PiS: wcześniejsze wybory!

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

 

 

 

PiS rozważa użycie konstruktywnego wotum nieufności wobec rządu. Wiceszef partii zaznacza, że tego instrumentu opozycja użyje w odpowiednim momencie. - Naszym celem są przyspieszone wybory, ponieważ ten rząd nie ma mandatu społecznego - przekonywał w programie "Piaskiem po oczach" w TVN 24, Mariusz Kamiński.

 

Poseł Prawa i Sprawiedliwości zdradza, że jego partia rozważa możliwość złożenia wniosku o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska. Zdaniem Mariusza Kamińskiego, to zwróci uwagę Polaków na upadek obecnego premiera.

Polityk stwierdził, że celem jego ugrupowania są przyspieszone wybory. Wszystko po to, aby obywatele po raz kolejny mogli wybrać swoich przedstawicieli do Sejmu.

 

źródło - http://www.gadu-gadu.pl/pis

Brak głosów

Komentarze

PO---25%
SLD---10%
Wibrator w świńskim ryju--15%
PSL---8%
PiS---20%
Resztę zbiera plankton...
Niemożliwe?!
No to się mozemy założyć!

Vote up!
0
Vote down!
0
#236470

Czyli że kierownictwo PiSu wcale nie chce w tej chwili wcześniejszych wyborów, bo za dużo im Ziobro na Podkarpaciu i Małopolsce zabrał działaczy, a jak PiS straci mateczniki to nie ma szans na zwycięstwo w wyborach.
Wiec moim zdaniem to tylko wrzutka medialna żeby podtrzymac wyborców i działaczy na duchu

Vote up!
0
Vote down!
0
#236507

Choć nie wiemy kiedy ma być ten właściwy moment.
Bo uważam że ten moment będzie gdy coś pierdyknie tak że ludzie to naprawdę poczują i nie trzeba nikomu tłumaczyć jakichś niuansów.
Np. pewnego dnia listonosz nie przyniesie emerytury albo benzyna skoczy na 8, vat 25, problemy z towarami w sklepach itp.
Bez takiego wstrząsu propaganda nigdy nie pozwoli wygrać PiSowi.
Remek.
"Pieniądz jest nerwem wojny"

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#236573

zapowiedź Solidarności - http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/613204,nszz-solidarnosc-bedzie-wojna-z-tuskiem.html

spotkanie J.Kaczyńskiego ze Śląską Solidarnością - http://www.mediarp.pl/polityka/spotkanie-jaroslawem-kaczynskim-siedzibie-slasko-dabrowskiej-solidarnosci-16448,1703.html

http://www.baltow.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#236597