Zdrada Polski w Izraelu?

Obrazek użytkownika CyprianPolak
Kraj

A więc stało się. Dzisiaj rząd Tuska leci do Izraela. Cały rząd! Jaka to ranga!

Ano właśnie – ranga jest duża bo chodzi o ponad 60 milardów dolarów amerykańskich. Tyle sobie życzą Żydzi odszkodowania od Polski. Za co? Ano za mienie pożydowskie.

Prawo rzymskie i prawo będące jego pochodną do którego stosują się cywilizowane kraje świata stawia sprawę jasno. Jeśli obywatel, obywatele umierają bezpotomnie ich mienie przechodzi na własność państwa którego terytorium byli obywatelami, na terenie którego zmarli.
I koniec. I tyle. I niezależnie od tego czy zmarli naturalną śmiercią, czy zginęli w wyniku działań wojennych, czy innych.

Otóż takie działania, do tego potajemne obietnice takie czy inne, czy wprost zobowiązania się do wypłacania nielegalnych odszkodowań są zdradą stanu. Jeśli zaś miały by to działania legalne i należyte czyż ukrywano by je przed polskim społeczeństwem?

Zapytajmy jeszcze jacy Żydzi? Otóż oficjalnie to znaczy według tego co się przedostało w okruchach do opinii publicznej jeszcze dawniej: Jacyś prywatni. To znaczy organizacje żydowskie, które żądają zwrotu tego mienia. Jednak oficjalnie z żądaniem nie wystąpiło państwo Izrael, ani nawet zjednoczeni wszyscy Żydzi Ameryki pod wspólnym szyldem żydowskich organizacji. Nie wystąpił Izrael nie z delikatności w stosunku do nas, ale dlatego iż wie że z punktu widzenia międzynarodowego prawa są to żądania bezprawne.

Przeciętny Polak chciałby tu już odetchnąć z ulgą. Ano to nie ma problemu – fajnie jest. Kto się zgodzi na bezprawne żądania i odszkodowania skoro są bezprawne – mówi mi kiedyś, może trzy lata temu, facet, któremu klaruję sytuację. Ano nie jest fajnie i git , nie jest.

Bowiem Izrael jest państwem poważnym i Żydzi też są narodem poważnym – to znaczy robią coś by uzyskać konkretne cele.

A jak wobec działań bezprawnych reagowały władze Polski? Otóż szef amerykańskiej organizacji żydowskiej uważany i przez swoich za hohsztaplera, który zdefraudował pieniądze, wyrzucony w końcu przez nich, wcześniej przyjeżdża do Polski, choć już ciągną się za nim oskarżenia i jest, a jakże przyjmowany przez Premiera Marcinkiewicza, który obiecuje szybkie załatwienie sprawy. „Wyborcza” rozmiękcza lud tubylczy przygotowując na to co ją czeka, ale delikatnie, pisze bowiem tylko o żądaniu jednej z organizacji żydowskich, która chce czterech miliardów dolarów. „Wyborcza” stawia ją jako oficjalne żądanie (w domyśle) wszystkich organizacji żydowskich i pisze wprost w tytule! „Trzeba będzie oddać”. No, proszę. Jak trzeba, to trzeba, cóż zrobić. Tak pięknie, tak prosto, tak po polsku „Wyborcza” to napisała. Cztery miliardy to Polak przełknie, to nie tak dużo. A w nagrodę będziemy mieli spokój i wieczystą przyjażń polsko- żydowską. Czyż nie warto poświęcić czterech miliardów?
A co myślał czytelnik tej gazety? Pewnie trudno byłoby mu samemu to sformułować. Zgadzał się – nie bardzo pewnie. Był przeciw ?– przecież to jego pieniądze – z podatków, albo ze sprzedaży dóbr polskich. Po takim czymś w kraju zachodnim jedna trzecia czytelników rzuciłaby gazetę jak szmatę, poinformowałaby redakcję telefonicznie ,mailowo, listownie w niezbyt parlamentarnych słowach ze przestaje ją kupować i będzie to zalecała znajomym. Ale zostawmy te górnolotne rozważania o zdroworozsądkowym postępowaniu większości naszych obywateli w sprawach kraju.
Zwróćmy jeszcze tylko uwagę na niefrasobliwość Polaków. Nie tak dawno jeden minister holenderski wykłócał się z władzami unijnymi o sto tysięcy euro. Uzyskał owe sto tysięcy euro i następnego dnia wszystkie media holenderskie chwaliły go i mówiły że to właściwa postawa była. 100 tysięcy dla bogatej Holandii. Śmiech czysty – prawda? Gdyby tak w biednej Polsce, media reżimowe i agenturalne zaatakowałyby ministra pisząc że „ośmiesza nas przed Europą”. Najważniejszy problem, czyż nie? Najważniejszy problem Polaków , zwłaszcza od wejścia do Wspólnoty. Gdyby zaś Polska była bogata jak Holandia (Ale przecież nie może być, nie może, nie po to czuwa się nad nami. Czuwają Niemcy, Rosja, Izrael, organizacje żydowskie i międzynarodowa masoneria) to pewnie mając policzki czerwone z jeszcze większego wstydu naszego ministra wysłalibyśmy w jakieś ciepłe kraje może kupując mu małą wyspę i dużą za niej posiadłość bo przecież jesteśmy hojni , a przy tym ludzcy i mamy gest.

