Rosyjski specnaz i niemiecka Bundeswhera w Warszawie 11/11/13?

Obrazek użytkownika ndb2010
Kraj

Rosyjski specnaz i niemiecka Bundeswera w Warszawie 11/11/13?

Niestety Tusk tym razem miał rację.
Datę konferencji klimatycznej w 2013 ustalono w 2008 roku.

http://unfccc.int/resource/docs/2008/sbi/eng/04.pdf (str 7, p24)

Jednak Tusk miał tylko częsciową rację. To co miało go wytłumaczyć tak naprawdę go pogrążyło i odsłoniło bo pokazało, że premier Tusk może być cynicznym prowokatorem, który świadomie naraża życie polskich patriotów tworzących Marsz Niepodległości.

11 Listopada 2012
W Warszawie odbywa się wielki Marsz Niepodległości. Środowiska patriotyczne skupione wokół marszu rosną w siłę. Nie powiodły się prowokację Policji i służb. Również specjalnie sprowadzone środowiska lewicowe z Niemiec i innych krajów nie spełniły swojej roli.
Już po Marszu Niepodległości pomiędzy 28 Listopada 2012 a 7 grudnia 2012 w trakcie COP18 w Katarze Polska składa ofertę organizacji Konferencji Klimatycznej gdyż w 2008 roku ustalono tylko datę.

http://unfccc.int/resource/docs/cop18_cmp8_hl_statements/Statement%20Poland%20-%20COP.pdf

Polska miała małe szanse na organizację gdyż w 2008 roku już gościła COP. Niespodziewanie dla wielu decyzję o wyborze Polski jako kandydata oficjalnie ogłoszono w 2013 roku.

18 stycznia 2013 roku Donald Tusk składa do sejmu:
Projekt ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

http://sejmometr.pl/sejm_druki/2202449

Art. 7. Zagraniczni funkcjonariusze lub pracownicy, biorący udział we wspólnych
operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych, korzystają z ochrony prawnej
przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych.

Art. 8. 1. Zagraniczni funkcjonariusze biorący udział we wspólnych operacjach mają
prawo do:

1) noszenia munduru służbowego;
2) okazywania legitymacji służbowej;
3) wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz
materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego;

4) użycia broni palnej w sposób i w trybie określonych w ustawie z dnia 6 kwietnia 1990 r.
o Policji:

a) w celu odparcia bezpośredniego i bezprawnego zamachu na życie, zdrowie lub

wolność zagranicznego funkcjonariusza lub pracownika albo innej osoby,

b) w przypadkach określonych w art. 17 ust. 1 pkt 2–9 ustawy z dnia 6 kwietnia
1990 r. o Policji i w celu przeciwdziałania czynnościom zmierzającym do
bezpośredniego i bezprawnego zamachu na życie, zdrowie lub wolność
zagranicznego funkcjonariusza lub pracownika albo innej osoby – na rozkaz
dowódcy;

5) zastosowania środków przymusu bezpośredniego, o których mowa w art. 16 ustawy
z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji, w sposób i w trybie określonych w tej ustawie;

6) użycia materiałów pirotechnicznych w sposób określony dla funkcjonariuszy Policji;

Celem ustawy jest także umożliwienie funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich Unii Europejskiej i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dotyczy to sytuacji, w których Rzeczpospolita Polska będzie potrzebować międzynarodowej pomocy w postaci interwencji odpowiednich służb, w przypadkach ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobiegania przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych, klęsk żywiołowych, katastrof oraz innych poważnych zdarzeń.

Jak myślicie co się stanie jeśli kilkanascie tysięcy osób o lewicowych poglądach często komunistycznych zostanie wypchniętych przez Policję Tuska w stronę kilkunastu tysięcy osób o poglądach prawicowych? Jak myślicie co się stanie jeśli w Warszawie rosyjski specnaz (państwo trzecie z ustawy Tuska) i niemiecka Bundeswera będąw Warszawie 11/11/13 uzbrojone po zęby?

Biorąc to wszystko pod uwagę można stwierdzić, że, tylko psychopata znając od kilku lat datę konferencji klimatycznej i wiedząc co się zdarzyło w 11 listopada 2012 w czasie Marszu Niepodległości w Warszawie wpadłby na pomysł zorganizowania jej w tym samym czasie mając świadomość, że do Warszawy przyjedzie kilka tysięcy działaczy ekologicznych, którzy od dziesięcioleci są utożsamiani z lewicą i służbami Rosji.

