Bolesław Wałęsa nie tylko o „Solidarności”

Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Historia

Bo i o Wujcu, Michniku, Mazowieckim i znaczku w czerwonym kolorze z polską flagą, którym mimo baraku uprawnień autorskich chciał i próbował robić swój kolejny biznes – chciał go po prostu przehandlować.

Nie orał , nie siała, nie żął, a plony chciał zbierać z cudzego pola. „To oni ode mnie odchodzą” – krzyczał TW Bolek w dniu 1 lipca 1990 roku na gdańskim lotnisku, które dziś słusznie nosi imię TW Bolek.

https://lh4.googleusercontent.com/-OKw9kPV3pwQ/T65ow1oCH0I/AAAAAAAAAIc/Pkjt3TAa_cs/s640/DSC02417.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-OKw9kPV3pwQ/T65ow1oCH0I/AAAAAAAAACI/YLNMQsW1PP4/s640/DSC02417.JPG

Tak to leciało z Michnikiem, Gazetą Wyborczą „Solidarność” i samą Solidarnością powołaną przez Czesława Kiszczaka i TW Bolka.

Tak to leciało w Komitecie Obywatelskim TW Bolków i później Obywatelskim Klubie Parlamentarnym TW Bolków w sejmie kontraktowym, który powołał ostatniego komunistycznego premiera PRL i przechrzty III RO Tadeusza „Omdlałego” Mazowieckiego i ostatniego komunistycznego prezydenta PRL ślepoWRONa Wojciecha „Wolskiego Spawacza” Jaruzelskiego.

Poseł dwojga imion dostał nagłej, bo uprzednio zaplanowanej, na ten czas ostrej niestrawności i biegunki i PObiegiem POdczas najważniejszego głosowania do bardachy by tam spocząć na tronie z racji bardzo wzorowo wykonanych rozkazów rozwiedli – wyboru WRONy miast Orła na najwyższy urząd neoLudowej znaczy POkomuszej Polski.

https://lh6.googleusercontent.com/-gXxqW29di_8/T65ow4Fo_8I/AAAAAAAAApk/UbH0m-gdSI0/s640/DSC02418.JPG

Wałęsa do Mazowieckiego z propozycją spotkania w siedzibie wcześniejszej esbeckiej „meliny górniczej” w Kopalni Węgla Kamiennego „Manifest Lipcowy” w Jastrzębiu – jednej z trzech, chociaż jak się okazało w praniu, to były to niezbyt dobrze nadzorowanej i przygotowanej do „społecznych protestów” przez komunistyczną władzę ośrodki sterowanego przez policję polityczną „buntu społecznego” w sierpniu i wrześniu 1980 roku.

Na czele każdego z trzech najważniejszych Komitetów Strajkowych w Gdańsku, Szczecinie i Jastrzębiu stali TW SB lub TW WSW.

Jak wiemy historia toczy się jak koło i bardzo lubi się potarzać, tak było i z porozumieniami, które odnowiono dokładnie w tych samych miejscach i w czasie tylko, bo po ośmiu latach w roku 1988. Nie podaję źródła na tę oczywistą i powszechnie znaną prawdę o sierpniu i wrześniu 1980 jak i 1988 rok, które zostały wyreżyserowane i przeprowadzone według starannie przygotowanych planów.

Pierwszy się im wymknął na krótko spod kontrole - ale nie drugi, co to to NIE!

Przygotowano w odpowiedniej liczbie elity kanciastostołowe, wciągając w to liczne rzesze usłużnych i wyszlamowanych z resztek komórek mózgowych idiotów, którzy do dziś się szczycą swoim osobistym udziałem w zdradzie i II targowicy, a nawet piszą o swojej zdradzie opasłe książki.

i otwarto publiczne listy pisali i piszą, tak jak Bolek do Omdlałego.

https://lh5.googleusercontent.com/-Y8cAdU0SOHM/T65ot80fnfI/AAAAAAAAApw/X1IbURG-Nsk/s640/DSC02412.JPG

Jakby ktoś chciał coś więcej z tych numerów GWnianej ze znaczkiem „Solidarności” przeczytać, to wykonam skan albo fotografię i zamieszczę w sieci, wskazując adres.

Była sobie polska "Solidarność", czy sowiecki organ Prawda?

Tak jak ten niby nie ze wsi, to jednak jak najbardziej WSIowy i BULEsny CUDOK.

https://lh5.googleusercontent.com/-SENmEw-3QTU/UDDyIsGuutI/AAAAAAAAAD4/GeWM8epcmSU/s720/553088_438641679508867_1211523838_n.jpg

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

GW bez charakterystycznego loga?

--------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------
"I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"

#284076

"GW bez charakterystycznego loga?"
Tzn. nieprawdziwa? ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#284077