Protest wyborczy-2011

Obrazek użytkownika baltowcom
Ogłoszenie

"...Zaskarżcie wybory z nami. Sztab Wolnych Wyborów zorganizowany pod patronatem Nowego Ekranu przygotowuje komplementarny protest wyborczy ujawniający wszystkie przestępstwa i nadużycia PKW oraz manipulacje mające wpływ na wynik.

Sztab Wolnych Wyborów zrzesza różne partie, organizacje, komitety których bierne i czynne prawo wyborcze zostało naruszone działaniami przestępczymi organów ustawodawczych (uchwalenie Kodeksu Wyborczego niezgodnego z Konstytucją), Państwowej Komisji Wyborczej (bezprawne wykluczenie z wyborów, złamanie kalendarza wyborczego), Okregowych Komisji Wyborczych (bezprawne odrzucenie kandydatów do Senatu i odmowa zarejestrowania list), Sądu Najwyższego (nierozpatrzenie odwołania, brak nadzoru nad PKW) i Obwodowych Komisji Wyborczych (manipulacje wynikami wyborów). Do Sztabu Wolnych Wyborów zbierającego się w siedzibie Nowego Ekranu należą między innymi: Kongres Nowej Prawicy, Unia Polityki Realnej, Prawica Rzeczpospolitej Marka Jurka, Samoobrona, Środowisko JOW, Wierni Polsce Suwerennej, Partia Elektorat, Komitet Wyborczy Sklepowicza, Anna Kalata, Marek Król i wiele innych podmiotów. Dzięki tak szerokiej współpracy, a także bieżącym doniesieniom od członków obwodowych komisji wyborczych Nowy Ekran dysponuje bogatym materiałem dowodowym dokumentującym niespotykany w demokratycznym świecie poziom zmanipulowania wyborami do Sejmu i Senatu. Z dowodów tych zamierzamy skorzystać i wnieść kompleksowy protest wyborczy do Sądu Najwyższego, w którym wykażemy bezprawne wykluczenie z wyborów kilkuset (sic!) kandydatów pod którym podpisze się większość zrzeszonych komitetów i rzesze wyborców...."

 http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/29888,uniewazniamy-wybory-podpisz-protest-wyborczy

 

Home - www.baltow.com

Blog - http://baltowcom.nowyekran.pl/ 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Mix

POPIERAM WSZELAKIE PRÓBY UDOWODNIENIA ŁAMANIA PRAWA W WYBORACH
W 2011 ROKU.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Mix

#191067

i podpisuję się pod akcją.
Iranda

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Iranda

#191087

Xenia
mi wejść na stronę PKW i prześledzic wyniki z mojej miejscowości w Małopolsce, w mojej gminie, a widzę, jak w niektórych komisjach ubywało kart wyborczych. Otrzymali przykładowo 800 a oddali 750. To potwierdziła sama PKW, widac to na ich stronach, które dziś od rana studiowałam.
Podam przykład: w Szkołach, Żłobkach, Liceach wszystko się zgadzało, natomiast w zwykłych "blokowych" komisjach gdzieś ginęły karty wyborcze. Można to sprawdzić. Wydano nap. 800 a oddali wyborcy 750. Gdzie jest 50 kart? A to jest bardzo dużo. U nas zawsze,od lat rządziło PO, teraz jednak wygrał PiS. I to tylko jeden pozytyw tych wyborów. Mieszkańcy się obudzili. Ale zastanawia mnie też mała frekwencja, a sama widziałam, jak ludzie po południu szli tłumnie po mszy na wybory.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#191104

 leżący tomasz-mensa-parol przecież nie jest aż tak głupi żeby wierzyć w unieważnienie wyborów parlamentarnych pieniackim pozwem kilku kanap niepotrafiących zebrać wymaganej liczby podpisów.

On potrzebuje Waszych danych adresowych i kampanii reklamowej Waszym kosztem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#191255