Komorowski dla Putina-gratulacje i...

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

  

...

W dyplomacji gesty odgrywają wielką rolę i zanim się je wykona, lepiej pomyśleć dwa razy(...)By zadośćuczynić regułom międzynarodowego savoir-vivre`u, wystarczyłby zwykły telegram” - surowo przygania Wyborcza Komorowskiemu, że wyskoczył z gratulacjami niczym jakiś filip z konopi. Jest to zresztą bardzo celna przygana, ale z jednym się nie zgadzam – nie można oczekiwać znajomości dyplomatycznych niuansów od człowieka, który przez ponad 20 lat przebywania na szczytach polityki nie nauczył się rozróżniać deficytu budżetowego od deficytu finansów publicznych. Nie pomogą szczere chęci....

W tym momencie dochodzimy do następnej kwestii spornej w tych skwapliwych gratulacjach dla Putina. No, bo tak się składa, że szczery ów demokrata seryjnie fałszuje wybory i to na taką skalę, że sieć wałbrzyskich kantorów wyborczych Platformy Obywatelskiej wygląda przy organizacji Putina jak gminna spółdzielnia samopomocy chłopskiej przy sieci hipermarketów Wal-Mart. O seryjnym mordowaniu dziennikarzy i rozgromieniu opozycji w czasie ery putinowskiej każdy wie. I takiemu totalniakowi polski prezydent gratuluje wyboru.

Czego jednak oczekiwać od człowieka, który nade wszystko upodobał sobie postsowieckie Wojskowe Służby Informacyjne. Przecież niedaleko pada jabłko od jabłoni.

 

całość - http://seaman.salon24.pl/397779,prezydent-z-resortu-ktory-robil-smolensk

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wolę sobie nie wyobrażać, gdzie Putin będzie wsadzał Bronkowi ten przedmiot, trzymany przez Bronka w ręku na zdjęciu po lewej stronie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------
"I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"

#234300