PSL „porządkuje” KRUS

Obrazek użytkownika lesiu
Kraj

 

PSL „porządkuje” KRUS.

Od czasu medialnych doniesień o porządkach panujących w rolniczej kasie minęło już sporo czasu, ale nie doczekaliśmy się żadnej stanowczej reakcji ze strony jakże uczciwej partii Donalda Tuska i jej babskiego szeryfa – Julii Pitery. Przypomnę, że media doniosły o zatrudnianiu w KRUS -ie zarządzanym przez ludowców osoby związane z tą partią oraz członków ich rodzin. Wicepremier Waldemar Pawlak żalił się, że media uwzięły się na jego partię i ją prześladują, co jest oświadczeniem śmiesznym, ale i tragicznym. Dlatego też Pawlak postanowił zrobić porządki w rolniczej kasie i .... zwolnić z niej osoby, które mogły przekazać mediom informacje o tych niechlubnych praktykach stosowanych przez szefostwo KRUS -u.

Widać dla szefostwa ludowców ważna jest zasada : „mierny, bierny, ale wierny”. Jednak „porządki” jakie ludowcy robią w kasie nie są jedyną niepokojącą wiadomość. Jak doniosły media do KRUS -u ma powrócić jej były prezes odpowiedzialny za wyprowadzenie z rolniczej kasy około 30 milionów złotych. Mowa o 54 letnim Janie Kopczyku, ortopedzie z Konina oraz byłym pośle PSL -u, który wygrał konkurs na głównego lekarza KRUS -u. Jeśli ktoś myśli, że to zwykły zbieg okoliczności to niech spróbuje wytłumaczyć dziełem przypadku fakt, że był on jedynym kandydatem na to stanowisko.

A cóż na Donald Tusk ? Robi wszystko, aby swoim koalicjantom nie przeszkadzać. W myśl hasła : „By żyło się lepiej... nam i naszym znajomym”. http://www.pawellesiak.salon24.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów