LUDZIE!!! - Dlaczego dopuszczacie się mordu na Nas?!!!

Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Świat

LUDZIE!!! - Dlaczego dopuszczacie się mordu na Nas?!!!

Czegoś takiego to jeszcze nie było, a przynajmniej ja czegoś takiego nie pamiętam, a powinienem o czymś takim wiedzieć.

Mniejsza o to z jakiego powodu czy z jakiej przyczyny, ale to mnie poraziło, bo oto czytam, że:

„Ministerstwo Rolnictwa przygotowało nawet – co jest bez precedensu – tabelkę pokazującą, jak wielu posłów PO zagłosuje wbrew rządowi.

http://static.300polityka.pl/media/2013/06/BIuHYiMCMAA8wbl.jpg

Jan Bury w programie Moniki Olejnik w Radiu ZET ogłosił, że Polska już traci miejsca pracy ze względu na zakaz uboju rytualnego, a ten zakaz w kraju i tak nie zmieni sytuacji na świecie, a tylko przyczyni się do utraty dalszych miejsc pracy.

 

O jednolite stanowisko byłoby dziś trudno przy głosowaniu, głównie ze względu na deklaracje złamania dyscypliny klubowej ze strony niektórych posłów Platformy, skupionych w Parlamentarnym Zespole Przyjaciół Zwierząt.

Kwestia uboju rytualnego w mediach wygląda na starcie zwolenników ochrony zwierząt z politykami, którzy stawiają na sprawy gospodarcze.

To ostatnie stanowisko zajmował też premier Tusk, ale jak wczoraj przyznał: „Szczerze powiedziawszy, gdybym nie był premierem i nie czuł się odpowiedzialny za rynek pracy i za powodzenie polskich przedsiębiorstw, to pewnie w odruchu serca głosowałbym przeciwko jakiejkolwiek krzywdzie wobec zwierząt. Czasami mamy do czynienia z bardzo nieprzyjemnymi alternatywami. Jako szef rządu namawiam, żeby dbać o miejsca pracy, każde jest bezcenne”.

Parlamentarzyści przeciwni ubojowi są przekonani, że wczorajsze posiedzenie klubu było kluczowe pod względem dalszych losów projektów.

Jak to stwierdził w rozmowie z 300polityka poseł Andrzej Halicki, powstał scenariusz w którym projekt rządowy zostanie odrzucony, ale pojawi się nowy projekt klubowy.”

Jak mówi poseł Artur Dunin, sekretarz sejmowego Zespołu Przyjaciół Zwierząt: Mamy dwa tygodnie na to, aby wypracować stanowisko. Premier podkreślił potrzebę jedności klubu. Być może uda się przyjąć rozwiązanie zamiast tego proponowanego przez Ministerstwo Rolnictwa, które dopuści możliwość sprowadzania niewielkiej ilości sztuk bydła na potrzebny uboju rytualnego dla mniejszości zamieszkałych na terenie kraju.

Jak przyznaje: Wczoraj na klubie dyskusja była dynamiczna, a sala była pełna. To byłoby do przyjęcia dla obecnych przeciwników uboju rytualnego w PO, ale wymagałaby w praktyce zrestartowania całego procesu legislacyjnego, i to w ciągu kilku tygodni.

Mniejsze zło jest takim samym złem, a te ich gadki, to są gadki cynicznych hipokrytów i morderców, którzy za kasę mogą upuścić i z Nas ludzi krew, tak jak dziś chcą upuszczać mordując zwierzęta, by się w niej taplać i brodzić.

Tymczasem jak mówi doradca Ewy Kopacz Iwona Sulik o projekcie rządowym:

Jak tylko będzie opinia Ministerstwa Spraw Zagranicznych, to sprawa pojawi się na najbliższym posiedzeniu Sejmu.

 

Radek "Szpak" uda się w podróż i to na pewno do swojego teścia i jego braci w wierze i PO biznesach, by zasięgnąć języka w tej sprawie.

Kto przyjmuje zakłady na niepoprawnych?

Stawiam dudki przeciw orzeszkom.

Komentarze:

Małgorzata Pauk • Podkowa Leśna

STANOWISKO PROKURATORA GENERALNEGO w sprawie UR... http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/154A56B1DDE73B33C1257B8800421AD9/%24File/1370-002.pdf

O CO WALCZYMY...

http://www.youtube.com/watch?v=xvoCiKk4Mu0&feature=share&list=PLF49147AFDC0E6193

Gosia Psiara • Uniwersytet Wrocławski

Ale my nie odpuścimy, i jak w ogóle można zastanawiać się nad legalizacją takiego barbarzyństwa, takie coś trzeba tępić a mniejszości niech wypier...do swoich krajów skoro nie potrafią dostosować się do życia w Polsce, bo to nasz kraj a nie ich!!!!

Anna Chyrek

Przyjadę kolejny raz protestować, jak będzie trzeba! Jesteśmy czujni! NIE dla okrucieństwa!

Także i ja, @Obibok na własny koszt,

mówię - N I E!!! - ubojowi rytualnemu kogokolwiek i w ogóle i III RP vel. PRL II.

Materiał pochodzi m.in. ze strony:

http://300polityka.pl/news/2013/06/21/nowy-etap-gry-o-uboj-rytualny-w-platformie/

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Jak beznadziejnie i bezprawnie wygląda kolumna: "Dyscyplina" w tej tabeli nie muszę opisywać. Polska dla partii czy partie dla Polski?

Ubój rytualny nie jest tak do końca tylko sprawą cierpienia zwierząt ale też ich konsumentów. Konsekwencją takiej technologii uboju jest zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia obywateli gdyż generuje ryzyko skażenia mięsa mikroorganizmami chorobotwórczymi, (pałeczka okrężnicy, gronkowiec złocisty). W uboju rytualnym następuje otwarcie naczyń krwionośnych oraz przełyku i tchawicy. Zwierzę, którego serce nadal pompuje krew, krztusząc się zasysa do płuc zawartość otwartego przewodu pokarmowego wraz z całą zasiedlającą go florą bakteryjną, przez co treść z żołądka, zanieczyszczając ranę dostaje się do płuc, a następnie do krwioobiegu. Gdy zwierzę zostaje wyrzucone z klatki ubojowej i wykrwawia się w pozycji poziomej, ryzyko skażenia jest jeszcze większe (dlatego mamy przypadki zakażenia gronkowcem złocistym osób, które spożywały mięso zwierzęcia uśmierconego w sposób domowy, przez poderżnięcie gardła). W uboju tradycyjnym, wykonywanym u nieprzytomnego, a zatem nieruchomego zwierzęcia, kłucie wykonuje się precyzyjnie, otwierając do wykrwawienia tylko naczynia krwionośne – tętnice szyjne i żyły jarzmowe. Nie dochodzi zatem do kontaktu tuszy z zawartością przewodu pokarmowego.

Więcej: http://www.obrona-zwierzat.pl/aktualnosci/771-zagrozenia-ur.html

Pozdrawiam

Chrust

Vote up!
1
Vote down!
0

Chrust

#365767

Mówię to jako jarosz. Zastanówmy się...

Ubój tzw. "humanitarny": dokonywany jest na sposób przemysłowy, tzn. seryjnie i w znacznej mierze jest zmechanizowany. To oznacza, że jak coś nie pójdzie standardowo, zwierzę może cierpieć znacznie dłużej - ale zostawmy to na boku. Krótko mówiąc ubój taki uważam za całkowicie zdehumanizowany. Przypomina mi niestety rzeczywistość obozów koncentracyjnych i krematoriów. Co gorsza słyszałem, że zwierzęta wiezione na ubój nie są nawet pojone wodą, a więc docierają na miejsce skrajnie przemęczone i zestresowane.

