Podrywacze-uważajcie na ŻYDÓWKI!!!

Obrazek użytkownika Errata
Świat

Kiedy dzień się wita z nocą,
Na ulice miast wychodzą-
Podrywacze,
I rzucają w dziewcząt stronę,
Obiecanki kolorowe-
Podrywacze,
Dobrze znają magie
Wielu pięknych słów,
Pewnie kogoś nimi oczarują znów,
Bo najbardziej z wszystkich dziewcząt
wybrał tę następną
Podrywacze,
Podrywacze

Któż z nas, na wspomnień czas z dzieciństwa młodości nie uśmiecha się do swych myśli o podrywaniu pięknych dziewcząt!Kobiety, nas mężczyzn, tez uwodziły choćby wspomnieć o głośnym uwiedzeniu przez Ewe Adama w Raju!
Później takie słynne uwiedzenie(poderwanie)pięknej Heleny przez Parysa z porwaniem włącznie!Az dochodzimy do uwiedzenia, uprowadzenia Agaty! A paluszki w tym uprowadzeniu maczał agent “Krost”M.Piwowarski.

“ W całej tej historii najbardziej interesuje mnie sprawa filmu "Uprowadzenie Agaty", bardzo jestem ciekawa czy przeszłość i esbeckie znajomości Piwowskiego miały wpływ na to, że ten film powstał. Szczęściarz Piwowski bez problemu znalazł pieniądze na film, między innymi od Budimexu. Przy okazji premiery filmu prezes Grzegorz Tuderek (swego czasu SLD) dzielił się pomysłami na kolejne filmy, dziwnym trafem wszystkie tematycznie zbieżne z kampaniami w których maczały palce specsłużby.

No, ale to już za nami !teraz w świecie dzieją się również ciekawe uwiedzenia kobiet czyli na ulicach miast wciąż wypatrują pięknych kobiet podrywacze!Ot weźmy pierwszy lepszy cywilizowany kraj(a za taki się uważa!)Izrael!
“ Tel Awiw jest najbardziej liberalnym miastem Izraela i Bliskiego Wschodu. A być może nawet jednym z najbardziej liberalnych miast na całym świecie(…)”

Wieczorami w Tel Awiw… kiedy dzień się wita z nocą,
Na ulice miast wychodzą-Podrywacze.
Pewien mieszkanie Tel Awiw poderwał i uwiódł pewna Żydówkę! Jak to podrywacz… Bo najbardziej z wszystkich dziewcząt
wybrał tę następną…Na dziewczęcą wątpliwość zawsze znajda odpowiedz im nie sposób nie wierzyć, im nie sposób się oprzeć.
Zawsze pewni wygranej budzą w sercach tęsknotę,obiecują,ze jutro nie pamiętać już o tym.No tak pewnie by odłożył, ten podrywacz, tą znajomość do szuflady wspomnień ale tym razem niestety będzie mu się pamięć utrwalać prawie dwa lata w wiezieniu!
Pewnie zapytacie czyżby ja silą uwiódł?Podał jej jabłko zatrute?Albo napój z eliksirem niepamięci?Otóż nic z tych rzeczy!Jak wszędzie w cywilizowanym świecie poderwał tą dziewczynę.Powtarzam cywilizowanym świecie!
Teraz wiecie,ze cywilizowany świat, oprócz Izraela!

“Izraelski sąd uznał, że zatajenie przed Żydówką arabskiej tożsamości i doprowadzenie do seksu z nią, zasługuje na karę więzienia odpowiednią dla gwałtu”

Podrywacze na dziewczęcą wątpliwość zawsze znajdą odpowiedz, im nie sposób nie wierzyć, im nie sposób się oprzeć jak i w tym konkretnym przypadku lecz w Izraelu jeśli nie ma widocznych różnic miedzy Żydem a Arabem to taki arabski podrywacz musi na ulice miasta wychodzić z życiorysem,metryką urodzenia ,meldunkiem zameldowania no i ewentualnie z wyciągiem konta bankowego!

