Mania, czy moda samobójstw

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Mania, czy moda samobójstw osób związanych z polityką?!
Szokujący smutny zwłaszcza dla rodziny postępek prok. Przybyły jest dziwną sprawą.
Skojarzmy fakty.
1/Prokurator odczytał tekst z kartki /czy ktoś mu ułożył?/, choć wypowiedzi były mocno emocjonalne sam prokurator był opanowany spokojny, bez śladu zdenerwowania. Takie zachowanie jest całkowicie sprzeczne z tym jak zachowuje się człowiek który za chwilę popełni samobójstwo w akcie desperacji. Oskarżał jakieś wywiady /USA?/ o działanie na wstawianie klina między R.P. a Rosją. /jakby wypełniał cudze zlecenie/.
2/ Prokurator Przybył podjął próbę samobójstwa przy otwartym oknie. Podobnie jak przy otwartym oknie popełnił samobójstwo Leper. Wyjął pistolet strzelał. Ale jaka kula tkwiła w jego głowie.?. Pistoletowa czy karabinowa?
Ciekawe dlaczego nie rozpatruje się wątku że ktoś mógł kazać prokuratorowi popełnić samobójstwo, szantażując go konsekwencjami wobec najbliższych. Może jest analogia do zmuszenia do samobójstwa marszałka rzeszy Romla.
3/Prokurator prowadzący śledztwo w sprawie smoleńskiej zostaje nagle osunięty ze śledztwa,
/zamiast nagrodzony za wnikliwość /, bo chciał wiedzieć co zarejestrował satelita amerykański. / Dlaczego rząd PO się tego obawiał??/.
Usuniecie prokuratora przypomina nocny pucz, /w którym brał udział tusek /dla obalenia rządu Olszewskiego.
4/Przypominam dziwna jest sprawa z oczywistym samobójstwem jednej prominentnej działaczki SLD i powołaniem komisji śledczej a odmową powołania oficjalnej komisji sejmowej w sprawie możliwości mordu dziesiątek osób w tym Prezydenta R.P.
Przypominam zasadę że ociekający złodziej krzyczy:- łapaj złodzieja. Może tu też kazano działaczce popełnić samobójstwo dla uniknięcia wsypy.
W każdym razie coś dziwnego ciągle się dzieje w sprawach związanych z tragedią smoleńską i prominentnymi politykami. Nie wierzę by dziwne wydarzenia były bez przerwy ciągiem przypadków. Coś tu dziwnie czuć siarko wodór.
Kajeka= Jerzy K.

Ocena wpisu: 
Brak głosów