Nic śmiesznego

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Odkąd żyję w Tuskolandii, przestałam mówić, że „ nic już w życiu mnie nie zdziwi”.
Założę się, że macie tak samo.
Choćby wczoraj: zobaczyłam w telewizorze reklamówkę z Tuskiem! Spot 30 sekund, którego emisja w paśmie po „Faktach” w TVN kosztuje 35 900 zł. A spot „chodzi” we wszystkich telewizjach kilka razy dziennie! (Tu wtrącę pytanie – kto za to płaci?)
Ale wróćmy do samej reklamówki. Zobaczyłam, zbladłam i gdybym miała sztuczną szczękę, to na pewno by mi wypadła! Oto mamy kraj miodem i mlekiem płynący, na czele którego stoi Ojciec Narodu – Donald Tusk. Ojciec jest dobry, sprawiedliwy i kochający swoje dzieci. A to staruszkę przytuli, poklepie strażaka po barach. I wszyscy go kochają, że hej!

Pierwsza reakcja, to śmiech! No ale jaja! Wypudrowany Tusk gada (czytaj: pieprzy) brednie, w które nawet Marsjanie by nie uwierzyli. Następnie zapala się lampka – przecież to nic śmiesznego! To tragedia!

I przypomina mi się Stalin rozdający dzieciom cukierki, którego widziałam w jakiejś starej kronice filmowej. Potem przychodzą na myśl klimaty Gierka. Szukam w necie i jest. Rok 1976, Edward Gierek w płomiennym wystąpieniu w Katowicach mówi – „Opieramy się na woli milionów. Przekuwamy ją w program realizowany wysiłkiem klasy robotniczej, chłopów i inteligentów polskich. Dzięki temu mogliśmy pójść naprzód i osiągnąć sukces, który przysporzył nam szacunku i uznania w świecie. W krótkim czasie Polska stała się silniejsza, a Polakom zaczęło żyć się lepiej, i jest to fakt niepodważalny, którego nie kwestionuje nikt, nawet nasi wrogowie”. Tekst jakby zasłyszany wczoraj, prawda?

Gierek czy Tusk, na to samo wychodzi w tej reklamówce. Tylko pytam się – po co ta promocja Tuska? W jakim celu powstał ten gniot?

(Wklejam ten filmik. Kto nie widział, niech poświęci 30 sekund. Warto).

A do Tuska mam pytanie – panie Tusk, jeśli jesteśmy „wielkim narodem”, o którym pan mówi, to czy przywódca takiego narodu dopuściłby do śmierci: urzędującego prezydenta RP z małżonką, ostatniego prezydent RP na Uchodźstwie, kandydata na prezydenta, trzech Wicemarszałków Sejmu, szefa Kancelarii Prezydenta, szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Wiceministra Spraw Zagranicznych, Wiceministra Obrony Narodowej, Wiceministra Kultury, szefa Sztabu Generalnego WP, urzędujących posłów, senatorów, szefów Instytucji Państwowych, księży, kombatantów, sześciu NATO-wskich generałów, funkcjonariuszy BOR, całej załogi samolotu TU 154M, którym wszyscy Oni lecieli na uroczystości związane z obchodami 70-tej rocznicy ludobójstwa w Katyniu ?

Brak głosów

Komentarze

I od razu tej mendzie jak skur..iera wyciętej, dzisiaj ubeki dali te swoje sondaże w górę o 20 punktów.
.
..ale ziutki na fotce.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#314339

Mogłem lepiej nie oglądać tego filmiku(telewizji też nie oglądam)i przez to niepotrzebnie wypowiedziałem stek przekleństw pod adresem tego cynika,który sobie drwi z Polski i Polaków uśmiechając się chamsko!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#314346

 

Czy Marian Palikot, ojciec Janusza, był poszukiwany przez izraelskie organizacje ścigające zbrodniarzy wojennych?

posted by MatkaKurka on śr., 14.07.2010 - 1:49


Obóz zagłady Lublin KL (Majdanek). Ilu Żydów posłał na śmierć szmalcownik Marian Paliokot?

Niestety nie wszystkie tematy są medialne, mimo ponad 20 tysięcy odsłon, kilkudziesięciu linków umieszczonych w sieci, w tym na blogu pana Palikota, temat Mariana Palikota nie istnieje. Nie dowiedziałem się ani od Janusza Palikota, ani od mediów jaka jest transparentna prawda? Nie dowiedziałem się, mimo że pytania zdałem w formie kulturalnej, a może właśnie dlatego się niedowidziałem. Trudno może to po prostu jest tak, że trzeba pytać do skutku i tak też zamierzam czynić. Zawsze sobie zadajemy pytanie, czy zachowania ludzkie są przypadkowe, wyreżyserowane, czy może są wynikiem odreagowania ciężkich doświadczeń? Jak tłumaczyć zachowania posła Janusza Palikota, które wybiegają daleko poza ogólnie przyjęte normy społeczne i normy zachowań zdrowych psychicznie jednostek. Może najlepszą metodą, jest ta metoda, którą stosuje sam Janusz Palikot? Trzeba pytać o sprawy bolesne, o takie sprawy, które ciekawią i rozpalają emocje milionów Polaków.

Może po prostu trzeba zadawać trudne pytania, aby dojść do dramatycznej prawdy? Nie bać się trudnych pytań, oczekiwać odpowiedzi, ponieważ zadawanie pytań w demokracji jest podstawowym przywilejem i prawem jednostki, a w psychiatrii warunkiem skutecznej terapii. Chciałbym zrozumieć, dlaczego Janusz Palikot nie potrafi zachowywać się inaczej niż prymitywnie prowokująco? Czy to jest cynizm? Polityczne zamówienie? Czy wielkie wewnętrzne rozdarcie, które zaniedbane przez lata objawia się zaburzeniami psychicznymi? Postawiłem panu Palikotowi kilkanaście pytań, te pytania są już własnością tak zwanej sieci. Blisko 20 tysięcy odsłon, link pozostawiony na blogu pana Palikota i ani słowa odzewu ze strony posła. W związku z tym nadal podtrzymuję moją prośbę o udzielenie odpowiedzi na wcześniej zadane pytania oraz zadaję kolejne pytania, które wyjaśnią zachowanie Janusza Palikota, w moim głębokim przekonaniu zachowanie człowieka chorego psychicznie.

1. Czy to prawda, że matka Janusza Palikota, Czesława Emilia Palikot, była ocalałą więźniarką nazistowskiego obozu zagłady KL Lublin na Majdanku?
2. Czy to prawda, że ojciec Janusza Palikota, Marian Palikot, był antysemitą, który na takich tragediach jaką cudem przeżyła matka Janusza Palikota, zarabiał brudne pieniądze?
3. Czy to prawda i wielka rodzinna tajemnica, że to Marian Palikot sprzedał swoją przyszłą żonę nazistom?
4. Czy to prawda, że bezpośrednią przyczyną alkoholizmu Mariana Palikota, były wyrzuty sumienia wywołane jego dawną haniebna działalnością szmalcownika?
5. Czy Janusz Palikot dowiedział się o rodzinnej tragedii, gdy był nastolatkiem i to było bezpośrednią przyczyną jego niezrozumiałego zachowania, młodzieńczego buntu, w wyniku czego został usunięty z liceum?
6. Czy to prawda, że ojciec Janusza Palikota wstąpił do PZPR w czasach stalinowskich i był członkiem partii, aż do roku 1982?
7. Czy to prawda, że Marian Palikot był synem prostych chłopów, głęboko wierzących katolików i antysemitów, a sam przywiązywał do wartości narodowych i katolickich fanatyczną wręcz wagę. Czy to jest przyczyna awersji Janusza Palikota do idei endeckich i religii katolickiej, które kojarzą mu się ze szmalcownikiem i alkoholizmem?
8. Czy to prawda, że matka Janusza Palikota jest polską Żydówką, a sam Palikot wstydzi się tego i wypierał wiele razy, chociaż nie ma żadnych racjonalnych powodów, zwłaszcza w kontekście głoszonych przez niego poglądów otwartości i tolerancji dla mniejszości?
9. Czy to prawda, że Janusz Palikot publicznie zwracał się do swojej matki „proszę Pani”?
10. Czy to prawda, że Marian Palikot był umieszczony na liście izraelskich organizacji ścigających zbrodniarzy wojennych?
11. Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci ojca i nie udzielił pomocy ojcu, pozostawiając go na chodniku, ponieważ uznał, że ten jest po prostu i jak zwykle pijany?
12. Czy Marian Palikot ma na rękach krew polskich Żydów?
13. Czy Janusz Palikot jest ojcobójcą, synem mordercy, alkoholika i matki Żydówki, którą pogardza, a histeryczny strach przed ujawnieniem tych faktów, jest przyczyną jego choroby psychicznej?
14. Czy Janusz Palikot zgodzi się na badanie wariografem, w czasie odpowiedzi na te pytania?
15. Czy Janusz Palikot zgodzi się poddać badaniu w klinice psychiatrycznej?

Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi na powyższe pytania, proszę tego nie traktować jako insynuacji, po prostu pytam. Uważam, że polityk tak wpływowy jak wiceszef klubu największej partii w parlamencie, powinien być przebadany przez biegłego psychiatrę, ponieważ jego zachowania wskazują na głębokie urazy z dzieciństwa, z którymi poseł nie potrafi sobie poradzić. Proszę o jednoznaczne dowody na to, że moje pytania są bezpodstawne. Oczekuję w ramach dowodów fotografii Mariana Palikota, chce umieścić to zdjęcie w wielu miejscach sieci i dać szansę prześladowanym Żydom na rozpoznanie ewentualnego szmalcownika.

Vote up!
0
Vote down!
0
#314356

tylko pani tak zareagowała a wiele Polek i Polaków. Świadczy tylko o tym jak nisko upadl już ten człowiek i tylko pytanie jak jeszcze się upodli. Przed świętami odbiera tylko chęć świętowania.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#314362

Bo mi mojego Prezydenta RP zamordowano a to było moje "razem"!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#314369

Ja po prostu sram na te jego skamlenie o "razem"! Gnojek faszystowski doprowadził do likwidacji mojej Ojczyzny, upodlenia Polaków, jest współwinny zamachu i mataczenia w zeznaniach, podzielił naród i teraz skurw... nawołuje do bycia razem?
Sram na tego gnoja i jestem za tym, by nie było litości dla antypolskiego bydła, jak odzyskamy Polskę.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
-1

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#314375

pzdr
p.s
Gdzieś się podziewała Laro z Wiary Lecha?
Dawno Cię na NP nie było.

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#314370

...są zapewne do łez wzruszeni! Może nawet zapożyczą się, by na święta kupić ruskiego szampana i wznieść toast za miłość

Vote up!
1
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#314410

Fakt - dawno mnie nie było. Ale życie dostarcza tyle emocji, że nie nadążam z pisaniem ;)

pozdrawiam serdecznie

p.s. jako kibol - mam nadzieję na Majstra :D

Vote up!
0
Vote down!
0
#314553

Powtarzaną krytyką zmuśmy D. Tuska i parlamentarnych partyjniaków do rezygnacji a tym umożliwimy zmiany na lepsze.

Dlatego osobiście zajmijmy się polityką bo ona nami już się zajęła.

LIST OTWARTY

Szanowny Pan Robert Winnicki i Współorganizatorzy oraz Zwolennicy Marszu Niepodległości,

w związku z ważnymi wydarzeniami i Pana zapowiedzią powołania Ruchu Narodowego, proponuję nie tworzenie politycznej partii tylko politycznego Komitetu Wyborczego Wyborców mającego na celu osobiste kandydowanie w najbliższych wyborach do Sejmu RP oraz wygrania wyborów dzięki właściwie opracowanemu programowi wyborczemu.

Cechą faszyzmu jest m.in. pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego dlatego to SLD i wszystkie partie, które już były u władzy a także inne monopartie jako ich popleczniczki winny być zdelegalizowane bo te partie są faszystowskimi partiami, ponieważ one uniemożliwiły i uniemożliwiają wolne wybory w Polsce gdyż np. politycznie niezależnemu Obywatelowi RP nie wolno osobiście zgłosić tylko swojej kandydatury np. w wyborach do Sejmu RP, mimo, że partyjniacy stanowią zaledwie nieliczną grupkę społeczną w porównaniu z dziesiątkami milionów bezpartyjnych, niezrzeszonych i politycznie niezależnych Obywateli RP.

Fakty dowodzą, że w Polsce faszystowskie partie i partyjniacy dla ich osobistych korzyści odmawiają nam większości bezpartyjnych Polaków prawa osobistego kandydowania w wyborach i odmawiają nam prawa posiadania własnych przedstawicieli w parlamencie oraz odmawiają JOW w wyborach do Sejmu RP.

Uważam, że najwłaściwszą formą jest powołanie wyborczej formacji politycznie niezależnych Obywateli, do których ja się zaliczam, którzy razem kandydowaliby w wyborach do Sejmu RP pod wspólnie uchwaloną deklaracją i programem wyborczym dla Ruchu Narodowego.

Uważam, że właśnie taki Ruch Narodowy polskich patriotów jest konieczny w celu przeciwstawienia się nacjonalizmowi obcych państw w Polsce, które nielegalnie spowodowały uprzywilejowanie ich patriotów w wyborach do Sejmu RP i tym dowiodły, że my Polacy u siebie w Polsce podlegamy obcym państwom i nie decydujemy o własnych prawach oraz nie decydujemy o własnej przyszłości.

Fakty dowodzą, że rząd w RP nie jest rządem RP bo w Polsce dokonano bezkarnego zamachu stanu.

Konstytucja RP z 1992 r. stanowi przepis prawa o karze dla sprawców uprzywilejowania obywateli ze względu na narodowość a w 1993 r. pseudo parlament w Polsce i bezkarni parlamentarzyści uchwalili nielegalną ordynację wyborczą do Sejmu RP, w której kandydaci z mniejszości narodowych w wyborach otrzymali kolosalnie większe prawa wyborcze niż my rdzenni Polacy nie mający innej Ojczyzny niż Polska.

L. Wałęsa podpisał taką ordynację niezgodną z obowiązującym prawem i ta dyskryminacja nas większości Narodu Polskiego nielegalnie trwa wskutek oczywistej zdrady partyjniaków oraz kolejnych pseudo prezydentów RP.

Ale według obowiązujących przepisów prawa tamta ordynacja wyborcza była nieważną czynnością prawną tak jak następna i tak jak obecny kodeks wyborczy.

Fakty dowodzą, że do teraz włącznie nielegalnymi m.in. posłami są ci wybrani według przepisów niezgodnych z prawem dlatego konieczny jest nowy rząd przejściowy i utworzony z faktycznie bezpartyjnych Obywateli rzeczywistej opozycji – do czasu przyspieszonych wyborów do Sejmu RP i do Senatu RP.

Fakty dowodzą, że każde zainteresowane państwo w dogodnym dla niego czasie może zarzucić Polsce nieważność wstąpienia Polski do NATO i EU oraz panującą anarchię.

Takimi faktami mogą być szantażowani ludzie dotychczas trzymający władzę w Polsce i ci szantażowani dla ich osobistych korzyści oraz dla nielegalnego utrzymania się u władzy mogą wykonywać polecenia szantażującego państwa, albo może już je wykonali i nadal wykonują.