Ubój tzw. "rytualny" - teoretycznie powinien byc dokonywany w całości przez człowieka. W tym sensie jest bardziej humanitarny, ponieważ człowiek osobiście podejmuje odpowiedzialność za przebieg uboju. Zaprzyjaźnieni muzułmanie modlą sie podczas uboju rytualnego. Niektóre społeczności (Czeczeni) nawet przepraszają zwierzę za to, że zostaje zabite. Niektórzy mówią że to hipokryzja - ale ja wole taką hipokryzję, niż ubój "humanitarny" (czytaj: przemysłowy).

No ale wyobrażam sobie jeszcze jedną możliwość: ubój "humanitarny" plus "rytualny". Wygladałoby to mniej więcej tak: Tłumy zwierząt czekają w kolejce po śmierć do specjalnej maszyny, która ubija poprzez spuszczanie krwi, a Rabin czy inny duchowny przyjeżdża na pięć minut, modli się nad całym tłumem, po czym odjeżdża do kolejnej rzeźni, bo musi ich w ciagu dnia obskoczyć kilkadziesiąt.

Obawiam się, że jesli chodzi o biznes, to trzecie rozwiązanie będzie najbardziej opłacalne...

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0
#365774

 Masz na mysli ubicie Rabina ?

Vote up!
1
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#365778

 ma czelnosc mowic, ze kazde miejsce pracy jest bezcenne, czlowiek, ktory zniszczyl  polski premysl i Polske. Tusk wypedzil za granice miljony Polakow jest wspolodpowiedzialny za zamach smolenski, rozbicie wielu rodzin i rosnace ubostwo, wiec prawdopodobnie sam z przyjemnoscia uczestniczylby w torturowaniu zwierzat. Ten dran jest nieczuly na ludzkie cierpienie i nieszczescia a co dopiero cierpienia zwierzat.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#365775

Niech wypieprzają do Izraela,i tam niech ten ubój rytualny stosują.

Polska to nie dzicz bliskowschodnia,gdzie takie okrucieństwa nad zwierzętami się stosuje.

Moje nie, dla uboju rytualnego.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#365785

11 lipca 2013 roku Ludzie brońcie zwierząt, bo kto będzie bronił Was, gdy dzisiejsi zabójcy zwierząt będą i Was w końcu mordować dla swoich zysków, bo im pieniądz i złoty cielec odebrał już rozum i człowieczeństwo?

Każdy, kto nie chce mieć swoich rąk i sumień umazanych krwią mordowanych zwierząt w III RP niech da temu osobiste świadectwo pod budynkiem sejmu w dniu 11 lipca 2013 roku.

Tu pod tą notką zamieszczę listę wszystkich tych posłów i senatorów, którzy zagłosują za mordem.

Tu będę nawoływałby nikt z Polaków na tych morderców nikt nie głosował.
Ich imiona i nazwiska wraz z ich przynależności partyjną włącznie, będę zamieszczał na każdej możliwej stronie internetowej wskazując ich, jako winnych mordu popełnianego na bezbronnych zwierzętach i będę apelował o to by nikt na te kanalie żadne mamony nie głosował przy okazji każdych wyborów.
Mówię NIE dla mordu zwierząt na Polskiej Ziemi, bo ci sami za ileś lat, gdy koniunktura polityczna się zmieni wskażą na Nas Polaków, jako tych, co mordowali bezbronne zwierzęta dla zysków, tak jak to czynią z niemieckimi obozami zagłady ludzi przez nadludzi niemieckich, którzy dziś przemianowując te obozy niemieckie wbrew prawdzie historycznej na polskie.

Zwierzęta to nasi Przyjaciele, to Nasze ludzkie być!

One też czują tak samo jak ludzie ból!

Obibok na własny koszt

Vote up!
1
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#368733

Ci co się wstrzymali od głosowania także głosowali ZA!

