socjudełropka monstre

Obrazek użytkownika wilre
Idee

mr Verheugen, p.Hall, i wychowanie Jełropskie.
*****Przegladajac internet, natrafilem przypadkiem na nastepujacy kwiatek:

Cytat:Towarzysz Komisarz Günter Verheugen 23.04.2003 do towarzystwa z ZNP w obecności towarzysza Lecha Nikolskiego:

“Duch narodu kształtowany jest w szkołach i to od polskich nauczycieli będzie zależało, czy przyszłe pokolenia charakteryzował będzie duch europejski czy duch narodowy. Polska będzie reprezentowana w Unii Europejskiej tym lepiej, im więcej osób będzie miało odpowiednie poglądy w kwestiach Unii Europejskiej. Jestem pewien, że uda nam się wychować wiele osób, które staną się Europejczykami”.

Zeby uniknac manipulacji przez wredne mohery, poszukalem orginalu.
Cytat z oficjalnej strony kancelarii premiera ma zupelnie inna wymowe:

]]>http://www.kprm.gov.pl/archiwum/2130_9194.htm]]>

Duch każdego narodu kształtowany jest właśnie w szkołach - mówił. To właśnie od szkoły i jej nauczycieli zależeć będzie w dużej mierze to, czy polska młodzież będzie się czuła młodzieżą europejską.


Ale poniewaz pyta nie bladzi, szukam dalej:

]]>http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,52981,1440312.html]]>

Duch narodu kształtowany jest w szkołach i to od polskich nauczycieli będzie zależeć, czy przyszłe pokolenia charakteryzować będzie duch europejski czy duch narodowy - powiedział komisarz UE ds. poszerzenia Guenter Verheugen na spotkaniu z działaczami ZNP i nauczycielami.
"Polska będzie mogła być reprezentowana w Unii Europejskiej tym lepiej, im więcej osób będzie miało odpowiednie poglądy w kwestiach Unii Europejskiej. Jestem pewien, że uda nam się wychować wiele osób, które staną się Europejczykami" - oznajmił komisarz UE, zwracając się do działaczy Związku Nauczycielstwa Polskiego w języku niemieckim.”

Wybitny wizjoner i prekursor Unii Europejskiej w jej obecnej dynamice i dialektycznej koniecznosci, tow. Wlodzimierz Eljaszewicz Uljanow ps. Lenin, slusznie podnosil koniecznosc ksztaltowania ludzi w duchu komunistycznym od najmlodszych lat, a najlepiej od dziecka.
Stad takie parcie ze strony pani minister Hall na powszechne obnizenie wieku szkolnego ( “wszak na Zachodzie juz trzylatki odbierane sa rodzicom” ).
Normalne rodziny ( tzn. ojciec plci meskiej, matka plci zenskiej i dzieci, ewentualnie dziadkowie ) od dawna i przez wszystkich klasykow rewolucji komunistycznej postrzegane sa jako zagrozenie dla jej idealow.
Jak zauwazyl europosel Hans Gert Poettering, tyle lat po wojnie, a w polskich szkolach wciaz przerabia sie “Krzyzakow”. Sprzyja to ksztaltowaniu postaw eurosceptycznych i skutkuje szeregiem krzywd zadawanych Niemcom przez Polakow, na ktore zalil sie juz swego czasu Fryderyk Wilhelm II, krol pruski, wychodzac z inicjatywa II rozbioru Polski ( a ze spraw niedawnych vide polskie awanturnictwo w Lufthansie czy sprawa pani Steinbach ).

A wracajac do pani Hall, dobrze ze mamy tak po europejsku myslacego szefa MEN-u.
Bo przeciez zeby wyrownac start w szkole, wystarczyloby na przyklad wprowadzic bon przedszkolny ( czyli doplacac do przedszkoli prywatnych ).
Ale przeciez nam, Europejsom, chodzi o zupelnie cos innego: taki bedzie Zwiazek Sowiecki, jakie jego mlodziezy i dzieci chowanie, najlepiej z dala od toksycznych rodzicow. ]]>http://macgregor.salon24.pl/392600.html]]>

Brak głosów

Komentarze

oszołom z Ciemnogrodu
Poakzuje co Niemcy myslą o roli Polski. My mamy być wynarodowioną tanią siłą roboczą (biali Murzyni) dla Zachodu. I w tym kierunku idą reformy pani Hall. najgorsze jest to, że konformistyczne środowisko nauczycielskie bez protestów przykłada do tego rękę. Pamiętam jak przed pzrewidywanym referendum w sparwie konstytucji europejskiej organizowano w szkołach "dyskusje" pod hasłem "Dlaczego należy przyjąć Konstytucję Europejską?". Wziąłem udział w takiej imprezie, a że jeszcze było kilka osób zdrowow myslących dyskusja poszła w nieoczekiwanym kierunku, ku przerażeniu dyrektorki.

Vote up!
1
Vote down!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#16818