Promocja pedofilii

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

MEN przejęło rolę burdelmamy. Niech żyje Nowe Oświecenie!

Znakomity adres (PAN), żenujący wynik: seksuologia dla sześciolatka była (między innymi) tematem konferencji resortów edukacji i zdrowia przy pomocy agendy ONZ do spraw rozwoju i polskie biuro WHO. Tergo typu sabaty miały już miejsce w wolnej od cywilizacji łacińskiej Europie zachodniej, skoro

syn

mojej znajomej, uczeń gimnazjum w Bonn, zapytany przeze mnie, czego najbardziej nie lubi w szkole, odpowiedział: wychowania homoseksualnego. To nie dowcip! Nasze pociechy muszą wiedzieć, z kim mają robić i co! To ważne, bowiem rabbi polskiej seksuologii, prof. Lew-Starowicz, oznajmił w

PAN

że już niemowlęta doznają orgazmów. To rzeczywiście szalone marnotrawstwo, czekać tyle lat na seks! Sam temat konferencji jest niezwykle ważny: trzeba przecież zagospodarować dzieci pracujących singelek. Maleństwa, zamiast bawić się misiem czy lalą, powinny nauczyć się jak używać kondomy.

http://www.google.de/imgres?start=126&hl=pl&biw=1440&bih=742&tbm=isch&tbnid=UD8klHjMf0xyKM:&imgrefurl=http://mocne-wartosci.blog.onet.pl/2012/01/17/nauka-zalegalizuje-pedofilie/&docid=EyGnqhdHP-OdLM&imgurl=http://www.chamsko.pl/demot/100_100_2110762083_Pedofilia_przez_pozytywnie119_middle.jpg&w=557&h=385&ei=5uF2Ubr4K4vJsgb9qoHoBg&zoom=1&iact=hc&vpx=433&vpy=345&dur=450&hovh=186&hovw=268&tx=173&ty=105&page=5&tbnh=138&tbnw=190&ndsp=33&ved=1t:429,r:54,s:100,i:166

Post scriptum: na razie – uspokajają MEN-ele – to tylko oferta, a nie standardy, które będą wdrażane w szkołach. Jestem pewien, że kolektyw przyjmie tę ofertę przez aklamację: wszak młode pokolenie należy przygotować do pracy – w burdelach, rozumie się.

Nowe Oświecenie odbiera dzieciom prawo do szczęśliwego dzieciństwa,tak jak dorosłych pozbawia prawa do życia w godności.

Brak głosów

Komentarze

... wyedukować w proponowanym temacie najpierw niejako eksperymentalnie... dzieci i wnuki tych głupoli, którzy chcą takiej edukacji w Polsce. Poobserwujemy przez kilka lub kilkanaście lat, co wyrośnie z tych dzieci. Nie trzeba być Eisteinem, aby przewidzieć skutek. Wówczas owi głupole widząc, jak im się rodzina posypała, jak z domów rodzinnych zrobili burdel, w których... dwóch tatusiów lub dwie mamusie wychowują dzieci, to może im się odechce propagować taki program edukacji dzieci.

Pozdrawiam z 10, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#352740

Jan Bogatko

...bardzo dziękuję! Ta metoda ma doprowadzić do celu - najmniej uległe dzieci będą stanowiły bank części zamiennych dla liderów Nowego Oświecenia,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#352743

przecież tak bardzo chętnie odbiera się dzieci rodzicom pod byle pretekstem aby edukowały ich rodziny zastępcze lub domy dziecka. Wszystko jest dobrze przemyślane.
A pan Lew Starowicz widocznie zazdrości niemowlakom orgazmu. No, ale to przecież jest biologiczny efekt starzenia się organizmu o czym pan profesor powinien wiedzieć.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#352744

Jan Bogatko

...tak, to strategia, znana już z bolszewickich czasów,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#352748

... prof. Lew Starowicz podzieli losy psychologa - Andrzeja Samsona, który w latach 2000-2004 często zabierał głos na antenie TVP jako... ekspert w leczeniu traumy dzieci molestowanych seksualnie. Wkrótce okazało się, że sam... był pedofilem, a sąd uznał go za winnego wszystkich zarzutów i wymierzył łączną karę 8 lat więzienia, z czego odsiedział 4 lata i 7 miesięcy i został zwolniony z odbywania kary ze względu na... zły stan zdrowia. 
Dla mnie L. Starowicz nigdy nie był, nie jest i nie będzie autorytetem w dziedzinie seksuologii. Ma on bowiem "przetrącony kręgosłup i zwichnięty mózg" lewackimi i libertyńskimi brudami z Zachodu.

Pozdrawiam, Satyr 

P.S.
Dzisiaj w TVP zakomunikowano, że we Francji homoseksualiści i lezbijki... mogą odetchnąć z ulgą, bowiem parlament przegłosował na ich korzyść zapisy uprawnień na równi z osobami heteroseksualnymi! Świat zwariował!  
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#352750

 kto płaci Starowiczowi za te wystepy w tv? Mignął mi dziś na krótko, stwierdzając coś o orgazmach niemowląt. To przecież zgroza, bo lemingi będą skłonne naprawdę w to uwierzyć!

Vote up!
0
Vote down!
0
#352754

może bredzić tylko człowiek skrzywiony, obleśny pedofil.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#352756

 że nie myślałem, iż dożyję TAKICH czasów! Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#352759

tematy publicznie oglaszac, ale wlasnie o to chodzi tej TV
za kazda cene chca zwiekszyc ogladalnosc jak nie moga liczyc na normalnych ludzi to chociaz zboki i lemingi beda to badziewie ogladac.

Vote up!
0
Vote down!
0
#352766

Jan Bogatko

...będą skłonne?! Ależ one w to wierzą!

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#352761

Jan Bogatko

...a co na to nierówne traktowanie powiedzą zoofile? Niechby chociaż zlikwidowali podatek za psa! Za kochanka (ę), nie płaci się podatku!

Pozdrawiuam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#352760

konferencyjnych otrzymywać kondomy, które powinni nakładać na głowy aby wszyscy widzieli jakie z nich są ...uje. Tylko skąd wziąć złamane prezerwatywy?

Tak na poważnie to wyć się chce i ręce opadają, mimo, że to nie jesień.

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#352751

Aleś Ty niedomyślny. Nie wiesz, skąd wziąc złamane prezerwatywy? To proste. Nałożyć na durny i nic nie warty czerep postępaka-idioty, a potem ten gustowny komplecik złamać przy pomocy ciężkiego narzędzia typu: kłonica, gruby kij od miotły, noga od stołu, lub coś w tym rodzaju.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#352755

ProPOnują dzieciom naukę o pedalstwie,by nie uczyły się o Bogu i Polsce,by za młodu nie nasiąkali Polskością,przecież
wiara to opium dla ludzi,jak twierdzą bolszewiki,a człowiek który nie ma zasad moralności,można go naginać jak się chce.
I tak jest budowana Judopolonia,a niereformowani którzy nie poprą tej idei,będą PO prostu tępieni.

pozdrawiam panie Janie

Vote up!
0
Vote down!
0
#352758

sprzedaja koszernych kondomow w smaku czosnkowym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#352767

Najlepiej niech wypie...ą do Izraela i to w POdskokach

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#352770

Sodoma i Gomora,tylko w nowym wydaniu.Musimy bronić naszych dzieci.Wiem że damy radę ,a rozpisywać się o gościach którzy to promują,myślę ze nie ma sensu.Warto natomiast promować NASZE wartości,a za nie nie musimy się wstydzić,i to wszystko.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

wojtek

#352784

Jan Bogatko

..co do promowania naszych wartości, zgoda. Ale jeśli ich promocje pomijamy milczeniem, to się na nie godzimy, chcąc nie chcąc.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#352800

gość z drogi

a Dzisiaj ?

szerzy się to robactwo,niczym stonka...ale i z nią sobie poradzono przed laty....

oby i TERAZ TEZ../.azotoxem...super skuteczna mikstura.../

pozdrowienia z 10 tka dla Autora :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#352802

Jan Bogatko

...kara nadejdzie, to pewne. Ale chodzi też io to, by nas nie ukarano - za bezczynności i zaniechanie,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#352809

gość z drogi

i nie odpuszczamy....a że nas już dawno ukarano ,za to że nie z nimi...to też fakt niezaprzeczalny...i że une na tym wyszły super ,a my nie ...to już oczywista oczywistość...

serdeczności :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#352811

że ktoś inteligentny i mądry (to nie to samo!) przeanalizuje skąd wzięło się współczesne lobby homoseksualne. Zrobi coś takiego co ja usiłowałem wykonać w aspekcie "zimy nuklearnej" - zapewne nie udalo mi się tak jak chciałem, ale przynajmniej zrobiłem co mogłem. Ale "zima nuklearna" jest bliska zagadnieniom w których czyję się fachowcem - lobby pedalsko-lesbijskie raczej nie. Trzeba poznać jego korzenie i nie chodzi mi tu o pogardę dla tych których natura potraktowała "po macoszemu". Intuicyjnie wyczuwam poparcie dla dewiacji ze strony tych dla których kultura (w najszerszym znaczeniu) zachodnia jest nieprzejednanym wrogiem.
Pozdrawiam
Honic

Vote up!
0
Vote down!
0
#352843

Jan Bogatko

...zima nuklearna była bardzo dobrym opracowaniem, pamiętam. Lobby homoseksualne jest silne, bo ma pieniądze i rządzi kulturą, zwłaszcza mediami. Do tego opracowano teraz ideologię (nie nową; to powtarza się zawsze w schyłkowych kulturach). Temat arcyciekawy.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#352847

Z programu NWO. Zdemoralizować, ogłupić, zrobić z ludzi bezwolną hołotę aby można było wziąć wszystko na krótką smycz i sterować tak, jak akurat tym globalnym oszołomom potrzeba.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#352849