Wróćmy do Marcinkiewicza. Otóż przyjął on hohsztaplerów żądających oczywiście nie cztery tylko te około siedemdziesiąt milardów), obiecał im szybkie załatwienie sprawy. No, ale cóż i chcący Marcinkiewicz niewiele może gdy chodzi o taki niezły grosz. Gdyby Polska była bogata jak Holandia pewnie władze wyskoczyłyby z kasy jak splunąć, a tu nie da się. Obiecał, ale nie załatwił (chyba że po kryjomu jakie pieniądze dostali, ale o tym nic nie wiadomo i nie ma tu podejrzeń). Dlatego też Jarosław Kaczyński otrzymał list bezczelny w tonie od sekretarz stanu USA Hillary Clinton żądający natychmiastowego zwrotu tych pieniędzy Żydom. (Mogłby kto pomyśleć że za usłużność Ameryce należy nam się jakaś nagroda, w najlepszym wypadku czysta satysfakcja którą musimy się kontentować, ale że jeszcze cięgi to już wyobraźnia wysiada. Jakieś profity dali nam nawet okupacyjne Sowiety, a i od Hitlera byśmy je otrzymali jak Rumunia gdybyśmy się choćby grzecznie poddali.

Ratowaliśmy Żydów a w zamian mamy im płacić odszkodowania które się nie należą. Przypomina to trochę bajkę o rybaku i dżinie, albo i nasze ludowe opowieści gdy człowiek ratuje niedźwiedzia, a ten mu oświadcza że ma dla niego prezent, w nagrodę go zje. Nie ma sprawiedliwości na świecie – mówi bowiem niedźwiedź. Bajka kończy się tak że dobry człowiek dzięki pomocy sprytnego zajączka wkłada z powrotem niedźwiedzia pod przygniatające drzewo spod którego go wyciągnął. No ,ale my takiej możliwości nie mamy. Ratowaliśmy Żydom życie w czasie II wojny a oni w nagrodę wydawali naszych patriotów Sowietom, po wojnie zaś oskarżali nas o antysemityzm, że już nie wspomnę o żydowskich komunistach po wojnie.

Emisariusz z polski przyjeżdża z narażeniem życia do USA aby poinformować amerykanów , w tym zwłaszcza Amerykańskich Żydów że ich bracia są mordowani przez Niemców (przepraszam nazistów) w Polsce, a główny Żyd, przewodniczący wtedy najważniejszej ichniej organizacji mówi : „ Mam dla Pana 20 minut czasu”.

Swoją drogą to jakiś autoantysemityzm się ujawnia. Ratowaliśmy Żydów jak żaden inny naród, gdzie jak w przypadku żadnego innego narodu groziła nam dodatkowo kara śmierci, a oni nas za to za twarz. Do Ukrainców którzy mordowali Żydów bezpardonowo i Litwinów nie mają żadnych pretensji, tylko do nas.

Teraz już wiadomo dlaczego książka niejakiego Grossa była nagłaśniana choć jeszcze w maszynopisie. No przecież.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

zalatwi sprawe

Vote up!
1
Vote down!
0
#138510

 To... To nie może być prawdą ... napisz ,że żartowałeś ...