Po prostu okazali się zwykłymi tchórzami umywającymi swoje brudne łapki i załgane sumienia, o ile je w ogóle mają, w co wątpię.

To są wątpiący tchórze, którzy w godzinie dania prawdy zawsze zdradzą.

Ci którzy zachowali się jak tchórze, choć tak po prostu cynicznie głosowali za morderstwem zwierząt:

Z Platformy Obywatelskiej :

1.Brzezinka Jacek
2.Czernow Zofia
3.Głogowski Tomasz
4.Godson John Abraham
5.Kłosin Krystyna
6.Kozaczyński Jacek
7.Ławrynowicz Zofia

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=39616&KodKlubu=PO&Decyzja=Wstrzym

Z SLD:

1.Kępiński Adam
2.Wziątek Stanisław

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=39616&KodKlubu=SLD&Decyzja=Wstrzym

Ci co głosowali za okrutnym mordowaniem bezbronnych zwierząt:

Z Platformy Obywatelskiej :

1.Achinger Elżbieta
2.Adamczak Małgorzata
3.Arkit Tadeusz
4.Arłukowicz Bartosz
5.Arndt Paweł
6.Augustyn Urszula
7.Biernacki Marek
8.Biernat Andrzej
9.Blanik Leszek
10.Bobowska Joanna
11.Borowczak Jerzy
12.Borowiak Łukasz
13.Brejza Krzysztof
14.Budnik Jerzy1
5.Buła Andrzej
16.Butryn Renata
17.Charłampowicz Jarosław
18.Cichoń Janusz
19.Cieśliński Piotr
20.Cycoń Marian
21.Czechyra Czesław
22.Czerwiński Andrzej
23.Durka Zenon
24.Dzięcioł Janusz
25.Fabisiak Joanna
26.Fedorowicz Jerzy
27.Gadowski Krzysztof
28.Gąsior-Marek Magdalena
29.Gluza Czesław
30.Gowin Jarosław
31.Grabarczyk Cezary
32.Grad Mariusz
33.Graś Paweł
34.Grupiński Rafał
35.Hok Marek
36.Hoppe Teresa
37.Huskowski Stanisław
38.Janyska Maria Małgorzata
39.Jarmuziewicz Tadeusz
40.Jastrzębski Leszek
41.Kania Andrzej
42.Karpiński Włodzimierz
43.Katulski Jarosław
44.Kaźmierczak Jan
45.Kidawa-Błońska Małgorzata
46.Kluzik-Rostkowska Joanna
47.Kołodziej Ewa
48.Korzeniowski Leszek
49.Kozdroń Jerzy
50.Kozłowska Iwona
51.Kozłowska-Rajewicz Agnieszka
52.Koźlakiewicz Mirosław
53.Kropiwnicki Robert
54.Krząkała Marek
55.Kucharski Cezary
56.Kudrycka Barbara
57.Kulesza Tomasz
58.Kwiatkowski Krzysztof
59.Lamczyk Stanisław
60.Lassota Józef
61.Lenz Tomasz
62.Leszczyna Izabela
63.Małecka-Libera Beata
64.Marczułajtis-Walczak Jagna
65.Mężydło Antoni
66.Mroczek Czesław
67.Mrzygłocka Izabela Katarzyna
68.Mucha Joanna
69.Munyama Killion
70.Niesiołowski Stefan
71.Nowak Sławomir
72.Nowak Tomasz Piotr
73.Okła-Drewnowicz Marzena
74.Okrągły Janina
75.Orzechowski Andrzej
76.Pacelt Zbigniew
77.Pahl Witold
78.Papke Paweł
79.Pępek Małgorzata
80.Pietrzczyk Lucjan Marek
81.Pięta Jarosław
82.Pitera Julia
83.Plocke Kazimierz
84.Poślednia Krystyna
85.Raczkowski Damian
86.Raniewicz Grzegorz
87.Raś Ireneusz
88.Rosati Dariusz
89.Rutkowska Dorota
90.Rynasiewicz Zbigniew
91.Rząsa Marek
92.Saługa Wojciech
93.Schetyna Grzegorz
94.Sibińska Krystyna
95.Siedlaczek Henryk
96.Sikorski Radosław
97.Sługocki Waldemar
98.Suchowiejko Wiesław
99.Sycz Miron
100.Szejnfeld Adam
101.Sztolcman Grzegorz
102.Szumilas Krystyna
103.Szydłowska Bożena
104.Szymański Tomasz
105.Śledzińska-Katarasińska Iwona
106.Święcicki Marcin
107.Tomański Piotr
108.Tomczak Jacek
109.Tomczykiewicz Tomasz
110.Trybuś Aleksandra
111.Tusk Donald
112.Tyszkiewicz Robert
113.Vincent-Rostowski Jan
114.Wardzała Robert
115.Witczak Mariusz
116.Wojnarowski Norbert
117.Wójcik Marek
118.Zawadzki Ryszard
119.Zdrojewski Bogdan
120.Ziemniak Wojciech
121.Ziętek Jerzy
122.Żalek Jacek
123.Żmijan Stanisław
124.Żyliński Adam

