3 razy POelity

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

POokrągłostołowa, POukładana, POprawna elita rozpoczeła dziś kampanię w Świętokrzyskim. Po co twarz Tuska na plakatach skoro po niedotrzymanych obietnicach poprzedniej kampani zaczął przodować w sondażach,ale już innych,bo tych niechęci. Zbłaźnił się podobnie,jak kiedyś Lech W.(wąsaty) obiecywał Japonię ten śnił Irlandię. Przeszło mu i euro,gdy zobaczył Grecję,ale na nią nas kieruje. Widać po Peru ciągnie Tuska w ciepłe klimaty?!

                 

Pani co PO tutejszą listę pasażerów "pociągu" na Wiejską otwiera skruplatnie wykorzystywała stanowisko darowane przez Tuska uszczęśliwiając mieszkańców województwa kulinarnymi poradami na łamach biuletynu wydawanego przez podległy jej urząd. Pani była tu,pani była tam,tu bankiecik,tam imprezka,tu wstążkę przecieła,temu kokardkę przypieła i buzia dzięki takiej działalności stała się godna jedynki. POprawnie rządzone województwo awansowało w rankingach... prestiżu i swą Akademię zamieniło w Uniwersytet z POprawną POlitycznie elitą w postaci POlityka K.Klika.

HOME - Bałtów - baltowcom

p.s.

Amunicja dla Gazety Wyborczej i przeciwników PIS - Artykuł - forum

 

Bałtowska Figura nie jest zabytkiem?! Artykuł i komentarze forum (zebranie mieszkańców odbyło się dzień po rozebraniu Figury)

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów