równość dla Biedronia!

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

10 maja 2011r. prokuratura postawiła Robertowi Biedroniowi zarzut napaści na policjanta. dlatego proponuję, by w ramach równego traktowania trzymać go w areszcie wydobywczym, aż się przyzna do stawianych zarzutów... tak jak"Staruch"!!!

"Staruch" ustąpił  i przyznał się do stawianych mu zarzutów. zostanie teraz zwolniony z aresztu wydobywczego i wróci do domu na Święta Bożego Narodzenia, jako osoba obciążona dwuletnim wyrokiem pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat. cześć mu i chwałą za odwagę cywilną i honor, ale teraz każdy policjant będzie mógł go "dorwać na ulicy" i skopać po twarzy vide "bestia" z KMPMińsk Mazowiecki - Andrzej Czajka, po czym oskarżyć np. o stawianie oporu, oberwanie kieszeni w kurtce itp. bzdury... a wtedy dostanie karę z nawiązką, już jako recydywista - SZACH i MAT!


pacyfikacja Rogatych Polskich Dusz zakończyła się dla "tuskofaszystów" sukcesem, ale dla kontrastu "SSowieccy bojownicy" nadal stoją ponad prawem. DLATEGO podpowiedzmy organom ścigania, jak obciążyć terrorystę z przeciwnej strony barykady. zróbmy to w trosce o porządek i spokój publiczny, ponieważ pozostawianie tak rażąco niesprawiedliwej asymetrii w jurysdykcji III.RP może spowodować:

b/ brutalne prześladowania ober-uprzywilejowanych "agresywnych mniejszości",

c/ jaskrawe przejawy braku szacunku Polaków do policji,

d/ rezygnacje z pracy w organach ścigania ze strony LUDZI UCZCIWYCH,

e/ w skrajnych przypadkach bunt Obywateli, przejawiający się skłonnością do spontanicznych samosądów,

a chyba NIKT TEGO NIE CHCE... no chyba, że Tusk i jego ferajna dążą do wywołania niepokojów społecznych ZA WSZELKĄ CENĘ.

 

dla ułatwienia poniżej prezentuję przykładowe wykładnie prawne dla prokuratury w sprawie ukarania POsła Biedronia, który 11 listopada 2010 roku biegał jak opętaniec po ulicach Warszawy, rycząc "śmierć faszystom" i nawet rzucając śmietnikiem w policjanta:


 

art. 51 KW

 § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.

§ 1. Kto bierze czynny udział w zbiegowisku wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Jeżeli następstwem gwałtownego zamachu jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu, uczestnik zbiegowiska określony w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

art. 223 KK

Kto, działając wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami lub używając broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu albo środka obezwładniającego, dopuszcza się czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

na pewno w imię praworządności warto poświęcić nieokiełznanego terrorystę i wyuzdańca w imię spokoju publicznego. czyż nie byłby to miły świąteczny gest ze strony wszechwładnych POgan na dla tej Wierzącej i Normalnej części społeczeństwa??? wszak Biedroniowi i tak byłoby wszystko jedno kiedy pójdzie siedzieć - TACY JAK ON MAJĄ Boże Narodzenie mniej więcej tam, gdzie ich kochankowie lokują swoje uczucia;)))

 

ps.

 niniejsza notka została usunięta natychmiast i bez ostrzeżenia z "Salon24" w dniu 27. grudnia 2011r 

- SSowiecka administracja tego "kącika wzajemnej adoracji agresywnych mniejszości" nie przekazała mi (jako autorowi) w związku z anihilacją ww. notki NIC: "ani me, ani be, ani kukuryku" ;)))

 

a mam dowody, że była:

 

czuję się pozytywnie wyróżniony ;)))

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

http://www.polskieustawy.com/norms.php?actid=105&norm=243&lang=48&adate=20060104&head=0

- dotyczy to każdej sytuacji .
Biedroni i innych zaprzańców

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209248

a "czerep obcy" osiadły tu "z-nakaza", na którego zlecenie w Polsce psuje się prawo i prześladuje Polaków - otóż ten "SSowiecki garb" rechocze teraz z Polaków, biorących się za łby na ulicach...

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#209250

http://www.youtube.com/watch?v=wK0cQxK8S_A&feature=related

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209252