Salon 24 - SZUJE W SZAMBIE

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Blog

Bloger Koteusz zajął się sprawą cenzorskiego przycisku WŁĄCZ FILTR na forum o mylącej nazwie Salon24 (jak winno się go nazywać podaję poniżej kilka propozycji do rozwinięcia).

"Całodobowa Szpiclownia" w myckach-niewidkach tak oto prezentuje swój "okólnik" dla baranów podgotowywanych do strzyżenia:

Filtr ukrywający treści.

 Filtr utrudnia dostęp do treści, których administarcja Salon24 nie rekomenduje. Nie rekomenduje, ponieważ są to teksty, które nie wnoszą niczego istotnego do dyskusji, są atakami personalnymi lub są nie merytoryczne etc. Filtr ukrywa również wszystkie treści stworzone przez niektórych Użytkowników - tych, których twórczość często była zakrywana filtrem. Dotychczas ustawienia filtra można było zmienić w zakładce w ustawienia konta Użytkownika Salon24. Teraz nie tylko zarejestrowani Użytkownicy Salon24 mogą łatwo włączać/wyłączać filtr, a w dodatku przeglądarka zapamięta to ustawienie. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie ułatwi korzystanie z Salon24. Jednocześnie informujemy, że treści wulgarne, trolowe lub reklamowe będą usuwane a konta blokowane/usuwane.

Koteusz i jego dyskutanci - nic z tego co wyżej nie kumacie!

Po kilku zamkniętych blogach (teksty smoleńskie) w całości przez Igora Prowokatora Na IgNora i tego drugiego buca, Szarą Eminencję Salonu24, postanowiłem otworzyć kolejnego - właściwie do komentowania wpisów tamże. Jakież było moje zdziwienie, że po pierwszym tekście nieco "niepoprawnym" (debiut miał dać sygnał, jak myślę) artykuł został usunięty, czyli przeżyłem falstart. Napisałem drugi materiał, o niczym, poszedł, ale nie znajdziesz mnie nigdzie na tym forum, bo jestem w studni, a właściwie w celi Jankego, co jest od tego (i jego BUCA przybocznego ) - z wizytówką "zwinięty" przybitą pod judaszem na drzwiach z jedną klamką.

Sam jestem zdziwiony, że mam tam dosłownie parę wejść, skoro mnie nigdzie nie widać na tym forum-spacerniaku! (Przy okazji dziękuję odwiedzjącym dociekliwym.)

Gdy jako podpadnięty autor (czy nie przypadkiem w całej blogosferze? - oto pytanie) się zarejestrujesz, to Cenzorzy z Salonowej Loży udają, że piszesz na otwartych łamach: możesz sobie pooglądać stronę główną i mieć nadzieję na zakładkę "wpisy ukazujące się chronologicznie". Po zakończeniu redakcji materiału i kliknięciu "opublikuj" odkrywasz, żeś przepadł: zero, nul!

Q-va, skąd ja to znam?! Z Mysiej? Z Łubianki?

Cała "operacja" tamże polega na szpiclowaniu na podstawie raz zarejestrowanego (bezprawnie) numeru kompurera IP (ilość skrzynek mejlowych i nicków nie ma tu żadnego znaczenia, bo inwigilacja idzie na całego). Osoba raz podpadnięta (politycznie!) ujawniona gadzinowcom ze SrALONU24 nie ma obecnie żadnych szans tam funkcjonowania, bo w białych rękawiczkach "nowi oprawcy" uniemożliwią jej głoszenie czegokolwiek.

W jednym Koteusz (i inni) macie rację:

Tak, to jest cenzura... ale w szambie, gdzie proponują "salonowe" perfumowanie się gumowymi rękawicami.

Dlatego tak wiele piór ucieka stamtąd, bo śmierdzi niemożebnie, aż dech zapiera...

Ilustracja: DALI - DANTE - Zdrajcy Ojczyzny.

Link do wpisu Koteusza: http://www.niepoprawni.pl/comment/reply/90606#comment-form

Brak głosów

Komentarze

Koteusz jest internetowa osobowiscia. 

I... osoba, najczesciej banowana, m.in.  przez nienawistnego Jankesa.

W wolnej Polsce za represje zostanie doceniony jakims waznym orderem, moze nawet Orlem Blalym !

