11.11.11 -Błękitny 24 - NA PARKING!:) -niepewność TVN24?

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Na bank, błękitny 24 będzie zaparkowany, lub śledził pogodę dla Gardias, bo pilot ma na ten dzień 11.11.11 wylatane:). TVN Szkoli redaktorów jak ze sprzętem wejść w tłum Marszu Niepodległości i by na żywo nie poszło np" a wy z Polskiej stacji czy Niemieckiej?"

W teren pójdzie Knapik /Syn Taty - "czytał Tomasz Knapik"/ z kolędą i Zaleska.
Jestem przekonany, że jak "Jungeny" przyjadą to będą mieli symbole z pod sierpa i młota, a też i z pod "krótkiego wąsa" nie zabraknie. Więc CCCP kontra biało-czerwoni? Jak to pokazać?
W roku poprzednim, w świadomości "Słuchaczy" tvn24 pozostało : Wódz Gej Biedroń w gorsecie, spałowany za okrzyki do Policji typu..." proszę nie zatrzymujcie mnie, ...błagam, wypuśćcie mnie, błagam...!:) jako przeciwnik Marszu Niepodległości.

Szefem różowych gwizdków, obwołujących się jako "antyfaszyści", pozostał Chłopiec w gorsecie podający Policjantów, Mężczyzn, do Prokuratury za naruszenie ...nietykalności cielesnej"?- Płci Pięknej?:)

Wszak właśnie o wolność w "TYKALNOŚCI CIELESNEJ" Biedroń walczył życie długie:)?

Teraz Polacy z Flagami Polski biało-czerwonymi, z okrzykami o wolności Polski, z pieśniami Patriotycznymi będą prowokowani przez "POMYŁKĘ bLUMSZTAJNA" ANTIFĘ NIEMIECKĄ - Z sierpem i młotem na klacie.

Ale będzie "escape" tvn-ów i wyborczych i "Blumsztajnów", jak Erika Steinbach swoje patrole wywiezie na "ziemie obiecane" i rozwiną transparenty nazistowskie? BIEDROŃ Z BLUMSZTAJNEM POWEZMĄ POLSKĄ FLAGĘ I "pod osłoną nocy" W TŁUM MARSZU WOLNOŚCI SIĘ WKRĘCĄ?:)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 w przypadku tej stacji, byłoby pytanie czy nie są z telewizji żydowskiej, nieprawdaż? Oczywiście, żaden  demonstrant nie zada tego pytania - już zostaliśmy wytresowani, że takie pytanie jest niedobre, głupie, podłe oraz szkodliwe dla pytającego - publicznie, chyba że jest samobójcą, ale tu jest nieco inaczej: jest czas na wypowiedź, odpowiednie jej sformułowanie. Po co tu takie stwierdzenia o tv niemieckiej? Tu też mamy dostrzegać tylko Moskwę, Berlin, czasem banksterów bez narodowości, a w sposobie ujęcia świata przez GW, dostrzegać lewactwo, wysługiwanie się Moskwie, ale nigdy nie formułować przypuszczeń, że za ich "działalnością" mogą stać jakieś przyczyny etniczne.:))

Czy zapis Marii Dąbrowskiej z czerwca 1947 coś nam mówi? Czy nic?

"UB, sadownictwo sa calkowicie w reku Zydów. W ciagu tych przeszlo dwu lat ani jeden Zyd nie mial procesu politycznego. Zydzi osadzaja i na kazn wydaja Polaków"

Czy książka wywiad z ks. Chrostowskim (byłym znaczącym uczestnikiem "dialogu polsko(chrześcijańsko)-żydowskiego"): "Kosciół Żydzi Polska", o ile ją znamy:)), cokolwiek wyjaśnia czy nic?

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#195614

Pełna Zgoda. Tylko ja myślałem o bojówkach z Niemiec.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

extremo99

#195618