Nowy Ekran ! Opary smrodu już opadły...

Obrazek użytkownika Errata
Kraj

Wielką sale ludzie powoli zapełniali zajmując miejsca..Scena była odsłonięta ,dobrze oświetlona.

Naokoło sceny były poustawiane fortepiany. Czarne fortepiany!

Światło w wielkiej sali powoli przygasało i tylko na scenie silny snop światła oświetlał jeden punkt... i w tym momencie ukazała się postać z szerokim uśmiechem na ustach z podniesioną ręką. Postać ta wybiegła na środek sceny i...posłuchajmy :

 

 

-Panie ,Panowie ,drodzy internauci oto jest ...długo przygotowywany... Nowy Ekran dla ...Nowych Pozostałych Obywateli !

Rozległy się oklaski. Ruchem reki powstrzymywał oklaskujących

-Witam,witam. Tak, nareszcie będziemy informowali tych zdezorientowanych i niezdecydowanych. Ale o tym i innych projektach opowie nam niezależny,samodzielnie myślący założyciel pan Draszyrd Arapo z krainy skaczących kangurów...

 

Ludzie wstali z miejsc klaszcząc w dłonie .Snop światła oblazł wchodzącego na scenę mężczyznę z ręką w kieszeni ,symbol niezależności i jednocześnie uzależnienia pogrywania jedną ręką w dwa jajeczka w jednym worku!

Oklaski ucichły ludzie zajęli miejsca i zamarli w oczekiwaniu co powie Nowy...

A Nowy zaczął od recytowania wiersza :

-Nie znam mowy ludu Turkmenii
myślę tylko, że słowo Październik
znaczy tyle co woda źródlana
pragnącemu z miłością podana.

 

-Witam Was Nowi Pozostali Obywatele. Pewnie nie wiecie ,ze nie jestem wielbłądem, nie jestem tez kangurem ,dla nikogo,bo nie i koniec dyskusji!To na początek.

Ja jestem światłem dla Nowego Ekranu!To ja,będę budował nowe drogi porozumienia pomiędzy starymi oficerami WSI ,a Nową Budową Państwa Obywatelskiego ,bo czyż to nie Polska właśnie?

 

Czy Ty ,a może Ty i jeszcze Ty możesz zaprzeczyć?!- mówiąc to, Nowy wskazywał tą jedną wolną ręką na blisko siedzących słuchaczy , drugą trzymając w kieszeni .

-Internauci! Obywatele! Ludu pracujący stolicy!-zawołał Nowy-W dniu tak uroczystym, o tak wspaniałej tradycji robotniczo-chłopskiego sojuszu chciałem Wam, moi drodzy internauci, mieszkańcy miast i wsi, złożyć najserdeczniejsze życzenia.

-Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea budowania Nowych Dróg Państwa Obywatelskiego. Tak, Ludu Pracujący i Wolni Internauci

-Słowa nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Dlatego zbudowaliśmy Nowy Ekran .

Ciężki trud klasy robotniczej i całego narodu nie dawał nam oczekiwanych owoców. Wierzę, internauci i obywatele głęboko, że te lata minęły bezpowrotnie w przeszłość .

Chciałbym jeszcze nawiązać do stojących tutaj na scenie fortepianów. Otóż chce Was zapewnić,ze będziemy tak długo grali na tych fortepianach Nowe Uwertury z Nowych Nut na Stare Melodie aż przeciągniemy na naszą stronę i olśnimy tych ślepych ,którzy nie chcą glosować na tych co u steru!

My nie chcemy steru,my nie chcemy samochodów ,samolotów rządowych ale chcemy zmienić to wszystko ! Jak? Od nas samych, od tego, jak cały naród podporządkuje się ściśle wskazaniom kierownictwa Nowego Ekranu ,Nowej Partii i Nowego Rządu, zależeć będzie realizacja naszych celów i kształtowanie się sytuacji wewnętrznej. Wielokrotnie słyszymy wymagania, ażeby się mówiło klasie robotniczej , internautom i całemu narodowi nagą prawdę. Mówimy prawdę, piszemy prawdę i tylko prawdę na Nowym Ekranie,Naszą Prawdę,bo tylko nasza prawda jest naszą prawdą,prawda! Mówimy prawdę i dzisiaj , i powiadamy: aby Polska nigdy nie stanęła w sytuacji, w jakiej dzisiaj znalazły się Węgry, należy ściśle i bezwzględnie wykonywać polecenia Nowego Ekranu i tych wszystkich oficerów patriotów z Pro Milito. Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy! Zniszczymy wszystkich bandytów reakcyjnych bez skrupułów. Możecie jeszcze krzyczeć, że leje się krew narodu polskiego, że NKWD rządzi Polską, lecz to nie zawróci nas z drogi.

