Niezależna dziennikarka i czosnek

Obrazek użytkownika PS
Kraj

Było już o Panu Ministrze Spraw Zagranicznych ps. Radek - to może o dziennikarce też wypada, żeby nie było, że o Kobietach zapominam. Wszak sam Pan Premier, oby żył wiecznie, też ostatnio żartować raczył o guzikach, i że lubi lato, czy coś. Dokładnie nie przytoczę, ale coś się działo, wtedy jak TVP.INFO przerwała transmisję z Kaczyńskim, żeby pokazać Pana Premiera, oby żył wiecznie i tak ponad godzinę był na wizji, to chyba czymś zająć publikę musiał. I komplement Pani Dziennikarce, czy coś. Ja to nawet nie widziałem tej Dziennikarki. Za to inna mi wpadła w oko.

Agnieszka Burzyńska

Odzywka taka, jakby chciała pouczyć Pana Jacka Sasina, żeby nie histeryzował? Dla mnie dziwna.

BurzynskaAga Burzynska Agnieszka

@

@konradniklewicz ja nie mówiłam, że się nie buduje. tylko zastanawiałam się czy pokazywanie w kampanii zdjęć dróg będzie się dobrze kojarzyć
 

Tutaj Pani jakby się wypowiada w bardziej uprzejmym tonie. Czy mi się wydaje? I chyba doradza. Czyżby troska o to, by Partia dobrze wypadła?

Ciekawe jak Partia. Chyba chodzi o Platformę, ale sprawdzimy do kogo pisze Pani Dziennikarka, przeurocza, zresztą. Jeśli to ta sama, ro widać na poniższym obrazku.

Agnieszka Burzyńska

(Ur. 5 lipca 1976 w Gdańsku)

Dziennikarka radiowa

Absolwentka wydziału politologii na Uniwersytecie Warszawskim

W 1998 r. podjęła pracę jako reporterka w warszawskim oddziale RMF FM, gdzie początkowo zajmowała się sprawami lokalnymi. Kilka lat później służbą zdrowia. Dziś głównie polityką. Od marca 2008 r. współprowadząca sobotni program Kontrapunkt realizowany z Newsweekiem. Od września 2009 r. prowadząca program Przesłuchaniew

 

 

Konrad Niklewicz rzecznikiem polskiej Prezydencji

11.03.2011

Konrad Niklewicz, były dziennikarz "Gazety Wyborczej", jest rzecznikiem polskiej Prezydencji w Radzie UE - poinformował w piątek w Brukseli rzecznik rządu Paweł Graś.

Konrad Niklewicz przez ostatnie 14 lat był dziennikarzem "Gazety Wyborczej"; w latach 2005-2007 był jej korespondentem w Brukseli.

Ma 35 lat, jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.

prezydencjaue.gov.pl/archiwum/616-konrad-niklewicz-rzecznikiem-polskiej-prezydencji

Rzecznik Prezydencji na twitterze

06.05.2011

 

Konrad Niklewicz pełniący od marca br. funkcję rzecznika polskiej Prezydencji 2011 ma już swój oficjalny kanał w serwisie twitter.com. Za jego pośrednictwem można na bieżąco śledzić informacje związane z polityką rządu i unijnym Przewodnictwem. 

Kanał rzecznika Prezydencji w serwisie twitter.com: http://twitter.com/PLPresidency_KN

prezydencjaue.gov.pl/media-o-prezydencji/690-rzecznik-prezydencji-na-twitterze-

Konrad Niklewicz

@konradniklewicz Warsaw
Wszystkie zamieszone tweety są tylko i wyłącznie osobistymi poglądami autora. Nie można ich przypisywać jakiejkolwiek instytucji.

A kto by śmiał;). Za to wiemy już do kogo Pani Dziennikarka pisze na Twitterze zatroskana, o to "czy pokazywanie w kampanii zdjęć dróg będzie się dobrze kojarzyć".

Wyborcza.biz >  Redakcja >  Konrad Niklewicz

 
 

Konrad Niklewicz

Jestem dziennikarzem i redaktorem „Gazety Wyborczej” od ponad dziesięciu lat. Od ośmiu lat w dziale gospodarczym, w latach 2005-07 byłem korespondentem „Gazety” w Brukseli, zaś w latach 2000-01 - korespondentem w Paryżu. Niemal od samego początku pracy w „Gazecie” piszę o sprawach związanych z Unią Europejską. Ale nie tylko: zajmuję się także ochroną środowiska, spółkami skarbu państwa, polityką konkurencji itp. Kilkakrotnie byłem wyróżniany, m.in. Nagrodą im. Władysława Grabskiego oraz „Europejskim Piórem Roku 2004”. Jestem absolwentem katedry stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych), skończyłem roczne szkolenie w paryskiej fundacji Journalistes en Europe oraz Writing International News fundacji Reutera w Londynie. Konrad Niklewicz zakończył pracę w "Gazecie Wyborczej" w styczniu 2011 roku. wyborcza.biz/biznes/0,101290.html

Konrad Niklewicz: Platformo, ja na ciebie zagłosuję

PO krytykowana jest za to co robi rząd, ale też za to, czego ponoć nie robi. PO dostaje się za wyciekające na zewnątrz spory partyjne, ale także za rzekomy brak wewnątrzpartyjnej demokracji. Cięgi spadają za zbyt duży PR, ale – z innej strony, w tym samym czasie - za zbyt mało tegoż PR-u. Kontrowersyjna decyzja w sprawie zmian w OFE, chaos na kolei i niewłaściwa (zdaniem wielu) reakcja na raport komisji MAK ws. przyczyn katastrofy smoleńskiej – to wszystko doprowadziło do kumulacji negatywnych opinii. I sondażowych spadków.

Można odnieść wrażenie, że atakowanie PO za jej rzeczywiste bądź urojone grzechy stało się nowym, modnym trendem. ( ... )  Więc jeżeli to co robi Tusk nazywamy „nicnierobieniem”, to jak nazywać dokonania poprzedników? – pisze internauta czosnek.

Nic dodać, nic ująć.

alfaomega.webnode.com/products/konrad%20niklewicz%3A%20platformo,%20ja%20na%20ciebie%20zag%C5%82osuj%C4%99/

A gadali, że Lemingi głosują na PO RP ;)

O blogerze "czosnku" możemy też przeczytać na stronie:

www.klub.platforma.org/aktualnosci,article,konrad-niklewicz--platformo--ja-na-ciebie-zaglosuje,273.html

i nawet na Onecie.

A na Salon24.pl ukrywają mi notki - chyba za napisanie o właściwościach czosnku, propagowanego jako panaceum na wszystko. Już się trochę gubię. To trzeba lubić czosnek, czy też nie?

Brak głosów

Komentarze

Zgaduję iż pani redaktor rzekłbym organicznie domaga się czosnku.I to od wielu pokoleń.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#163072

http://www.youtube.com/watch?v=DiWRGQ_t5IU&feature=player_embedded

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#163092

2x

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#163073