Fakty wystarczająco wykazują kolejny cynizm partyjniaków i władz, które publicznie twierdziły i twierdzą, że rozdzielono funkcję Prokuratura Generalnego od Ministra Sprawiedliwości, a w rzeczywistości Prokurator Generalny nie jest niezależny tylko nadal musi się przypodobać D. Tuskowi albo innemu premierowi, czyli większości w Sejmie RP, jeśli Prokurator Generalny chce dotrwać do końca swojej kadencji na tym stanowisku.

Od 1993 r. ja skarżę do Sądu Najwyższego ważność wyborów do Sejmu RP i moje protesty są zasadne ale niestety one są bezskuteczne, ponieważ orzekający sędziowie naruszyli stan faktyczny i stan prawny na korzyść nielegalnie trzymających władzę w Polsce.

Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu zarejestrował moją aktualną skargę na postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 04.11.2011 r. sygn. akt III SW 157/11 o pozostawieniu bez dalszego biegu mojego protestu wyborczego z 2011 r.

Uważam, że Organizatorzy i Uczestnicy oraz Zwolennicy Marszu Niepodległości także powinni być zainteresowani przebiegiem tego postępowania przed Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu, aby zapobiec niejawnemu rozpatrzeniu skargi przez Trybunał i stronniczemu zreferowaniu skargi orzekającemu Trybunałowi oraz wydaniu decyzji Trybunału bez jej uzasadnienia.

Jan Z. Kondej

jankondej@wp.pl albo janzkondej@gmail.com lub jankondej@aol.com

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Z. Kondej

#314416

Brawo! Dobrze postawione pytanie. A premier gdzie był wtedy? Uprawiał politykę miłości? Z kim - jeśli mozna zapytać?

Vote up!
0
Vote down!
0

charamassa

#314422

Myślę, ze nic śmiesznego jest w tym co się dzieje w Polsce. Nie zapowiada się żeby w najbliższym czasie się zmieniło. Opozycja jest za słaba bo nie trzyma się razem. PO to jedność - a w jedności siła. Zmieni się w Polsce tylko wtedy, kiedy powstanie silna zjednoczona partia ludzi z programem konkretnym - co zrobić w Polsce a nie obietnicami, ze "będzie dobrze"
To jest najlepszy program wyborczy dla Polski, który może uzdrowić nasz kraj.Program wyborczy dla Polski który może odbudować nasz kraj i spowodować, ze Polonia z całego świata wróci do Polski.
Program wyborczy dla Polski

Odbudowa zniszczonego państwa Polskiego (przez kolejne rządy prawicy, lewicy i centrum) przez:

1. Przymusowa praca (darmowa) na rzecz państwa przez więźniów.
a) zmiana prawa karnego, złodziejstwo karanie przez odcięcie dłoni (lewej lub prawej).
b) minimalna kara za oszustwa i korupcje 10 lat ciężkich robot na rzecz Polski (zakłady pracy np: huty, budowy, roboty drogowe itp).
c) szczególne karanie bandytyzmu minimalna kara 5 lat ciężkich robot na rzecz Polski (zakłady pracy np: huty, budowy, roboty drogowe itp)
2. Obniżenie płacy dla posłów i senatorów - płaca proporcjonalna do średniej krajowej (wzrost średniej krajowej-wzrost płacy posłów).
3. Obniżenie podatków (zwiększy się dochody państwa-więcej osób ujawni się z "szarej strefy")
a) uproszczenie metod rozliczania się i likwidacja ZUS

b) zmniejszenie akcyzy na alkohol i papierosy (nikt nie będzie palił ani pil przemycanych używek z krajów azjatyckich). W ten sposób zwiększy się dochody państwa i zmniejszy się trucie używkami niewiadomego pochodzenia.
4. Handel z krajami takimi krajami jak Rosja ("zakopanie "topora wojennego"). Rosja to olbrzymie rynki zbytu dla naszych towarów, których nikt nie chce w UE.
5. Ochrona rodzimej przedsiębiorczości i likwidacja supermarketów (zwiększenie miejsc pracy dla Polaków)
6. Odbudowa Polskiego rolnictwa (handel z Rosją)