I mieć do nas pretensje o jakiś antysemityzm -to jawna bezczelność.No ciekawe jak to się skończy ,ale coś czarno widzę ...

---------------------------------

  Pozdrawiam z nadzieją !

Vote up!
1
Vote down!
0

hejabar

#138517

Rzad Tuska jest nie tylko na wylocie do Izraela, ale rzeczywiscie na odlocie od koryta. Potem bedzie rewizja finansow bo te zawieruszone nie wiadomo gdzie, jak i przez kogo 16 miliardow Ministerstwa Transportu, to prawdopodobnie wierzcholek gory lodowej. W rzadzie brakuje o wiele, wiele, wiele, wiele wiecej. W takim razie kolesie z boiska postanowili otworzyc dla siebie w Izraelu konta na czarna godzine. Oficjalnie wizytuja bratni Izrael, ale reszte czasu poswiecaja zadekowaniu ukradzionych pieniedzy na czarna godzine. Ktoz bowiem jak nie Izrael moze zagwarantowac nietykalnosc ich "oszczednosci".
Dla wyjasnienia, Izrael nie jest docelowym miejscem, ale najbezpieczniejsza baza dla rozdysponowania dalszych subkont. To forma prania brudnych pieniedzy, za co gospodarzom nalezy sie odplatnosc. I o tym sie tam tez debatuje.

Vote up!
1
Vote down!
0
#138534

O tym nie wiedziałem co napisałeś i dzieki za głos i info, ale to jak najbardziej prawdopodobne bo przecież w Izraelu znajdują swoją przystań wszyscy aferzyści pochodzenia zydowskiego z Polski jak Bagsik i Gąsiorowski. Warunek jest jeden - aferzysta musi zdefraudować kraj tubulczy i być pochodzenia żydowskiego wtedy może spokojnie lecieć do Izraela. A Tusk, Rostowski i kto tam jeszcze spełniają ten warunek.

Aferałami zaś zwano ich jeszcze, tzn KLD Tuska i innych którzy są teraz w PO, albo związani, na poczatku lat 90-tych

Vote up!
1
Vote down!
0
#138707

Juz od roku pisze wam najpierw na s24 ze idzie "wiosna ludow mlodych" za co mnie wypieprzyli jak stary kozuch, a teraz od 5 miesiecy tu i tez jestem traktowany ogolnie jako oszlom, ale wiescie mi spowoduje ten wybuch jedna iskra wygladajaca jako blahostka, W Ickowie bylem na paszport polski w 2000r. a rodzina na paszportach starej Europy i bylem na lotnisku Benguriona potraktowany jak smiec przez ruska Zyduwice, ale potem pokazalem dokument sluzbowy i paszport stalego zamieszkania cos buczala pod nosem w formie przeprosin, w rewanzu rzeklem " job wasza mati" zeby kanalia zrozumiala. Polscy zydzi w Izraelu sa na wymarciu obecnie na codzien rzadza nim sowieccy Zydzi i ich mafia. To wczoraj sie spotkali szefowie dwu mafii i radzili jak dorznac goja w Polsce!

Vote up!
1
Vote down!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#138623

Zwrócił kolega uwagę na bardzo istotną rzecz. Już kiedyś były ciągoty w Polsce, i chyba słuszne, że zamiast dogadywać się z rosyjskimi żydami, czyli pośrednikami, lepiej dogadywać się z centralą, czyli Izraelem, bo wtedy nie ma odpału dla pośrednika. A teraz kolega uzmysławia mi, że ta ostatnia rosyjska emigracja jest tam znaczącą siłą i chyba nastąpiło podanie rąk ponad Atlantykiem.

Przypomniał mi się stary film z YT, który zamieścili Węgrzy,

http://www.youtube.com/watch?v=zK0paj_hFWw&

a potem YTubowicze przetłumaczyli go na polski.

http://www.youtube.com/watch?v=Q-8ODJAWMEQ

Najpierw tekst wystąpienia prezydenta Szimona Peresa pojawił się w izraelskim dzienniku Maariv i minął bez echa. Wprawdzie tekst wystąpienia wygłoszonego 10 października 2007 roku, po zakończeniu konferencji Association of Trade Offices był bulwersujący (ów zaśmiech przy słowie Polin jest wysoce wymowny) i choć zamieścił go portal węgierski http://kuruc.info, to dopiero powtórne zamieszczenie tej informacji przez gazetę Magyar Nemzet i potwierdzenie prawdziwości tych słów przez ambasadę Izraela w Budapeszcie z zastrzeżeniem, że 'słowa były źle dobrane' spowodowało znaczny oddźwięk w opinii światowej.
Wiadomo dlaczego Węgrzy mają przechlapane u światowej finansjery.

