Agent „Must“ dziękuje Bogu, że rządzi PO!

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Ledwie popularność Nowego Oświecenia spada, a już głos zabiera tow. dr Andrzej Olechowski, były członek PZPR i założyciel Platformy Obywatelskiej, partii postępowych demokratów. Ale agent mówi prawdę: partia ta nie ma żadnego programu, poza wygraniem wyborów.

 

Pan prezes Tusk już raz musiał obejść się smakiem, rezygnując z ubiegania się o fotel prezydenta, a przecież chciał nim zostać najbardziej na świecie! Ale w opinii agenta Musta na uznanie zasługuje „wybitne rzemiosło polityczne“ PO.  Trafna jest także myśl Olechowskiego, że cechą PO jest

 

brak odpowiedzialności

 

za rozwój Polski. Hucpa politykiera polega na tym, że otwarcie mówi o tym, że PO działa na szkodę Polski i dlatego należy głosować na Platformę! Zaniedbania widać na każdym kroku, „ale i tak dziękuję Bogu, że rządzi PO,  a nie PiS“. I dalej: „powrót PiS do władzy byłby katastrofą“, i łatwo się domyślić, dla kogo.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZHmjNv539pM&feature=related

 

 

Post scriptum: dla agenta Musta PO to „dobrzy ludzie“, a PiS, po latach propagandy PO – jest zakwalifikowany jako „czarny lud“. On jednak wie tym, że partia o niezmiennie wysokim mimo wojny polsko-polskiej poparciu elektoratu pewnego dnia przejmie władzę. I tego się boi, jak diabeł wody święconej.

 

Mało kto wie, że przed ostatnimi wyborami do Sejmu, czołowi demokraci Nowego Oświecenia, liczący się z wyborczą porażką PO, wyjechali zagranicę. Ot tak, na wszelki wypadek.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Coz trzeba probowac ,

MOZE OSWIATA TRAFI POD STRZECHY JAK ZABRAKNIE CASH

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Maciej61

#127686

Jan Bogatko

...miejmy nadzieję.Wydaje mi się, że powinniśmy chodzić od drzwi, do drzwi, jak Maromoni. Doskonałym materiałem jest nasz biuletyn - chwała autorom za ten pomysł!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#127687

 nie tak żle.

A co do Andrzeja Must-Olechowskiego to nie należy zapominać że to członek grupy  Bilderberg.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#127705

PO działa na szkodę Polski i dlatego należy głosować na Platformę!

Jeżeli w świetle tego cytatu w Polsce istnieje grupa głosująca na POlszewików, to jak najbardziej słusznym stwierdzeniem Marszałka Piłsudskiego są słowa:

Naród jest dobry, a tylko ludzie kurwy.

Pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

homo-polacus.blogspot.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#127708

Jan Bogatko

...nie mam wyjścia, muszę się z Panem zgodzić.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#127711

  Polonia caly czas tak mysli ,ze  Narod jest dobry,a tylko ludzie kurwy.

 Do tego grona zaliczamu wyrobnikow  tuska w Irlandii i Anglii.

 Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#127772

...... zupełnie nie wiem w którym roku, te słowa wypowiedział Marszałek ?? zapewne pod koniec swojego życia, z ogromem doświadczenia , na plecach.
Ale proszę powiedzcie jak to się stało, że my daliśmy przyzwolenie aby tacy ludzie jak "Must" Olechowski- byli : ministrami, premierami , biskupami etc, i tak dalej ???
.... dlaczego ja, szary obywatel tego Kraju , dopiero po wyborach prezydenckich, dowiaduję się że Żona kandydata Komorowskiego , to córka UBecko, żydowskiej kanali ???
a, On jest takim HRABIĄ jak ja -kosmonautą . A sztab wyborczy mojego kandydata - po rycersku, milczł !!?
Homo Polacusie, nigdy się na to NIE ZGODZĘ !!
....... ciekaw jestem czy Marszałek wiedział kim jest Józef Retinger ??

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#127724

Niestety, ale i ja nie wiem kiedy i przy jakiej okazji Marszałek odniósł się w taki sposób do pewnej grupy Polaków.
Nie posiadam również wiedzy na temat stosunku Piłsudskiego do Retingera i nie wiem, czy znał go w ogóle.
Moją wiedzę o Piłsudskim określam jako amatorską.
Polecę Ci opracowanie Andrzeja Wilczkowskiego, które można potraktować jako portret postaci Marszałka, oczywiście jeżeli nie miałeś jeszcze okazji zapoznać się z tym wpisem.
Fakt, iż kaszalot jest Żydówką, był skrzętnie przed wyborami ukrywany, stąd też Twoja i nie tylko Twoja niewiedza na ten temat.
Totalitarny charakter dzisiejszej Polski tłumaczy taki stan rzeczy.
Wspominasz o naszym przyzwoleniu na zjawiska, których jesteśmy świadkami.
Otóż ja również nie mogę pojąć skąd w nas tyle głupoty po tym czego na przestrzeni lat tylko powojennych doświadczyliśmy ze strony komunistów, którzy dzisiaj w Polsce mienią się "liberałami".
Jeżeli nie potrafiliśmy wpłynąć na naszą dzisiejszą rzeczywistość, to fakt ten czyni z nas wszystkich współwinnych tragedii smoleńskiej.
W ramach rehabilitacji moralnej powinniśmy udowodnić światu, że jednak w Polsce mieszkają normalni ludzie, a nie tylko ubeckie gnidy spod szyldu PO.
Jeżeli w najbliższym czasie nie udowodnimy swojej wartości i przegramy wybory parlamentarne, to możemy się potem śmiało nazywać nic nie warta masą produkującą podatki z których utrzymują się bolszewicy.
Gajowy hrabią?
Faktycznie prędzej Ciebie będę podejrzewał, iż jesteś kosmonautą.
Polecam to opracowanie:
 
Pozdrawiam serdecznie!
 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#127738

Jan Bogatko

...cała sprawa wyszła na jaw, jak zmarł hr. Komorowski z Krakowa, członek założonego przez nas (Minakowskiego i mnie) Stowarzyszenia Potomków Sejmu Wielkiego (SPSW). W nekrologu prasowym dla ostatniego z tej gałęzi hr. Komorowkich chciałem wymienić jego tytuł. Niestety, dopiero w klka dni po pogrzebie udało się wykazać, że ma on tytuł hrabiowski. Podnosząc jego kwestię zwróciłem uwagę na zawatą w opracowaniu Bonieckiego (wybitny polski genealog przełomu XIX/XX wieku)informację, że w rodzie Komorowskich litewskich (a zatem Bronisława Komorowskiego) miał miejsce tytularny szwindel. I tak prawda wyszła na jaw.

A propos p. prezydentowej - gdyby była córką żydowskiego rzeźnika, a nie ubeka, byłoby mi to obojętne; nie byłoby natomiast obojętne, gbyby była córką polskiego ubeka. Innymi słowy nie jest mi to obojętne, że jest córką ubeka, o czym zresztą pisałem na tym blogu,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#127790

po członku grupy Bildelberg, że zgani PO za rozwalanie Polski?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#127834

Jan Bogatko

...droga Szpilko, oczywiście, że nie.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#128186