" Sąd stwierdził, że żonaty mężczyzna, który przed dwoma laty podał się za żydowskiego kawalera, zasłużył na karę. W uzasadnieniu podano, że skazany zataił swoją prawdziwą tożsamość, zaś sędziowie mają obowiązek bronić społeczeństwo przed "sprytnymi, przekonującymi kryminalistami, którzy potrafią sprowadzić zwieść niewinne ofiary na złą drogę".

Oto nowa nazwa podrywaczy w Izraelu"sprytni, przekonujący kryminaliści,“niewinnych ofiar!

Ale czemu ja się dziwie?
Przecież to cywilizowany kraj,tolerancyjny,liberalny kraj!
Oto następny przykład tolerancji bez homofobii!

" Doszło tam do okropnej masakry w klubie, w którym spotykają się miejscowi homoseksualiści. Do środka wtargnął mężczyzna i otworzył ogień do gości. Zamordował dwójkę z nich: chłopaka i dziewczynę
Wydawałoby się bowiem, że Żydzi powinni być szczególnie wyczuleni na kwestię tolerancji. Tak też nasze państwo wyobrażali sobie założyciele ruchu syjonistycznego. Theodor Herzl w swojej słynnej książce „Judenstadt” („Państwo żydowskie”) postulował, aby było to państwo ultrademokratyczne i liberalne, w którym każda mniejszość będzie się czuła dobrze."

Tak!Otóż każda mniejszość czuje się w Izraelu dobrze.
Mają zapewnione śniadanie, obiad i kolacje.Dach nad głową jak w przypadku tego „ sprytnego kryminalisty",który „zgwałcił“ Żydówkę!Posiedzi sobie dwa lata jak za brata i z pewnością po wyjściu z wiezienia, będzie się czuł dobrze w Izraelu!!O ile się nie powiesi w celi!
A co tam słychać panie u sąsiadów żydowskich?W Palestynie?
Jeszcze żyją!co za uparci ludzie!

http://www.queercafe.pl/Felietony/zydzi-geje-demokracja.html
http://www.tvn24.pl/-1,1665944,0,1,18-miesiecy-za-seks-z-zydowka,wiadomo...
http://kataryna.blox.pl/2007/03/Piwoskiego-ucieczka-do-przodu.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Przecież oni tam wyznają tezę że
"Gojowska sperma daje barbarzyńskie dzieci"
a jak jeszcze goj jest Arabem to już dramat. Toteż nie należy się dziwić decyzji tamtejszego sądu. Bardziej należy się
dziwić że co niektórych z tamtejszych "mędrków" dziwią i oburzają "ustawy norymberskie" zapostulowane przez wielkiego wodza niemieckich socjalistów Adolfa H.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143944

;))))co mogę dodać? One takie obiektywne i sprawiedliwe,miłujące pokój(z kuchnią i balkonem),ze aż mi łzy po policzkach lecą ;))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Errata

#143950

Kupa śmiechu(?) z przewagą kupy. Antysemityzm w wykonaniu semitów,czyli jak najbardziej"tolerancyjny"( czytaj: żądajacy tolerancji tylko dla siebie) naród traktuje arabskich współbraci. Warto o to popytać o.m.c. profesora Grossa,ale ostrożnie,żeby nie urazić.

"Nie ękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#143960

Sąd stwierdził, że żonaty mężczyzna, który przed dwoma laty podał się za żydowskiego kawalera, zasłużył na karę.(SIC)
W uzasadnieniu podano, że skazany zataił swoją prawdziwą tożsamość, zaś sędziowie mają obowiązek bronić społeczeństwo przed "sprytnymi, przekonującymi kryminalistami, którzy potrafią sprowadzić zwieść niewinne ofiary na złą drogę". ????????????
co za logika! ;)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Errata

#143986

"Krost M.Piwowarski?"
Swoją drogą, "Uprowadzenie Agaty" to fajny film...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143961

Swoja droga to chamski film niszczący życie tej dziewczyny jak i parlamentarzysty jej ojca,a wszystko za państwowe pieniądze z rozkazu WSI! "Dzieki" takim skurwielom jak ten Piwowarski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Errata

#143988

Nie znałam tła historycznego...