Pomimo, że katastrofa nastąpiła prawie rok temu, to dzisiaj ten fakt należy mieć na uwadze i widać kto na tym skorzysta. Musiał być deal, wtedy w Pradze(?), wy macie wolną rękę w sprawie politycznych wpływów z późniejszymi konsekwencjami, ale my trzymamy finanse lub cóś koło tego.

Niepokoi fakt, że do ostatniego odracania uwagi od spraw ważnych włączono również JK, mam na myśli blogowanie. Znowu ci fatalni doradcy? Ciekawe ilu jeszcze śpiochów, jak Kaczmarek, krąży wokół Prezesa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#138630

Dzięki za film. znałem te słowa, ale w formie pisanej. filmu jakoś nie widziałem.

Jarosław Kaczyński "Niestety"? Bezczelny list pani Clinton przemilczał przed opinią publiczną. nie usłyszymy od niego chyba nigdy twardego stanowiska w tej sprawie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#138708

W Bogu i partii republikanow w Ameryce dobiega do konca uklad rzadacy Abbronzato i Zyduwica w najgorszym wydaniu. Lepiej ze Kaczynski przemilczal ten pasztet nie dal pozywki naszym kanaliom do dyskusji i siania fermentu w Ameryce. Szmacisko dzis jest, jutro jej nie bedzie a smrod by pozostal. Widzicie co wyczynia UE - Baroso i nasz szmatlawiec Buzek z uchodzcami z Libi - gaz i ropa dobre, ale kiedy sa mordowani przecietni ludzie to sie mowi -"co nas to obchodzi" ! Przyplyna na teren Wloch to niech sobie Wlosi z nimi leb urwa. Bardzo szanuje te narod, bo biednych uchodzcow nie topia w morzu jak Hiszpania czy Malta. Gdzie solidarnosc unii europejskiej w udzielaniu pomocy uchodzcom politycznym, gowno bez Ameryki znacza militarnie jak niedawno w ex Jugoslawi. Wiec moze i z tych wzgledow nalezalo przemilczec te podlizne. Ci szmaciarze z Brukseli to banda od krzywych bananow, pedalow, lizbijek, masoneria i grupa " bilderberg" produkt polskiego Zyda wychszty - potrojnego szpiega, ale w tej dekadzie doplynie ich zywot konca, lub swiat pograzy sie w kataklizmie.

Vote up!
1
Vote down!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#138739

Dodam jeszcze że Tusku na początku swojej kadencji obiecywał Izraelowi że to załatwi.

Nie załatwił, no bo..chciał ,ale nie mógł. Nie da się równocześnie demontować kraju gospdoarki, dławić inicjatywę, nie dbać o kasę, utwierdzać mafijnokgbowskoesbeckie struktury, Bóg wie jakie i mieć kasę.

Jak to zostanie przedstawione narodowi tego nie wiem. Tym bardziej że jesteśmy potwornie zadłużeni. To jest zagadka.

No ,ale jakoś to będzie zrobione. Już wcześniej zresztą "wyrozumiali" Żydzi zgodzili się rozłożyć na raty.

Dlatego istotne jest by ta wiedza była jak najbardziej powszechna bo wtedy rzad rządy będą jednak jakoś musiały liczyć się z opinią publiczną, tak jak z lasami- rzad musiał się na razie przyczaić

Vote up!
1
Vote down!
0
#138704

Amen.

Vote up!
1
Vote down!
0
#138514

Jak to mówią złego diabli nie wezmą.

