PUTIN SIĘ ODSZCZEKUJE

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Świat

Do niedawna słyszało się o plajcie Cypru. Teraz oglądamy manifestacje i protesty na wyspie. Robią to głównie młodzi ludzie, bo Cypryjczycy w zamian za część oszczędności mają dostać bezwartościowe akcje "reanimowanych" banków, czyli, jak się można spodziewać na podstawie doświadczenia, w przyszłości papiery bez pokrycia.

Gdy tymczasem w Rosji, z polecenia samego Putina, zaczęto sprawdzać cele statutowe i ich realizację zagranicznych filii agend pozarządowych, ulokowanych tam de facto z ramienia żydowskiej finansjery reprezentującej Nowy Porządek Świata.

Przy okazji skoku na kasę na Cyprze nasłuchaliśmy się o zbawiennej pomocy Unii, o słuszności postępowania Merkel, jako dyrygentce Brukseli; w Polsce prof. Andrzej Zybertowicz na łamch "GP" nr 13 "filozoficznie" nagina rzeczywistość, że sięgnięcie po prywatne pieniądze w Nikozji trzeba rozpatrywać w aspekcie międzynarodowego solidaryzmu (obowiązuje "równowaga między prawem własnoiści a zasadami solidarności społecznej"), co my - postSolidarnościowcy - powinniśmy zrozumieć.(Ostatnio co i rusz napotykam głupiutkie wypowiedzi socjologa-profesóra z Torunia; autora tytułu-gniota "Pociąg do Polski, Polska do pociągu".)

Ponieważ na tym forum zacna blogerka elig sporo informowała o kryzysie finansowym na Cyprze, pozwalam sobie przytoczyć wpis, który celnie ten temat traktuje:

"Ruszyły administracyjne kontrole w Sankt Petersburgu i Moskwie mające na celu postraszyć zagraniczne pozarządowe instytucje. Działania Putina to retorsja za Cypr.

On też jest oligarchą, mafiozem politycznym, b.b. bogatym. Rosyjskie banki i tacy jak on (oraz watahy innych, jak np. kulczyki polskie) miały wytrych do Cypru (do dwu banków, jak się okazało - prywatnego BoC i z dużym udziałem państwowym - Laiki), by tam lokować pieniądze ze ścieżki dostępu od amerykańskiego lichwiarza FED, internacjonalistycznego pejsa MFW i "naszego", kontynentalnego parcha EBC. Teraz czapa NWO przyszla po swą prowizję, czyli stwierdzono, że nastał czas "strzyżenia owiec". Jakich tam Cypryjczyków? To tylko aj-waj, żeby wyprane pieniądze wypłynęły w miarę legalnie do tych, co je dali swojakom w lichwie czy tez przymykali oko na okradanie we własnych zonach – jak putinowcy w putinowskiej Rosji. O unijnych kondominiach nie wspominając, bo z tymi Światowa Centrala nie ma problemu.

Ile było niskich kont, skoro Rosja na tej operacji straciła aż 30-40 proc. wkładów? A nasze pasożyty (albo pasoŻydy) ile stracili (-ły)? Siedzą cicho jak mysz pod miotłą, bo wiedzą, od kogo, za co i jakie kwoty tam mają?! Dlaczego Putin nie rzucił na wyspę desantu, żeby ratować swoje pieniądze? USA przynajmniej zbrojnie broni swych kapitałów, praw do własności. Amerykanie kupili działkę gazową nr 12 u wybrzeża Cypru i postawili Izrael na straży tej inwestycji. A Merkel zafirmowała unijny dekret o uszczupleniu mienia mafiozom. I Putinowi pokazała, skąd i za czyją zgodą PaństwowoRuskie banki dostały specjalny dostęp do takich sejfów. Tzn. gdzie wielkie sumy Putin et consortes może wywozić, gdyby moskiewskiej neoimperialnej bandzie coś się posypało u siebie... A może. Bo kagiebiści, jak wiemy, też się żrą. Raz na Kremlu, raz poza Kremlem, o wyciąganiu z sarkofagów nie mówiąc. Dlatego Putin może robić administracyjne naloty na żydowskie instytucje, ale do pięt czy kolan na razie Merkel and company nie podskoczy. Ta nawet, choć pieniądze formalnie już zabrano za jej przyzwoleniem, jeszcze Putina ruga za sprawdzanie statusu kilku jej agenturalnych agend.

Na razie tak to wygląda, ale może być wkrótce inaczej, bo pojawiło sie tąpnięcie i przesilenie. Zwykli ludzie o rezonansie tego cypryjskiego euro-raketu pojęcia nie mają. Bańka pustego pieniądza (nie tylko derywatów) to 97% w stosunku do 3% mających pokrycie w światowych dobrach i realnych banknotach. Pierdyknąć musi. Kto pierwszy skoczy do oczu? I komu? Albo kiedy i jak się zakotłuje?

