Błagam blogerów o wyjaśnienie

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Błagam blogerów o wyjaśnienie. Lubię rozumieć i wstawić się w sposób myślenia innych. Może w wśród czytających są psycholodzy, którzy pomogą mnie zrozumieć tuska, rząd i P. Obywatelską skąd u nich taki ogrom tupetu, bezczelności i pogardy wobec rządzonych.
Dlaczego ignorują zasadę cywilizowanych ludzi, że gdy nic im nie wychodzi i wszystkie posunięcia są chybione i powodują tragedie rządzonych należy ustąpić.
Dlaczego u licha ignorują zasadę przyzwoitości!!, że gdy tylko 30% społeczeństwa oskarża ich o uczestnictwo w spisku razem z największym odwiecznym wrogiem w spisku mającym na celu mord ich rywali a przywódców narodu, jeżeli już nie strzelają sobie w łeb to, dlaczego nie rezygnują i dobrowolne nie stawiają się przed sąde dla wyjaśnienia sytuacji
Ta zasada obowiązuje nawet gdy drugie 40% rządzonych stłamszonych jest tylko zajętych walką o swoje przetrwanie i niczem się nie interesuje.
Nie mogę zrozumieć jak walka o kasę tak strasznie może upodlić i zasłonić wszelkie uczucia ambicji, poczucia przyzwoitości i honoru. Pomóż zrozumieć „świecie obojętny wirujący w jakimś obłąkanym tańcu co prowadzą czarty”

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tu nie trzeba psychologa. Tu wystarczy słownikowa definicja słowa "hucpa" ;-).

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=19193

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344178

Dlaczego ignorują? Bo mogą.
Dlaczego nie rezygnują? Bo nie muszą.
A Ty tu o przyzwoitości... ;)

Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344188

Miałem napisać w stylu "Dlaczego pies...", ale Twoje "lapidarium" jest zdecydowanie bardziej kulturalne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#344349

ale mogę sie wstawic. To pomaga.

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#344193

Tusk, Komorowski, Miller, Palikot realizują rację stanu, którą przyjęli jako najkorzystniejszą dla siebie i swoich patronów. W imię tej racji stanu uczestniczyli w zamachu na przeciwników politycznych( i proszę mi tu nie mówić, ze tak się nie postępuje w polityce, bo realia polityczne świata pokazują coś wręcz przeciwnego i bezwzględna fizyczna eliminacja przeciwnika jest podstawowym narzędziem polityki- mogę to dowodzić nie tylko na przykładzie krajów totalitarnych, ale i formalnie demokratycznych czy wręcz na przykładzie "wzorca demokracji" niczym wzorzec metra w Sèvres pod Paryżem) i stąd zgodne postępowanie wszystkich organów państwa w mataczeniu i zacieraniu śladów.
Tu w tej konkretnej sprawie, do tego że tak się bezczelnie zachowują dochodzi jeszcze fakt, ze mają w tej sprawie patronów na Zachodzie, a nawet za Wielką Wodą.
Gdy ktoś tego nie zauważa, to dziwić się nie przestanie(bo przecież mamy "sojuszników")

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344249