No i to są ci którzy robią zamachy, a nie Ci na których się robi

Vote up!
1
Vote down!
0
#138710

slonce peru juz wczoraj był ze swoja zgraja na wyjazdowym posiedzeniu rządu polski i issralela
tylko media o tym jakos tajemniczo milcza..........
ciekawe dlaczego
pewnie pojechał zapłacic danine za milczenie w sprawie smolenska
kacapom juz dupy dał
aniele tez juz połechtał
jeszcze rabinowi loda musi zrobic

przepraszam ze mało kulturalnie.....ale scyzoryk sie w kieszeni otwiera..........
pzdr............

"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność"

(Konfucjusz)

Vote up!
1
Vote down!
0

"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność"

(Konfucjusz)

#138516

Media milczą, bo nie zajmują się sprawami rodzinnymi. Zdradek pojechał w odwiedziny do teściowej, a przy okazji polecieli przyjaciele (nie tylko Zdradka).

Co zaś do Twojego "języka" to się nie przejmuj, daleko ci jeszcze do standardów Ministra Kultury.

Vote up!
1
Vote down!
0
#138535

http://www.fronda.pl/news/czytaj/posiedzenie_rzadu_w_jerozolimie_polskiego_rzadu

Vote up!
1
Vote down!
0
#138527

Zdanie z twego linku

-" Premier Tusk zaprosi partnerów izraelskich do udziału w prywatyzacji naszych przedsiębiorstw - twierdzi z kolei ambasador RP w Izraelu Agnieszka Magdziak-Miszewska. "podsumowuje wszystko co najgorsze. Nie dość "naszych" prywatyzatorów.Co tu do [prywatyzowania. A może o lasy chodzi. Tusk poleciał na skargę bo mu lasów niedobre społeczeństwo polskie na razie nie pozwoliło sprzedać

Vote up!
1
Vote down!
0
#138712

Coś wróble od jakiegoś czasu ćwierkają o naszych pięknych lasach...

Wczoraj bodaj czytałem wypowiedź Sikorskiego: Izrael może na nas w pełni liczyć. No, ba.

Vote up!
1
Vote down!
0
#138528

 -już dawno się skapowały i znikły /siedzą grupkami po krzakach i kombinują. Wszędzie widać wrony i gawrony  ,aż czarno od nich, w miastach pod nogami chodzą i  gołóębie udają...

--------------------------------------------------

Pozdrawiam Myślących!

Vote up!
1
Vote down!
0

hejabar

#138548

O właśnie. Wyżej wpisałem o lasach a teraz czytam u Pana. Myślimy podobnie

Vote up!
1
Vote down!
0
#138714

Premier Donald Tusk rozpoczął wizytę w Izraelu
 

- Mamy interesy z Izraelem i to interesy niezłe, dlatego że Izrael jest dobrym partnerem we współpracy wojskowej. Izrael nie chroni swojej technologii wojskowej zaborczo. Izrael dzieli się swoimi technologiami - podkreślił Klich.
http://fakty.interia.pl/swiat/news/klich-mamy-interesy-z-izraelem-i-to-niezle,1601162

Vote up!
2
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#138542

Dzięki za link do interii.

Powalająca informacja, że "Podczas dwudniowej wizyty Donald Tusk spotka się też z szefową opozycji Cipi Liwni oraz z izraelską młodzieżą, która czynnie angażuje się w rozwijanie dialogu polsko-izraelskiego."

A oto link do starego i jak najbardziej oficjalnej informacji o Cipi Liwni
http://www.rp.pl/artykul/406688_Poszukiwana_Cipi_Liwni_.html

Vote up!
2
Vote down!
0
#138629

przedstawione przez izraelską artystkę, jako oferta III.RP na biennale w Wenecji...
http://www.bibula.com/?p=31768

===
życie trwa dopóty, dopóki nie jest wszystko jedno

Vote up!
2
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#138550

Koszmar. Problem z tym że taka bezczelnośc Kowalskiego nie rusza.

Kilka lat temu, cztery może okazało się że importują niejakiego Pana Jacka (Jack w mianowniku) Lachmana z Francki i on bedzie w Radzie Muzeum Narodowego główną personą.

To można zrozumiec dlaczego Bitwa pod Grunwaldem wybyła z Muzeum Narodowego na czas rocznicy, dlaczego dopiero wtedy konserwacji.

To brzmi jak zły sen. Przyjeżdza jakiś Lachman z innego kraju i...

