Żydowskie restaurowanie przejmowanych zabytków w Warszawie.

Obrazek użytkownika Errata
Kraj

Oddajcie mienie żydowskie- krzyczą politycy z USA na Polskę!
Ano jeden przykład,gdzie Polska oddała przedwojenne mienie żydowskie,Żydom, szpital żydowski w Warszawie,który nie został zburzony przez Niemców w czasie okupacji Warszawy jak i po wojnie komuniści nie dali rady zdewastować tego szpitala ,ba nawet wyremontowali i szpital wspaniale działał z pożytkiem dla mieszkańców Warszawy. Niestety ,gmina żydowska z Warszawy przejęła mienie żydowskie i stał się cud!
Żydzi dobrze działający szpital,po przejęciu, wyburzyli!
Personel lekarski jak i pielęgniarki zwolnili ,a zatrudnili firmę,która sprawnie dzień i noc rozburzała wyremontowany szpital!
Przed przejęciem tego szpitala, Żydzi zapewniali,ze wybudują dom starców i takie tam różne inne słowa wypowiadali ,jak w USA wmawiali tym ,którzy przeżyli okupacje niemiecka,ze wybudują tym ludziom sanatoria i będą mogli za darmo się leczyć...w roku 2032!Tylko niech który dożyje do tego czasu. No! Ale pieniądze i mienia żydowskie, organizacje żydowskie przejmują bardzo chętnie,a jak. Tosz to nie wstyd. Ze właściwie opisał te sztuczki szmuglerów żydowskich
dr. Finkelstein, to otrzymał za to nazwę antysemita. Jak nazwać tych ,którzy bezczelnie okłamują i rabują inne państwa?Cicho,to nie do tej nacji ,tak nie wypada ,wstrętny antysemito. Nawet myślenie o tym jest zbrodnia! ;)))Tak, komu wolno,ten może wyburzać,oszukiwać i kraść w żywe oczy!!
A Ty Polaku, płać 46 mld dolarów! I oddawaj mienia żydowskie, a oni już wiedza jak burzyć, i co Warszawiakom jest potrzebne w miejscach gdzie leczyli się chorzy.
Supermarkety,kina i inne ważne sklepy dla bogacenia się bogatych rodzin żydowskich pochodzących z USA!

Wyburzymy naszej babci domek cały
Domek cały, domek cały
I kalosze, i bambosze, i sandały
Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś

A poniżej wstrząsający film,który ukazuje barbarzyństwo żydowskiej gminy,która powinna być ukarana za zburzenie tegoż szpitala po przejęciu mienia!!!

http://www.youtube.com/watch?v=7Dc984wPLYQ

http://www.youtube.com/watch?v=xPoF0nnsFY4

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

costerin

"Z kogo się śmiejecie głupcy ?
Z samych siebie się śmiejecie..." I. Gogol

Żydostwo jest wszędzie, ...są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, ...jako "euro-deputowani", są w organizacjach 'pozarządowych' i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach - po lewej i po prawej stronie, ...

anty-polscy, anty-narodowi, anty-patriotyczni, anty-chrześcijańscy i anty-katoliccy, ...specjaliści od liberalizmu, tolerancji, ekumenizmu, kosmopolityzmu i internacjonalizmu, aborcji, seksualizmu, pederastii i rewolucji obyczajowej, ...politolodzy, socjolodzy, filozofi, psycholodzy, pisarze, poloniści, i "artyści" ...indoktrynują, dezinformują, wyszydzają, fałszują, ośmieszają, zażydzają, kreują 'polską kulturę', prawodawstwo, literaturę, film i rozrywkę, ...kreują 'polską' rzeczywistość, ...kreują światopogląd ...zniewolonego, zżydzonego i bez ojczyzny... głupca XXI wieku

W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując - poprzez ludobójstwo - intelektualne, narodowe i patriotyczne elity, pozbawiają Naród autorytetu i przywództwa, a następnie poprzez postępującą indoktrynację, korupcję i agenturalizm, oraz wywołanie sztucznego kryzysu władzy, doprowają gospodarzy do biedy, nędzy i ubóstwa, rezygnacji i rozpaczy, obce przybłędy ubezwłasnowalniają obywateli w ich własnym kraju - własnej Ojczyźnie, przy jednoczesnym tłumieniu i niszczeniu wszelkich form krytyki, obrony i prób odsłaniania i dekonspiracji ich niszczycielskich działań - poprzez zaciekły i nienawistny atak i zaszufladkowanie jako "antysemityzm", "faszyzm", "nazizm", "rasizm" i "fobie";

sami, uzurpując sobie i dla siebie władzę, obnoszą się i afiszują swoją "polskością" i "szlachectwem" - uzurpując sobie i nazywając się elitami przez siebie zniewalanego, zarażonego trądem tzw. "judeochrześcijaństwa", "ekumenii", "liberalizmu" i "tolerancji", ...i nic nieświadomego i bezgłowego Narodu Polskiego.
"Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!

I TERAZ PYTAM SIE KU..A WA..A M.C
KTO ODDAL TEN SZPITAL ZYDOM CZY JAK ICH TAM ZWAL YANKESOM???
KTOS MUSI STANAC POD SCIANA BO TO ZDRADA

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

costerin

#144015