Dlaczego Komorowski nie gra w piłkę nożną?

Obrazek użytkownika Errata
Kraj

Jeszcze nie tak dawno Komorowski zrugał księdza za to ,ze zbyt patriotyczne kazanie wygłosił w kościele! Jak on tak mógł ten ksiądz tak bezczelnie,patriotycznie przy boku Komorowskiego ,pisały wszystkie gazety jak i przekazywały obce nam media!

W kościele ma być słowo boże i nic więcej,żadnych patriotycznych kazań ,bo pozamykam wszystkich księży i kościoły, nie powiedział wprost Komorowski ale dal do zrozumienia pośrednio dobitnie !

Za jakiś czas później , tym razem rząd ,po rządowej prowokacji Bydgoskiej ,zamyka stadiony! Kibiców rząd wyzywa od kiboli i najgorszych warchołów! To skandal ,i żebyście wiedzieli ,ze rząd się nie ugnie,aż nie padnie,zapewniał ten co to przy pustych trybunach lubi grać w piłkę zamiast rządzić przez tydzień ,a nie przez trzy dni w tygodniu jak to obliczyli znawcy pracowitości Tuska!!

Nie tak dalej jak wczoraj, ludzie w legalnej manifestacji w Gdańsku zostali zatrzymani i pobici ,dla rozgrzewki rządzący wysłali ochroniarzy na emerytów i rencistki. Zakaz wyrażania sprzeciwu,ogłosiły media i rządzący.

Tak się głośno zastanawiam,czy już niedługo zakażą wszystkich demonstracji przeciwko rządzącym ,bo przecież ulice są dla samochodów ,a nie do demonstracji ,napiszą właściwe media?! Ulice nie mogą być „ tulipanami zaśmiecane” w rocznice śmierci ś.p .M. Kaczyńskiej ! .I żadnych pochodów,protestów społeczeństwa przeciwko jaśnie panującym??!

 

Jakiś członek obserwator PZPN-u zagroził przerwaniem meczu piłkarskiego jeśli transparent będzie dłużej widoczny niż dziesięć minut. Kibice podporządkowali się decyzji członka PZPN-u, musieli ulec ,bo szantażował kibiców członek PZPN-u groźbą przerwania meczu!Czyli mało ,ze płacisz kibicu za bilet,mało ze jesteś pod ścisłą obserwacją jak w określonym obozie koncentracyjnym( jeśli będziesz wykonywał polecenia bez sprzeciwu możesz powrócić do domu),to jeszcze muszą rządzący ocenzurować transparent ,którym Ty sam chcesz zamanifestować!Twoje zdanie ,opinia nie ma prawa bytu dla rządzących. Ich to już nie interesuje,są w rządzie i rządzą nieudolnie,ale rządzą!!! Oni muszą przetrwać ,wiec albo nie będziesz uczestniczył w życiu politycznym albo nie wpuszczą cie na mecze Twojej drużyny!Oni wiedzą jakie transparenty można wnieść na stadion. Oni wiedzą ,ze jest wciąż aktualne komunistyczne hasło: kibice z partią PO,partia PO z kibicami! Inaczej nie da rady ,bo towarzysze z WSI mają jeszcze wiele pomysłów na dozgonną przyjaźń między Nimi a Rosją! I nie dziwmy się ,ze rządzący się ośmieszają! Każdy się ośmieszy pilnując własnego stołka i apanaży!Oni szczególnie ! A My zostaliśmy niestety za płotem i możemy prosić tych z WSI towarzyszy ,aby łaskawie zezwolili zasiąść na trybunach i obejrzeć mecz! Pytanie całkiem poważne! Otóż dlaczego wespół z kibicami nie protestują drużyny przeciwko jawnej komunistycznej prowokacji? Dlaczego nie odmówią występów bez ich wiernych kibiców? Czyżby tak bardzo się zgadzali z prowokatorami rządzących?Czy może kwestia pieniędzy?

Niechże wreszcie ta banda komunistów otrzyma to na co zasługuje!!! To ich należy wyrzucić za plot,a nie oni Nas! Każdy z kibiców mieszkaniec Polski ma prawo głosić niezadowolenie z bandy nierobów i sprzedawców majątku narodowego mafiozom , i nikt nie ma prawa sugerować i tym bardziej zakazywać co ma być na transparentach!

A ze jest dobrze ,jak piszą gazety i podają media TV , to właśnie się przekonujemy widząc rzesze kibiców pod stadionami protestujących przeciwko bucie rządzących , i zadowolone gęby rządzących i naigrawanie się ze społeczeństwa w TVP,TWn24 i Gówna Wybiórczego z ukraińskim Żydem z polskim paszportem na czele!!!

 

P.S.

Odpowiadam na pytanie w tytule: otóż Komorowski ,jak podają źródła niezależne ,jest od dawien dawna poważnie chory na serce i jakikolwiek wysiłek jest nie wskazany! Dlatego Komorowski może uczestniczyć w meczu piłkarskim drużyny trampkarzy Tuska ...Razem,by grało się lepiej... ale niestety tylko w podawaniu piłek ,które wylecą na aut! Bronek,podaj do nogi...

Ocena wpisu: 
Brak głosów