P.S.
Napisałem "strzyżenie owiec". Ono dopiero teraz na tej wyspie się zacznie, bo kwota zebranego haraczu zostaje przekazana Cyprowi jako pomoc-pożyczka, by kierdel baranów, czyli miejscowych parobków spłacał raty za ten unijny "poratunek"."

http://blogmedia24.pl/node/62821

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Plan jest prosty ni jak nie mogli zabrac pejsaci pieniedzy pochowanych przez Polakow w skarpety.
Dopiero jak Polacy te piniadze zamienili na wlasnosc domy dzialki, to jet tylko kwestia czasu jak to gudlajstwo osiedlajace sie w Polsce ta wlasnoc przejmie.
Wlasnie po to dano mieszkania prawie za darmo zeby moc je teraz w imie prawa zabrac , dlug panstwowy jet dlugiem spolecznym i obciaza kazdego obywatela, a w szczegolnosci tego ktory ma nieruchomosc.
Polacy sa przeswiadczeni ze ich dom jest ich wlasnoscia
otoz nikt im nie powiedzial ze sa obciazeni hipoteka dlugu panstwowego ktory oni beda musieli splacic,w momencie kiedy banki pejsatych lub UNIA tego zarzadaja.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347543

Później zamach na oszczędności i ... nieruchomości. Zaczątkiem tego był brak zwrotu mienia dla Zabugowców i byłych, polskich właścicieli (jak wytłumaczyć przy tym zwrot mienia żydowskiego?).
Państwo nie ma prawa brać! Państwo to Naród. Naród ma okradać sam siebie? Rząd i politycy to ciecie, administratorzy. Cieć pilnujący mojego domu, żąda ode mnie haraczu? Jak Państwu brakuje, bo się rozpasło, to może zastawić to co ma! Pola, jeziora, pagórki... Jak Państwo nie odda zabranego, to do widzenia Ciecie! czy może ciecie zostaną a do widzenia demokracja?
Witaj dyktaturo! Witaj tyranio wybranej w wyborach powszechnych administracji i jej Ciecia, socjopaty!
Chrust

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chrust

#347546

DO wilk na kacapy:

Nie dałeś rady (zgadnij dlaczego bloga już nie ma?), to tu całość:
http://www.fronda.pl/blogi/transfokacje/bezduszny-koszer,31613.html

a fragmenty cytuję poniżej:

"W Polsce od dłuższego już czasu idzie pełną parą, na kanwie spolegliwości łatwowiernego filosemityzmu, realizacja idei zwanej Judeopolonią. Ni stąd ni zowąd pod stołeczną Zachętą robi się i nagłaśnia happening z orłem w Gwieździe Dawida. Potem pojawia się projekt, że spółka z Jaffy, ulokowana już w Szczecinie, chce przejąć całą krajową dystrybucję wody; to znów przemysł holokaustu, by nas zdołować, sponsoruje kłamstwa o naszej historii i godności w formie wrednego "Pokłosia" – tysiące drobnych sygnałów, które coraz jaskrawiej domykają układankę z rozsypanych dotąd puzzli. Gdy tylko ktoś, nie daj Boże, odezwie się na ten temat publicznie, zaraz usłyszy – aj, waj! – że jest antysemitą.

Oto czytam ogłoszenie na katowickim portalu, że prowadzone są w klinice Śląskiego Uniwersytetu Medycznego bezpłatne szkolenia dla pielęgniarek jak odbierać porody od Żydówek. Ot, taki chwalebny drobiazg: dokształcają się nasze "światowe" dziewczyny, gdyby zechciały poszukać pracy w Tel Awiwie. Bo nie sądzę, że śląskie miasta odwiedzają tak liczne turystki mówiące w jidisz, by szkolić dla nich położne. Czy nie jest przypadkiem już tak, bo coraz więcej za tym faktów przemawia i pojawia się danych liczbowych, że te kilka milionów "hebrajczyków" (z konstelacji żydoubecji), ukrywających się metodą mimikry pod polskobrzmiącymi nazwiskami, systematycznie zasiedla nasze tereny, obejmując z góry przygotowane stanowiska kierowniczo-administracyjne? To dla nich potrzebne są nowsze regulacje prawne – zarówno bytowe jak i okołokultowe."

"Musimy przyglądać się uważniej filosemityzmowi, bo poza pożytecznymi, spolegliwymi idiotami, jest cała masa karierowiczów, faryzeuszy, cwaniaków i zakamuflowanych (nie noszących mycek) agentów wpływu, którzy prowadzą działania na rzecz rekonkwisty Polski na wzór judaistyczny, obecny w naszej historii. Izrael i powiązany z nim bankowy biznes amerykański chcą ponownie zawojować nadwiślański raj – niepustynny, z żyznymi glebami zraszanymi naturalnie, no i z gościnnym naiwnym "Polactwem", które można ponownie, "nowocześnie" skolonializować i sfeudalizować.

Powiem obrazobórczo: należy się na naszym gruncie stanowczo przeciwstawiać judaizmowi talmudycznemu, bo to ostudza zapały syjonizmu politycznego i narzuca mu wędzidła, czyli hamuje rozprzestrzenianie się podstępnych "misjonarzy" Izraela, którzy marzą o totalitarnym panowaniu nad światem. Polacy – z racji wciąż mocnej religii chrześcijańskiej, którą trzeba by najpierw pokonać, i wskutek minionych związków historycznych z Żydami, które stanowią dobry przyczółek w ekspansji – są na ważnej flance tego procesu podporządkowywania świata pejsatej lichwie w czarnych kapeluszach. Wskrzeszana półjawnie Judeopolonia jest na razie dającym do myślenia pojęciowym koniem trojańskim (politycznym sofizmatem), a bestialstwo koszerne uprawomocniane nad Wisłą to tylko jeden z kroków w kierunku przeobrażania państwa kamuflowanymi metodami żydowskiej propagandy, hasbary. Cóż, podgotówka goi do roli parobków nie ustaje."

http://blogopinia24.pl/polityka/570-bezduszny-koszer

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

insurekcjapl

#347640