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=39616&KodKlubu=PO&Decyzja=Przeciw

Z PSL:

1.Borawski Edmund
2.Borkowski Krzysztof
3.Bury Jan
4.Dąbrowski Andrzej
5.Gos Marek
6.Górczyński Jarosław
7.Grzeszczak Eugeniusz Tomasz
8.Kalemba Stanisław
9.Kasprzak Mieczysław
10.Łopata Jan
11.Łuczak Mieczysław Marcin
12.Maliszewski Mirosław
13.Ozga Krystyna
14.Pawlak Mirosław
15.Pawlak Waldemar
16.Piechociński Janusz
17.Racki Józef
18.Sawicki Marek
19.Smolarz Henryk
20.Sosnowski Zbigniew
21.Stefaniuk Franciszek Jerzy
22.Sztorc Andrzej
23.Tokarska Genowefa
24.Walkowski Piotr
25.Włodkowski Zbigniew
26.Zgorzelski Piotr
27.Zych Józef
28.Żelichowski Stanisław

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=39616&KodKlubu=PSL&Decyzja=Przeciw

Z SLD:

1.Ajchler Romuald
2.Czykwin Eugeniusz
3.Garbowski Tomasz
4.Olejniczak Cezary

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=39616&KodKlubu=SLD&Decyzja=Przeciw

Z Prawa i Sprawiedliwości:

1.Ardanowski Jan Krzysztof
2.Kowalczyk Henryk

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=39616&KodKlubu=PiS&Decyzja=Przeciw

Z Solidarnej Polski:

1.Bogucki Jacek
2.Dera Andrzej
3.Dorn Ludwik
4.Golba Mieczysław
5.Górski Tomasz
6.Jaki Patryk
7.Kempa Beata
8.Mularczyk Arkadiusz
9.Romanek Andrzej
10.Siarka Edward
11.Szeliga Piotr
12.Ziobro Jan
13.Żaczek Jarosław

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=39616&KodKlubu=SP&Decyzja=Przeciw

Z „niezależnej” mniejszości niemieckiej:

1.Chmielowski Piotr
2.Galla Ryszard
3.Jagiełło Jarosław Tomasz

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=39616&KodKlubu=niez.&Decyzja=Przeciw

Z Koło Poselskie Inicjatywa Dialogu:

1.Bodio Bartłomiej
2.Bramora Artur
3.Dziadzio Dariusz Cezar
4.Szymiec-Raczyńska Halina

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=39616&KodKlubu=ID&Decyzja=Przeciw

Obstawiam, że jak w całej jewropie wprowadziliby zakaz uboju rytualnego to głosująca za takim ubojem w III RP „niezależna” mniejszości niemiecka jak i nowoczesna i postępowa jewropa oskarżałaby i piała o polskich rzeźniach,jak o obozach, w których Polacy popełniali i popełniają barbarzyńskie mordy na niewinnych zwierzętach.

Czekam na ruch Zdrojewskiego Bogdana, który już wkrótce będzie sponsorem jako minister kultury jakiegoś telewizyjnego spektaklu lub filmu z ubojni rytualnych.
Czym wpisze się w niemiecką antypolską narrację typu "ojcowie i matki", tym razem z udziałem mordowanych w polskich rzeźniach zwierząt.

Obibok na własny koszt

Vote up!
1
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#369454

Dzięki za tę listę, dzięki za Twoje zaangażowanie. Ta sprawa też jest mi bardzo bliska. Ogromnie ucieszyłam się dzisiejszą decyzją Sejmu, a tę listę trzeba koniecznie zapamiętać i draniom przypominać o ich ... no właśnie, czym? Interesowności? Wysługiwaniu się grupom obcym nam kulturowo? Na pewno podłości.

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
1
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#369457

Znalem dwóch rzeźników, jednego krótko za to drugiego bardzo długo, który był bestią w stosunku do swojej rodziny jak i jedynego syna, drugi zmarła jak był dzieckiem.
Pisze o tym w komentarzu skierowanym do @Traube niżej.
Nie chcę czynić zarzutów czy podejrzeń choć takie same se mi nasuwają kiedy tylko wspomnę śp, kolegę Witka B.
Mogę jako nowinkę podać, że Kowalczyk Henryk, poseł PiS w czerwcu odmówił dla mnie pomocy w bardzo pilnym skontaktowaniu się z Jarosławem Kaczyńskim, bo członkowie sztaby uwikłani w zdradę nie odbierali telefonów podczas wizyty przedwyborczej JK w Siedlcach, gdzie zdrajcy zastawili na JK pułapkę polegająca na tym by JK odciął się od rodziny jak i samego Arkadiusza Protasiuka.
Do tego telefonowałem (dowód moje komentarze na blogu Kataryny)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Kowalczyk

Drugą osobą, która wówczas się wyłgała brakiem czasy i swoją obecnością na komisji sejmowej jak i uzasadniając tym, ze ją wybory JK na prezydenta w ogóle nie interesują była Małgorzata Sadurska.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82gorzata_Sadurska

Z prezydenckiej kampanii wyborczej nadal w PiS są według mnie ludzie, którzy mogą zaistnieć przy kolejnym rokoszu.

Podczas głosowania nad ustawą z mordzie zwierząt ten sam, co w czerwcu 2010 roku też się wyłamał, przypadek?

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt

Vote up!
1
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#369477

Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się pochwalić SLD dwukrotnie w ciągu jednego dnia.
Dziś zrobiłem to u kryski podkreślając, że prawie wszyscy z tego klubu głosowali przyzwoicie w sprawie ludobójstwa. Nie mam pojęcia, jakie kierowały nimi kalkulacje czy emocje. Ale tak głosowali.
W głosowaniu o uboju rytualnym przyzwoicie zachowali się eseldowcy, a nawet ci od Palikota. Także 38 z PO.
I znowu, nie wiem, co nimi kierowało, ale uważam, że warto takie rzeczy dostrzegać.
Przecież gdyby nie oni to ta podła ustawa by przeszła.
Widziałem ten archiwalny niemiecki film, ale te sprawy znałem już wcześniej. Równie ohydne obrazki z rzeźni halal w Indonezji i jakiś innych krajach muzułmańskich.
I powiem Ci, że gdybym mógł, to bym szczerze nie tylko tym 38 peowcom, ale nawet samemu Palikotowi podziękował, że się przyczynił do tego, że Polska będzie wolna od barbarzyństwa chociaż w tym zakresie.
Wczoraj przeczytałem artykuł M. Środy w gazecie wnuka rzezaka i po raz pierwszy zdarzyło mi się ze Środą zgodzić.
Przykre to dla mnie konstatacje, kiedy widzę, że ludzie tak bardzo mi obcy, jak Środa czy ci od Palikota wykazują się większą wrażliwością i zachowują przyzwoiciej od szanowanych kiedyś przeze mnie Dorna czy Mężydło.