Uwaga na nazwiska, Piwowarski to inny reżyser.

Ps. Właśnie znalazłam, że sp. A. Kern został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Piwowski też - tyle, że wcześniej.

...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144038

Die Nürnberger Gesetze vom 15. September 1935

Ustawy Norymberskie z 15.września 1939

Reichsbürgergesetz vom 15. September 1935

Ustawa o obywatelstwie Rzeszy z 15. września 1935

Der Reichstag hat einstimmig das folgende Gesetz beschlossen, das hiermit verkündet wird.

Sejm Rzeszy jednogłośnie uchwalił następującą ustawę, którą niniejszym podaje się do wiadomości.

§1

1. Staatsangehöriger ist, wer dem Schutzverband* des Deutschen Reiches angehört und ihm dafür besonders verpflichtet ist.

1. Osobą przynależności państwowej jest ta, która należy do wspólnoty Rzeszy Niemieckiej i w zamian za to ma wobec niej specjalne obowiązki.

2. Die Staatsangehörigkeit wird nach den Vorschriften des Reichs- und Staatsangehörigkeitsgesetzes erworben.

2. Przynależność państwową uzyskuje się zgodnie z przepisami "Ustawy o przynależności do Rzeszy i przynależności państwowej".

§2

1. Reichsbürger ist nur der Staatsangehörige deutschen oder artverwandten Blutes, der durch sein Verhalten beweist, daß er gewillt und geeignet ist, in Treue dem deutschen Volk und Reich zu dienen.

1. Obywatelem Rzeszy jest tylko osoba przynależności państwowej o krwi niemieckiej lub pokrewnej, która udowadnia swoją postawą, że ma chęć i jest zdatna wiernie służyć narodowi niemieckiemu i Rzeszy.

2. Das Reichsbürgerrecht wird durch Verleihung des Reichsbürgerbriefes erworben.

2. Prawo posiadania obywatelstwa uzyskuje się wraz z wydaniem ''Zaświadczenia o niemieckim obywatelstwie".

3. Der Reichsbürger ist der alleinige Träger der vollen politischen Rechte nach Maßgabe der Gesetze.

3. Obywatel Rzeszy jest wyłącznym posiadaczem pełni praw politycznych na mocy ustawy.

§3

Der Reichsminister des Innern** erläßt im Einvernehmen mit dem Stellvertreter*** des Führers**** die zur Durchführung und Ergänzung des Gesetzes erforderlichen Rechts- und Verwaltungsvorschriften.

Minister Rzeszy do Spraw Wewnętrznych** wyda, w porozumieniu z zastępcą*** Wodza****, wszystkie, niezbędne do wykonania i uzupełnienia Ustawy, przepisy prawne i administracyjne.

-------

* der Schutzverband - termin nieprzetłumaczalny na język polski. Ma synonim "die Konföderation" ale o ile konferderacja większy akcent kładzie na wspólnotowość (con) o tyle "Schutzvervand" kładzie bardziej akcent na ochronę (Schutz). Może oznaczać zarówno stowarzyszenie (np.Schutzverband deutscher Schriftsteller - Związek Literatów Niemieckich) jak i ochronę jaką się kogoś otacza lub która się komuś należy; w sumie jako pojęcie mgliste i nieokreślone.

** Wilhelm Frick (1877-1946) był ministrem spraw wewnętrzych Rzeszy w latach 1933-43

*** Rudolf Heß (1894-1987) był Zastępcą Wodza w latach 1933-1941

**** Adolf Hilter (1889-1945) był Kanclerzem Rzeszy Niemieckiej i Wodzem NSDAP (Deutscher Reichskanzler und Führer der NSDAP) w latach 1933-1945.