Vote up!
2
Vote down!
0
#138718

Ja to im mgły życzę przy startach i przy lądowaniach.
Gęstej, takiej jak ta smoleńska.

Vote up!
2
Vote down!
0
#138556

Z informacji PAP wynika, że podczas spotkania w Jerozolimie ma zostać podpisana umowa o ochronie informacji niejawnych

To bardzo ciekawe. Czy tutaj nie chodzi o tą jedną jedyną szczególnej wagi informację?

Vote up!
2
Vote down!
0
#138558

Stokrotne DZIĘKI,jeszcze raz DZIĘKI.

Cały czas  czułem się antysemitą jak "wszyscy Polacy"

Ale po tym artykule wiem na 100%, jestem zdrowy,na umyśle,nie mam żadnych fobi antyżydowskich,wprost przeciwnie.

Ale jedno przysłowie polskie sobie zostawie.

"Panie Boże strzeż mnie od przyjaciół , bo z wrogami sam sobie poradze"

 A co o te 60 mld$ chodzi?

No co wy, myślicie że żydzi to nie umieją liczyć ile Polska jest dziś warta?

Toż przecie jeszcze musimy właśnie dopłacić żydom 60 mld$ by nas wzieli.

Jesteś bardzo mądrym Polakiem Cyprian.Dziękuje.

Vote up!
2
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#138569

Dziękuję.

A tak a propos to żydzi śmieją się z nie żydów, jak nazywają gojów że Ci boja się tak słowa antysemityzm idali się ustawić jak w zegarku i gardzą.

A słowo kretyńskie. Ktos kto ma jakies pretensje do Zydów prawie nigdy nie ma do innych ludów semickich.

To tak jakby zamiast antypolonizm powiedzieć antysłowianizm.

Ale na pociesznie może. Przepowiednie dobrze nam rokują,choć trudno uwierzyć w to widząc jak staczamy się po równi pochyłej

Vote up!
1
Vote down!
0
#138723

Dziękuję.

A tak a propos to żydzi śmieją się z nie żydów, jak nazywają gojów że Ci boja się tak słowa antysemityzm idali się ustawić jak w zegarku i gardzą.

A słowo kretyńskie. Ktos kto ma jakies pretensje do Zydów prawie nigdy nie ma do innych ludów semickich.

To tak jakby zamiast antypolonizm powiedzieć antysłowianizm.

Ale na pociesznie może. Przepowiednie dobrze nam rokują,choć trudno uwierzyć w to widząc jak staczamy się po równi pochyłej

Vote up!
1
Vote down!
0
#138724

Tusku pojechał po kolejną czapkę do kolekcji.

Vote up!
2
Vote down!
0
#138575

wpisie zgadzam się bez zastrzeżeń.

Tylko ta 1/3 czytelników w kraju zachodnim...Chyba nie jest niczym oryginalnym stwierdzenie o potędze medialnej Żydów w swiecie zachodnim czy, żeby to wyszło bardziej politycznie poprawnie, bez uogólnień (uogólnienia są często stosowane w przypadku innych nacji ze względu na potrzebę prostoty w formułowaniu myśli, w przypadku tej jednej jest to własciwie zakazane:))): ma ta nacja olbrzymie wpływy w mediach (nie wolno napisać: rządzą mediami). Inżynieria społeczna i tresura medialna to też nie są rzeczy wystepujące jedynie nad Wisłą, Bugiem i Odrą. Zachodni odbiorca mediów jest tak samo wytresowany jak w Polsce, szczególnie w sprawach wspomnianej nacji. Ogólnie jednak na tzw. Zachodzie mają większe szczęście do elit i oligarchii, które są jednak bardziej propaństwowe i łaskawsze wobec swych niewolników niz tutaj

Vote up!
2
Vote down!
0
#138576

Tak, tak jest na pewno tylko że Żydzi na Zachodzie reprezentują w daleko większym stopniu niż w Europie Środkowej interesy tych krajów.Także nie atakują tradycji, nie śmieszają.

Było to chyba tuż po I wojnie- były protesty wobec słów z Talmudu "Będziesz pił krew goja etc". Żydzi z Zachodu odcięli się od tych słów, deklarując tym samym solidaryzowanie się z państwem zachodnim z jego interesami, a Żydzi z Europy Środkowo wschodniej nigdy się nie odcięli. I tu mamy różnicę.

