Meller Marcin - ko-ko-ko-kogut? Czy- KUrrraaaaa!!!

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Meller powiedział, że Polska jest mentalną wsią a Polak wywodzi się mentalnie ze wsi /WSI?/. Taki przekaz przygotowano dla zwolenników zakłamania i masochistów intelektualnych odbierających przekazy dnia w tefałszen24. Ja oglądam "załganą tv" by ostatecznie zespawać się z PiS i Jarosławem Kaczyńskim.:)

Meller, mówiąc o pieśni bojowej -"hymnie kurczaków"- jako o idealnym utworze wpasowującym się w prostotę piłki nożnej i wiejskie pochodzenie Polaka, dał znać POgubionym, że kto dostrzega jajo w "hymnie kurczaków" jest kogutem.

Oddalę się kilka cali od wiejskiej mentalności Mellera i jego fanów. Zakładam, idąc "Mellertropem", że Kononowicz byłby idealnym Prezydentem.

W Polsce, w której Bartoszewski jest autorytetem, Wałęsa bohaterem, Czubaszek celebrytką, Kuźniar red aktorem, Żakowski dziennikarzem, Lis lisem, Tusk Premierem, Graś Ciećnikiem, Kaczyński Bin Ladenem a Niesiołowski Dalajlamą to pieśnią Reprezentacji Polski zagrzewającą do boju może być "hymn kurczaków", symbol tchórza w USA.

Pamiętajcie POgubieni. Dzięki wam Polska jest w takim miejscu, gdzie Posła Pomaska chce wyjść z sejmu na "karmienie piersią", jednocześnie uznając Wiceprzewodniczącą Klubu Parlamentarnego Kobiet za Ojcę. Równość to równość. Dla wszystkich. Niech Mąż nakarmi piersią. Laureat Krzesła - "Emocje" Tusk powiedział w życzeniach świątecznych, by ze słownika wymazać słowo "niemożliwe", wtedy Polska miodem popłynie.

Dlatego za wolą Tuska Donalda swobodnie napiszę.

Jest możliwe, że cały świat śmieje się z Ko-ko-ko-ko, że Anna Grodzka jest mężczyzną, że tvn kłamie, że Kaczyński jest Prawdziwym Patriotą, że Komorowski to zwycięzca rosyjskiej edycji programu "Agent", że Sikorski nosem odśnieża dachy, że Palikot się boi a Niesiołowski to CHAM! Możliwe też, że 10.04.2010 był zamach.

Wszystko jest możliwe.

Niech okrzykiem zwolenników "koko" będzie:
Kurrraaaaa, Kurrraaaaa, Kurrraaaaa!!! :)

Ocena wpisu: 
Brak głosów