Vote up!
1
Vote down!
0
#369459

napisałem w dalszej części czego nie opublikowałem.
Podobnie jak napisanych uwag do poszczególnych posłów, którzy głosowali za jak i tych, którzy jak najgorsze tchórze się wstrzymali.
Takich nigdy nie poważałem lecz gardziłem, bo to są najgorsze kanalie, które chcą uchodzić za uczciwych i prawych, a tak po prawdzie to załgane i interesowne szuje.
Nie zamieściłem tego fragmentu, gdzie jest moje osobiste wspomnienie, jak i to co myślę o innych załganych cynicznych i obłudnych tropicielach nie tego co trzeba.
Wklejam bez korekty i poprawek, a więc za błędy przepraszam przed startem:

[quote]Najlepiej i najbardziej rozsądnie zachował się, co by tu nie napisać i nie powiedzieć, to jednak muszę wymienić tu Klub Palikota w przeciwieństwie do pozostałych, bo i w PiS znalazło się dwóch interesownych, a o Solidarnej Polsce, która wlazła do sejmu podszywając się pod PiS i oszukując w cyniczny i perfidny sposób wyborców PiS, których już przed wyborami zamierzali zdradzić po wyborach.
Tym już do rozporków nie musicie zaglądać czy są rzezani lub czy mają w poprzek, bo nie to jest najważniejsze lecz to jaki mają te załgane kreatury do zwierząt, a na podstawie tego możemy być pewni ich zachowania się w godzinie dania prawdy wobec samych ludzi.
Obstawiam, że ci głosujący za zabijaniem w bestialski i zbrodniczy sposób bezbronnych i niewinnych zwierząt, tak samo lub podobnie gotowi byliby ludzi zabijać.
Może się mylę, lecz zdaje mi się i nie sądzę bym się jednak w tej materii mylił.
Bo rzeźnik zawsze był i będzie rzeźnikiem, a poznałem w swoim życiu ojca mojego śp. kolegi Witolda G., którego ojca można byłoby stawiać za wzór najgorszego zbrodniarza i ludobójcy, który czasami katował małego swojego syna jakby chciał go zabić, a nie skarcić czy po prostu solidnie zlać po dupsku paskiem.
To było katowanie, dziś za takie zachowanie dostałby bez mrugnięcia powieki maksymalny możliwy wyrok, a i zostałby pozbawiony praw rodzicielskich, bo w domu przedłużał swoją pracę rzeźnika w zakładzie mięsnym, w którym szlachtował codziennie kilkaset różnych zwierząt ogłuszanych młotem lub siekierą i przebijanych nożami lub bagnetami wojskowymi lub zarzynanych. Zdarzały się często przypadki, że zwierzę z podciętym gardłem lub przekłutym ciałem podejmowało próbę ratunku i uciekało przed swoim katem.
[/quote]

Pozdrawiam.
Obibok na własny koszt

PS
Jeszcze raz muszę to niestety podkreślić, że wszyscy od Palikota zachowali się najprzyzwoiciej, bo ani jeden nie była za ani ani się nie wstrzymał.
Onwk.

Vote up!
1
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#369473

O czymś co jest poniżej dna mojej krypy nie mam ochoty nawet pisać.
Obaj szemrani i jak dla mnie to ssące i skaczące pasożyty.