I Żydzi tego dotrzymują

Vote up!
2
Vote down!
0
#138726

Raczej - moim skromnym zdaniem -zachowania Żydów są dostosowane do sytuacji społeczno-politycznej, potęgi narodu-gospodarza, liczebności Żydów i innych mniejszości, np. z krajów muzułmańskich w danym kraju a także czy wśród pieniędzy w bankach są tylko pieniądze ze słusznych rąk, czy także  np.  pieniądze saudyjskie, inwestycje  itd. itp; stąd w Europie Zach. są bardziej powściągliwi niż w Polsce i USA.
No, ale tym samym muszą się liczyć z miejscową gojowską oligarchią, masonerią elitą, czy jak to tam zwać, więc zgoda (w pewnym zakresie), że są bardziej związani z tamtymi krajami.

Z drugiej strony opisując próby wybielania Niemców kosztem Polaków, przez media zachodnie i to tuż po wojnie, F. Koneczny napisał, że miłości Żydów do Niemców nie dałoby rady nawet dwóch Hitlerów. Przypominają się też, opisane gdzieś, objawy radości w Izraelu podczas meczu Polska Niemcy, gdy Niemcy strzelili bramkę. Tak więc mamy tu czynnik niewynikający z zimnego racjonalizmu czy z wyrachowania: miłość:)))))))))

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#138960

Wystarczy, że mają wpływ na giełdy, kursy walut, emisję pieniędzy w wielu krajach, emisję akcji i papierów wartościowych, mają wpływ na limity oraz ilość wydobywanej ropy na świecie oraz gazu ziemnego oraz na kształtowanie się cen tych surowców na giełdach światowych, mają w swoich rękach również produkcję żywności i dystrybucję tej żywności UE oraz NAFTA i North American Union - NAU (Kanada, USA oraz Meksyk), mają również w swoich rękach produkcję uzbrojenia, sprzętu wojskowego. Teraz chcą zawładnąć wydobyciem miedzi, którą będą mogli terroryzować Chiny, Chiny, które cały czas się rozwijają i każdą ilość tego surowca w najbliższych dwóch dekadach będą potrzebowali w wielkich ilościach. A miedź i w ogóle metale kolorowe, to podstawa rozwoju nowoczesnego przemysłu oraz gospodarki każdego kraju. Dlatego właśnie m. in. będą chcieli zawładnąć w Polsce KGHM-em. (Przeszłe wrogie przejęcie tego koncernu poprzez tzw. prywatyzację, do której dąży PO oraz pogrobowcy UW/UD oraz postkomuniści, bo na tym będą mogli zarobić (!), ale tylko oni, polski naród na tym nie zarobi nic!) Nie trzeba koniecznie być obecnym w jakimś kraju, aby wpływać na losy tego kraju. Przecież nawet posiadając jakieś bogactwa naturalne trzeba mieć możliwość, aby to bogactwo gdzieś sprzedawać, przecież samą ropą oraz gazem nie można się wyżywić, trzeba tę ropę i gaz gdzieś sprzedawać. ;)

Polecam:

http://polacy.eu.org/

i

http://www.nacjonalista.pl/szczerbiec-na-szlaku-idei

Chwała dla Wielkiej Polski.

Vote up!
2
Vote down!
0
#138963

Kiedy skończą się te kłamstwa i kupczenie polskim majątkiem? Tusk wysyła na emigrację kolejne zastępy młodych, przedsiębiorczych, zdolnych ludzi, a zaprasza żydów do udziału w prywatyzacji Polski. Kiedy skończy się to duszenie polskiej przedsiębiorczości?

Co zaś do prywatyzacji, to o wiele lepsze wydaje się być uwłaszczenie polskiego majątku, przekazanie go w całości Polakom i wymuszenie zmian gospodarczych przez cięcie socjalu i obniżanie podatków. Nawet wbrew UE, który doprowadzi nas do całkowitego bankructwa i wynarodowienia.

Vote up!
2
Vote down!
0
#138578

Tak. ale społeczeństwu też musimy podziękować. Referendum czy jesteś za powszechym uwłaszczeniem. Media nie mówią by iść Poszło 30 procent do urn. Referendum nieważne ba bam! Referentum stowarzyszeniowe z eurokołochozem -media naganiają uf 60 procent i dwa dni nawet.