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#272524

Baco nie rób ze mnie jakiegoś tam dziwoląga. Żadna tam osobowość ze mnie, co najwyżej jestem bardziej upierdliwy niż inni. :)

Po wrzuceniu wczoraj notki nie mogłem zaglądnąć, bo mi prąd wyłączyli, ale nie podejrzewam, żeby Janke i Krawczyk mieli z tym coś wspólnego. :)

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#272551

Uważam, że kto jak kto, ale właśnie Koteusz powinien dostać legitymację nr 1 wydaną przez współczesny ZBOWiD. To on najczęściej był internowany i wrzucany do lochów. A tak a propos. Czy ten skompromitowany w peerelu skrót, nie staje się obecnie jak najbardziej aktualny? W świecie rządów Tuska, cenzury (której wszak nie ma) i "moderacji" tekstów, coraz więcej czasu poświęca się właśnie na walkę o wolność i demokrację. Nie tylko w mediach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#272546

Bo najwięcej pyskował, to co się dziwisz. :)

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#272552

"Koteusz i jego dyskutanci - nic z tego co wyżej nie kumacie!"

Na przykład czego? Śledzenia i blokowania po IP komputera? To zapytaj Ufki i Sosenki, które chciały się połączyć z moich komputerów z s24. To było podczas zjazdu we Fromborku, ja miałem wówczas blokadę konta - one nie. I co się okazało? Przy próbie logowania otrzymywały komunikat, że nie mogą się połączyć ze swoimi blogami, gdyż mają blokadę konta.

Krawczyk czy Janke zaprzeczali oczywiście, że użytkownicy są śledzeni na podst IP, ale gdy któregoś razu u Jankego potwierdziła ten fakt Ufka, to jakoś cichutko umknął pozostawiając kwestię bez odpowiedzi.

Co jeszcze mam nie kumać? Że przeglądarka oraz jej dodatki zawsze pozostawiają ślad po połączeniu na podstawie którego można wyśledzić użytkownika (to najczęściej). Co jeszcze mam nie wiedzieć, a co Ty wiesz? BO żadnych nowości się nie dowiedziałem i w dalszym ciągu nie rozumiem, czego mam nie kumać?

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#272554

Nie mam rozeznania kto jaki WIELKI bloger (np. że Koteuszowi należy się ZBOWiD).

Po prostu uważam, że każdy, nawet najmniejszy tekst, powinien być samotłumaczącą się CAŁOSTKĄ (to słowo jest tu sygnałem, że i tak nie ogarnie się w jednym materiale wszystkiego i zawsze trzeba liczyć się z odnośnikami). A ponieważ nie było w Pana tekście postawionej kropki nad "i" (że są to po prostu najemni szpicle korzystający z baz IP), to najpierw napisałem komentarz, który mi się rozrósł, więc postanowiłem zrobić z tego mój artykulik.

A o kumaniu, to taka licencia poetica, by wbić ostrogę w bok konia z jeźdźcem, i jak się teraz dowiaduję, obu rasowych.

Czy dyskutować o SrALONIE? Na pewno nie 24 godziny na dobę, ale od czasu do czasu na innycvh forach trzeba dawać sygnały "dobrym piórom", ale ociężałym "złotym stalówkom", by stamtąd, choćby ze wstydu, po prostu, najzwyklej, spieprzały.

Ostatnio czytałem takie rozterki (odejść - nie odejść) Andrzeja Lei ("Człowiek lasu"), którego język i myśli lubię, ale sięgam po nie w wydaniu prasowym "Gazety Śląskiej", bo mnie samo zaglądanie do w/w loży-szamba po prostu odrzuca.

Taka dyskusja, w której uczestniczyłem na Blogmedia24, po otwarciu "sekwencji operacyjnej" Lubczasopisma, jak się potem okazało, była ożywcza i stymulująca: całkiem sporo ważkich autorów wzbogaciło inne niezłe społecznościowe fora ze stratą dla wspomnianej sieciowej AGENTURY inwigilującej blogerów i robiącej wodę z mózgu czytelnikom.

Vote up!
0
Vote down!
0

insurekcjapl

#272589

Pojawia sie na SG po prawej...taki animek pt. "oceń stronę".
Tam mozna wylac swoje żale i pretensje.

Gdyby Koteusz pamiętał o wczorajszych urodzinach degenerała
Jaruzelskiego,to byłby na jedynce SG,a tak...no!

Uważam,ze napier....e na S24 w portalu niepoprawni.pl mija
sie z celem.

Jesteś tu,to olej S24! Po co otwierać klape od szamba,a potem
skarzyć się,że smierdzi i g...pływaja.

Vote up!
0
Vote down!
0
#272555

Chyba nie mam racji, ale mogę się mylić. Jakąś dyskusję, wymianę informacji, gdzieś trzeba prowadzić, a jeśli tam nie można...
Oczywiście napier.... dla samego napier.... nie polecam. :)

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#272566

To tak jakby klient w kółko chodził konsumować do jednego lokalu - "Jak u Janki".