Gesetz zum Schutze des deutschen Blutes und der deutschen Ehre vom 15. September 1935

Ustawa o ochronie krwi niemieckiej i honoru niemieckiego z 15.września 1935

Durchdrungen von der Erkenntnis, daß die Reinheit des deutschen Blutes die Voraussetzung für den Fortbestand des deutschen Volkes ist, und beseelt von dem unbeugsamen Willen, die deutsche Nation für alle Zukunft zu sichern, hat der Reichstag einstimmig das folgende Gesetz beschlossen, das hiermit verkündet wird.

Przynaglony świadmością, że czystość krwi niemieckiej jest podstawą dalszego istnienia narodu niemieckiego, natchniony niezłomną wolą zagwarantowania narodowi niemieckiemu przyszłości, uchwalił Sejm Rzeszy jednogłośnie następującą ustawę, którą niniejszym podaje się do wiadomości.

§1

1. Eheschließungen zwischen Juden und Staatsangehörigen deutschen oder artverwandten Blutes sind verboten. Trotzdem geschlossene Ehen sind nichtig, auch wenn sie zur Umgehung dieses Gesetzes im Auslande geschlossen sind.

1. Zawierania związków małżeńskich między Żydami a osobami przynależności państwowej krwi niemieckiej lub pokrewnej są zabronione. Związki zawarte wbrew temu są nieważne, również jeśli zostały zawarte z obejściem tej Ustawy za granicą.

2. Die Nichtigkeitsklage kann nur der Staatsanwalt erheben.

2. Wniosek o zniesienie nieważności takich związków może złożyć tylko prokurator.

§2

Außerehelicher Verkehr zwischen Juden und Staatsangehörigen deutschen oder artverwandten Blutes ist verboten.

Pozamałżeńskie stosunki między Żydami i osobami przynależności państwowej niemieckiej lub pokrewnej krwi są zabronione.

§3

Juden dürfen weibliche Staatsangehörige deutschen oder artverwandten Blutes unter 45Jahren nicht in ihrem Haushalt beschäftigen.

Żydom nie wolno zatrudniać w swoich gospodarstwach domowych kobiet przynależności państwowej krwi niemieckiej lub pokrewnej poniżej 45. roku życia.

§4

1. Juden ist das Hissen der Reichs- und Nationalflagge und das Zeigen der Reichsfarben verboten*.

1. Żydom zabrania się podnosić flagi państwowej i narodowej oraz pokazywać barwy narodowe*.

2. Dagegen ist ihnen das Zeigen der jüdischen Farben gestattet. Die Ausübung dieser Befugnis steht unter staatlichem Schutz.

2. Za to pozwala się im pokazywać kolory żydowskie. Wypełnienie tego uprawnienia podlega ochronie państwowej.

§5

1. Wer dem Verbot des §1 zuwiderhandelt, wird mit Zuchthaus bestraft.

1. Kto złamie zakaz §1 będzie karany aresztem.

2. Der Mann, der dem Verbot des §2 zuwiderhandelt, wird mit Gefängnis oder mit Zuchthaus bestraft.

2. Mężczyzna, który złamie zakaz §2, będzie karany więzieniem lub aresztem.

3. Wer den Bestimmungen der §3 oder §4 zuwiderhandelt, wird mit Gefängnis bis zu einem Jahr und mit Geldstrafe oder mit einer dieser Strafen bestraft.

3. Kto złamie ustalenia §3 lub §4 będzie karany więzieniem do roku i karą pieniężną albo jedną z tych kar.

§6

Der Reichsminister des Innern erläßt im Einvernehmen mit dem Stellvertreter des Führers und dem Reichsminister der Justiz** die zur Durchführung und Ergänzung des Gesetzes erforderlichen Rechts- und Verwaltungsvorschriften.

Minister Rzeszy do spraw wewnętrzych wyda w porozumieniu z Zastępcą Wodza i ministrem sprawiedliwości**

§7

Das Gesetz tritt am Tage nach der Verkündung, §3 jedoch erst am 1.Januar 1936 in Kraft.