-A dla tych bardziej wrażliwych zacytuje wiersz mój ulubiony-rzekł na koniec wystąpienia założyciel Nowego Starego Porządku Ekranowego, Draszyr Arapo:

Partia. Należeć do niej.
Z nią działać. Z nią marzyć. Z nią w planach nieulękłych.
Z nią w trosce bezsennej. Wierz mi to najpiękniejsze
co się może zdarzyć .

I co? Jak zawsze tragi-komiczne ! A miało być tak pięknie jak zapewniał Łażący Łazarz! Niezależne ,wolne media tylko powstaje pytanie od kogo niezależne? !

Od J. Kaczyńskiego i partii PiS! To już pewne !

Dziwnym trafem popierające działania tych ,którzy działali przeciwko Nam , w najgorszej zbrodniczej organizacji WSI!!!

Ale przecież to patrioci ,którzy w porywach patriotycznych strzelali do bezbronnego Narodu Polskiego! To nic, to nic ! Oni tylko tak ,dla postrachu i z pobudek patriotycznych strzelali ratując kraj przed przejęciem kraju w ręce „wyplutego karla reakcji”.Dziś to wzory patriotyzmu i dziś chcą w końcu wyjść z tej złotej ruskiej klatki ,bo życie takie krótkie jest ,a chcieliby jeszcze Nowo-Starzy porządzić ogłupianymi polaczkami.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

a ponieważ krnąbrnych nie brak, będzie jeszcze ciekawiej :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#157926

Jestem prawicowy od dziecka bez patosu i nacjonalistycznego zacięcia. Serce mi krwawi jak widzę jakie szumowiny doszły do władzy w Polsce. Marzę o pieknej Polsce i szukam ludzi z którymi mógłbym to marzenie realizować.
Smród jednak jest.A i ten Łarzący jakiś bezpłciowy jest...W mojej ocenie nie wygląda na gościa który mógłby porwać tłumy.Ja od polityki mam Kaczyńskiego i mnie to w zupełności wystarcza.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jestem prawicowy od dziecka bez patosu i nacjonalistycznego zacięcia. Serce mi krwawi jak widzę jakie szumowiny doszły do władzy w Polsce. Marzę o pieknej Polsce i szukam ludzi z którymi mógłbym to marzenie realizować.

#157937

JK OK :)

Jak powiedział generał Patton "Pamiętajcie, że wróg boi się tak samo jak wy – jeśli nie bardziej. To żadni nadludzie."

To zdanie pasuje bardziej do sporu militarnego, ale tu też się sprawdza. Wróg to może za duże słowo ale ponieważ nie wiadomo kto kim jest, to czujność podpowiada powściągliwość, która z czasem tj. kolejnymi wpisami staje się coraz bardziej usprawiedliwiona. Zauważyliście, że od tego czasu niektórzy eksperci nie są już tam cytowani, zniknęli ... chwilowo? Na zawsze, przesiedli się rząd dalej ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#157939

Jeśli wszystkie drogi prowadza do Rzymu ,to po co budować Nowa Drogę do lasu ciemnego??? Chcą WSI-oki rozbić glosy na drobne ,aby mogli dalej robić to co lubią najbardziej służyć Rosji i zapewnić swojej rodzinie dostatek,a Nas maja w "głębokim ...niedomówieniu"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Errata

#157949

Strzezcie sie darow podstepnych Grekow.
Mieszkancy grodu Priama rowniez "darowanemu koniowi" rowniez w zebiska niezagladali.
Kto jeszcze slucha Kasandry i czyta zakurzone ksiegi?
Uklony.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#157973