Tylko psychopata i zdrajca może zaprosić uzbrojeno odziały rosyjskie i niemieckie do Warszawy w dzień polskiego Święta Odzyskania Niepodległości zabranej w XVIII w przez Niemców, Rosję i Austrię.

http://gazetabaltycka.pl/wp-content/uploads/2013/02/OMON.jpg

Czy wyjściem jest propozycja blogera @giz 3 miasto?
Tekst bardzo ważny bo może umożliwić całkowite rozbrojenie Tuska.

http://giz3.salon24.pl/524823,swieto-niepodleglosci-polski-w-tym-roku

Szukaj mnie na Twitter: @KonradGB

Ocena wpisu: 
1
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)

Komentarze

Sluchajcie sluchajcie.A moze to bedzie swietna okazja dla "zondu",zeby w koncu przepchnac ten pomysl z "zapraszaniem" policji I innych sil przymusu z "zaprzyjaznionych" panstw.W koncu bedzie tu zgromadzenie przedstawicieli z calego/prawie/swiata,wiec i ichniejsza policja bedzie jak najbardziej na miejscu,aby ich chronic.Oczywiscie, przed polskimi faszystami,kibolami,moherami,antysemitami i co tam jeszcze tylko sobie wymysla.A tak na marginesie.Gdyby tyn zond tylko piec procent energii,ktora zuzywa na szkodzenie Naszemu Panstwu przeznaczyl na proby polepszenia jego sytuacji, bylibysmy w pierwszej dziesiatce najbardziej rozwinietych panstw swiata.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373757

Prowokator, czy psychopata?
Może ani jedno, ani drugie. Takie pomysły, jak ze szczytem klimatycznym w Warszawie, w czasie obchodów Święta Niepodległości - rodzą się zapewne w dużo większych głowach ludzi o dużo bardziej przebiegłych i cynicznych umysłach.
Czym byłby premier Tusk bez rzeszy doradców, pijarowców i tych, co pociągają za sznurki?
Po prostu realizuje nałożone zadania i się miota, bo wie, że jak się nie wywiąże z nich w sposób zadowalający, to zostanie "rzucony na pożarcie", a jego zastąpi ktoś inny.
Oczywiście człowiek wybrany do takich zadań, jak szef Platformy musi się charakteryzować takimi przymiotami jak:
cynizm, brak zasad, chamstwo, brak poszanowania dla prawa, prawdy i sprawiedliwości.
Premier Tusk doskonale, moim zdaniem, do tego, co robi - się nadaje.
Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373775

 Warszawa zablokowana w związku z przyjazdem zagranicznych oficjeli, a tu demonstracja! Powiedzą, że to antyglobaliści i zaczną pałować przy pomocy kolegów z bratnich krajów...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373788

Uważam, że pomysł na organizację Marszu w innym miejscu niż Warszawa, jest świetny. Siły porządkowe rzucone Warszawie do ochrony gości "klimatycznych", będą mniejsze na Marszu. Myślę że Gdańsk ze swoją historią, byłby dobrym miejscem na tegoroczne święto, w żadnym razie nie należy go organizować w Warszawie, nie dawać pretekstu Tuskowej Bandzie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Krysta

#373793

była mowa o przełomie listopada i grudnia.

Tusk już nie może się wykręcać argumentem "ja nic nie mogę". W pewnych przypadkach doskonale wie do czego użyć władzy. Fakt, że pojedynczych... Gdyby tak używał jej do prawdziwego rządzenia jak używa do przekrętów to Polska byłaby mocarstwem.

Ogłoszenie daty szczytu dziwnie zbiega się w czasie z... powołaniem przez Tuska "komitetu Rady Ministrów ds. bezpieczeństwa państwa". Znów "zbieg okoliczności" i na pewno będzie działać o wiele prężniej np. od komisji Laska. Założę się, że pierwszą (i jedyną) pracą komitetu będzie jak wykorzystywać ustawę, o której pisze Autor.
Dobrze sobie premier to wszystko wykombinował...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373828

rosyjskie i niemieckie do Warszawy w dzień polskiego Święta Odzyskania Niepodległości zabranej w XVIII w przez Niemców, Rosję i Austrię." - no i masz odpowiedź na własne pytanie.
Z tym, że to nie są jednostki chorobowe - mówię tak z ostrożności, żeby nikomu nie przyszło do głowy żałować go jak sobie zadynda.
Bo tym razem chyba przedobrzył, prawda?
Ale, ale nie może to odbyć się w drodze ogólnego, zbiorowego mordobicia. Przenigdy. Szkoda ludzi. Jetem przeciw. Są inne sposoby? Są. No to do dzieła.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joanna K.

#373885