Czy Warzecha nie potrzebuje urlopu?

Obrazek użytkownika Errata
Kraj

„Tak – uważam, że język Brauna zasługuje na potępienie i nigdy nikt, kto szanuje polską tradycję, nie powinien się takim językiem w takich okolicznościach posługiwać.

Im bardziej z kimś się nie zgadzaliśmy, tym bardziej powinniśmy tej zasady przestrzegać.

 

Te słowa zaznaczone czerwonym kolorem właściwie powinien kominiarz w kominie zapisać białą kredą! Ja uśmiałem się zdrowo!

Jak ten Warzecha czasami napisze coś poważnego(jego mniemaniem) ,to boki zrywać. http://lukaszwarzecha.salon24.pl/307217,czy-abp-zycinskiego-mozna-krytykowac

Jeszcze nie tak dawno temu zwyzywał wszystkich ,którzy wytykali mu jego chamskość i głupotę w jego felietonach lub artykułach!

Ten sam Warzecha ,który nie tak dawno temu naigrawał się wespół z Wróblem

z pułkownika Kuklińskiego(nieznani sprawcy wykasowali komentarze Warzechy i moje na ten temat na salonie 24) .

Ten sam ,który uważa patriotyzm za głupotę,ten sam ,który wyśmiewa Powstania Narodowe,jak i ten sam ,który kobietę zwyzywał i ubliżał, ten sam ,który jeszcze nie tak dawno siedział okrakiem na barykadzie w ciepłych gaciach i obrzucał wyzwiskami wszystkich tych ,którzy pozwolili sobie w jego obecności mieć inne zdanie niż on,siedzący na barykadzie,Warzecha!!

Wspomnę jeszcze o wywiadzie Warzechy z ś.p. Lechem Kaczyńskim i z ust Warzechy nie padło ani jedno słowo w tym wywiadzie ..”.Panie prezydencie „ a zapytam :a gdzie dobre wychowanie  panie Warzecha? http://blogmedia24.pl/node/4107

 

 

Jeśli się chce oceniać kogokolwiek , to po pierwsze ,samemu należy przestrzegać tych zasad ,o których się pisze! Nie oceniaj ,a nie będziesz oceniany!

Uważam ,ze bardzo słusznie G.Braun użył tych słów w stosunku do oszusta!Użył i uargumentował mądrymi słowami ,za co Bóg mu zapłać , i oby wielu tak prawych ludzi w Polsce występowało przed studentami,a nie tacy jak Michnik!!!

Ale argumentacja G.Brauna umknęła uwadze takiemu obserwatorowi jak Warzecha ,który siedząc na barykadzie myśli o ciepłych gaciach i wygodnej pozycji!

Nie ta częścią ciała się myśli , panie Warzecha ,oceniając wypowiedzi innych ,pisząc bzdury bez składu i ładu.

Mam radę dla Warzechy! Zamiast pisać tego typu „wyśmienite artykuły” jedź człeku nad wodę i odpocznij. Weź ze sobą laptopa Warzecha,bo i jemu również się należy odpoczynek. Zmieńcie klimat!

Reguła prosta, że aż osłupia: kto się wymądrza ten się wygłupia.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Osobiście uważam, że Grzegorz Braun miał 100% racji, ale mógł to wyrazić innymi słowami. I o tym pisał Warzecha i w tym zgadzam się z Warzechą.
To nie jest tak, że jeśli Niesioł czy inszy Tomczykiewicz czy biskup Pieronek gadają głupoty i obrażają nas, to mamy odpowiadać tym samym, to znaczy również obdarzać ich bezsensownymi inwektywami.
Podłością nie można odpowiadać na podłość.
________________________________________
Olszewik, Kaczysta, NadUBowiec, brakujący typ Michnika

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Olszewik, Kaczysta, NadUBowiec, brakujący typ Michnika

#159386

to Twój problem jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Napisałem dość wyraźnie,ze nie może ktoś oceniać czyjejś wypowiedzi jeśli sam obraza ludzi nazywając ich bydlakami!Tak nazywał swoich komentatorów Warzecha i zrobił "Bałkany" na swoim blogu! Poza tym zwróć uwagę ,ze bardzo klarownie uzasadnił G.Braun swoje słowa za którymi podpisuje się.Nie wyzywał bezsensownie i po chamsku jak robi to Niesiołowski czy inny dureń.Nie możesz porównywać Brauna do Niesiola, bo to obraza Brauna!!! Wybacz , ale gdyby było wielu ludzi tak odważnych i czystych moralnie ,nie zakłamanych,to mielibyśmy już dawno ruskich i Michników w wiezieniu lub w kamieniołomach ,a Wyszkowski nie musiałby kłamać przepraszając (mam nadzieje ,ze jak mówi, to nie uczyni tego) Bolka zwanego Walesa!!! Kontrowersyjne i chamskie jest to ,ze Kiszczak,Jaruzel,Michnik chodzą na wolności i wychodzą z sądu nie ponosząc konsekwencji zbrodni na Narodzie!!!

P.S. Jak w tym kawale,
a Zycinski wolał umrzeć niż się przyznać do współpracy z SB i kapowania ludzi...:))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Errata

#159408

 

@Xawery Orłowski

Gdyby Sakiewicz ripostował, nie byłoby problemu. Ale problem jest, ponieważ Sakiewicz wypacza tezy mojego tekstu w ordynarny sposób i publicznie zarzuca mi kłamstwo. Przy okazji, w pełni świadomie, nakręca swoją fanatyczną klakę np. na Niezalzna.pl, ale i tutaj, do traktowania oponenta w sposób parszywy. I to do tych osób odnosiły się słowa "hołota" i "swołocz", co każdy średnio rozgarnięty czytelnik też powinien rozumieć. I tyle.

ŁUKASZ WARZECHA 591 4294  | 09.01.2011 06:46

 

 

Dlaczego mnie Pan obraża

Swołocz, hołota. Też komentowałam Pana tekst na wPolityce - krytycznie, ale grzecznie. To teraz mam ja Pana wyzywać - proszę bardzo: cham i obrażalski prostak.

IDGA 0 2  | 09.01.2011 08:41

link nadużycie odpowiedz

 

 

  • @Idga

Jest chyba dość oczywiste, że wymienione określenia odnoszę do osób, które w swoich komentarzach posuwają się do kalumni, wrednych insynuacji, obelg - i do nikogo więcej. Zupełnie nie rozumiem, czemu Pani bierze te określenia do siebie.
Proszę rzucić okiem na wPolityce albo na Niezalezna.pl, tam znajdzie Pani dość przykładów.

ŁUKASZ WARZECHA 613 4485  | 09.01.2011 09:03

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Errata

#161164