Ustawa wchodzi w życie po ogłoszeniu, z wyłączeniem §3, który wchodzi w życie 1.stycznia 1936.

Nürnberg, den 15. September 1935, am Reichsparteitag der Freiheit **

Norymberga, dnia 15. września 1935, na Partyjnym Zjeździe Wolności**

-----

* chodzi o tzw. flagę ze swastyką (Hakenkreuzfahne), którac będą uprzednio symbolem NSDAP została w tym samym czasie ogłoszona oficjalną i jedyną flagą państwowo-narodową Rzeszy (w latach 1918-33 Republika Weimarska posługiwała się flagą czarno-czerwono-złotą, zakazaną w marcu 1933, odkąd na równych prawach były cesarska czarno-biało-czerwona flaga i swastyka NSDAP, do września 1935, gdy zniesiono flagę cesarską)

**FranzGürtner (1881-1941) był ministrem sprawiedliwości Rzeszy w latach 1933-41, był bezpośrednio odpowiedzialny za stworzenie i wprowadzenie Ustawy o środkach nadzwyczajnych do ochrony państwa" (das Staatsnotwehrgesetz) z 1933 na podstawie której zlikwidowano podstawy demokracji w Niemczech.

*** Reichparteitag - coroczny, powszechny zjazd partyjno-państwowy odbywający się na początkach września w Norymberdze w latach 1933-1938. Miały charakter głównie propagandowo-mobilizacyjny, przy ich okazji ogłaszano nowe kierunki. Każdy Reichsparteitag miał swoje motto. I tak w roku 1934 był to "Triumf Woli" (sfilmowny genialnie przez Leni Riefenstahl), w 1935 "Wolność" (Freiheit) a w 1939 miał to być Reichsparteitag des Friedens (Zjazd Pokoju!!!) ale się nie odbył.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143967

W 10-kę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143968

costerin

ze nie dbamy o polske lecz o to co powiedza ludzie,niewazne ze jakas decyzja zaszkodzimy sobie,wazne zeby byc poprawnym,tolerancyjnym,europejskim,nie tam zadnym wschodnioeuropejczykiem,lecz srodkowoeuropejczykiem,wszystkim wolnosc,wszystkim rowne prawa,niewazne skad kto i po co w polsce,rowno i rowno ma byc.Dlaczego wiec placz i biadolenie ze banda sovieckich i polskich zydow z nadania stalina,churchila i innych usa prezydentow,wymordowala polskie elity,zagarnela ziemie polskie i nazwala kraj nad wisla prl,zmieniajac nazwiska na polskie jak kwach,michnik i reszta karaluchow??? Rowno ma byc ku..a wiec czas zamknac te strone internetowa i dolaczyc do gazety wyborczej,stracic orlowi korone z glowy,napluc w twarz katolom odszczepiencom,mocherom.Ktokolwiek to pisal obudz sie czlowieku bo ani wolnosc ani suwerennosc nie jest nam dana na zawsze,o to trzeba walczyc czasami takze z bronia w reku nie mowiac o paragrafach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

costerin

#143993

dziesiątków lat przyczyną izolacji RPA w stosunkach międzynarodowych. A obowiązywaniu apartheidu w Izraelu świadczy jeszcze wiele innych faktów - Arabom nie wolno było nocować w Tel Awiwie, prowadzić działalności gospodarczej na terenach okupowanych, nie byli wpuszczani na plaże itp.
Ale Izraelowi widocznie wszystko wolno.
Iranda

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Iranda

#144002

Swego czasu/lata sześćdziesiąte/ w Głównym Zarządzie Politycznym WP była niejaka Brystygierowa.Kojarzyła młodych oficerów,a wcześniej podchorążych z młodymi pannami narodowości żydowskiej.Proszę osoby które się z tym problemem zetknęły o swoje doświadczenia.Wypowiedzi będą skąpe,ale temat dotyczy nie tylko wojska.Pozdrawiam.Może ktoś odważny się odezwie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144091