Gorbaczow: To Gruzja zaczęła tę wojnę!

Obrazek użytkownika Inicjatywa Solidarni z Gruzją
Świat

Bożyszcze zachodnich mediów i salonów, nienawidzony przez wielu rodaków, Michaił Gorbaczow, w programie Larryego Kinga emitowanym na antenie CNN, stwierdził, że "nie ma wątpliwości, że to Gruzja doprowadziła do wybuchu tego konfliktu".

- Rosyjskie wojska wkroczyły do Osetii Południowej w odpowiedzi na dewastację przez Gruzinów miasta Tskhinvali- mówi ostatni przywódca ZSRR.- Podstępnie ostrzelano miasto nocą, gdy ludzie spali! To barbarzyństwo!

- Jestem zszokowany, że człowiek, którego szanowałem za to, że skończył z państwem KGB, doprowadził do jego upadku, teraz używa telewizji do rozprzestrzeniania takich potwornych kłamstw.- odpowiedział wyraźnie poruszony prezydent Gruzji, Michaił Saakashvili, który rownież brał udział w programi Larryego Kinga- To wstyd, panie Gorbaczow! Wstyd!

Michaił Gorbaczow uważany jest za człowieka, który doprowadził do upadku ZSRR. W 1990 roku otrzymał za to Nagrodę Nobla, mimo, że efekt jego działan trudno jednoznacznie uznać za celowy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Powinni zamknac Gorbaczowa, Wałęsę, Jaruzelskiego z Kiszczakiem w baraczku i transmitować. Program może prowadzić Miecugow :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#2651