Vote up!
2
Vote down!
0
#138727

To ja głupia myślałam że Donek pojechał żebrać, bo mu do budżetu brakuje a on- filut jeden podnosi nam podatki i płaci obcemu państwu nienależne odszkodowania. To się w głowie nie mieści. To jakiś czwarty wymiar.

Vote up!
2
Vote down!
0
#138624

Polska już zapłaciła,zrobił to Gomułka.Więcej na ten temat można znaleźć w publikacjach prof.Jerzego Robert Nowaka(wydawnictwo MARON).Polecam jego audycje w R.Maryja w ostatnie soboty miesiąca ''Rozmowy niedokończone" lub na szybko w archiwum Bibula.com.wiesia

Vote up!
2
Vote down!
0
#138628

Słucham tych audycji albo i ze strony internetowej, ale o Gumułce to jakoś mi umknęło, albo nie pamiętam bo coś mi świat. Dzieki. Doczytam. Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0
#138729

Tusk mówił, że relacje polsko-izraelskie przeniesiono na "najwyższy możliwy poziom". W Jerozolimie podpisano porozumienia o dwustronnej współpracy obronnej.

Tusk: [...]Izrael ma prawo oczekiwać od wspólnoty międzynarodowej wsparcia. Na takie wsparcie, przyjaciele, możecie liczyć.

Jak zrobi się gorąco, to chyba będą stawiać kibuce w III RP

http://poznan.jewish.org.pl/index.php/israel/Premier-Donald-Tusk-w-Izraelu-Spotkanie-z-Benjaminem-Netanjahu.html

DODATEK

http://www.jewish.org.pl/

Jeśli sąsiad Palestyny tyle pisze o wizycie, a nasze przekaziory nie, to odpowiednio: oni spodziewają się wiele, a nasi chcą coś pod korcem ukryć.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#138676

Jak szczyt masońskiej piramidy.

No reżimowe czy polskojęzyczne jak kto woli media ciągle pieją. Terroryzm czy nam grozi, jeszcze nie ale może jutro. Och nie ma u nas terroryzmu, no skor w Angliisię zdarzy i w Hiszpani a u nas nie...nieomal żałują. Taki jest podskórny komunikat.

Tak samo było z wściekłymi krowami. Nie ma u nas ,codziennie - nie ma u nas. jakby się nie mogli doczekać

Vote up!
2
Vote down!
0
#138732

Zgadza się. Podczas okupacji i wojny (odpukać) sytuacja jest jaśniejsza i mniej jest czwartego wymiaru

Vote up!
2
Vote down!
0
#138730

żydków nie lubie. Mam powody.
************************** BETTER DEAD THAN RED!

Vote up!
2
Vote down!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#138731

Nie wolno kupowac produktów z tym kodem 729, to kod zaborcy naszego kraju. To kod Izraela, wroga numer jeden twojego kraju. Żydzi mordowali Polaków w czasie II wojny światowej. Żyd znany jako Hitler mordował wasz naród a w jego szeregach służyło aż 300 000 Żydów.

Od dziś nie kupuję izraelskich produktów w Polsce: https://www.quantectherapy.com/pl/od-dzis-nie-kupuje-izraelskich-produktow-w-polsce/

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1581200

Od grudnia rozpoczął się sezon na pomarańcze i banany. 

Czy należałoby zbojkotować bardzo smaczne izraelskie pomarańcze i banany?

Ach te gaje pomarańczowe z odmianą "Shamouti" i wielgachne kiście bananów zabezpieczone niebieską folia dojrzewające w pasie nadbrzeżnym Morza Śródziemnego, w Izrael Valley,  Beit She'an Valley no i oczywiście najsłodsze w  Galileii a zwłaszcza u górali na Golan Heights :-))

PS

Zawsze można sięgnąć po równie doskonałe owoce cytrusowe z Turcji, Włoch a zwłaszcza z Hiszpanii skąd w średniowieczu trafiły i korzenie puściły w Jaffo! Jaffo to marka zaznaczona na każdym kartonie szydowskim, na pułkach supermarketów co to wyrosły w Polsce jak trawa po deszczu!

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1581238