezmiennie na kazdym wpisie opluwajacym PIS. Jednak obsesja!

Vote up!
0
Vote down!
0
#176657

To nie jest opluwanie tylko argumenty i fakty. To panowie zajmują się opluwaniem wszystkich i wszystkiego co nie jest związane i oddane PiS-owi bezgranicznie i bez żadnego zastanowienia, nie bacząc przy tym na żadne fakty wskazujące na to, że PiS to żydowska i syjonistyczna przykrywka, która ma za zadanie skanalizować uczucia i odruchy Polaków o poglądach patriotycznych i narodowych. :))

Vote up!
0
Vote down!
0
#176659

[quote=Jurand]

I dalej nie rozumiesz o co chodzi. A więc jeszcze raz, krótko.

Są chwile w dziejach PAŃSTWA I NARODU, kiedy nie ma JA, jest tylko i wyłącznie MY. Moje przekonania polityczne, moje ego, moje sympatie czy antypatie całkowicie się nie liczą. Liczy się tylko i wyłącznie dobro PAŃSTWA I NARODU. W innym przypadku kończy się to wszystko rokiem 1772. W owym czasie twórców Konstytucji 3-go Maja mozna było nazwać socjalistami, jako ze dązyli do unowocześnienia Polski, dązyli do uwłaszczenia warstwy chłopskiej, dązyli do uregulawania systemu edukacyjnego i systemu własności, dązyli do zbudowania nowoczesnej Armii. W obronie starego systemu powstała TARGOWICA.

Historia, Naród i Polska wydali juz osąd tamtych czasów. Miejmy nadzieję, ze historia i rok 1772 nigdy się nie powtórzy. Ale czy aby napewno? Ty juz mówisz "NIE POZWALAM", nie licząc się z tym ze wyrządzasz duzo więcej złego niz dobrego. Wielu innych robi to samo. Obawiam się, ze powstaje coś bardzo podobnego do niesławnej pamięci targowicy. 

Złota wolność, nie zawsze jest złotym środkiem. I jeszcze jedno. PiS jest tak samo socjalistyczny jak UPR konserwatywny. A XIX wieczny liberalizm nie ma najmniejszych szans w XXI wieku.

________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

[/quote]

Tak wygląda schizofrenia paranoidalna, gdzie najwieksi obrońcy Narodu są tez największymi obrońcami takich socjalistycznych wynalazków jak ZUS i KRUS, ktore najpierw doprowadziły do kompletnej demoralizacji społeczeństwa, a obecnie do kompletnego załamania demograficznego Polski.
Niestety jest ona nieuleczalna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176730

Drogi OHV. Moim zdaniem  ZUS i KRUS powinien być juz dawno zlikwidowany, a w to miejsce powinny wejść duze ubezpieczalnie z siecią brokierów dookoła.

Wprawdzie była próba tworzenia czegoś takiego, ze przypomę niesławnej pamięci Wartę Jolanty Kwaśniewskiej plus kilka innych, które były nastawione na maksymalne wyciągnięcie pieniędzy od naiwnych, a jak przyszło do płacenia zobowiązań, to najnormalniej znikały z rynku, a poszkodowani zostawali na lodzie. Podwójnym lodzie, ze tak powiem.

Nie wiem czy wiesz, ale we wszystkich krajach świata, w jakimś procencie państwo gwarantuje prywatne ubezpieczenia. Co to znaczy? To znaczy, ze pokrywa, w jakimś procencie, świadczenia w momencie kiedy ubezpieczalnia odpływa w siną dal. Oczywiście państwo nie robi tego za darmo.

Tak ze drogi kolego napisać coś, to jedno, obudować to systemem prawnym, to drugie, a poprowadzić aby dawało zyski wszystkim, to trzecie. Wydaje mi się, ze w Twoim przypadku, a przypuszczam, ze i wielu, wielu innych rzecz się zatrzymała na pierwszym etapie. Etapie pisania.

A więc zyczę powodzenia.......... w pisaniu.

___________________________________________ 

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#176744

Warta i Kwasniewska w sina dal?
Warta istnieje do dzis.
Moze sie pomylilo z Oleksowa i Kwasniewska
I CHYBA POLOWA ORDYNACKIEJ
ale
w firmie POLISA ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#176757

j.w.

______________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#176826

Zapomniał pan o Kornatowskim i Kaczmarku. :))

Vote up!
0
Vote down!
0
#176555

"NA UPR głosowałem przez cztery lata, ale dawno przestałem. dzisiaj uważam JKM za dywersanta i szkodnika."
_______________________________________-

Najwidoczniej głosowałeś na JKM jako osobę, a nie na ugrupowanie UPR bo takowe masz poglądy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176093

Kolega przed wyborami prezydenckimi rozmawiał na wsi z rodziną o polityce. Na pytanie jednego z wujów odpowiedział, że on będzie głosował na JKM. Wuj się żachnął. Kolega zapytał o powody, na co wujo odpowiedział "Prezydent musi wyglądać, a Mikke jest za chudy".

Vote up!
0
Vote down!
0
#176232

I... i... i żeby jeszcze znał języki, i był przystojny, i miał żonę ładną... i... ;)

Co nie znaczy, że akurat bronię JKM, żeby nie było :)
Ale takie to i myślenie.

Wybory prezydenckie zresztą trochę inną mają specyfikę. Tutaj każdy sobie głosuję na kogo chce "krzywdy" tym nie robi.

Czyżbym doszedł do wychwalania zalet takiej właśnie ordynacji? Trochę tak...

Vote up!
0
Vote down!
0
#176234

Żaden Aj! Waj!, Rusek, Szkopek czy Ukrainiec. Polak i kropka!. JKM nie głupi, owszem, ale nie nasz!.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176281