Pozdrawiam.
Obibok na własny koszt

Vote up!
1
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#369496

Dzięki, to ważne, że akurat Ty to napisałeś, bo naprawdę dziwnie się w tej sytuacji czuję.
Chwalę, poniekąd, ludzi podłych. Ale ci ludzie, wyjątkowo, zrobili coś dobrego...
A ja, mimo opinii chama, widzę i doceniam dobro. Nawet u pozornie najgorszych s...synów.
Staram się.
Dobranoc:-)

Vote up!
2
Vote down!
0
#369498

" Jako szef rządu namawiam, żeby dbać o miejsca pracy, każde jest bezcenne" - balwan ktory obejmujac rzady mial mniej niz 9% bezrobocia a dzis po 6ciu lATACH NICZYM STACHANOWIEC UZYSKAL WZROST WYDAJNOSCI I "zaszczytne " 14 %,
ktore plasuja Polske w haniebnej czolowce z bezrobociem....
Powinien przewodzic ale istotom na hali co mowia beeee, beeee, beee
Kto uwierzy w jego bajki?
Swoja droga uboju rytualnego nawet nie dozwalano gdy zydow w RPII bylo ponad 3mln....

Vote up!
1
Vote down!
0
#369466

.

Vote up!
1
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#369494

A może tak "wyrżnąć" lub wykosić 50% biurw, a będzie zysk większy od tego jaki rzekomo przynoszą żydowscy i muzułmańscy rzezacy, co?

Swoją drogą jak im się nie podoba w Polsce to niech po prostu z Polski wypier....

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt
Obibok na własny koszt

Vote up!
1
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#369481

Nadchodzi czas wyrywania chwastów bez zmiłowania.
I nie będzie powrotów na czyste łono.
Kolaboracja, nawet bezczynna, stanowi kto Polskę niszczył lub kto dawał milczące przyzwolenie.
Dobro wspólne, to nie gra w "dupniaka", trzeba poświęcenia i kto na co zasłużył musi dostać.
Woda już się gotuje, czas na jaja na twardo.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#369486

Już dzisiaj Niemiecki ryży kundel wybielił UPA,z ludobójstwa na czystki etniczne.

Całe szczęście że gudłajskie lobby przegrało,i nie będzie mordu rytualnego,a ryży kundel obiecał,pewnie krew go zalewa ze złości,że nie dotrzymał obietnicy.

Za to co dziś w sejmie przegłosował,POwinień być w bity na hak POd żebro,i dyndać na haku,jak na zbója przystało,
tak nasi pradziadowie ze zbójami postępowali.

pozdrawiam gorąco

Vote up!
1
Vote down!
0
#369489

Witaj,
do zbója, a nawet kieszonkowca im i jemu daleko.
Ci mieli jakiś kodeks honorowy.
Ten okrada dzieci, a nawet wdowy.
Tak po częstochowsku zrymowane, ale oddaje...

P.S. Jak się proszą, to będzie ubój rytualny bez kwalifikacji ludobójstwa.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#369491

Pisałem już o tym wcześniej jaka kara czekała zdrajców, bandytów i złodziei w Polsce Piastów na Podlasiu i Polesiu.

Otóż takiego delikwenta przywiązywano do pala lub drzewa.
Przed nim stawiali kołowrót z powbijanymi ostrymi ćwiekami, podobny jak przy studniach od czerpania wody.
Rozcinano na żywca trzewia i wyciągano jelita, które nabijano na ćwieki, a później za pomocą kołowrota nakręcano je na te ćwieki, aż wyciągnięto wszystkie wnętrzności i tak go pozostawiali na żer zwierząt.

Tak o karze tej opowiadał kiedyś pewien nieznany mi z imienia i nazwiska historyk w klubie PSS "Praktyczna Pani" w latach 60 XX wieku.

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt

Vote up!
1
Vote down!
-1

Obibok na własny koszt

#369493

Trzeba jeszcze odnaleźć te przeszkolone i "Praktyczne Panie", a nawet Panów.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#369502