7. Odbudowa polskiego przemysłu włókienniczego (handel z Rosją)

8. Cła zaporowe dla produktów z Chin i promocja artykułów przemysłowych Polskiego pochodzenia
9. Umocnienie wojska i policji
10. Ulgi podatkowe dla Polskich przedsiębiorców.
11. Rozliczanie każdej partii politycznej (inwentaryzacja państwa co 4 lata)
12. Obniżanie cen artykułów żywnościowych i przemysłowych (zmniejszenie VAT,zmniejszenie podatków-w ten sposób zwiększy się popyt i

podaż w Polsce, a w ten sposób wzrośnie dochód państwa.
13. Odłączenie od Unii Europejskiej.

14. Darmowe patenty dla Polskich wynalazców (w ten sposób Polska będzie się bogacić )
15. Produkcja bio paliw i wysokie inwestycje na energie wiatrową (szybki zwrot z inwestycji i uniezależnienie kraju od świata)
Program wyborczy dla Polski, który zlikwiduje głód, nędze i bezrobocie.

Program wyborczy dla Polski zlikwiduje korupcje i złodziejstwo.

Program wyborczy dla Polski zwiększy dochód narodowy i uniezależni nasz kraj od świata.
Jeżeli każdy w Polsce będzie wiedział, ze za złodziejstwo może stracić rękę to ...czy będzie kradł?
Dodał bym do programu "inwentaryzacje kraju" w momencie, gdy inna partia zacznie rządzić w kraju. To uzdrowi gospodarkę i uszczęśliwi Polaków.
Pozdrawiam
M.R

Vote up!
0
Vote down!
0
#314444

obejrzeć anty-spot na niezaleznej. Jest tam od przedwczoraj i to jedyne 41 sek. Polecam gorąco. Jest dobry!

Vote up!
0
Vote down!
0
#314443

Tusk to bandyta przez duże B. i o tym przeciętny Polak nie ma żadnego pojęcia. Nie chcę udowadniać że ten rudy skurwiel posiada tak wiele odwagi /bo to po prostu zwykła ciota i tchórz/ jednak "przymierza i decyzje", podejmuje ten zdrajca tak samo niebezpieczne jak robił to jaruzel i jego ideowy "ojciec" tow. stalin.

Jedno jest pewne, nic nie stanie sie samo. Żeby uwolnić Polskę od ruskiej władzy i tych wszystkich zaprzańców, należy powstać i walczyć. Ja wiem, co dyktuje mi moje serce i sumienie - żeby uratować Polskę, należy własne życie ofiarować i krwi nie wolno żałować, a dla tych co Ojczyznę Naszą sprzedają - wyrok jest jeden.

ps. każdy dziennikarz i celebryta,  który obecnie kłamie, popiera oszustów i mataczy, zostanie osądzony sprawiedliwie przez Naród Polsk,  tak jak należy sądzić pospolitych zbrodniarzy i zdrajców.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#314445

.... powiedziałaś :
// Odkąd żyję w Tuskolandii, przestałam mówić, że „ nic już w życiu mnie nie zdziwi”. Założę się, że macie tak samo....
// - Oczywiście Laro, ....ja tak "miałem", do dzisiaj , bo do dzisiejszego dnia nie wiedziałem, że ten bydlak, mógł to powiedzieć :
Według raportu funkcjonariuszy BOR pilnujących Lecha Wałęsy podczas internowania w ośrodku w Arłamowie, przywódca Solidarności popierał wprowadzenie stanu wojennego w Polsce - podał "Super Express". Informacje zawarte w raporcie opublikowano w książce "Kryptonim 333".

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#314491

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#314776