Lokalu, w którym za każdym razem szatniarze opróżniają kieszenie jego płaszcza.
Kelner nie zauważa.
Jak zauważy to przynosi talerz zimnej, używanej potrawy.
Na koniec dostaje zawyżony rachunek, w mordę za brak napiwku i kopa na ulicę.

Weźcie zróbcie raz po męsku i nie płaczcie na sralon...

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#272610

@seawolf, All

Cytat:” Salon jest prywatną włąśnością Igora Janke”

No właśnie co do tego już nie mam pewności. Od jakiegoś czasu pojawiało się tutaj nazwisko - Agata Luśtyk. Sądziłem, że jest to jedna z adminek, wyznaczona na „odcinek” kontaktów z blogerami (taki rzecznik prasowy).

Tymczasem ktoś dał linka do KRS-u, a tam, „jak byk stoi”, że Agata Luśtyk jest prezesem zarządu. Jak można się domyślać – ze wskazania tego nowego, już najważniejszego obecnie, udziałowca. Krawczyk jest prokurentem, a Igor Janke... no właśnie – Igor Janke jest??? ...nikim. Nie ma go. Wszystko wskazuje na to, że pełni już tu tylko rolę paprotki. W rzeczywistości zajmuje się tworzeniem nowego projektu - „magazynu pomysłów”, który, jak sam to napisał – nie ma nic wspólnego z Salonem24.

Czyli, można odnieś wrażenie, że z S24 stało się coś podobnego do tego, co stało się kiedyś, po sprzedaży, z tygodnikiem „Wprost” – z czasopisma mocno krytycznego wobec władzy, stał się tejże władzy lizusem (za sprawą wymiany Króla na Lisa).

Ps. Ale ten nowy przycisk, wyłączający filtr, bardzo mi się podoba. To pierwsze od dawna - rzeczywiste wyjście naprzeciw postulatów blogerów. : )))
BALZAK734083 | 08.07.2012 12:13
link nadużycie odpowiedz

Vote up!
0
Vote down!
0

elig

#272949

proszę Go ode mnie pozdrowic, mam nadzieję, ze jeszcze o mnie pamięta.:) bardzo dziekuję za umieszczenie tutaj tego komentrza. to pasujacy element do moich przemyslen/ukladanki na temat co sie dzieje/stalo z "prawicowymi" mediami i platformami. być moze pokuszę sie wkrótce o notke na ten temat. ale nie tutaj, tutaj jak moze juz wiesz, odebrano mi blog. historia jak widać lubi sie powtarzać, a i okoliczności byly w obu przypadkach dośc kuriozalne. mniejsza o to,  nie przyszlam sie zalic i tak mam juz nowy blog na wordpress.com, jakbys chciala mnie odwiedzić to zapraszam: http://amelia007blog.wordpress.com/

 

pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#272955

Koncesjonowani Niepoprawni.pl?, albo: !

PrzeczytaŁem tekst rewelacyjny.
I takieg autora tutaj kasują?
Oczy mi się wybałuszają!

Vote up!
0
Vote down!
0

insurekcjapl

#273119

tekst faktycznie jest rewelacyjny, ale nie moj. ja tylko go opublikowalam. podalam autora na poczatku: Warszawa1920, ale moze powinnam powiekszyc font i jeszcze raz to podkreślić na końcu.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#273125

aktywności, gdzie ocena stanu zasięgu jest zero- jedynkowa.
Czarne lub białe. Żywe lub martwe. Nie ma nic po środku.

Ja się nie oglądam na KRS, Jankego, jakąś tam Agnieszkę czy Agatę. Mam to w d...ie.
Tutaj też adminów nie znam, nie zaglądam, nie pytam.
Piszę i komentuję. Taka jest moja mała rola.
I na s24 pisałam i komentowałam. Po 10.04.2010. Smoleńskie dziecko - jak słusznie zauważył AdamDee.
Ani tam nie byłam potulna, ani tu.
Tylko tam ośmieli się wypieprzyć moją grzeczną polemikę z RRK w kosmos, a mnie zablokować na 7 dni.
Potem zwrócono mi wolność, tj. zaoferowano WIĘKSZĄ CELĘ ZAMIAST MNIEJSZEJ!!!
"Nie ze mną te numery, Bruner".
Jak byłam krnąbrna jako dziecko, tak mi zostało, nie będzie s24 pluł mi w twarz, i trochę wolna być nie mogę, etc.

I MOJA NOGA OD TAMTEJ CHWILI TAM NIE POSTAŁA!

Czas pokazał, że moja decyzja, choć zbyt radykalna w tamtym czasie, była jedynie słuszna.
Więc, siłą rzeczy, w żołądku mi się przewraca od rozważań, co, kto, komu na salonie, bo nie po to ich olałam, aby mi się tu ulewało.

To napisałam ja, ossala

Vote up!
0
Vote down!
0
#273123