Bierut, gomułka, jaRUSel, thuske, komoRUSKI - czyli historia PARTIOtyzmu

Obrazek użytkownika zib1
Kraj

45-47,56,68,70,80, 81-83,2011?

Kiedy spadkobiercy bieruta i gomułki

- trio egzotyczne TKJ znowu „będzie musiało”użyć wojska i policji przeciwko własnemu Narodowi?
Czy „ekspert jaRUSelski - /J/” dożyje, czy będzie jeszcze w pełni sił, czy znów ubierze ciemne okulary i stanie na czele szeregu aby służyć/jak w sprawach hołdu warszawskiego/ swoim bogatym doświadczeniem .
Doświadczeniem z 68-ego,70-tego i lat 80-83?
T/K muszą się spieszyć, bo J coraz starszy, a bez gienierała szmaciaka, bez wiernoPOddanego wolskiego, bez spawacza, który już tyle razy tępił warchołów, bez jego światłych rad, to przecież jakoś nie tak. Partiotyczna Koalicja będzie jakaś felerna.

Czy będzie to już w przyszłym roku?
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że tak może być.
Scenariuszy jest kilka, a i „padgatowka” została wykonana wzorowo.
Młodzi z blokowisk i kredytowego miasteczka wilanów, wykształceni w technikach glanowania i gwizdania zostali sprawdzeni.
Skutecznie odmóżdżeni łyknęli by nawet imPOrt Fidela w obronie swych „ideałów” i „stylu życia”,znaczy grillowania..
Pamiętamy apele „aPOlitycznych naukowców" o „zastosowanie metod niedemokratycznych w obronie demokracji”, pamiętamy wyPOwiedzi o wyrzynaniu, i nie zaPOmnimy wyPOwiedzi czołowych pełowskich wicemord że „celem nie jest wygranie wyborów,celem jest likwidacja PiS-u”.
Pamiętamy, że wyPOwiedziana w ramach „budującej zgody” wajdowsko-kucowska wojna się nie skończyła.
Mafia trzymająca waaadze zastanawia się nad wyborem najlepszego momentu dla nieuchronnej konfrontacji. Jedyną dla niej szansą jest wywabienie przeciwników na ulice jeszcze przed tem jak się wszystko zawali. Zanim Polska zostanie okrzyknięta bankrutem, zanim odmóżdżeńcy odczują skutki radosnej twórczości don donka i wincentego herbu przekręt na swoich POrtfelach i żołądkach.
Planowe sondowanie znów ruszyło. PO sukcesach związanych z wprowadzeniem ruskiego kapusia do RBN, po udanej akcji wdrukowania „faszystowskiego zagrożenia”, bandyci szykują się do realizacji ostatniego POstawionego przed nimi zadania.
Z jednej strony muszą wyeliminować zagrożenie oddania władzy, z drugiej muszą POkazać Narodowi swą „siłę”, zapędzić część z nas z POwrotem do domów, przed odzyskane telewizory.
Nie boją się przegrania wyborów.
Z POmocą „zaprzyjaźnionych mediów i służb /które są w zasadzie tym samym/ dadzą sobie radę z każdymi wyborami. Cóż to jest, dla tak zgranego i doświadczonego kolektywu, „unieważnić” 2 miliony głosów czy ile tam będzie trzeba.
Cóż za problem dosypać trochę głosów za tych, którzy nigdy nie głosują. Warianty zostały przećwiczone i sprawdzone, nawet w Brukseli
Nie mogą czekać aż sami, wzmocnieni wzrastającym w Narodzie niezadowoleniem, wyjdziemy na ulicę, sami chcą, muszą wybrać moment konfrontacji.
Dziś zastanawiają się kiedy zorganizować teatrzyk POd tytułem „wybory do parlamentu”, beton dąży do zwarcia jak najszybciej,na wiosnę. Znany z odwagi don donek jak zwykle chce mieć czas dla siebie, w swojej szafie, „z wrodzonej rozwagi” nie pali się do przyśpieszania.
Która opcja wygra, kiedy nas będą prowokować nie wiem, choć sądzę że nie mają zbyt wiele czasu.
Wiem jedno i o to apeluję, bądźmy rozważni, nie ulegajmy temu szczuciu, które będzie się nasilać, postarajmy się sami wybrać moment naszego protestu sami.

zib1

Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...od przyszłorocznych wyborów zależy wiele, a zatem wiele zależy od nas. Połowa elektoratu śpi. Ten, kto go obudzi, zwycięży. Nie bójmy się, że jest nas niewielu. Pionierzy zawsze są w mniejszości.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#115580

Aby obudzić,trzeba miec w ręku budzik- ideę.Nie może to być jedynie hasło odsunięcia szkodników od władzy, przynajmniej doPOki ludzie mają z czego spłacać kraedyty.
Ideą mogłoby być hasło budowania Społeczeństwa Obywatelskiego poparte projektem Konstytucji,Ordynacji itp. Myślałem że uda się coś zrobić do początku maja,ale poza , nie powiem, zainteresowaniem to zbyt wielkiego zapału do działania nie było.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#115588

.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#115593