"WARSZAWSKA GAZETA" 30 MAJA 2014

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

Szanowni Państwo,

w piątek 30 maja 2014 roku ukaże się kolejny numer "Warszawskiej Gazety" tygodnika ogólnopolskiego. Ukazuje się w każdy piątek. Serdecznie polecam.

                                        Aleksander Szumański korespondent "Warszawskiej Gazety"

]]>http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1088&Itemid=2&mosmsg=Dzi%EAkujemy+za+Tw%F3j+g%B3os]]>.

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

występujące niedomówienie. Może Wrocławiem rządzą trochę Niemcy, ale nie Ukraińcy. ALe sądzę, że w przypadku Baumana - jeśli chodzi o "wybory młodości", jak i parasol ochronny dziś - dużą rolę pełni jego etniczność i nie jest to narodowść ukraińska czy niemiecka. Została pominięta w tytule - jak to najczęściej bywa.

Oczywiście nie mozna zamknać oczu na to, że niemiecki (zakladam, że to Niemiec niemiecki, bez wpływów "środziemnonomorskich", choć kto wie) konsul zaordynował policję. Gdyby jednak to się stało w trakcie wykładu jakiegoś polakoniemca bez korzeni chazarowych (ale kto to wie na pewno), o tym, jak to w Bydgoszczy Polacy w jeden dzień zabili 8 tys. Niemców (nasza skuteczność wg antypolskiej propagandy jest wręcz ... zabójcza:), nomen omen, 8 tys ludzi w jeden dzień!!!!, a w mniejszych miasteczkach 1,5 tys. Jesteśmy chyba narodem ninja:)), to tytuł byłby usprawiedliwiony. Natomiast konsulowi z pewnością ułatwiło podjęcie decyzji o wezwaniu policji, pochodzenie Baumana. Mógł płonąć "słusznym gniewem" nie w obronie pokrzywdzonych Niemców, ale "Żyda gnebionego przez antysemitów":) Nawet jesli nie zostało to wyartykułowane, to z pewnoscią , było odczuwalne podskórnie przed i podczas interwencji policyjnej.

Reaumując - nie zadecydowała tu raczej niemieckość czy ukraińskość..... (opieram się tylko na tym fragmencie artykułu, który widać na zdjęciu)

Vote up!
1
Vote down!
0
#1426367